رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

منم مخابرات دارم و امیدم به این طرح جدید که انحصار در بیاد ولی اصلا هیچ چی پیشنهاد نکرده به من و همون قدیمیاس

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

photo_2017-12-02_17-50-00.jpg

•  بر اساس این جدول، کاربران می‌توانند به اندازه‌ی نیمی از حجم سرویس را برای ترافیک بین‌الملل استفاده کنند. چه آن که این عزیزان امکان استفاده‌ی ترکیبی از ترافیک بین‌الملل و داخلی را نیز خواهند داشت به گونه‌ای که حتا قادر خواهند بود همه‌ی ترافیک سرویس را برای ترافیک داخلی مصرف کنند.

•  کاربرانی که به حجم ترافیک آستانه‌ی مصرف منصفانه برسند، می‌توانند حجم اضافه خریداری کنند.

•  امکان استفاده از بسته‌ی تشویقی شبانه و بسته‌های شاتل‌لند و نماوا همچنان برای این سرویس‌ها وجود دارد. 

ویرایش شده توسط K1lleR
لینک به دیدگاه

وزیر ارتباطات، تعیین سقف‌‌های مجزا برای ترافیک داخلی و بین‌الملل را مورد تأیید نمی‌داند

در پی اعلام سرویس‌های جدید از سوی شرکت‌ها در راستای ارائه‌ی خدمات اینترنت غیر حجمی، وزیر ارتباطات، تعیین سقف برای اینترنت داخل و بین‌الملل را مورد تأیید نمی‌داند.

در پی غیر حجمی شدن اینترنت ثابت، شرکت‌ها نسبت به ارائه‌ی سرویس‌های جدید خود بر اساس مصوبه‌ی ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات اقدام کرده‌اند. در همین راستا محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات در صفحه‌ی اینستاگرام خود نوشت:

بنا بر اعلام رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی؛ صبح امروز جلسه‌ای با شرکت‌های ارائه‌کننده‌ی خدمات دسترسی ثابت برگزار شد. در این جلسه انطباق تعرفه‌ی اعلامی شرکت‌ها با مصوبه‌ی ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات بررسی شد.

وی همچنین اعلام کرد:

اینکه در مصرف منصفانه برای مشترکان سقف‌های مجزایی برای داخل و بین‌الملل لحاظ شود؛ مورد تأیید نیست. صرفا در محاسبه‌ی شمارش مصرف، نسبت یک به دو باید لحاظ شود. بدین معنا که اگر مصرف منصفانه‌ی اعلام‌شده برای یک شرکت سیصد و بیست گیگابایت است، مشترک می‌تواند یکصد و شصت گیگابایت اینترنت خالص یا سیصد و بیست گیگابایت ترافیک داخلی خالص مصرف کند. در صورت مصرف ترکیبی هم نسبت یک به دو لحاظ خواهد شد.

به گفته‌ی آذری جهرمی، به‌منظور رقابت بیشتر بین شرکت‌ها؛ مخابرات ایران موظف شده است درخواست جابجایی مشترکان را ظرف یک روز انجام دهد تا مشترکان بتوانند سرویس‌دهنده‌ی خود را با کمترین دردسر جابجا کنند. وی در ادامه آورده است که تعرفه‌ی همه شرکت‌ها بر این اساس تا پایان امروز نهایی و برای فردا اجرایی خواهد بود. تأخیر حادث‌شده در اجرای مصوبه به دلیل احقاق حقوق مصرف‌کنندگان بوده است.

وزیر ارتباطات همچنین نوشته است:

بنا شد که میزان سرعت مشترکین پس از رسیدن به سقف مصرف منصفانه برای همه سرویس‌ها یکسان نباشد و سقف سرعت‌های جدید در هفته‌ی جاری مجددا به کمیسیون تنظیم مقررات برای تصویب پیشنهاد شود.

