رفتن به مطلب

به نظر میاد سایت donwloadha از سیستم بازدید کنندگانش برای ماین استفاده می کند

mahddi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این هم لینک دانلود uBlock Origin ممکنه لازم باشه با ف.ی.لتر شکن نصب کنید.

https://chrome.google.com/webstore/detail/ublock-origin/cjpalhdlnbpafiamejdnhcphjbkeiagm?hl=en

و این هم uBlock Origin Extra که جلوی یکسری از اسکریپت های پیشرفته تر را میگیره

https://chrome.google.com/webstore/detail/ublock-origin-extra/pgdnlhfefecpicbbihgmbmffkjpaplco?hl=en

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

• ارسال 165
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

درود

uBlock Origin هم جلوی انواع تبلیغات را میگیره هم جلوی این نوع اسکریپت ها را.

تست کردم حله

تشکر ، سوال دوستمون اینجوری بود مثلا بازی کال اف جدید دانلودکنیم بازم منابع سیستم مصرف میشه ؟ با وجود اینکه هیچ مرورگری باز نیست

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hamed گفته است :

امتحان کردم ، فقط نمایش میده که چقدر داره از منابع شما استفاده میکنه  .ولی جلوش رو نگرفت . اگر تنظیمات خاصی داره ، راهنمایی کنید تا همه استفاده کنن .

https://chrome.google.com/webstore/detail/ublock-origin-extra/pgdnlhfefecpicbbihgmbmffkjpaplco?hl=en

uBlock Origin Extra را هم نصب کنید. بعدش مرورگر را یکبار باز و بسته کنید بعد دانلودها را تست کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا وژدانن این چه کاریه ، اونم سایتی مثل دانلودها آخه؟؟؟؟:40_rage:

دوست عزیزی که برنامه uBlock Origin رو پیشنهاد دادن ممنونیم ازشون ، جفتشون رو نصب کردم اوکی شد کاملا جلوشو گرفت ، تا قبلش cpu تا 60 درصد لود میشد.

دوستان اگه موافق باشن یه حمله به سایت دانلودها داشته باشیم و درباره این کارشون پاسخ بخوایم

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

تشکر ، سوال دوستمون اینجوری بود مثلا بازی کال اف جدید دانلودکنیم بازم منابع سیستم مصرف میشه ؟ با وجود اینکه هیچ مرورگری باز نیست

خیر موقع دانلود نمیتونن اسکریپت روی سیستم شما اجرا بکنن. فقط از طریق مرورگر محافظت نشده میتونن این کار را انجام بدن.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، میلاد زبیحی گفته است :

سلام 

اینم عکس از سیستم من و سایت دانلود ها

به نظر میاد شما روی مرورگرتون اد بلاکر یا چیز دیگه ای دارید که جلوش را میگیره. فکر کنم آیکونش را بالای کروم می بینم.

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، میلاد زبیحی گفته است :

سلام 

اینم عکس از سیستم من و سایت دانلود ها

downloadha.png

اون پلاگین هایی که نصب کردید جلوش رو گرفته. با اینترنت اکسپلورر امتحان کنید.

we0q_dlha.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، hassanshaikhi گفته است :

اون پلاگین هایی که نصب کردید جلوش رو گرفته. با اینترنت اکسپلورر امتحان کنید.

we0q_dlha.jpg

اره با مرورگر ادج رفتم واتر کولرم صداش دراومد

Untitled2.thumb.png.ae8b3cd5b95ce3e9bc3a1335f6e7f295.png  مثل من از این پلاگین ها بزنین حل میشه پس

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان اینکار روی ربات ها هم تاثیر گذاره؟ من چند ساال قبل یک سایت زدم اما بعد دیگه بیخیالش شدم و فقط چند مدتی یکبار میرم داخلش میبینم چند تا ربات آنلاینن و چند تا هم اومدن تبلیغات گذاشتن ، اگه اینکار انجام بدم می تونم از اون ربات استفاده کنم؟ چون ربات میاد تبلیغ میزاره و سایت های مردم رو به هم میریزه حداقل سی پی یوشون درگیر بشه کمتر از اینکارا میکنن:D ، البته اگه بشه بزنم روی مرورگرهای مختلف کارنکنه که اگه کسی گذرش به سایت من خورد از اون استفاده نکنه...

