رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اینجا چند نفر از دیده بان نت گرفتن ؟ 

من گرفتم خیلی خیلی راضیم .

خواستم ببینم وضعیت دیگران چجوریه . 

البته به جز حسن اس کی که از دیده بان داره بقیه رو نمی دونم . ?

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 22 دقیقه قبل، VansForeveeeee گفته است :

البته به جز حسن اس کی که از دیده بان داره بقیه رو نمی دونم . 1f602.png

داداش تو کل آی اس پی ها رو داری سیر می کنی ها خخخخ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 32 دقیقه قبل، VansForeveeeee گفته است :

البته به جز حسن اس کی که از دیده بان داره بقیه رو نمی دونم . 1f602.png

واسه بازی آنلاین تست کردین چجوریه ؟ من با تانگل کال اف آخری تست کردم خوب نیست بد هم نیست ، وضعیتش زرده ولی خوب بیشترین حجمو دیده بان میده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

داداش تو کل آی اس پی ها رو داری سیر می کنی ها خخخخ

پیشگامان پدرمو در آورد سرعتش یهویی میشد در حد 256 کیلوبیت 10 سال پیش !

ولی پینگش عالی بود ! 

واقعا خیلی سعی کردم تحمل کنم اما نشد. 

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

واسه بازی آنلاین تست کردین چجوریه ؟ من با تانگل کال اف آخری تست کردم خوب نیست بد هم نیست ، وضعیتش زرده ولی خوب بیشترین حجمو دیده بان میده

آره تو بتلفیلد وان که خیلی خوبه بدون ذره ای لگ!

صفحه قبل تست گذاشتم .

اگر پینگ داخلیش بیاد پایین پینگ خارجی میره زیر 100! الان 110 هست!

حالا به مدیرش گفتم!

از لحاظ تک کانکشن و دانلود هم واقعا عالیه و کوچکترین افتی نداره . 

واقعا حال کردم باهاش!

مرکز ما هم مرکز کم کاربری نیست . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، VansForeveeeee گفته است :

پیشگامان پدرمو در آورد سرعتش یهویی میشد در حد 256 کیلوبیت 10 سال پیش !

ولی پینگش عالی بود ! 

واقعا خیلی سعی کردم تحمل کنم اما نشد. 

آره تو بتلفیلد وان که خیلی خوبه بدون ذره ای لگ!

صفحه قبل تست گذاشتم .

اگر پینگ داخلیش بیاد پایین پینگ خارجی میره زیر 100! الان 110 هست!

حالا به مدیرش گفتم!

از لحاظ تک کانکشن و دانلود هم واقعا عالیه و کوچکترین افتی نداره . 

واقعا حال کردم باهاش!

مرکز ما هم مرکز کم کاربری نیست . 

خدا رو شکر لااقل شما راضی هستین ، بعضی ها ناراضی هستن که به مرکز مخابراتی ، کیفیت خط و ... بستگی داره ، من تنها مشکلم در حال حاضر یکمی پینگم بالاست و حدود 1 ماه مشکلی افت پایین snr داشتم که مرتب بالا و پایین میشد و snr 13 اسیاتک تو دیده بان شد 6 که باعث قطعی وصلی فراوان میشد الانم هست اما خیلی بهتر شده (خیلی ها از این مشکل مینالند) ، بیشتر استفاده من دانلود هستش و بیشترین حجمو دیده بان میده ، خدارو شکر تک کانکش هم خوبه

اینم لینک گروه مشترکین دیده بانه که تغییر اسم دادن https://t.me/joinchat/DK9CYU5ZFfqHeGIy_TKxdA

لینک به دیدگاه

من مابه التفاوت سرویس رو دادم و 16 مگ گرفتم!

واقعا عالیه .

سرعت ثابت و بدون ذره ای نوسان . 

sd.PNG

لینک به دیدگاه

دوستان فیبر نوری هنوز انحصار مخابراته یا بقیه هم سرویس میدن؟خوزستانم اهواز.کدوم isp برا پینگ خوبه؟

لینک به دیدگاه

سلام.