بر اساس گزارش وی: «از مرور تعرفه‌های اعلامی با شرایط نهایی‌شده، می‌توان تفاوت‌ها و بهبود قابل توجه نظام تعرفه‌ای دسترسی ثابت به نفع مشترک نهایی را ملاحظه کرد. به‌مرور زمان و طبیعتا بزرگ‌تر شدن حجم بازار، ضمن رقابت جدی‌تر در بازار، هزینه‌های تمام‌شده کاهش خواهند یافت و شرایط تعرفه‌ای ارائه‌شده مطلوب‌تر و نزدیک‌تر به آنچه خواهد شد که در کشورهای توسعه‌یافته جاری است. انجام تغییرات بزرگ همواره نیازمند همراهی مردمی است، از این رو از همراهی شما و انعکاس نظرات ارزشمندتان تشکر می‌کنم.»

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

نکته مهم اون قسمتی هست که گفته میران سرعت مشترین پس از رسیدن به سقف برای همه سرویس ها یکسان نیست. این یعنی سرعت 16 مگ قاعدتا پس از اتمام حجم هم باید سرعت نسبتا مناسب تری داشته باشه.

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، K1lleR گفته است :

ترافیک بین المللیش نابودم کرد اصلا 

Capture.PNG

البته این یه طرح خاصه برای کسایی که فقط حجم داخلی نیاز دارن بالاش گفته. میدونید که این سرویس هم کاربری خیلی خاصی داره !!!! 

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

دوستان همانجور که قبلا هم گفتم اونا کاری نمیکنند که به نفع ما باشه 

حالا یه عده  همش از این سرویس و طرحهای جدید همایت میکردن¬¬

تنها چیزی میتونم بگم اینه از فرصت باقی مونده استفاده کنید و هر چی که میتونید و نیاز دارید از اینترنت دانلود کنید چون کم کم این نامحدود ایرانسل و همراه اول هم حذف میکنند  . دیگه قرار نیست چیزی دانلود کنیم:/

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

دوستان همانجور که قبلا هم گفتم اونا کاری نمیکنند که به نفع ما باشه 

حالا یه عده  همش از این سرویس و طرحهای جدید همایت میکردن¬¬

تنها چیزی میتونم بگم اینه از فرصت باقی مونده استفاده کنید و هر چی که میتونید و نیاز دارید از اینترنت دانلود کنید چون کم کم این نامحدود ایرانسل و همراه اول هم حذف میکنند  . دیگه قرار نیست چیزی دانلود کنیم:/

واقعا درکتون نمیکنم. فقط دارید یه راست میکوبید این طرح رو!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

سلام

ملت حق دارن اعتراض کنن

به نظر شما چه طرحی می تونه جای شبانه رایگان بگیره؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

درود

فن آوا هم تعرفه هاشو اعلام کرد که فعلا بهتر از بقیه شرکتهاس بخصوص اینکه شبانه هم داره!

http://fanava.net/services/adsl/تعرفه-ها

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Alien87 گفته است :

درود

فن آوا هم تعرفه هاشو اعلام کرد که فعلا بهتر از بقیه شرکتهاس بخصوص اینکه شبانه هم داره!

http://fanava.net/services/adsl/تعرفه-ها

دقیقا، من که فعلا انتخابم فن آواست. اگه بخوان می تونن تو این مملکت برای صلاح ملت یه تصمیمات درستی بگیرن، رقابت بهترین چیزه، این رقابته به نفعه همس.

2017-12-03-02-37-fanava.net.png

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

اینم تعرفه های جدید مخابرات دزد اردبیل 22.gif

ffghjj.JPG

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، K1lleR گفته است :

photo_2017-12-02_17-50-00.jpg

در 7 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

2017-12-03-02-37-fanava.net.png

خدایی این تعرفه هار با تعرفه های این مخابرات دزد اردبیل مقایسه کنید. من دیگه حرفی ندارم 22.gif

ffghjj.JPG

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بدبختی اینه برای جمع اوری باید پول بدی برای نصب باید پول بدی رو هم 30 تومن تقریبا باید اضافه پول بدی... این مخابرات از موقعیتش سو استفاده کرده...! ¬¬

