رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 14 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

فقط اون 12 هزار تومن حساب کن که خیلیها isp عوض میکنن و خیلیها هم تنظیم مودم بلد نیستن 15 تومن خرج اضافه ! چه سودی میکنن اینا ...

متاسفانه این همه جای این مملکت هست، تا به حال تجربه گرفتن پروانه کسب داشتی؟

20 جا فکر کنم بیشتر باید واریز کنی نمی فهمی کدوم!!! هر جا میری یه سهم می خوان، شهرداری، صنف، بازرگانی و....

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

متاسفانه این همه جای این مملکت هست، تا به حال تجربه گرفتن پروانه کسب داشتی؟

20 جا فکر کنم بیشتر باید واریز کنی نمی فهمی کدوم!!! هر جا میری یه سهم می خوان، شهرداری، صنف، بازرگانی و....

یه سوال هم واسم پیش اومده که بعد از تموم شدن حجم ، اون سرعت 128 کیلوبیت فقط سایتهای منتخب باز میکنه یا فرقی نداره ، مکس نت که انگاری بوضوح نوشته فقط سایتهای منتخب بقیه اشاره ای نکردن . فکر کنم اونا هم اینجوری باشن !

الان مکس نت نت 256 نامحدود 1 ماه حدود 30500 میشه ، موندم از اون بگیرم یا از فن آوا ؟ با این حجم گسترده هجوم کاربران به طرف فن آوا فکر کنم سرورهاش نکشه !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

یه سوال هم واسم پیش اومده که بعد از تموم شدن حجم ، اون سرعت 128 کیلوبیت فقط سایتهای منتخب باز میکنه یا فرقی نداره ، مکس نت که انگاری بوضوح نوشته فقط سایتهای منتخب بقیه اشاره ای نکردن . فکر کنم اونا هم اینجوری باشن !

الان مکس نت نت 256 نامحدود 1 ماه حدود 30500 میشه ، موندم از اون بگیرم یا از فن آوا ؟ با این حجم گسترده هجوم کاربران به طرف فن آوا فکر کنم سرورهاش نکشه !

والا در مورد سوال اولت بعید نیست از اینا!

خود طرح ها خوبه برای شروع امیدوارم بهتر بشه، الان فک کن شما با پرداخت ماهیانه 50 تومن میشه به یه اینترنت 8 مگابیت دسترسی داشت، میشه

اسمشو گذاشت اینترنت، والا میدونم، منم خودم فعلا منتظرم این شرکتی که من ازش سرویس دارم چی میکنه تا هفته دیگه، شرکت های کوچیکتر

برای بقا مجبورن تعرفه های ارزونتر و بهتری نسبت به سایر شرکت های دیگه بدن، مثلا همینجا که من سرویس دارم فقط در سطح استان سرویس میده

و تو تبلیغاتش ادعا کرده دانلود رایگان شبانه داره  حالا هفته دیگه ببینم...

لینک به دیدگاه

درود دوستان 

مگه نباید مصرف داخلی مثلا برخی سایتها نصف قیمت و حجم بحساب بیاد طبق مصوبات جدید؟ 

پس چرا آسیاتک جای اینکه مصرف داخلی رو نصف کنه برداشته مصرف بین المللی رو دوبرابر کرده؟؟ 

یعنی اگه شما یک گیگ از خارج دانلود میکردید مگه نباید همین مقدار حجم در داخل بشه ۵۰۰ مگ ، ولی الان آسیاتک میگه یک گیگ از خارج یعنی دو گیگ مصرف !! و یک گیگ داخلی همون یک گیگ. 

اونو دو برابر کرده اید که اینجوری داخلی نصف بحساب بیاد؟؟!

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، KoenigTiger گفته است :

درود دوستان 

مگه نباید مصرف داخلی مثلا برخی سایتها نصف قیمت و حجم بحساب بیاد طبق مصوبات جدید؟ 

پس چرا آسیاتک جای اینکه مصرف داخلی رو نصف کنه برداشته مصرف بین المللی رو دوبرابر کرده؟؟ 

یعنی اگه شما یک گیگ از خارج دانلود میکردید مگه نباید همین مقدار حجم در داخل بشه ۵۰۰ مگ ، ولی الان آسیاتک میگه یک گیگ از خارج یعنی دو گیگ مصرف !! و یک گیگ داخلی همون یک گیگ. 

