رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بخاطر این موضوع منم خیلی باهاشون جر بحث کردم اخرم نتمو عوض کردم  اسیاتک گرفتم
البته اسیاتک هم که واقعا مزخرف تر از شاتل هستن سرویسم تموم شده بود چند هفته نت نخریدم بعد که رفتم یک ماهه دیگه بخرم دیدم  وقتی سرویس انتخاب میکنم 35 هزار تومن جریمه میزنه برام
 زنگ زدم پشتیبانی میگم موضوع چیه میگه چون شما چند روز اینترنت نخریدید جریمه شدید دو راه داریدیا باید پولشو بدین یا زمانی که اینترنت نداشتین از روی سرویس فعلی که  انتخاب کردین کسر میشه یعنی از یک ماه نتم  فقط 7 روز میتونستم استفاده کنم [emoji33]
گفتم سرتونو بخوره اصلا اینترنت نخواستیم [emoji35]
الان سه ماهه دارم با جایزه 4g کردن سیمکارت اینترنت میگیرم بی هزینه[emoji3]
در کل میشه گفت این شرکتها یکی از یکی بدترن خیلی کم پیدا میشه شرکتی که منصفانه سرویس بده
دقیقا. تا 4G هستش خرید این adsl با این همه جنگ اعصاب اونم برا 16 مگ حداکثر واقعا اشتباست. الان خدا شاهده من کمتر از 50 مگابیت بهش نمیگم اینترنت. شبا راحت با کیفیت 4k تو youtube صفا میکنم بدون لگ
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 16 دقیقه قبل، aramnazdari گفته است :
در ۱ ساعت قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :
 بخاطر این موضوع منم خیلی باهاشون جر بحث کردم اخرم نتمو عوض کردم  اسیاتک گرفتم
البته اسیاتک هم که واقعا مزخرف تر از شاتل هستن سرویسم تموم شده بود چند هفته نت نخریدم بعد که رفتم یک ماهه دیگه بخرم دیدم  وقتی سرویس انتخاب میکنم 35 هزار تومن جریمه میزنه برام
 زنگ زدم پشتیبانی میگم موضوع چیه میگه چون شما چند روز اینترنت نخریدید جریمه شدید دو راه داریدیا باید پولشو بدین یا زمانی که اینترنت نداشتین از روی سرویس فعلی که  انتخاب کردین کسر میشه یعنی از یک ماه نتم  فقط 7 روز میتونستم استفاده کنم emoji33.png
گفتم سرتونو بخوره اصلا اینترنت نخواستیم emoji35.png
الان سه ماهه دارم با جایزه 4g کردن سیمکارت اینترنت میگیرم بی هزینهemoji3.png
در کل میشه گفت این شرکتها یکی از یکی بدترن خیلی کم پیدا میشه شرکتی که منصفانه سرویس بده

دقیقا. تا 4G هستش خرید این adsl با این همه جنگ اعصاب اونم برا 16 مگ حداکثر واقعا اشتباست. الان خدا شاهده من کمتر از 50 مگابیت بهش نمیگم اینترنت. شبا راحت با کیفیت 4k تو youtube صفا میکنم بدون لگ

همه که مثل شما تو منطقشون یا شهرشون فورجی فعال نیست که. تازه 4جی هم فعال هم باشه تو بعضی مناطق سرعتشون افتضاحه..تو منطقه م ما فورجی کلا فعال نیس فقط 3جی فعاله که اوم تو بهترین حالت تا یکو نیم مگ میره

مال شمارو هم فورجیشو الان بیان غیر فعال کنن 50مگابییت ک سهله که به دو مگابیت هم اینترنت میگی!:D

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

کاربران اینترنت P2P رسما" تنها ضرر کنندگان عمده این طرحهای جدید و برنامه های جناب وزیر هستن انگار!

