رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 3 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

بنده گیمر هستم 6نفر هم ازنت استفاده میکنن 

تمام فیلم های روز و سریال هارو هم پیگیر هستم

خیلی بازی هارو دانلود میکنم چون خریدش خیلی گرون تر در میاد

ولی والا اینطور که بعضی ها میگن 500گیگ 300گیگ واقعا نمیفهمم مگه میخواین چیکار کنین 

پس لطفا اینقدر جو ندین و ناشکری هم نکنین همه میدونیم این تعرفه ها بهترین تا به حال بوده ! 

اینکه کسی 500گیگ هم براش کمه مشکل از اونه و ماشالا اشتهاش! 

کسی که میخواد 100قسمت یک سریال رو با کیفیت 4k دانلود کنه مثل اون عربایی میمونه که یک گاو پخته با کسی غذا میذارن جلشون !

پس بجای اینکه اینقدر غر بزنین کمی شرایط رو ببنین و نکات +++ زندگی و ... انتظارتون هم کمی ! فقط کمی بیارین پایین مطمئن باشین بیشتر کیف میکنین!

خوب  دوست عزیز بزار منم اینجوری به شما بگم

من یه  ادم معمولی هستم 

الان بالای 8 ساله اینترنت دارم از شرکت های مختلف  . اگه بخوام بگم اون اوایل که اینترنت داشتم واقعا اشغال بود بازم کم گفتم  مثلا از یکی از شرکتها که نمیخوام اسمشو ببرم اینترنت داشتم به حدی سرعتش افتضاح بود که موقع 12 بعد از ظهر ها یادم میاد اصلا نمیشد صفحه گوگل باز کرد برای هر ماه برای 128 کیلوبایتش 16 تومن ازمون میگرفتن به حدی هم مصرف بالا تنظیم میکردن که وقتی یه سایت  باز میکردم 250 مگ اینترنتم مصرف میشد  برای خرید هر گیگ اینترنت اضافه ازمون 6 هزار تومن میگرفتن شبانه رایگانش با هزار دردسر میشد 500 مگ دانلود کرد که اگه دانلود تو یک  ماهت به 10 گیگ میرسیید سرعت شبانه رو به حدی پایین میاوردن در حد 2 تا 3 کیلوبایت  . حتی اگه اینترنتتو بعد یک هفته روشن نکردن واردش میشدی میدی 500 مگ حجمت معلوم نیست چطور مصرف شده 

حالا بگو انتظاراتمونو باید پایین بیاریم اگه تا الان انقدر دوستان اعتراض به اینترنت نمیکردن خیلی ها هیچ وقت نمیتونستن لذت اینترنت 16 مگ  بچشند اگه قرار بود همش ساکت باشیم حرفی نزنیم پس بهتره بریم تو غار زندگی کنیم چون دیگه نیازی نیست خودمونو با کشور های خارجی مقایسه کنیم شما از کجا میدونید خارجی ها انقدر دانلود نمیکنند پس تا حالا حجم  بازیهارو در استیم ندیدین  میشه بگین چطور یه خارجی حجم 100 گیگ یه بازی رو کمتر از 20 دقیقه دانلود میکنه مگه نمیگید اونا هم محدودیت دارن 

نمیدونم خوب مصرف اینترنت از اینجور چیزها رو با خارجی ها مقایسه میکنیم اما  خیلی از خدمات و کیفیت هایی که  اونا دارن  اما  ما نداریم  مقایسه نمیکنیم

الان همین سرعتی که به ما میدن یه دروغ بزرگه مثلا سرعت 16 مگ درنظر بگیرید حداقل سرعتی که خیلی از کشور های خارجی در اختیار کاربراشون قرار میدن  اون هم نامحدود  . حالا به من بگو تا حالا قیمت سرویس 16 مگ نامحدود شرکت های مختلف داخل کشور دیدی حالا قیمت اونو با قیمت  دلاری  اینترنت خارجی مقایسه کن اونوقت متوجه میشی که خیلی هم اینترنت  رو گرون تر به ما میفروشن هر چند کاری نداریم که حتی  حجم رو  هم نامحدود نمیدن فقط اسمش نامحدوده و کاری به این هم نداشته باشیم که سرعت 16 مگ نیست واقعا و به خاطر ضریب سرعت زیر دو مگ بهمون میدن

- وقتی خود مجلس میگه اینترنت در ایران 10 برابر گران تر در اختیار مردم قرار داده میشه حرفی برای گفتن دیگه نیست 

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

والا سر چی بحث میکنید . الان اینا خوبه ؟ 2 مگابیت ؟ 4 مگابیت ؟ آخرش 16 مگابیت ؟

تو سال 2017 زشت نیست بالاترین سرعتمون 16 مگابیت باشه ؟ ( حالا حجم که هیچی )

زشت نیست فیلترینگ داشته باشیم  . به نظر من فیلترینگ و سانسور ( چه تلویزیون یه اخبار ) بزرگترین توهین به شخصیت من هست . یعنی به صورت غیر مستقیم به من داره میگه تو حق نداری ...  ببینی . تو شعورت نمیرسه و من شعورم میرسه . پس من برات اصلاح ( بخونید سانسور ) میکنم !!!!