من بابت همین موضوع به 100 جا تماس گرفتم و پیام و شکایت فرستادم  اخرش گفتن همینی که هست

من هم امروز تخلیه کردم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 39 دقیقه قبل، KoenigTiger گفته است :

درود دوستان 

هر جوری که بتونن دزدی میکنن ، تو دنیا اینترنت تقریبا یه چیز رایگان به حساب میاد اما اینجا کلی باید واسش حرص بخوریم

سر محدود شدن ، تعرفه ها ، سرویس ها کلی میخورن + هزینه 12 +15 تومن + حجم خوری به این روش و ...

هر چی دزد و کلاهبردار و ... امور مملکت به دست گرفته ، جالبه بعضی از این اسمشونو چی بزاریم خوبه حالا طرفداری هم میکنن بعد میگیم چرا زندگی تو ایران سخت شده همه چی گرونه ، کار نیست درامد دلخوشی و ... نیست

تا زمانی که عوام هست این وضع هستش که مطمئناً هیچ وقت درست نمیشه ، دارن با پنبه سر میبرن عوض اعتراض و مقابله ، تشکر هم میکنن ، آخ دلم میخواد خودم گردنشونو بشکنم

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان سلام.

بنده امروز با 2020 یه تماسی داشتم و درباره این طرح های جدید سوال کردم.

همونجور که میدونید و خودمم میدونستم خب گفتن حجمی که در سات نوشته شده برای سایت های داخلی است و اگر از خارجی استفاده کنید 2برابر حساب میشه و اینکه بعد از تموم شدن هم نت قطع نمیشه و سرعت میره روی 128

تا اینجای کار که مشخص بود و چیز عجیبی نداشت.

بعد از قطع مکالمه با خودم یه دو دوتا 4تا کردم دیدم خب اگر بخوام مثل یک سال گذشته از همراه اول و ایرانسل بسته اینترنت بخرم که در به صرفه ترین حالت که طرح های یک سالشون هست هر گیگ برام 3000 تا 3500 تومن میوفته ، از طرفی اینترنتی هم که خونه ازش استفاده میکنمم که بازم مال مخابراته اگر اشتباه نکنم اسمش جشنواره همسفر بود که در این طرح در به صرفه ترین حالت هر گیگ برام میوفتاد 1000 تومان.

ولی در طرح های جدید به طور مثال 2 مگ با سقف دانلود 75 گیگ و هزینه ماهانه 25 هزار تومان اگر هم همشو از سایت های خارجی دانلود کنم که در واقع حجمم میشه 37 گیگ بازم نسبت به دو طرح بالا به صرفه تر در میاد و هر گیگ برام حدود 700 تومن میوفته.

نظر شما چیه؟؟؟

123.thumb.jpg.930d7b461fe6bfb64a9e4256bcefffe5.jpg

لینک به دیدگاه

2 روز پیش زنگ زدم های وب گفتن مشخص نیست  کی تعرفه های جدیدو بذارن

امروز برای یه کار دیگه زنگ زدم  دیدم میگه  گذاشتیم

بعد گفت نسبت ترافیک  داخلی وخارجیش 4 به 1 هست

خیلی زیاده نسبتش

تعرفه های 1 ساله و ویژه ی های وبم  حذف شده من  باز شانس اوردم 1 ماه  پیش 1 ساله  گرفتم گفتن برا شما تا پایان 1 سال تعرفه داخلی و خارجی یجور حساب میشه

لینک به دیدگاه

دوستان کسی تالا از شمانت سرویس گرفته؟ امروز یه اگهی ازش دیدم 222 گیگ حجم 16 مگ سرعت یکساله 99 تومن. واسه من که زیاد دانلود ندارم خوبه. فقط اینکه اسمشو تالا نشنیده بودم! قابل اعتماد هست یعنی؟ :35_thinking:

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/18, 15:24:06، HeX گفته است :

درود سعید جان

الان های وب تعرفه هاش از همه شرکت ها به صرفه تر هست. ترافیک بین الملل رو خیلی بالا برده.