امروز یکی از طرح های جدید رو که 80 تومن بود انتخاب کردم و هزینش رو پرداخت کردم (شاتل)  ، بعدش بهم زنگ زدن که این مصوبات و طرح های جدید روی پوینت تو پوینت فعال نمیشه :|  برای شما از این به بعد فقط طرح های نا محدود کلاسیک رو داریم (یعنی همونهایی که همینطوریش بین 8 نفر تقسیم شدن حداقل و سرعتشون پایین هست و اگه در روز یا در ماه از یه حد خاصی_که تازه معلوم هم نیست چقدره_ عبور کنی سرعتت کمتر هم میشه) ! آخه این یعنی چی؟! در ضمن طرح های فعالی خود پوینت تو پوینت هم دیگه وجود ندارند برای تمدید و صرفا همین آپشن(البته دیگه آپشن نیست و اجباره) وجود داره برای تمدید! یعنی یا خداحافظی کن با اینترنت یا همین طرحهای کوفتی رو بگیر!

چطوریه که وقتی نوبت حذف کردن طرحهای فعلی میشه طرح های فعلی پوینت تو پوینت هم باید با اونها حذف بشن و جز اونها حساب میشن! اما وقتی نوبت ارائه طرح میرسه واسه پوینت تو پوینت طرحی نمیدن و میگن این جداست :| 

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

من های وب دارم

تو پنل کاربری که میرم‌تعرفه ها همون قدیمی ها هستن.مگه های وب تعرفه ها رو بروز نکرده؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

کاربران اینترنت P2P رسما" تنها ضرر کنندگان عمده این طرحهای جدید و مسخره بازی های جناب وزیر هستن انگار!

امروز یکی از طرح های جدید رو که 80 تومن بود انتخاب کردم و هزینش رو پرداخت کردم (شاتل)  ، بعدش بهم زنگ زدن که این مصوبات و طرح های جدید روی پوینت تو پوینت فعال نمیشه :|  برای شما از این به بعد فقط طرح های نا محدود کلاسیک رو داریم (یعنی همونهایی که همینطوریش بین 8 نفر تقسیم شدن حداقل و سرعتشون پایین هست و اگه در روز یا در ماه از یه حد خاصی_که تازه معلوم هم نیست چقدره_ عبور کنی سرعتت کمتر هم میشه) ! آخه این یعنی چی؟! در ضمن طرح های فعالی خود پوینت تو پوینت هم دیگه وجود ندارند برای تمدید و صرفا همین آپشن(البته دیگه آپشن نیست و اجباره) وجود داره برای تمدید! یعنی یا خداحافظی کن با اینترنت یا همین طرحهای کوفتی رو بگیر!

چطوریه که وقتی نوبت حذف کردن طرحهای فعلی میشه طرح های فعلی پوینت تو پوینت هم باید با اونها حذف بشن و جز اونها حساب میشن! اما وقتی نوبت ارائه طرح میرسه واسه پوینت تو پوینت طرحی نمیدن و میگن این جداست :| 

اگه تو منطقه تون فیبر نوری دارید اینترنت p2p رو جمع کنید الان دیگه فیبر نوری از انحصار مخابرات خارج شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

اگه تو منطقه تون فیبر نوری دارید اینترنت p2p رو جمع کنید الان دیگه فیبر نوری از انحصار مخابرات خارج شده

سلام مهران جان

تمامی روش های جانبی و راه حل های ممکن رو بهشون فکر کرده بودم و همینها هم جزئشون بودن و اگه امکانش بود مطمئن باش که تا الان انجامش داده بودم

ظاهرا"  قراره خارج بشه و از گفتنش تا انجام عملیش فاصله هست ، گفتن که نمیتونیم در حال حاضر اما از برنامه های آیندمون هست! تازه الانم کامل دقیق مشخص نیست فیبر نوری هست یا نه

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

همه که مثل شما تو منطقشون یا شهرشون فورجی فعال نیست که. تازه 4جی هم فعال هم باشه تو بعضی مناطق سرعتشون افتضاحه..تو منطقه م ما فورجی کلا فعال نیس فقط 3جی فعاله که اوم تو بهترین حالت تا یکو نیم مگ میره