میگم چه سرعتی شما میخرین؟

من 128 میخرم تا 1 و 800 میره سرعت??پهنای باندم رو 16 مگه فرقی نداره چه 128 بخرم چه 16 .سرعت یکی هستن)

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، VansForeveeeee گفته است :

من مابه التفاوت سرویس رو دادم و 16 مگ گرفتم!

واقعا عالیه .

سرعت ثابت و بدون ذره ای نوسان . 

sd.PNG

این الان بدون نوسانه؟؟این ک دویست کیلو کم داره :|

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

این الان بدون نوسانه؟؟این ک دویست کیلو کم داره :|

میدونم . 

من گفتم سرویس 16 گرفتم نگفتم خطم فیکس روی 16 هست . 

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، VansForeveeeee گفته است :

میدونم . 

من گفتم سرویس 16 گرفتم نگفتم خطم فیکس روی 16 هست . 

ربطی نداره توی سرویس های جدید آی اس پی موظف هستش همون سرعتی رو بهتون بده ک شما بابتش پول دادین اگر هم خطتون نکشه نباید اون سرعت رو بفروشه چون بیشتر یا کمتر بودن سرعت جرم محسوب میشه تو سرویس های جدید

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

ربطی نداره توی سرویس های جدید آی اس پی موظف هستش همون سرعتی رو بهتون بده ک شما بابتش پول دادین اگر هم خطتون نکشه نباید اون سرعت رو بفروشه چون بیشتر یا کمتر بودن سرعت جرم محسوب میشه تو سرویس های جدید

شما فک کنم همین چند ساعت پیش  با پرواز سوییس ایر تازه اومدی ایران بعد 30 سال ، آره ؟ 

عزیزم چیزی که تو این مملکت جهنمی زیاده دزدی و کم فروشیه !

من همین الان که دیده بان دارم تا هقته قبلش پیشگامان بودم و دوماه قبل اونم فناوا جفتشون بهم سرویس 16 فروختم ولی عملا 4 مگ هم نبود! 100 بار هم شکایت کردم و به جایی نرسید . 

حالا که یه شرکت بی نامی مثل دیده بان داره انقدر زیبا سرویس میده بیام چه گیری بهش بدم ؟ 

گفتم خطم الان رو 16 تیست و کمتر هست . 

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، VansForeveeeee گفته است :

شما فک کنم همین چند ساعت پیش  با پرواز سوییس ایر تازه اومدی ایران بعد 30 سال ، آره ؟ 

عزیزم چیزی که تو این مملکت جهنمی زیاده دزدی و کم فروشیه !

من همین الان که دیده بان دارم تا هقته قبلش پیشگامان بودم و دوماه قبل اونم فناوا جفتشون بهم سرویس 16 فروختم ولی عملا 4 مگ هم نبود! 100 بار هم شکایت کردم و به جایی نرسید . 

حالا که یه شرکت بی نامی مثل دیده بان داره انقدر زیبا سرویس میده بیام چه گیری بهش بدم ؟ 

گفتم خطم الان رو 16 تیست و کمتر هست . 

نیاز ب گیر دادن شما و رضایت داشتن شما یا عدم رضایتتون نیست...طبق مصوبه جدید سرعت باید همونقدری باشه که تو سرویس ذکر شده ینی شما اگر به یک مگ هم راضی باشه این وسط رضایت شما اهمیتی نداره و جرم حساب میشه...منم نگفتم دیده بان کار بدی میکنه یا ن ولی اگر خط شما کشش دو مگ رو نداشته باشه چه شما راضی باشین چ نباشین این کار جرم محسوب میشه...شما شکایت کردی جواب نداد؟؟ب کی شکایت کردی؟؟من تو سامانه شکایت کردم سرعتم پنج برابر شد وپینگم از 2000 رسید به 100...این قضیه به گوش وزیر برسه با توجه به مصوبه های جدید میگه "اپراتور غلط میکند سرعت کمتر میدهد...در این قضیه رضایت کاربر اهمیتی ندارد"مث اینه ک یکی تو مغازش رب گوجه رو بزنه 100 هزار تومن بری بخری بگی من راضی هستم...در این جور مواقع رضایت شما مهم نیست گرون فروشی محسوب میشه وجرمه(توجه کن از دید من جرم نیست ولی طبق مصوبه جرم محسوب میشه)