مثلا سرعت 4 مگابیت با 80 گیگ ترافیک بین الملل در ماه رو داره 40 تومان میده.

چه فایده که نه شبانه داره نه اپلود سنتر فقطم سرعتش خوبه

لینک به دیدگاه

تعرفه های داغون +بنزین لیتری 1500 عمو حسن چیکار کردی :41_pensive:

لینک به دیدگاه

دوستانی که میخوان فن آوا بخرن صبر کنن، الان دانلود شبانشو اومده سقف واسش تعیین کرده اگر این سقفی که تعیین کرده

کلا ترافیک بین المللی باشه عالیه اما اگر ضریب 2 بخوره ... صبح اطلاع رسانی می کنم نتیجه رو

والا خیلی ها صرفا به خاطر دانلود شبانه رفتن سمتشون اگر اینجوره ملت نگیرن بهتره!!!

بهشم گفتم اکثرا صرفا به خاطر دانلود شبانه نامحدود اومدن سمتتون

چه جالب اولش با قاطعیت میگفتن ال و بله اون از ترافیک داخلی نیم بها که محدود شد به 400 تا سایت به درد نخور

اینم از دانلود شبانه که محدود دارن می کنن تا یه چیزیم میشه میگه ما که فلان نکردیم کار سازمان تنظیم مقررات رادیوییه،  اگر جواب درستی ندن با اینکه سرویس ندارم هنوز ازشون شکایت می کنم 195 تا حساب کار بیاد دستشون! اگر دروغ گفته باشن وای به حالشون میشه.

2017-12-12-22-48-www.instagram_com.png.03b62ac60c0695dbbf9f505a9af733c5.png

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

دوستانی که میخوان فن آوا بخرن صبر کنن، الان دانلود شبانشو اومده سقف واسش تعیین کرده اگر این سقفی که تعیین کرده

کلا ترافیک بین المللی باشه عالیه اما اگر ضریب 2 بخوره ... صبح اطلاع رسانی می کنم نتیجه رو

والا خیلی ها صرفا به خاطر دانلود شبانه رفتن سمتشون اگر اینجوره ملت نگیرن بهتره!!!

بهشم گفتم اکثرا صرفا به خاطر دانلود شبانه نامحدود اومدن سمتتون

چه جالب اولش با قاطعیت میگفتن ال و بله اون از ترافیک داخلی نیم بها که محدود شد به 400 تا سایت به درد نخور

اینم از دانلود شبانه که محدود دارن می کنن تا یه چیزیم میشه میگه ما که فلان نکردیم کار سازمان تنظیم مقررات رادیوییه،  اگر جواب درستی ندن با اینکه سرویس ندارم هنوز ازشون شکایت می کنم 195 تا حساب کار بیاد دستشون! اگر دروغ گفته باشن وای به حالشون میشه.

2017-12-12-22-48-www.instagram_com.png.03b62ac60c0695dbbf9f505a9af733c5.png

ایول که پیگیر هستید من خودم میخوام برای اولین بار تو این 10 سال نت حجمی بخرم به خاطر دانلود شبانه میخوام فن آوا بگیرم اما انگاری همین اول بامبول درمیاره ، پس بهتره ریسک نکنم برم همون 256 نامحدود مکس نت بگیرم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

ایول که پیگیر هستید من خودم میخوام برای اولین بار تو این 10 سال نت حجمی بخرم به خاطر دانلود شبانه میخوام فن آوا بگیرم اما انگاری همین اول بامبول درمیاره ، پس بهتره ریسک نکنم برم همون 256 نامحدود مکس نت بگیرم

چی بگم  داداش بخدا داره حالم به هم میخوره از اینکه تو این مملکته پر از دروغ دارم زندگی می کنم! اسممون مسلمونه؟ 100 رحمت به اون کافر، آقا من کافرم!!!!!!!!!!!!!!