ویرایش شده توسط abc.abc
لینک به دیدگاه

عجب!

بین سایت های داخلی فقط به دانلود ها برای دانلود بازی و اینها اعتماد داشتم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، hmasroor گفته است :

سلام

دوستان افزونه Adguard Adblocker رو تو هر مرورگری خواستید نصب کنید هم تبلیغات بنری رو بلاک میکنه هم ماینینگ هم شناسایی و جلوشو میگیره.

سایت دانلود ها رو تا باز کردم سریع شناسایی کرد و ازم پرسید اجازه ماینینگ میدم یا نه که براحتی یه دکمه میشه اجازه نداد.

این افزونه برای خیلی از مرورگر ها مثل فایرفاکس، کروم و حتی Microsoft Edge و مرورگر سامسونگ اندروید هم وجود داره.

با سلام
توی این پنجره که اطلاع میده باید چه گزینه ایی رو بزم ؟
6576565.thumb.jpg.1b79b2e509e0eeefa4e9756810567051.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام
توی این پنجره که اطلاع میده باید چه گزینه ایی رو بزم ؟
6576565.thumb.jpg.1b79b2e509e0eeefa4e9756810567051.jpg

Cancel

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی دوست دارم بدونم واکنشون به اینکه لو رفتن چی میتونه باشه ، مطمئنن که میخوان دور بزنن قضیه رو و بگن من نبودم دستم بود تقصیر کارمندمون بود ما نبودیم و این حرفا!

این قشنگ یعنی سواری گرفتن از منِ کاربر! دور از جونِ دیگر دوستان البته.... اینطور حرکات وحشتناک زیاد شده در جامعه! ماینینگ به این روش رو نمیگما بلکه کلا این مدل کارهایی که مصداق سواری گرفتن از مردمه!

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Farjam گفته است :

خیلی دوست دارم بدونم واکنشون به اینکه لو رفتن چی میتونه باشه ، مطمئنن که میخوان دور بزنن قضیه رو و بگن من نبودم دستم بود تقصیر کارمندمون بود ما نبودیم و این حرفا!

این قشنگ یعنی سواری گرفتن از منِ کاربر! دور از جونِ دیگر دوستان البته.... اینطور حرکات وحشتناک زیاد شده در جامعه! ماینینگ به این روش رو نمیگما بلکه کلا این مدل کارهایی که مصداق سواری گرفتن از مردمه!

مثل صد تا سایت دیگه که لو رفتن و بعدش گفتن هک شده بودیم و هکر ها اینو توی سایتمون گذاشته بودن.

لینک به دیدگاه

الان تست کردم همه مرورگر ها چیزی نشون نمیده.یا اینکه برنامه کومودو جلوش گرفته یا اینکه فهمیدن و برداشتن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 26 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

من که رفتم به ایمل داخل تماس با ماشون یک ایمیل فرستادم و لینک صفحه این تاپیک رو هم گذاشتم تا شاید بیان و ببینن .

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت اعضای وبسایت لیون کامپیوتر

در حال تایید نظرات وبسایت بودم که با این لینک مواجه شدم. پرسیده بودن که جوابتون برای این مورد چی هست. به طور کامل توضیح میدم:

دوستان عزیز،

حرف هایی از قبیل "دارن قبر خودشون رو میکنن" "من نبودم دستم بود تقصیر آستینم بود" و امثالهم مطمئنا شخصیت و تفکر کوتاه در تصمیم گیری افرادی که این نظرات رو مینویسن نشون میده.

ما از 2روز پیش پیاپی مورد حملات سایبری وبسایت های خارجی هستیم. سیستم کپی رایت لندن هم پیاپی به ما ایمیل های هشدار میده که مثالش در پست بازی ولفنشتاین 2 هست.

