رفتن به مطلب

پیشنهاد خرید سیستم گیمینگ تا 10 - 12 میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام, قصد خرید سیستم داریم تا 10 یا 12 میلیون

چیزی که خودم در آوردم و برام مهم هست : 

CPU Core i7-8700Kو VGA MSI 1080 Ti Gaming X و RAM 16GB میباشد

مادربرد و پاور چی خوبه ؟

در کل نظرتون رو هم درمورد خرید توی این بازه زمانی بگین که ممکنه 2ماه دیگه آیا ارزون بشه بخاطر سال جدید میلادی؟

ویرایش شده توسط Samanw
لینک به دیدگاه

بازار ایران اصلا قابل پیشبینی نیست. قاعدتا باید یکم بعد از عرضه قیمتا متعادل بشه ولی با این وضع بعید نیست بالاتر هم بره

پاور: Cooler Master 750W Gold Full Modular حدود 600

بنده خودم هنوز رو خرید برد مناسب به جمع بندی نرسیدم و سیستم خودم رو هواس

اکثر ریویو هارو که میخوندم تمام برد های z370 مشکلات ریز و درشت داشتن که بعضا سخت افزاری هم بوده

مثلا رو برد گیگا 1080tiخوب جا نمیرفته یا مثلا msi gaming pro carbon تا قبل اور  8700k روی 4.3 نگهمیدار

مشکلات led و بایوس و ضعیف یا معیوب بودن آنتن وای فای و بعضا عدم ساپورت یکی از رم ها هم به کنار

این ایرادات ممکنه برای هر قطعه ای باشه ولی تو این حجم یکم عجیبه

من تصمیم گرفتم برای بررسی بیشتر خرید برد رو به تعویض بندازم برای همین توصیه ای ندارم تو این زمینه

شاید یکی از دوستان که سیستم رو راه انداخته بهتر بتونه راهنمایی کنه.

لینک به دیدگاه

سلام.برد رو به ایسوس فکر کنیدخیلی تنوعش زیاده طبق معمول وz370های خوب وبابازه های قیمتی مختلفی داره(البته اگه توایران همشون بیاد).پاور هم برندهای خوبی مثل کولر مستر وکورسیر (کورسیرو یشتر میپسندم اما ایران گارانتی خوبی نداره براش).موفق باشی

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، DarkSide گفته است :

بازار ایران اصلا قابل پیشبینی نیست. قاعدتا باید یکم بعد از عرضه قیمتا متعادل بشه ولی با این وضع بعید نیست بالاتر هم بره

پاور: Cooler Master 750W Gold Full Modular حدود 600

بنده خودم هنوز رو خرید برد مناسب به جمع بندی نرسیدم و سیستم خودم رو هواس

اکثر ریویو هارو که میخوندم تمام برد های z370 مشکلات ریز و درشت داشتن که بعضا سخت افزاری هم بوده

مثلا رو برد گیگا 1080tiخوب جا نمیرفته یا مثلا msi gaming pro carbon تا قبل اور  8700k روی 4.3 نگهمیدار

مشکلات led و بایوس و ضعیف یا معیوب بودن آنتن وای فای و بعضا عدم ساپورت یکی از رم ها هم به کنار

این ایرادات ممکنه برای هر قطعه ای باشه ولی تو این حجم یکم عجیبه

من تصمیم گرفتم برای بررسی بیشتر خرید برد رو به تعویض بندازم برای همین توصیه ای ندارم تو این زمینه

شاید یکی از دوستان که سیستم رو راه انداخته بهتر بتونه راهنمایی کنه.

سلام,

اتفاقا یه مشاوره به من  msi gaming pro carbon رو پیشنهاد داد و اسرار داشت که برای این CPU و VGA حتما همین رو بگیرم تا به مشکل نخورم 

لینک به دیدگاه

درود

در مورد نسل 8 ها فعلا دست نگه دارید تا مادربورد ها به تکامل لازم برسن

سری های اول تولیدی هر نسل از مادربورد مشکلات دارن و بهینه نیستن. در برد های x299 شاهد عدم پایداری بودیم

تا کریسمس حداقل دست نگه دارید تا هم مادربوردها اوکی بشن هم قیمتها در ایران تعدیل بشه

لینک به دیدگاه

7900X 

X299 Asus rog

با ۱۲ تومن میتونی روو این پلتفورم فکر کنی

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، hunter گفته است :

7900X 

X299 Asus rog

با ۱۲ تومن میتونی روو این پلتفورم فکر کنی

شاید یه مقدار به هزینت اضافه بشه ولی در عوض تا سالهای سال دغدغه ای برای ارتقا نداری.در ضمن یکی از دوستان همین مین و پردازنده رو چند روزی به همراه کیس و پاور و اس اس دی خریداری کرده که به دلیل مشکلات مالی میخواد بفروشه.در کل سیستم زیر 20 ساعت کارکرد داشته و در حد اک واقعیه.قطعاتشو 10 درصد زیر قیمت اک میخواد بفروشه.اگر مایل بودید در خدمتم.

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون راجب این مادربورد چیه؟ ASUS TUF Z370 PLUS Gaming ATX RGB Motherboard

تو سایت های خارجی نگاه کردم به این مدل سی پی یو ظاهرا خوب میونه ای داره و مشکلی نداشته

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/23, 10:55:07، Samanw گفته است :

دوستان نظرتون راجب این مادربورد چیه؟ ASUS TUF Z370 PLUS Gaming ATX RGB Motherboard

تو سایت های خارجی نگاه کردم به این مدل سی پی یو ظاهرا خوب میونه ای داره و مشکلی نداشته

این برد هم مثل باقی برد های ایسوس مشکل افت ولتاژ داره. در این کیس بخصوص نمیدونم مشکل حل شده یا نه

ولی از اونجایی که عجله دارید Asus Rog Strix  Z370-F نسبتا از بقیه مشکلات کمتری داره

البته حتما باید بایوس رو آپدیت کنید تا مشکل افت ولتاژ حل بشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...