والا دیگه خسته شدیم . نه فقط نظر شخصی خودم باشه . همه خسته شدن . مسولین هم که میگن تحریم و ...

شب عاشورا  امام حسین میگه هر کی حق الناس داره برگرده . من اختیاری توی حق الناس ندارم .

خیلی از افراد ( اسم نمیبرم ) زندگی خوب رو از من گرفتن . یه اینده خوب یه شغل خوب یه جامعه خوب  و ...

به شخص خودم  به هیچ وجه مسولین ( چه اون که بالاترین مقام هست تا بقیه ) رو حلال نمیکنم . چون میتوستند اصلاح کنند و نکردند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، MamadMedusa گفته است :

زشت نیست فیلترینگ داشته باشیم  . به نظر من فیلترینگ و سانسور ( چه تلویزیون یه اخبار ) بزرگترین توهین به شخصیت من هست . یعنی به صورت غیر مستقیم به من داره میگه تو حق نداری ...  ببینی . تو شعورت نمیرسه و من شعورم میرسه . پس من برات اصلاح ( بخونید سانسور ) میکنم !!!!

والا دیگه خسته شدیم . نه فقط نظر شخصی خودم باشه . همه خسته شدن . مسولین هم که میگن تحریم و ...

شب عاشورا  امام حسین میگه هر کی حق الناس داره برگرده . من اختیاری توی حق الناس ندارم .

خیلی از افراد ( اسم نمیبرم ) زندگی خوب رو از من گرفتن . یه اینده خوب یه شغل خوب یه جامعه خوب  و ...

به شخص خودم  به هیچ وجه مسولین ( چه اون که بالاترین مقام هست تا بقیه ) رو حلال نمیکنم . چون میتوستند اصلاح کنند و نکردند

200% موافق

بهتره طرحهای الان نگه دارن و طرحهای جدید نت در کنارشون اضافه بشه ببینید چند درصد مردم از طرحهای جدید استفاده میکنن ، والا تو مملکتی که هر سگی بتونه 500  میلیارد و بیشتر بتونه براحتی اختلاص کنه و راحت در بره ، وضعیت بهتر از این نمیشه باید جای خالی اون اختلاصهارو با یه چیزی پر کنن ، مالیات بیهوده گرونی هر چیز ، کسب درامد از گرونی ارز و هر چیز و یکیش گرونی نت با هر بهانه ای ( به بهانه ی ارزونی!)

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، MamadMedusa گفته است :

اخه برادر موضوع اینجاست که اون 2 مگ یا 16 مگ هم واقعا این سرعت نیست

ما که داریم این همه پول اینترنت میدیم  نباید یکم سرعت هارو بهتر کنند میگن خطها مشکل داره خیلی خنده داره دارن برای هر خط تلفن 300 هزار تومن از یک نفر میگیرن بازم میگن نمیتونیم خط خوب در اختیارتون قرار بدیم  

مثلا خط های فیبر نوری با اینکه در شهر من برای همه هست اما فروشش  ممنوعه . حالا چرا نمیخوان سرعت ما زیاد بشه خودش یک سواله

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/23, 10:41:30، amin110 گفته است :

پس تا حالا غیر منصفانه بوده دیگه؟!!

9_9

معلومه که نه :1_grinning:

لینک به دیدگاه

دوستان پر مصرف کمی هم به فکر کم مصرف ها باشن. اونطور که به نظر میرسه طرح بدی نیست البته اگه به درستی اجرا بشه و فضا رقابتی بشه درنهایت به نفع کاربره. من از آسیاتک 200 گیگ یک سال و نیمه دارم. تماشای فیلم از فیلیمو رایگانه دانلود از آسیا دا ال هم رایگان. بخوام بازی دانلود کنم از آسیا دی ال میگیرم فیلم هم از فیلیمو تماشا میکنم. دانلود های متفرقه تلگرام و.... هم انجام میدم. اما فکر نکنم بااین حال دانلودم به 500 گیگ در ماه برسه ?