خدا کنه جلوشو بگیرن تایید نشه این تعرفه هاش مثل بقیه مجبور بشه تصحیح بشه... این فن اوا داره چه سرویس خوبی میده، شهرستان ها هم هست یا تو تهرانه فقط !!! :35_thinking:

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، Nima2007 گفته است :

بدبختی اینه برای جمع اوری باید پول بدی برای نصب باید پول بدی رو هم 30 تومن تقریبا باید اضافه پول بدی... این مخابرات از موقعیتش سو استفاده کرده...! ¬¬

خدا کنه جلوشو بگیرن تایید نشه این تعرفه هاش مثل بقیه مجبور بشه تصحیح بشه... این فن اوا داره چه سرویس خوبی میده، شهرستان ها هم هست یا تو تهرانه فقط !!! :35_thinking:

درود رفیق

اون هزینه نصب که15 تومن بابت اومدن نصاب به خونه هست، امروزه کی بلد نیست مودم ای دی اس ال رو کانفینگ کنه؟ خودت کانفینگ کن 1 ریال نده فقط 12 تومن هزینه تخلیه و دایری مجدد میگیرن یه سیمه دیگه در میارن یه جا دیگه نصب می کنن، در ضمن فن آوا اکثر شهرها پوشش میده کافیه بری تو سایتش و استان شهر رو انتخاب کنی و بعد شمارتو بدون کد وارد کنی:

البته فک کنم برای تخلیه باید 12 تومن و مجدد برای دایری 12 تومن دیگه بدی، خداییش پول الکیه ولی خب چاره ای نیس، خوبیش اینه یکباره.

http://fanava.net/services/adsl/coverage

هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران (مطابق مصوبه شماره ۱ جلسه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات)، ۱۲٫۰۰۰ تومان است که در هنگام ثبت نام دریافت خواهد شد.

لینک به دیدگاه

الان بهترین تعرفه رو کی داره ؟ دیدبان نت ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، micpet گفته است :

الان بهترین تعرفه رو کی داره ؟ دیدبان نت ؟

فن آوا

http://fanava.net/services/adsl/coverage

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، Alien87 گفته است :

درود

مخابرات هم تعرفه هاشو تغییر داد! 

tarefe2.jpg

پس چرا مخابرات اردبیل اینطوریه رسما دارن تخلف میکنن

ffghjj.JPG

لینک به دیدگاه

این روش جدید رو میشه خرید؟

من مخابرات دارم امروز تموم شد الان میشه اینها رو انتخاب کرد یا نه؟ یا باید ابلاغ بشه و از این جفت پا اندازی در کارها باید صورت بگیره!؟ 

ویرایش شده توسط Mahdian57
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

تاحالا اسمشو نشنیدم، کیفیتش پینگش چطوریه ؟

لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، micpet گفته است :

تاحالا اسمشو نشنیدم، کیفیتش پینگش چطوریه ؟

شرکت خوبیه و شناخته شدس، من سرویس نداشتم، اما دوستان در مورد کیفیتش خیلی تعریف می کردن.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

دوست عزیز میشه بگید کجای این طرحها خیلی خوبه

مشخصا برای اونایی که نامحدود میگرفتن خیلی بهتر شده اما دلیل نمیشد که شبانه رایگان هارو حذف کنند

خیلی از ما داشتیم طرحهای 16 مگ جشنواره ای که این شرکتها قرار داده بودن استفاده میکردیم و واقعا عالی بودن  من خودم قبلا طرح 24 گیگ شاتل 16 مگ داشتم شبانه رایگان هم داشت کلا 50 تومن براش فکر کنم دادم سرعتم تا 2 مگ میرفت و هر موقع میخواستم میتونستم شبها راحت دانلود کنم اما الان چی دانلود بی دانلود 

فقط سوالم اینجاست چرا  همش میگفتن نامحدود نامحدود اینا که همه حجمیه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...