رفتن به مطلب

راهنمايي درمورد كار با PS3

Recommended Posts

سلام

من ميخوام يه PS3 بخرم ولي چند تا چيز رو هنوز نميدونم. اول اينكه وقتي يه PS3 كرك شده داشته باشم ميتونم بازي هاي اوريجينال رو هم روش اجرا كنم يا نه؟

دوم اينكه اصلا چجوري ميتونم بازي ها رو نصب كنم چون چند تا سايت هستن كه ميگن بازي ها رو روي هارد ديسك اكسترنال بهمون ميدن. ميخوام بدونم از اين بازي هاي كپي شده روي هارد اكسترنال چجوري بايد استفاده كنم؟

سوال آخر هم اينكه گارانتي درست و حسابي واسش وجود داره يا نه؟

ممنون از جوابهاتون و ببخشيد اگه سوال هام زيادي مبتديانه ان!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من ميخوام يه PS3 بخرم ولي چند تا چيز رو هنوز نميدونم. اول اينكه وقتي يه PS3 كرك شده داشته باشم ميتونم بازي هاي اوريجينال رو هم روش اجرا كنم يا نه؟

دوم اينكه اصلا چجوري ميتونم بازي ها رو نصب كنم چون چند تا سايت هستن كه ميگن بازي ها رو روي هارد ديسك اكسترنال بهمون ميدن. ميخوام بدونم از اين بازي هاي كپي شده روي هارد اكسترنال چجوري بايد استفاده كنم؟

سوال آخر هم اينكه گارانتي درست و حسابي واسش وجود داره يا نه؟

ممنون از جوابهاتون و ببخشيد اگه سوال هام زيادي مبتديانه ان!

پیوستن شما رو به جمع ما خوش آمد میگم!

بله شما میتونید بازی اورجینال تهیه کنید ولی نه از یه بازیه خاصی بالاتر مثلا از فلش پوینت به بالاتر!یه سری بازیها دیسک اصلی لازم دارند مثل GTA IV یا Mortal Kombat یعنی یه دیسک اصلی برای تمامی بازی هایپی که دیسک نیاز دارند کافیه نصب بازی هم من خودم کمکتون میکنم شما ساکن کجا هستین؟

میتونید از نرم افزار Gaia Manager هم برای کپی بازی توی هارد کنسول استفاده کنید!یعنی بازی ها رو فثط لازم هست کپی کنید یه سری بازی ها هم حتما باید توی هارد اجرا شن مثل Kill zone 3 و یه سری رو میتونید بدون کپی کردن اجرا کنید برای مواقعی خوبه که هارد PS3 شما جا نداره گارانتی هم لازم نداره فقط سرتون نباید با قیمت بالا کلاه بره مثلا هنگام خرید در فاکتور ذکر بشه به شرط ورژن زیر 3.56 باشه!

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سلام/

میخوام دسته PS3 رو به WiFi لپ تاب وصل کنم / ( مودم WiFi برا اینترنت دارم ) همچین چیزی میشه ؟

لطفاً راهنمایی کنین/

مرسییییییییی

لینک به دیدگاه

من هم اون موقع که پی اس داشتم دنبال این مسئله بودم ولی هر کار کردم نتونشتم برنا مه یا چیزی برای این مسئله پیدا کنم. اخرش مجبور شدم دسته X-box wireless بگیرم. از این نظر ایکس باکس واقعا خوبه. بعدید میدونم اصلا همچین چیزی با دست پی اس 3 بشه !

لینک به دیدگاه

والا الان بعید نیست برنامه ای ساخته باشن که بشه دسته ی پلی 3 رو به کامپیوتر زد

چند وقت پیش دنبال برنامه های جالب واسه پی اس تیری و امولیتور هاش بودم که دیدم نه تنها تمام کنسول های قدیمی رو واسه پی اس تیری زدن بلکه یه گروه نرم افزاری ایرانی برای پی اس تیری برنامه ای ساخته بود که می ش باهاش بازی های کامپیوتر رو البته نه همشو بازی کرد مثله وار کرفت و سیمز یک از نوع کامپیوترش و.... و همین طور می شد کیبورد و موس رو به پی اس تیری وصل کرد!

خللاصه ترکوندن با این برنامه ها

در جواب صاحب تاپیک هم باید بگم به نظر من ساده ترین و بهترین برنامه ای که میتونی برای اجرای بازی ها بریزی که همه کار ها رو خودش اوتو ماتیک بکنه و قابلیت ریختن بازی از تریق وای فای به پلی تیری رو داشته و باشه و بتونی همه کارا رو راحت با اون انجام بدی

rogero manage هست. فقط کافیه برنامه رو که ده مگه دانلود کنی و رو فلش بریزی و بری وصل کنی به پلی تیری که کپی خور شده و از قسمت گیم ها اینستال پکیج فایلو بزن و انتخابش کن و همه چیز حله اگر میخوای خودت پی اس تیری رو کپی خور کنی باید سی صد مگ دانلود کنی اون موقع باید یه سری کار انجام بدی که اگر خواستی تو نت هست

ریختن بازی از دیسک به هارد کار تقریبا سختیه ولی اگر حالشو داری اونم آموزشش هست ولی توصیه میکنم بازی رو ، مستقیم رو هارد اکسترنال بگیری که خیلی بهرته

ولی اینم بگم که همون تیم ایرانی برنامه ای ساخته که میتونه کل از بازی ها رو از روی دیسک اجرا کنه . البته دو ماه پیش که تو نخش بودم نوشته بود به زودی عرضه میشه الان در حال تست هست ولی مشکلش این بود که باید فایلا ی بازی رو روشون یه سری کار انجام بدی و بریزی رو دیسک و اگر فروشنده ای این کارو خودش نکنه ، دوباره رایت کردن دی وی دی خیلی وقت گیره پس بهترین کار همون گرفتن رو هارد هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون امیر جان/ آره داداشم بازی های سگا رو زده رو ps3 بازی میکنیم/ بعده چند سال وفتی بازی میکنم حال میده/ اولش گرافیکش اذیتت میکنه ولی بعد از چند ساعت بازی عادی میشه برات/

دنبال برنامه گشتم تا دسته رو از طریق WiFi به کامپیوتر وصل کنم ولی هنوز گیرش نیووردم

لینک به دیدگاه

پس هیچی

ولی این تیم ایرانی رو که گفتم و الان اسمشو یادم نیست اگر گیر بیارید تو اینترنت چون سایت دارن و انجمن ، می تونید درخواست بدین شاید ساختن! :huh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...