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

نیاز ب گیر دادن شما و رضایت داشتن شما یا عدم رضایتتون نیست...طبق مصوبه جدید سرعت باید همونقدری باشه که تو سرویس ذکر شده ینی شما اگر به یک مگ هم راضی باشه این وسط رضایت شما اهمیتی نداره و جرم حساب میشه...منم نگفتم دیده بان کار بدی میکنه یا ن ولی اگر خط شما کشش دو مگ رو نداشته باشه چه شما راضی باشین چ نباشین این کار جرم محسوب میشه...شما شکایت کردی جواب نداد؟؟ب کی شکایت کردی؟؟من تو سامانه شکایت کردم سرعتم پنج برابر شد وپینگم از 2000 رسید به 100...این قضیه به گوش وزیر برسه با توجه به مصوبه های جدید میگه "اپراتور غلط میکند سرعت کمتر میدهد...در این قضیه رضایت کاربر اهمیتی ندارد"مث اینه ک یکی تو مغازش رب گوجه رو بزنه 100 هزار تومن بری بخری بگی من راضی هستم...در این جور مواقع رضایت شما مهم نیست گرون فروشی محسوب میشه وجرمه(توجه کن از دید من جرم نیست ولی طبق مصوبه جرم محسوب میشه)

پیشگامان به من 16 فروخت ولی 8 مگ بود من گفتم اشکال نداره صبر می کنم تا درست شه به جاش بهم 20 درصد تخفیف دادن!

انقدر تو 195 شکایت کردم که دیگه جایی واسه شکایت جدید نبود و نمیشد با تایتل قبلی شکابت کرد!

حتی زنک هم نمیزدن بهم بعد که خودم زنگ میزدم میگفتن تا اخر سال درست میشه که نشد!

سرعتش حتی 8 مگ هم نبود تک کانکشن افتضاح مثل سرویس 512 کیلوبیت مخابرات 5 سال پیش!

شما فک نکن چون مشکل خودت حل شده پس مشکل دیگران هم به راحتی حل میشه!

وقتی پهنای باندشون تو مرکز 10 مگه ولی سرویس 16 میفروشن شما میخوای چیکار کنی ؟ قبلشم زنگ بزنی بپرسی سرویس 16 میدین یا نه با قدرت میگن میدیم بعد که وصل میشه می بینی 8 هم نیست!

مملکت انقدر رو هواست که جایی واسه رسیدگی به این امور نیست!

فناوا هم همینه تو پی سی ورلد یکی میگفت زنگ زدم گفتم میخوام تخلیه کنم اگر 16 مگ ندین بعد پشتیبانی گفته بود که مشکلات حل شده و شما میتونید واسه دوره جدید 16 مگ بخرید طرف میگفت بعد که پول واریز کردم واسه 16 مگ دیدم وضع همونه و فقط ریت خطم رفت بالا ولی سرعت تغییری نکرد!

جایی که پهنای باند ندارن امکان نداره با 195 درست شه یا باید صبر کنی پهنای باند اضافه کنن که حداقل 6 ماه طول داره یا تخلیه کنی . 

من تو دو ماه 3 تا isp عوض کردم دیگه نیازی نیست واقعا بیشتر از این این مسائل رو تجربه کنم .

لینک به دیدگاه

والا منکه سرویس 2مگ  مخابرات گرفتم سرعت دانلود در بهترین حالت از 250 ک ب بیشتر نمیشه.باید بریم به کی شکایت کنیم خود خدا هم زورش به اینا نمیره.

ویرایش شده توسط lali city
لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

دوست عزیز سلام

ببینین همین الانش خطوط خیلی از مشترکین کشش سرعت حتی 2 مگابیت رو هم نداره! زمانی که خط کشش نداره و به عوامل فیزیکی و فاصله و کیفیت خط و... بستگی داره

آی اس پی چکار می تونه بکنه؟ این شکایت هایی هم که شما میگی ما خودمون خبره تر از شما هستیم و اولین کار که میکنیم به 195 شکایت می کنیم!

اما بعضی جاها حتی با شکایت هم قابل حل شدن نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، lali city گفته است :

والا منکه سرویس 2مگ  مخابرات گرفتم سرعت دانلود در بهترین حالت از 250 ک ب بیشتر نمیشه.باید بریم به کی شکایت کنیم خود خدا هم زورش به اینا نمیره.

