رفتن به مطلب

شکایت

arash.s
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

برای همه پخ شد الان هم توسط اداره آگاهی شکایت نامه تنظیم شده فقط آدرس می خوام لطفا خودتون را جای من بذارید یکی آدرس بده تا در برگه شکایت بنویسم. من به مدیر انجمن میگم که لطفی کنن و ایشون را اخراج کنن. لطفا شما هم به مدیر ارشد گزارش کنید تا ایشون زود تر اخراج بشن. یکم از شکایت کردن میترسم بخاطر پدر مادر عزیزم چون پدرم نارحتی قلبی دارن و مادرم هم پارسال سکته مغزی کردن من فقط می ترسم اگه موضوع شکایت و دادگاه و این حرفا ها  را بفهمن خدایی ناکرده اتفاقی براشون پیش بیاد و من اینو نمی خوام. اگه پدرم این موضوع را بفهمن فکر کنم خودشون اقدام کنن برای شکایت و بخاطر مریضی که پدرم داره نمی خوام این موضوع را بفهمه.

ویرایش شده توسط arash.s
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، arash.s گفته است :

نه من رفتم شکایت کردم ایشون هم حرفه رکیک ناموسی به من زدن و تهدید کردن از ریخت و قیافه شما را میندازم الان هم شکایت کردم فقط منتظر ادرس هستم مجازت ایشون ۷۰ ضربه شلاق میباشد. باید شلاق بخوره تا ادم بشه من تا اخرش میرم ۱۰ میلیون هم شده خرج میکنم ولی ازش دست بر نمیدارم.

دادا ول کن اینجوری بدتر اعصاب خودتو خورد میکنی

حرف که باد هواست مثلا منم بگم من شمارو خوش قیافه میکنم! خب که چی ایشون شخصیت خودشو اینجوری نشون داده و اگه موردی بوده من پشنهاد میکنم به مدیریت سایت پیام بزنید و باهاشون در میون بذارید خودشون رسیدگی میکنند و ایشون رو از انجمن میندازن بیرون اگه حق با شما باشه

دیگه دوست عزیز چه عرض کنم ما داریم تو ایرانی زندگی میکنیم که 70 درصد اشخاص توی اینترنت واقعا ادب و شعور ندارن توی این فروم هم هستن یکیشونم همون شخصی که شما اشاره کردید

بهتره در مقابل این افراد اصلا شما پیامشم نخونید و ببرید مخابرات شمارشو بلاک کنید و به مدیران سایت هم اطلاع بدین آخه دوست عزیز 10 میلیون؟ اینجور آدما 10 هزارتومنم ارزش ندارن!

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، arash.s گفته است :

برای همه پخ شد الان هم توسط اداره آگاهی شکایت نامه تنظیم شده فقط آدرس می خوام لطفا خودتون را جای من بذارید یکی آدرس بده تا در برگه شکایت بنویسم. من به مدیر انجمن میگم که لطفی کنن و ایشون را اخراج کنن. لطفا شما هم به مدیر ارشد گزارش کنید تا ایشون زود تر اخراج بشن. یکم از شکایت کردن میترسم بخاطر پدر مادر عزیزم چون پدرم نارحتی قلبی دارن و مادرم هم پارسال سکته مغزی کردن من فقط می ترسم اگه موضوع شکایت و دادگاه و این حرفا ها  را بفهمن خدایی ناکرده اتفاقی براشون پیش بیاد و من اینو نمی خوام. اگه پدرم این موضوع را بفهمن فکر کنم خودشون اقدام کنن برای شکایت و بخاطر مریضی که پدرم داره نمی خوام این موضوع را بفهمه.

اگه فحاشی مربوطه در لیون اتفاق افتاده لیون میتونه درقبالش مسئولیت قبول کنه ولی اگر مشکل خارج از لیون باشه فکر نمیکنم جوابگو باشند. درضمن شما میگید اس ام اس داده پس نیاز به آدرس نیست همان شماره تلفن را ضمیمه میکنند. من راه حل رو به شما گفتم ولی بهتره مشکل را حل و فصل کنید چون هردو عصبانی بودید یه چیزی گفتید و عصبانیت برای همه ما اتفاق میافته

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، MSF_SE7EN گفته است :

دادا ول کن اینجوری بدتر اعصاب خودتو خورد میکنی

حرف که باد هواست مثلا منم بگم من شمارو خوش قیافه میکنم! خب که چی ایشون شخصیت خودشو اینجوری نشون داده و اگه موردی بوده من پشنهاد میکنم به مدیریت سایت پیام بزنید و باهاشون در میون بذارید خودشون رسیدگی میکنند و ایشون رو از انجمن میندازن بیرون اگه حق با شما باشه

دیگه دوست عزیز چه عرض کنم ما داریم تو ایرانی زندگی میکنیم که 70 درصد اشخاص توی اینترنت واقعا ادب و شعور ندارن توی این فروم هم هستن یکیشونم همون شخصی که شما اشاره کردید

بهتره در مقابل این افراد اصلا شما پیامشم نخونید و ببرید مخابرات شمارشو بلاک کنید و به مدیران سایت هم اطلاع بدین آخه دوست عزیز 10 میلیون؟ اینجور آدما 10 هزارتومنم ارزش ندارن!

حق با شماست ولی خودموم خواسیتم هرکی هرغلتی دوست داره انجام میده کسی هم نیست جلوشون وایسته . ایشون بنظر من باید اخراج بشن و خط تلفن هم که فردا 100 اقدام میکنم که قطع بشه.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، arash.s گفته است :

حق با شماست ولی خودموم خواسیتم هرکی هرغلتی دوست داره انجام میده کسی هم نیست جلوشون وایسته . ایشون بنظر من باید اخراج بشن و خط تلفن هم که فردا 100 اقدام میکنم که قطع بشه.

این رو به عنوان یه نصیحت از من در نظر بگیرید

با دلال جماعت خرید و فروش نکنید وسلام

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Gh-Moradi گفته است :

اگه فحاشی مربوطه در لیون اتفاق افتاده لیون میتونه درقبالش مسئولیت قبول کنه ولی اگر مشکل خارج از لیون باشه فکر نمیکنم جوابگو باشند. درضمن شما میگید اس ام اس داده پس نیاز به آدرس نیست همان شماره تلفن را ضمیمه میکنند. من راه حل رو به شما گفتم ولی بهتره مشکل را حل و فصل کنید چون هردو عصبانی بودید یه چیزی گفتید و عصبانیت برای همه ما اتفاق میافته

ربطی به عصبانیت نداره من چرا به ایشون حرف های رکیک نزدم . واقعا این مملکت داره به کجا میره تو کشور های اروپایی اینطوری نیست کافه فقط از کسی شکایت کنی . در ضمن من می خوام از طریق پلیس آگاهی اقدام کنم نه پلیس فتا و برای این کار بهتر ادرس داشته باشم.

لینک به دیدگاه

یکم آبروی این آدم های بیشعوره بره خیلی خوبه اگر کسی با این این کاربران بیشعور مواجه شد یه تاپیک درست کنه تا یکم آبروی طرف بره بلکه شاید یه کم آدم بشه. خوشبحال حیوانات که اینطور مسائل را ندارن و واقعا حیوان بودن تو این دوران آرزو شده. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...