تایه چیزی میشه داره میگه مصوبه سازمانه، یکی نیست بیاد بگه عزیز من این مصوبه مطمئنا همون اول بوده شما اومدی به خاطر جذب مشتری اطلاع رسانی نکردی!

من خودمم اینجایی که سرویس می گیرم تمام طرح هاش نامحدوده و اصلا اینترنت حجمی نمیگیرم، منتهی چون کارم اینترنتیه نیاز به سرعت بالا دارم حداقل 4 مگابیت، اگر ببینم 

تعرفه ها غیر حجمی اینجوره همینجا می مونم سرعت کمتره اما نامحدوده خاطرم جمه که همیشه نت دارم، 3 ساله از این شرکت سرویس دارم کاملا راضی هستم اصلا تو پنلش

هیچ محدودیتی برای دانلود نداره! حالا قراره هفته آینده سرویس ها غیر حجمی شو اعلام کنه ببینیم چی میشه.

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم ، این مصوبه 266 هستش جاهای مهمشو من مشخص کردم، ببینین اگر موردی داره به سامنه 195 شکایت کنین لینک:

https://complaint.cra.ir/Pages/View/Default.aspx

در این مصوبه به صراحت آمده:

ترافیک داخلی: برابر مفاد مصوبه شماره 1جلسه شماره 248مورخ ،1395/9/21منظور از ترافیک داخلی، هر ترافیک
با میزبانی در داخل کشور است. ( یعنی تمام سایتهایی که دارن در داخل کشور میزبانی میشن نه سایت خاصی).

در صورت فروش حجم اضافه، سقف تعرفه هر گیگابایت ترافیک بینالملل، بیست هزار ) (20000ریال تعیین میشود که
براساس مصوبه جلسه شماره 251کمیسیون، ارایهکننده خدمت موظف است تا نسبت به اعمال سقف تعرفه ترافیک داخلی، به
میزان پنجاه درصد) (%50سقف تعرفه ترافیک بینالملل اقدام کند.

5a3049e014c7f_266_1.thumb.jpg.04ac50ec38ae54eff9cc292aa2e6689f.jpg

5a304a027f392_266_2.thumb.jpg.5cceadd813e37f487714161c7258d4f9.jpg

5a304a2414c8e_266_4.thumb.jpg.6eba5a4c81dc2a73ca33f3fbbd9e55d9.jpg

5a304a3e95ffa_266_3.thumb.jpg.75e2408b6e2214d52538a18c890d0d1b.jpg

5a304a466faa8_266_6.thumb.jpg.b2dd94a027930e727397cf8bf40e997a.jpg

5a304a53823f1_266_5.thumb.jpg.352cd1bce4f76aaadc9355b631940299.jpg

لینک به دیدگاه

اقا اصلا نیازی به صحبت و بحث برا اینترنت adsl نیست

200 تومن بدین همراه اول یا ایرانسل 120 گیگ نت 4G یکساله بخرین

دانلودها هم اگ حجمش زیاد شد شبانه ایرانسل میشه تو 6 ساعت بالای 50‌گیگ‌دانلود کرد با 4 هزار تومن

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Javadmpower گفته است :

دانلودها هم اگ حجمش زیاد شد شبانه ایرانسل میشه تو 6 ساعت بالای 50‌گیگ‌دانلود کرد با 4 هزار تومن

این مقدار حجم با این پول ارزش نداره، در شمن خیلی از جاها آنتن دهی مناسبی نداره.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

درود دوستان عزیزم ، این مصوبه 266 هستش جاهای مهمشو من مشخص کردم، ببینین اگر موردی داره به سامنه 195 شکایت کنین لینک:

https://complaint.cra.ir/Pages/View/Default.aspx

در این مصوبه به صراحت آمده:

ترافیک داخلی: برابر مفاد مصوبه شماره 1جلسه شماره 248مورخ ،1395/9/21منظور از ترافیک داخلی، هر ترافیک
با میزبانی در داخل کشور است. ( یعنی تمام سایتهایی که دارن در داخل کشور میزبانی میشن نه سایت خاصی).