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

https://didi.ir/price/

اینترنت 8 مگابیت با 120 گیگابایت یا معادل 240 گیگابایت داخلی به قیمت 50 هزار تومان

بر اساس مصوبه جدید

اینکه اگر اینطور باشه خیلی ارزونتر اینکه من پولش میدهم.

ویرایش شده توسط BehrouzSedigh
لینک به دیدگاه

جزئیات طرح نامحدود جلوی فضای رقابتی رو میگیره

«در صورتیکه ارائه کننده سرویس نسبت به ارایه تعرفه کمتر از کف مصوب و خارج از چارچوبهای تعیین شده در این مصوبه و دیگر مصوبات مرتبط، اقدام کند، علاوه بر اعمال مقررات مربوطه، بنا به تشخیص رگولاتوری، درصورتیکه ارائه کننده خدمت در فهرست اپراتورهای مسلط بر بازار باشد، ملزم به ارائه تعرفه مذکور به مدت سه سال و در صورتیکه ارائه کننده سرویس در فهرست اپراتورهای مسلط قرار ندارد، ملزم به ارائه تعرفه مذکور به مدت یکسال خواهد بود.

همچنین در صورت اعلام رگولاتوری در هر زمان، دارنده پروانه موظف به توقف طرح تعرفه ای خود خواهد بود.

در همین حال در صورت اعمال تعرفه بالاتر از سقف مصوب از سوی ارائه کننده سرویس اینترنت، ضمن آنکه برابر نظر رگولاتوری، ارائه کننده سرویس باید نسبت به عودت مبالغ اضافه بر سقف، اقدام کند، باید بلافاصله با اعلام سازمان تنظیم مقررات ارتباطات، نسبت به قطع طرح تعرفه ای مذکور نیز اقدام کند.

اپراتور ارائه دهنده اینترنت موظف است تا برابر تشخیص و اعلام رگولاتوری نسبت به توقف ارائه خدمتی که تعرفه های آن به عنوان تعرفه برهم زننده رقابت سالم در بازار، تشخیص داده شده است، اقدام کند.»

لینک به دیدگاه

این طرح اصلا به درد نمیخوره با این قیمتو این حجمها

امیدوارم طرحهای که الان هستش رو برندارن اینا جایگزین بشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه چیزی هم اضافه بشه خوبه ، مثلاً الان های وب گذاشته 512 ، 8 گیگ در ماه ، بشه همون خط 512 با حجم بیشتر و به صرفه تر خرید

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

یه چیزی هم اضافه بشه خوبه ، مثلاً الان های وب گذاشته 512 ، 8 گیگ در ماه ، بشه همون خط 512 با حجم بیشتر و به صرفه تر خرید

سلام داداش، اتفاقا داشتم الان با پشتیبان های وب صحبت می کردم گفت این تعرفه ها قطعیه و دهم آذر اجرا میشه، بهش گفتم بعضی جاها با همین سرعت و هزینه یکسان ترافیک بیشتری

دارن میدن آدرس دادم نگاه کرد گفت درسته ، حالا رقابت باشه خوب میشه، کلا 18 تا شرکت بیشتر نیستن که اینترنت عرضه می کنم به صورت مستقیم بقیه همه نمایندگی هستن.

لینک به دیدگاه

عجیبه آسیاتک و شاتل دو تا ISp بزرگ کشور تعرفه های جدید رو درج نکردن

لینک به دیدگاه

کلا برا دانلود حجم زیاد از نت شبانه سیم کارت استفاده میکنم که خیلی از adsl مسخره بهتره با این طرح های مسخرش

اما برا کارای روزانه adsl بد نیس 

فک نکنم اینترنت ایران درست بشه مگه اینکه مردم همه با هم برا چند روز نت نخرن وگرنه همینجوری شرکتای مفت خور به کارشون ادامه میدن

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

قیمت اینترنت ISP های انگلیس( قیمتها به  پوند):  

http://www.kitz.co.uk/isp/isp_price_list.php

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است :

دوستان پر مصرف کمی هم به فکر کم مصرف ها باشن. اونطور که به نظر میرسه طرح بدی نیست البته اگه به درستی اجرا بشه و فضا رقابتی بشه درنهایت به نفع کاربره. من از آسیاتک 200 گیگ یک سال و نیمه دارم. تماشای فیلم از فیلیمو رایگانه دانلود از آسیا دا ال هم رایگان. بخوام بازی دانلود کنم از آسیا دی ال میگیرم فیلم هم از فیلیمو تماشا میکنم. دانلود های متفرقه تلگرام و.... هم انجام میدم. اما فکر نکنم بااین حال دانلودم به 500 گیگ در ماه برسه ?