مال شمارو هم فورجیشو الان بیان غیر فعال کنن 50مگابییت ک سهله که به دو مگابیت هم اینترنت میگی!:D

داداش برای ما  سرعتش اونجوریا که فکر میکنی نیست 

چشمم گرفت از بس 4g    4g کردم تا اخر نتم تموم شد همین الان مجبور شدم یه بسته بخرم :(:8_laughing:

سرعت منطقه ما هم چندان خوب نیست اما ما  داریم باهاش میسازیم 

سرعت ایرانسل 2.5 مگ و همراه اول که قطعی زیاد داره 2 مگ هست  

من که به همینشم راضیم

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام مهران جان

تمامی روش های جانبی و راه حل های ممکن رو بهشون فکر کرده بودم و همینها هم جزئشون بودن و اگه امکانش بود مطمئن باش که تا الان انجامش داده بودم

ظاهرا"  قراره خارج بشه و از گفتنش تا انجام عملیش فاصله هست ، گفتن که نمیتونیم در حال حاضر اما از برنامه های آیندمون هست! تازه الانم کامل دقیق مشخص نیست فیبر نوری هست یا نه

درود 

مودم اوت دور بگیر خودتو خلاص کن از خط تلفن.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام مهران جان

سلام از بنده است

درکل گفته شاتل منطقی نیست! خیلی خیلی مسخره است خدا این شرکت های کلاش و لعنت کنه همش دنبال راهی برای دور زدن مشتری هستند. تازه شما برای نصب آنتن کلی هزینه کردید و طبعا انتظار سرعت بیشتری نسبت به خطوط سیمی DSL دارید. الان آسیاتک به من گفته سرعتم رو روی 10 مگ بسته سرعت 10 مگ باید دانلود 1280 کیلوبایت بگیرم اما من 900  میگیرم . بهش میگم SNR خط من جوابگوست جواب میده به دلیل نویزهکه بیشتر نمیگیرید 

ویرایش شده توسط lvlEhRaN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است :

سلام از بنده است

درکل گفته شاتل منطقی نیست! خیلی خیلی مسخره است خدا این شرکت های کلاش و لعنت کنه همش دنبال راهی برای دور زدن مشتری هستند. تازه شما برای نصب آنتن کلی هزینه کردید و طبعا انتظار سرعت بیشتری نسبت به خطوط سیمی DSL دارید. الان آسیاتک به من گفته سرعتم رو روی 10 مگ بسته سرعت 10 مگ باید دانلود 1280 کیلوبایت بگیرم اما من 900  میگیرم . بهش میگم SNR خط من جوابگوست به دلیل نیوزه که بیشتر نمیگیرید 

بعضی وقتها آره اما این سری مشخص نیست واقعا چه خبره

با روابط عمومی هم صحبت کردم و حرفی که زدن عینن اینه :

"بحث خروج فیبر نوری از انحصار مخابرات صرفا در حد یه آنونس بوده،به هیچ عنوان از انحصار مخابرات خارج نشده ، اگه شده بود که مایی که به دنبال مشتریِ بیشتر هستیم حتما انجام میدادیم ، نه تنها هیچ چیزی تا به حال ابلاغ نشده ، بلکه توی دستور کار یکی دو ماه آینده هم وجود نداره از سمت مخابرات یا مسئولین ، صرفا علاقمند هستن توپ رو بندازن توی زمین شرکت ها در مقابل مخابرات"

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

درود 

مودم اوت دور بگیر خودتو خلاص کن از خط تلفن.