در صورت فروش حجم اضافه، سقف تعرفه هر گیگابایت ترافیک بینالملل، بیست هزار ) (20000ریال تعیین میشود که
براساس مصوبه جلسه شماره 251کمیسیون، ارایهکننده خدمت موظف است تا نسبت به اعمال سقف تعرفه ترافیک داخلی، به
میزان پنجاه درصد) (%50سقف تعرفه ترافیک بینالملل اقدام کند.

5a3049e014c7f_266_1.thumb.jpg.04ac50ec38ae54eff9cc292aa2e6689f.jpg

5a304a027f392_266_2.thumb.jpg.5cceadd813e37f487714161c7258d4f9.jpg

5a304a2414c8e_266_4.thumb.jpg.6eba5a4c81dc2a73ca33f3fbbd9e55d9.jpg

5a304a3e95ffa_266_3.thumb.jpg.75e2408b6e2214d52538a18c890d0d1b.jpg

5a304a466faa8_266_6.thumb.jpg.b2dd94a027930e727397cf8bf40e997a.jpg

5a304a53823f1_266_5.thumb.jpg.352cd1bce4f76aaadc9355b631940299.jpg

طبق عکس سوم یعنی الان آسیاتک داره دزدی میکنه که برداشته ترافیک بین الملل رو در صورت استفاده ی یک گیگ، دو گیگ کسر میکنه دیگه؟!

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، KoenigTiger گفته است :

طبق عکس سوم یعنی الان آسیاتک داره دزدی میکنه که برداشته ترافیک بین الملل رو در صورت استفاده ی یک گیگ، دو گیگ کسر میکنه دیگه؟!

بله صد درصد، در ضمن تمام شرکت هایی که برای ترافیک داخلی سایت های خاصی رو تعیین کردن متخلف هستند!

بر اساس بندهایی که در مصوبه سازمان  تنظیم مقررات ارتباطات هست، تمام سایت هایی که در ایران میزبانی میشن میشه ترافیک داخلی

این تمام مصوبس، هیچ جا درج نشده که سایت های خاص خب اگه هست شفاف سازی بشه، آقا ما نادونیم اشتباه می کنیم، شما لطف کنین به عنوان

سرویس دهنده مصوبه رو نشون ما بدین! در ضمن بازم تو مصوبه هست گفته که شرکت ها موظفند کاملا شفاف و واضح در مورد سرویسهایی که دارن

ارائه میدن توضیح بدن، فن آوا که اول گفت تمام سایت های داخلی الاشن محدود شد به 400 تا، دلمون خوش بود دانلود  شبانه نه تنها محدود شد

ظاهرا ضریب 2 برابر هم میخوره اگر جز اون 400 تا سایت دانلود کنی، تازه اون 400 تا سایت سایت دانلود فوقش باشه دانلود ها، سافت 98 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :

سلام دوست عزیز، مثل اینکه اصلا تعرفه های جدید رو شما ندید.O.o

ها وب با ۸۰ تومان ۲۷۵ گیگ میده^_^

------

از نظر شخصی من تعرفه های جدید بهتر شده حالا بعضی ها میگن بدتر شده رو نمیدونم چرا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، hamedlim گفته است :

سلام دوست عزیز، مثل اینکه اصلا تعرفه های جدید رو شما ندید.O.o

ها وب با ۸۰ تومان ۲۷۵ گیگ میده^_^

------

از نظر شخصی من تعرفه های جدید بهتر شده حالا بعضی ها میگن بدتر شده رو نمیدونم چرا

دوست من برای منی که 10 گیگ ترافیک برای مصرف ماهیانه و وب گردیم کافی هست و خط با سرعت 16 مگ رو میگرفتم ماهی 10 تومان الان زوره بخوام در ماه 80 تومان هزینه بکنم برای خط 16 مگ که به دردم نمیخوره. من کل اون 275 گیگ رو با 5 هزار تومان بسته همراه اول تو چند ساعت دانلود می کنم. ترافیک به چه دردم میخوره وقتی سرعت کمه در تعرفه های ارزان قیمت.