دقیقا حرف من همینه بهینه مصرف کردن 

والا منم تمام کارایی که دوستان پر مصرف انجام میدن میکنم 

والا منم تمام بازی های پر حجم رو خودم دانلود میکنم پس چرا هیچ وقت کم نیاوردم!

بخاطر همین میگم 500گیگ در ماه رو اصلا درک نمیکنم 

کار خوب رو شما میکنید که از امکانات موجود بهینه استفاده میکنید

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

خوب  دوست عزیز بزار منم اینجوری به شما بگم

من یه  ادم معمولی هستم 

الان بالای 8 ساله اینترنت دارم از شرکت های مختلف  . اگه بخوام بگم اون اوایل که اینترنت داشتم واقعا اشغال بود بازم کم گفتم  مثلا از یکی از شرکتها که نمیخوام اسمشو ببرم اینترنت داشتم به حدی سرعتش افتضاح بود که موقع 12 بعد از ظهر ها یادم میاد اصلا نمیشد صفحه گوگل باز کرد برای هر ماه برای 128 کیلوبایتش 16 تومن ازمون میگرفتن به حدی هم مصرف بالا تنظیم میکردن که وقتی یه سایت  باز میکردم 250 مگ اینترنتم مصرف میشد  برای خرید هر گیگ اینترنت اضافه ازمون 6 هزار تومن میگرفتن شبانه رایگانش با هزار دردسر میشد 500 مگ دانلود کرد که اگه دانلود تو یک  ماهت به 10 گیگ میرسیید سرعت شبانه رو به حدی پایین میاوردن در حد 2 تا 3 کیلوبایت  . حتی اگه اینترنتتو بعد یک هفته روشن نکردن واردش میشدی میدی 500 مگ حجمت معلوم نیست چطور مصرف شده 

حالا بگو انتظاراتمونو باید پایین بیاریم اگه تا الان انقدر دوستان اعتراض به اینترنت نمیکردن خیلی ها هیچ وقت نمیتونستن لذت اینترنت 16 مگ  بچشند اگه قرار بود همش ساکت باشیم حرفی نزنیم پس بهتره بریم تو غار زندگی کنیم چون دیگه نیازی نیست خودمونو با کشور های خارجی مقایسه کنیم شما از کجا میدونید خارجی ها انقدر دانلود نمیکنند پس تا حالا حجم  بازیهارو در استیم ندیدین  میشه بگین چطور یه خارجی حجم 100 گیگ یه بازی رو کمتر از 20 دقیقه دانلود میکنه مگه نمیگید اونا هم محدودیت دارن 

نمیدونم خوب مصرف اینترنت از اینجور چیزها رو با خارجی ها مقایسه میکنیم اما  خیلی از خدمات و کیفیت هایی که  اونا دارن  اما  ما نداریم  مقایسه نمیکنیم

الان همین سرعتی که به ما میدن یه دروغ بزرگه مثلا سرعت 16 مگ درنظر بگیرید حداقل سرعتی که خیلی از کشور های خارجی در اختیار کاربراشون قرار میدن  اون هم نامحدود  . حالا به من بگو تا حالا قیمت سرویس 16 مگ نامحدود شرکت های مختلف داخل کشور دیدی حالا قیمت اونو با قیمت  دلاری  اینترنت خارجی مقایسه کن اونوقت متوجه میشی که خیلی هم اینترنت  رو گرون تر به ما میفروشن هر چند کاری نداریم که حتی  حجم رو  هم نامحدود نمیدن فقط اسمش نامحدوده و کاری به این هم نداشته باشیم که سرعت 16 مگ نیست واقعا و به خاطر ضریب سرعت زیر دو مگ بهمون میدن

- وقتی خود مجلس میگه اینترنت در ایران 10 برابر گران تر در اختیار مردم قرار داده میشه حرفی برای گفتن دیگه نیست 

دوست عزیز شما اینترنت 8سال پیش رو که اصلا نباید با الان مقایسه کنید بنده هم همون زمان کاربر نت بودم میدونم چی میگین! محتوایی که الان تو سایت ها هست اصلا قابل مقایسه با اون زمان نیست 10گیگ اون زمان به اندازه 50گیگ الانه حداقل!

بنده نمیگم اعتراض نکنید اتفاقا یکی از کسایی که به تعرفه های پیشنهادی دفعه قبل اعتراض کرد خودم بودم ولی اعتراض بجا! والا 90% انتظار دارن 2روزه ایران بشه آمریکا! خوب این هم انتظار بیجاست هم اعتراض بهش بیجا!