2 مگابیت تقسیم بر 8 میشه 250 کیلوبایت، سرعت خطتون درسته

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

2 مگابیت تقسیم بر 8 میشه 250 کیلوبایت، سرعت خطتون درسته

داداش بهترین حالت رو گفتم اونم شانسیه .90 درصد دانلودهام با سرعت 140 یا 150 ک ب انجام میشه.?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، lali city گفته است :

داداش بهترین حالت رو گفتم اونم شانسیه .90 درصد دانلودهام با سرعت 140 یا 150 ک ب انجام میشه.1f339.png

اول با خود پشتیبانی صحبت کنید که سرعت دانلود کمه و حدود 140 و 150 تاست که باید فیکس 250 تا باشه اگه حل شد اگه نشد آخرین چاره 195 هستش ، بعضی از شرکتها 195 اصلا بحساب نمیارن مثل پارس انلاین که 2 هفته طول کشید خط همشهری ما رو تخلیه کنن اونم با توجه به شکایت به 195 !

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

دوست عزیز سلام

ببینین همین الانش خطوط خیلی از مشترکین کشش سرعت حتی 2 مگابیت رو هم نداره! زمانی که خط کشش نداره و به عوامل فیزیکی و فاصله و کیفیت خط و... بستگی داره

آی اس پی چکار می تونه بکنه؟ این شکایت هایی هم که شما میگی ما خودمون خبره تر از شما هستیم و اولین کار که میکنیم به 195 شکایت می کنیم!

اما بعضی جاها حتی با شکایت هم قابل حل شدن نیست.

من نمیگم کشش خطتتون قراره ب وسیله آی اس پی بیشتر بشه...آی اس پی قبل از سرویس دادن باید بررسی کنه که خط شما کشش رو داره یا ن...توی مصوبه های جدید وقتی بهتون ی سرویس میدن ینی دارن تایید میکنن که خطتتون کشش رو داره چند بار وزیر تاکید کردن نباید ب خطوتی که کشش یک سرویس رو نداره اون سرویس مورد نظر داده بشه...قبلا به این صورت بود که سرویستون رو باز میزاشتن و هرچقدر خطتتون کشش داشت سرعت میگرفتید ولی الان آی اس پی موظف هستش همون سرعتی رو که بهتون فروخته رو تحویل بده و اگر هم خطتتون کشش رو نداشت باید قرامت پرداخت کنه چون تو مصوبه های جدید وظیفه آی اس پی  قبل از اراعه سرویس  این هستش که در مورد کشش خط شما اطمینان حاصل کنه...والا من یه پنج باری تو سایت 195 شکایت کردم و در کمال تعجب وعده های عجیبی دادن که اتفاقا بازم در کمال تعجب همشون عملی شدش...دو سال پینگم دو هزار و بعضن بالاتر بودش و به هر دری زدم اعمم از زنگ زدن ب پشتیبانی و درخواست بررسی وظعیت خط توسط کارشناس به صورت حضوری و غیر اما هیچ کدوم راه رو ب جایی نبرد که به صورت اتفاقی دل رو زدم به دریا و تو سایت شکایت کردم تماس گرفتن و جوری باهام صحبت کردن ک بنده کاملا مبهوت شدم بعد از چند روز پینگ رو صد قفل شد...بعد ی مدت برای سرعت شکایت کردم ک چرا منطقه ما بیشتر از 2 مگ سرویس داده نمیشه ک گفتن ما از طرف شما درخواست میدیم ک تجهیزات منطقه شما نو سازی بشه و شما از اول دی ماه میتونید سرعت های بالاتر رو خریداری کنید خیلی عجیبه ولی دقیقا از اول دی ماه تا امروز بنده سرویس هشت مگ رو دارم استفاده میکنم....چند بار هم تماس گرفتن که آیا از کیفتت کنونی راضی هستین یا خیر...شاید بنده خیلی خوش شانس بودم

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، sajad564 گفته است :