سلام

اوت دورِ چی منظورته؟ چه طرحی چه شرکتی چه کشکی؟ :D

من که همین الانم با موفقیت و بدون مشکل از خط تلفن خلاص بودم ، وزیر محترم لطف کردن قصه درست کردن

لینک به دیدگاه

در در 1396/08/23, 13:07:45، Farjam گفته است :

خب الان منی که دارم ماهیانه حدود 30-40 گیگ میخرم و استفاده ماهیانه من اینقدر هست همیشه که از اواسط ماه سرعتم به حداقل میرسه :|

امکان خرید حجم جوری که سقف مصرف اضافه بشه وجود نداره؟ :|  من که نمیخوام از مصرف عادلانه ی ساختگی اونا سو استفاده کنم! اصلا میخوام پول حجم مصرفیم رو بدم :|

در در 1396/08/23, 14:09:27، HeX گفته است :

مشتی 20-30 گیگ چیه.

من تو یه ماه شاید نیاز داشته باشم نزدیک 500 گیگ دانلود کنم. مثل همین الان که فصل بازیهاس...

گرچه راههای رسیدن به اینترنت زیاده...

دوستان در صورت اتمام حجم دیفالت  میتونید حجم با تعرفه 2 هزار ت بخرید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 دقیقه قبل، spear گفته است :

دوستان در صورت اتمام حجم دیفالت  میتونید حجم با تعرفه 2 هزار ت بخرید

سلام

امکانش نیست:D

اینجارو بخونید :

همین طرح های جدید رو به من نمیدن چه برسه به اینکه برسم به اون خرید حجم گیگی 2 تومن :D

لینک به دیدگاه

مگه نمیشه جمع اوری کرد خود وزیز توییت زده بود اونایی که مخابرات هستن میتونند برن هر اپراتور دیگه ای که تمایل دارن؟!

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

سلام

اوت دورِ چی منظورته؟ چه طرحی چه شرکتی چه کشکی؟ :D

من که همین الانم با موفقیت و بدون مشکل از خط تلفن خلاص بودم ، وزیر محترم لطف کردن قصه درست کردن

مودم های بیرونی دیگه گیمر، مثله UBNT یا میکروتیک، که به صورت مستقیم از دکل اینترنتو میگیره.

در ضمن تعرفه های فن آوا هم بببین از همه مناسبتره، البته من 10 سال پیش پدر شاتل رو در آوردم با اینترنتی که 10 کیلوبایت دانلود می داد یه ماه 30 گیگ دانلود کردم، سیستم خاموش نبود اصلا باور نمیکردن چند بار از خود تهران نتمو بستن گفتن زیادی دانلود کردی با اینکه نامحدود بود خخخخ

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

مودم های بیرونی دیگه گیمر، مثله UBNT یا میکروتیک، که به صورت مستقیم از دکل اینترنتو میگیره.

خب پوینت تو پوینت هم همونه دیگه که من دارم :|

5 ساله با مودم بیرونی میکروتک دارم کار میکنم و مستقیم از دکل اینترنت میگیرم:| 

مسئله پیش اومده هم با شرکت های ارائه دهنده سرویس برای همون میکروتک هاست:D طرح هایی که تا الان داشتیم حذف شدن ، طرحهای جدید هم براش نیومده و نمیاد و فقط یه نا محدود کلاسیک میدن

پستِ مربوطه :

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/81367-تعرفه‌های-جدید-اینترنت-ثابت-اعلام-شد/&do=findComment&comment=971270

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

بالاخره پنل پارس آنلاین آپدیت شد. معمولا این تعرفه ها رو وب سایت نشون نمیدن من براتون اینجا عکس میگیرم.

فقط 16 مگ رو میزارم

ببینید چه کردن. 1000 گیگ هم گزاشتن با هزینه ی بیشتر. چشم وزیر ارتباطات روشن. خ خ خ

sefsewf.thumb.jpg.9a94f52a01819632def3b95cbe934825.jpg

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

شرکت خوبیه و شناخته شدس، من سرویس نداشتم، اما دوستان در مورد کیفیتش خیلی تعریف می کردن.