همونطور که اول گفتم من گیمر هستم از نوع هاردکورش مگه میشه حجم بازی هارو ندیده باشم!

جدا از اینکه تمام بازی های حجم بالای AAA رو دانلود میکنم، یوتیوب هم تماشا میکنم،استریم twitch هم تماشا میکنم،سریال و فیلم های روز رو هم با کیفیت حداقل 720 و 1080 پیگیری میکنم! غیر از خودم 5نفر تو خونه از تلگرام و اینستاگرام استفاده میکنن! در روز حداقل 20سایت جدید که در بروزر کش نشده و باید کامل لود بشه باز میکنم !

ولی هیچ وقت به مشکل برنخوردم بخدا و و مصرفم از تعرفه های جدید فکر نمیکنم عبور کرده باشه! چرا ؟ چون دارم بهینه مصرف میکنم! مگه مجبورم با adsl تو روز(برای کسایی که شبانه رایگان دارن که البته من ندارم) از سایتی که ترافیک خارجی حساب میشه دانلود کنم؟ خوب وقتی میتونم با ایرانسل یا همراه اول شبی با 2هزار تومان بین 30تا60گیگ با توجه به شهر و سرعت دانلود کنم یا وقتی میتونم از سایت دانلودها 50گیگ دانلود کنم و 25گیگ حساب شه مگه مرز دارم برم از سایت ... دانلود کنم که 50گیگ 50گیگ حساب شه؟

من میگم این تعرفه های مناسب هست حتی برای افراد پر مصرف ولی نه برای افرادی که دلشون میخواد کل سرور یوتیوب رو رو هاردشون داشته باشن بی دلیل 

یا برای کسایی که دلشون میخواد تو خونه بشینن با گیگی 10تومن دانلود کنن بعد بفروشن 50تومن بعدم بگن به به چه شغل شرافتمندانه ای دارم من!

هرموقع فرهنگ ما تو مواردی که آمریکا رو مثال میزنید شد مثل همونا بعد میتونیم ادعای این رو داشته باشیم که چرا مال اونا مال ما نیست

لینک به دیدگاه

فعلا بهترین تعرفه ها مال دیده بان نت هست که البته فقط مال کرمان و یک منطقه از تهران هست 

16مگ 80تومان 240گیگ خارجی یا 480گیگ داخلی!      دیگه 240گیگ خارجی واقعا فکر نمیکنم کم باشه !!!

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

فعلا بهترین تعرفه ها مال دیده بان نت هست که البته فقط مال کرمان و یک منطقه از تهران هست 

16مگ 80تومان 240گیگ خارجی یا 480گیگ داخلی!      دیگه 240گیگ خارجی واقعا فکر نمیکنم کم باشه !!!

یعنی تا ۲۴۰ گیگ میتونی با سرعت ۱۶ مگ دانلود رو بزنی؟ اگر اینطور باشه که خیلی خوبه!

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

درسته خیلی هم سریع اعمال کرده.

دوست عزیز کی گفته فقط مال تهرانه؟ من الان کد اهواز رو زدم رفت برای ثبت نام ایرادی هم نگرفت.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

یعنی تا ۲۴۰ گیگ میتونی با سرعت ۱۶ مگ دانلود رو بزنی؟ اگر اینطور باشه که خیلی خوبه!

فکر میکنم آره 240 گیگ  480 گیگ داخلی. چیزی هست که خود سایت نوشته :

sefsfas.jpg.6a61e2582abbf13f76eb33eed1e09c02.jpg

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

فکر میکنم آره 240 گیگ  480 گیگ داخلی. چیزی هست که خود سایت نوشته :

sefsfas.jpg.6a61e2582abbf13f76eb33eed1e09c02.jpg

درود

تو قسمت نمایندگیهاش بندرعباس داشت، زنگ زدم به همون  شماره گفت که ما نمایندگی آسیاتک هستیم و اشتباهه، حتما تماس بگیرین قبلش.

لینک به دیدگاه

سلام اونایی که میگن ما با ایرانسل شبی 100 یا 50 گیگ دانلود میکنیم با گوشی این کارو میکنن ؟؟؟

کد فعال سازیش چیه؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، saeed0c گفته است :

درسته خیلی هم سریع اعمال کرده.

دوست عزیز کی گفته فقط مال تهرانه؟ من الان کد اهواز رو زدم رفت برای ثبت نام ایرادی هم نگرفت.

درسته من داشتم نمایندگیهاشو چک میکردم دیدم تهران و اکثرا کرمان بود اهواز رو ندیدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...