همتون در جریان هستین که وبسایت cs.rin.ru حدود یک هفته کلا از دسترس خارج شد تا این حملات رو پایان بده. شما برای سایتی به عظمت cs.rin هم میگین "من نبودم دستم بود"؟ انسان هستین شما؟

سایت مورد حمله سایبری قرار گرفته بود و خداروشکر به طور کامل مشکل برطرف شد. اگر هم بخوایم از این رفتارهای به قول شما عزیزان "غیرانسانی" انجام بدیم، مثل فیت گرل یک صفحه میزاریم میگیم هرکی دوست داشت از سیستمش با ما شریک بشه و کمک دانلودها کنه.

متاسفانه رفتارهای خاله زنکانه و قضاوت های غیرانسانی در اکثریت انسان های این مملکت ریشه دار هست و فقط باید خندید و رد شد.

بعد از تلاش های شبانه روزی که براتون بی منت انجام میشه، تشکر بابت تهمت هایی که میزنین و ما رو دلسرد میکنین.

موفق باشید

با احترام

امیرحسین بابا

مدیریت وبسایت دانلودها

لینک به دیدگاه

زیاد خودتان رو ناراحت نکنید. جمله‌ی مشهوری هست:

اگر برای استفاده از سایتی و خدماتش چیزی پرداخت نمی‌کنید، مشتری آنجا نیستید، کالا هستید. 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، downloadha گفته است :

در حال تایید نظرات وبسایت بودم که با این لینک مواجه شدم. پرسیده بودن که جوابتون برای این مورد چی هست. به طور کامل توضیح میدم:

دوستان عزیز،

حرف هایی از قبیل "دارن قبر خودشون رو میکنن" "من نبودم دستم بود تقصیر آستینم بود" و امثالهم مطمئنا شخصیت و تفکر کوتاه در تصمیم گیری افرادی که این نظرات رو مینویسن نشون میده.

ما از 2روز پیش پیاپی مورد حملات سایبری وبسایت های خارجی هستیم. سیستم کپی رایت لندن هم پیاپی به ما ایمیل های هشدار میده که مثالش در پست بازی ولفنشتاین 2 هست.

همتون در جریان هستین که وبسایت cs.rin.ru حدود یک هفته کلا از دسترس خارج شد تا این حملات رو پایان بده. شما برای سایتی به عظمت cs.rin هم میگین "من نبودم دستم بود"؟ انسان هستین شما؟

سایت مورد حمله سایبری قرار گرفته بود و خداروشکر به طور کامل مشکل برطرف شد. اگر هم بخوایم از این رفتارهای به قول شما عزیزان "غیرانسانی" انجام بدیم، مثل فیت گرل یک صفحه میزاریم میگیم هرکی دوست داشت از سیستمش با ما شریک بشه و کمک دانلودها کنه.

متاسفانه رفتارهای خاله زنکانه و قضاوت های غیرانسانی در اکثریت انسان های این مملکت ریشه دار هست و فقط باید خندید و رد شد.

بعد از تلاش های شبانه روزی که براتون بی منت انجام میشه، تشکر بابت تهمت هایی که میزنین و ما رو دلسرد میکنین.

موفق باشید

با احترام

امیرحسین بابا

مدیریت وبسایت دانلودها

با سلام

من از سال 86 با دانلود ها آشنا شدم تا سال 89 که واگذار شد، منتهی این توضیحی که شما دادین  قانع کننده نیست، باید اطلاع رسانی می کردین، شما خودتونو بزارین جای یه کاربر که از هیچ چیزی خبر نداره چه واکنشی نشون میده؟ حتما یه اطلاعیه در سایتتون بزنین، امیدوام دانلودها همینجور به کارش ادامه بده سایت قدیمی و دوست داشتنی هستش.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، downloadha گفته است :

دوستان عزیز،

موفق باشید

با احترام

امیرحسین بابا

مدیریت وبسایت دانلودها

سلام

اولا که سایت cs.rin.ru کجاش عظمت داره؟ سایت توسط یک نفر ران شده و یک فروم بیشتر نیست. اونم که هر ماه 2 هفته داون میشه و سابقه ماینینگ از کاربرا هم داشته.

سایت مورد حمله سایبری قرار گرفته بود و هکر ها روی سایتمون ماینر نصب کردن هم 100 بار قبلا شنیدیم.