من نمیگم کشش خطتتون قراره ب وسیله آی اس پی بیشتر بشه...آی اس پی قبل از سرویس دادن باید بررسی کنه که خط شما کشش رو داره یا ن...توی مصوبه های جدید وقتی بهتون ی سرویس میدن ینی دارن تایید میکنن که خطتتون کشش رو داره چند بار وزیر تاکید کردن نباید ب خطوتی که کشش یک سرویس رو نداره اون سرویس مورد نظر داده بشه...قبلا به این صورت بود که سرویستون رو باز میزاشتن و هرچقدر خطتتون کشش داشت سرعت میگرفتید ولی الان آی اس پی موظف هستش همون سرعتی رو که بهتون فروخته رو تحویل بده و اگر هم خطتتون کشش رو نداشت باید قرامت پرداخت کنه چون تو مصوبه های جدید وظیفه آی اس پی  قبل از اراعه سرویس  این هستش که در مورد کشش خط شما اطمینان حاصل کنه...والا من یه پنج باری تو سایت 195 شکایت کردم و در کمال تعجب وعده های عجیبی دادن که اتفاقا بازم در کمال تعجب همشون عملی شدش...دو سال پینگم دو هزار و بعضن بالاتر بودش و به هر دری زدم اعمم از زنگ زدن ب پشتیبانی و درخواست بررسی وظعیت خط توسط کارشناس به صورت حضوری و غیر اما هیچ کدوم راه رو ب جایی نبرد که به صورت اتفاقی دل رو زدم به دریا و تو سایت شکایت کردم تماس گرفتن و جوری باهام صحبت کردن ک بنده کاملا مبهوت شدم بعد از چند روز پینگ رو صد قفل شد...بعد ی مدت برای سرعت شکایت کردم ک چرا منطقه ما بیشتر از 2 مگ سرویس داده نمیشه ک گفتن ما از طرف شما درخواست میدیم ک تجهیزات منطقه شما نو سازی بشه و شما از اول دی ماه میتونید سرعت های بالاتر رو خریداری کنید خیلی عجیبه ولی دقیقا از اول دی ماه تا امروز بنده سرویس هشت مگ رو دارم استفاده میکنم....چند بار هم تماس گرفتن که آیا از کیفتت کنونی راضی هستین یا خیر...شاید بنده خیلی خوش شانس بودم

بهتون می گم که همه جا به این صورت نیست، خط تلفن بنده مشکل غیر اینترنتی داشتی با یه تماس با 195 در عرض  2 ساعت حل شد! چیزی که چندیت سال نمیشد درستش کرد!

اما همین 195 رو آقای سعید بهمنیان شکایت کرد، چند باری ازش پرسیدم گفت خبری نشد، حالا شاید خود آقا سعید این تاپیک رو ببینه و توضیح بده!

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

دوستان فیبر نوری هنوز انحصار مخابراته یا بقیه هم سرویس میدن؟خوزستانم اهواز.کدوم isp برا پینگ خوبه؟

قراره آسیاتک هم به زودی سرویس بده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اول با خود پشتیبانی صحبت کنید که سرعت دانلود کمه و حدود 140 و 150 تاست که باید فیکس 250 تا باشه اگه حل شد اگه نشد آخرین چاره 195 هستش ، بعضی از شرکتها 195 اصلا بحساب نمیارن مثل پارس انلاین که 2 هفته طول کشید خط همشهری ما رو تخلیه کنن اونم با توجه به شکایت به 195 !

همین ۱۹۵ هم هیچ غلطی نمیکنه زنگ میزنه میگه اگه میخوای خط اینترنتت درست بشه باید بیشتر مردم منطقه شکایت کنن

میگه برو مردمو جمع کن?

کشور بی در و پیکر!

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون راجبه جشنواره صبانت چیه؟

یکسال 120 گیگ 86 هزار تومن. 

تجربه صبانت رو کسی داشته؟ کیفیتش خوبه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 28 دقیقه قبل، Mohammad98 گفته است :

دوستان نظرتون راجبه جشنواره صبانت چیه؟

یکسال 120 گیگ 86 هزار تومن. 

تجربه صبانت رو کسی داشته؟ کیفیتش خوبه؟

دیده بان هم جشنواره خوبی گذاشته ، 244 تومن 4 مگ 7 ترا یکساله

image.png.a363dddbe02a469d24f2f1b9932b64a1.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...