لینک به دیدگاه

درود دوستان،  با پشتیبانی فن آوا در اینستاگرام صحبت کردم، در مورد دانلود شبانه بارها سوال کردم و بلاخره این جواب رو داد که سازمان فشار آورده ولی ما فقط سقف رو اعلام کردیم اما هیچ تغییراتی اعمال نکردیم و الان نامحدوده و کلا ضریب هم نمیخوره، اما مسلما هیچ تعهدی ندارن و هر لحظه امکان داره دبه کنن! در مورد اینکه چرا فقط 400 تا سایت به درد نخورد رو فقط نیم بها حساب می کنن هم جواب درستی ندادن من گفتم تو مصوبه به صراحت گفته شده که هر گونه ترافیک با میزبانی داخل کشور ترافیک داخلی محسوب میشه اما بازم گفتن سازمان فشار آورده، در ادامه گفتم چرا یه پست منتشرنمیکنین در مورد دانلود شبانه و اون موضوع ترافیک داخلی برای شفاف سازی گفتن نمیشه! با پشتیبانی دیده بان نت صحبت کردم که تعرفه هاش از فن اوا هم بهتره گفتش که مال طبق مصوبه 266 عمل می کنیم و هر آی پی که به سرورهای ایرانی متصل باشه ترافیک داخلی حساب می یاد در مورد دانلود شبانه ظاهرا الان با پرداخت هزینه این امکان وجود داره و گفتن از ماه آینده میخوان دانلود شبانه رایگان هم به سرویس ها اضافه کنن، اما با این حال هیچ کدوم از شرکت ها به صورت شفاف و واضح توضیح ندادن در مورد سرویساشون و جالبه حاظرم نیستن به صورت عمومی شفاف سازی کنن! در صورتی که تو یکی از بندهای مصوبه گفته شده تمام شرکت ها موظف هستند تمام اطلاعات سرویس هایی که دارن ارائه میدن رو اعلام کنن به مشترک!!!!!!

به روز رسانی:با  یکی از دوستانی که اینترنت دیده بان نت تهیه کرده دارم در تلگرام صحبت می کنم و از سرویش راضیه:

به روز رسانی 2: طبق گفته پشتیبانی دیده بان نت این شرکت هم 500 سایت منتخب رو نیم بها حساب می کنه (خودشونم نمی فهمن چه خبره!)

75878.jpg.2a34ecc7f568ecc8f0fff35813d33000.jpg

photo_2017-12-13_13-36-23.thumb.jpg.dde36ea8e219dfacc62f33a9e82c34c1.jpg

2017-12-13-13-56-www.instagram_com.png.ff4e0144a9bc0bc39b87b98a27e77283.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، HeX گفته است :

دوست من برای منی که 10 گیگ ترافیک برای مصرف ماهیانه و وب گردیم کافی هست و خط با سرعت 16 مگ رو میگرفتم ماهی 10 تومان الان زوره بخوام در ماه 80 تومان هزینه بکنم برای خط 16 مگ که به دردم نمیخوره. من کل اون 275 گیگ رو با 5 هزار تومان بسته همراه اول تو چند ساعت دانلود می کنم. ترافیک به چه دردم میخوره وقتی سرعت کمه در تعرفه های ارزان قیمت.

معین جان یه پیشنهاد دارم واست، یه طرح بلند مدت همراه اول یا ایرانسل بزن 120 گیگ بهت میدن سالی 200 تومن، ماهی 16 تومن سرعتتم بالاست، هزینه کمتری هم میدی ماهی 10 گیگ هم داری، اگر

بخوایم منصفانه قضاوت کنیم طرح های جدید برای اکثر ملت خوب بوده، مصوبه 266 رو مطالعه کن اگر این شرکت ها طبق اون عمل کنن چیز بدی نیست.

2017-12-13-14-15-eform_irancell_ir.thumb.png.a0174f38af9a11e6f4dff2c1c54c825f.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...