ارزش امتحان کردن رو داره.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Farjam گفته است :

خب پوینت تو پوینت هم همونه دیگه که من دارم :|

5 ساله با مودم بیرونی میکروتک دارم کار میکنم و مستقیم از دکل اینترنت میگیرم:| 

مسئله پیش اومده هم با شرکت های ارائه دهنده سرویس برای همون میکروتک هاست:D طرح هایی که تا الان داشتیم حذف شدن ، طرحهای جدید هم براش نیومده و نمیاد و فقط یه نا محدود کلاسیک میدن

پستِ مربوطه :

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/topic/81367-تعرفه‌های-جدید-اینترنت-ثابت-اعلام-شد/&do=findComment&comment=971270

خخخخخ ما بی سوادا نمیدونیم دیگه، شرکت های دیگه از جمله همین فن آوا پیگیر باش شاید قبول کردن.

در 2 دقیقه قبل، micpet گفته است :

ارزش امتحان کردن رو داره.

100 درصد ، حالا اگر خودم گرفتم که نظرم رو حتما با دوستان به اشتراک میزارم.

لینک به دیدگاه

من درخواست تخلیه مخابراتو دادم واقعا هرچی حجم بدن باز ارزش نداره الان موندم برم طرف شاتل یا شبدیز!!!

فقط شاتل چون سرور مجازی داره خیلی خوبه

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

سلام برادر گل:14_relaxed:
اسم یه سری فیلم را نام بردین   البته اونا  فیلم  هست  داداش گل:1_grinning: - اونجاها  قطعا یه سری سخت گیری ها و نواقصی هست  ولی سطح  رفاه   در آمد و کیفیت زندگی   غیر قابل قیاسه

سلام علیک عزیز دل ، البته اوضاع کانادا مثلاً خوبه ، ولی اکثر ایالت ها داغون ، یونان که داغون شده کشور های اروپایی هم یکی در میون ، چیز های خوب و بد زیاد دارن

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

لینک به دیدگاه

من درخواست تخلیه مخابراتو دادم واقعا هرچی حجم بدن باز ارزش نداره الان موندم برم طرف شاتل یا شبدیز!!!

فقط شاتل چون سرور مجازی داره خیلی خوبه

سلام علیک والا من شاتلم این سری جدید رو هنوز نگرفتم ولی پیام داد کانالش گفت سرویس شبانه اش سر جاش می مونه ، واسه من به صرفه است ماهی هفت تومن از یک تا هشت صبح با سرعت هشت مگ حدود ۲۲ تا ۲۵ گیگ می گیره

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

لینک به دیدگاه

مال شمارو هم فورجیشو الان بیان غیر فعال کنن 50مگابییت ک سهله که به دو مگابیت هم اینترنت میگی![emoji3]
خدا از دهنت نشنوه [emoji3]
لینک به دیدگاه

الان دیگه باید درک کرده باشید که حرف های جهرمی داره درست از اب در میاد تا الان 2تا شرکت تعرفه هاشون رو عوض کردن و حداقل میزان ترافیک منصفانه رو 2برابر کردند 

همونجوری که آقای جهرمی گفتند رقابت داره ایجاد میشه در حدی که مخابرات برای اینکه کم نیاره ترافیک منصفانه رو خیلی زیاد افزایش داده 

لینک به دیدگاه

خب امیدوارم الان دوستانی که شدیدا به جهرمی اعتراض و فوش میدادن و البته چند مورد اعتراضی که به بنده داشتنت متوجه قضیه شده باشند و دیگه خیلی واضح هست که درک کنن و واقعا هیچ جایی برای اعتراض باقی نمونده اگر همچنان اعتراض دارین باید یه فکری به حال خودتون بکنید

رقابت بین شرکت ها شدیدا بالا گرفته و چند شرکت تعرفه هاشون رو عوض کردند و میخوان رو دست هم بیان حتی شرکت فن آوا اینترنت کاملا نامحدود از ساعت 2تا8 صبح ارائه میده که کاملا جلب هست !

این هم مقایسه تمام شرکت ها در یک نگاه:

44ed4258-9c16-4604-9e30-fe74b72d3773.thumb.jpg.6694c82fbf85ce0a1aec73c7f26ec2b4.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...