رفتار خاله زنکانه؟ این که مردم دوست ندارند شما از سیستمشون ماین بکنین رفتار خاله زنکانس؟ :4_joy:

بی منت؟ سایت شما انقدر توش تبلیغات داره بدون اد بلاکر باز شدنش 3 برابر زمان میبره. همین کاربرا که "بی منت" میان توی سایت شما باعث وجود درآمدتون میشن. 

انسان هستین شما؟

مشخص شد که با چه شخصی سر و کله داریم میزنیم. این هم از وضعیت تربیت مدیریت دانلود ها.

ببین سایت شما چه باشه چه نباشه هیچ فرقی برای مردم نداره و چیزی که زیاده سایت دانلود.

اگر هم بخوایم از این رفتارهای به قول شما عزیزان "غیرانسانی" انجام بدیم، مثل فیت گرل یک صفحه میزاریم میگیم هرکی دوست داشت از سیستمش با ما شریک بشه و کمک دانلودها کنه.

رفتار فیت گرل نه تنها غیر انسانی نیست بلکه خیلی هم قابل فهم و عالی هست. بر خلاف کار شما که رسما دزدی هست.

کسانی هم که دنبال سایت مشابه هستند که از سیستمشون ماین هم نمیکنه، Dlfox  هست میتونید استفاده کنید.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 27 دقیقه قبل، downloadha گفته است :

دوستان عزیز،

موفق باشید

با احترام

امیرحسین بابا

مدیریت وبسایت دانلودها

سلام

بنده ای که از نظر شما انسان نیستم و در عین حال کوته فکر هم هستم اگر در شرایط مشابه قرار بگیرم فوری کاربرام رو مطلع میکنم در همون صفحه اول! تا هم جلوی این حرکت تا حدی گرفته بشه و کاربرا هم بدونن که برای در آمد شما و یا به قول شما همونایی که بهتون حملات سایبری کردن! منی که کوته فکر هستم و انسان نیستم اینطوری مسئله رو مدیریت میکردم! دیگه شما که هم انسانی و هم کوته فکر نیستین اینکارو نکردین جای نگرانی داره، اگر انسان بودن و کوته فکر نبودن اینطوریه که خوشحالم که انسانی کوته فکرم از دید شما! همونطوری که همون سایتی که فرمودین دلیل فهمیدنِ شما این بوده که خودشون فوری اطلاعیه دادن اما شما تازه وقتی هچین مطلبی زده شد صلاح دونستین تا این رو بگید! خدا میدونه کی اعلام میکردین اگه کسی گیر نمیداد!

ممنون که کاملا بی منت و در جهت رضای خدا و کاربران تلاش میکنید!

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

بنده ای که از نظر شما انسان نیستم و در عین حال کوته فکر هم هستم اگر در شرایط مشابه قرار بگیرم فوری کاربرام رو مطلع میکنم در همون صفحه اول! تا هم جلوی این حرکت تا حدی گرفته بشه و کاربرا هم بدونن که برای در آمد شما و یا به قول شما همونایی که بهتون حملات سایبری کردن! منی که کوته فکر هستم و انسان نیستم اینطوری مسئله رو مدیریت میکردم! دیگه شما که هم انسانی و هم کوته فکر نیستین اینکارو نکردین جای نگرانی داره! همونطوری که همون سایتی که فرمودین دلیل فهمیدنِ شما این بوده که خودشون فوری اطلاعیه دادن اما شما تازه وقتی هچین مطلبی زده شد صلاح دونستین تا این رو بگید! خدا میدونه کی اعلام میکردین اگه کسی گیر نمیداد!

ممنون که کاملا بی منت و در جهت رضای خدا و کاربران تلاش میکنید!

خب دلیل اعلام نکردنشون کاملا واضح و مشخصه اگه تو سایتشون اعلام میکردن که کاربر محترم سایت ما از سیستم گرامی شما داره واسه عملیات ماینینگ استفاده میکنه و اگر کاربرا اینو میدیدن از رفتن به سایتشون خودداری میکردن و موجب کاهش بازدید سایتشون و عدم اعتماد کاربرا به سایتشون و در اخر به ضررشون تموم میشد برای همین فکر میکنم خودشون عمدا اطلاع رسانی نکردن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...