رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 19 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

شاتل از وقتی این طرح اجرا شده سرعت سرویسای قبلیش رفته بالا:4_joy:

با سلام

واسه من هم اینجوری شده مخابرات سرعتش چند روزه زیاد شده :|

این قبلیه

5a33667eb1b57_Shot2017-03-27123158.jpg.d3545ddf8c5ec74a8538a9f51ad10906.jpg

الان شده این

5a33669946c56_Shot2017-12-15093550.jpg.e1f787f80a10171e1325bc87670fb82e.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در هم اکنون، hnplay گفته است :

با سلام

واسه من هم اینجوری شده مخابرات سرعتش چند روزه زیاد شده :|

این قبلیه

5a33667eb1b57_Shot2017-03-27123158.jpg.d3545ddf8c5ec74a8538a9f51ad10906.jpg

الان شده این

5a33669946c56_Shot2017-12-15093550.jpg.e1f787f80a10171e1325bc87670fb82e.jpg

این فکر کنم نشون دهنده اینه که ظرفیت خط نمیکشیده بیشتر از این و حالا که سرعتا محدود شده استفاده کمتر و در نتیجه سرعت سرویس های باز,بیشتر شده

اگر دلیلش این باشه مشخص میکنه که شرکت ها در حال حاضر اگر بخوان هم نمیتونن سرویس های نامحدود واقعی بدن چون مقدار پهنای باند اختصاصی کمتر از حد نیاز هست

من که خدارو شکر 9 ماه دیگه دارم فعلا

لینک به دیدگاه

مخابرات تخلیه شد الان موندم از کدوم شرکت بگیرم ?

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

این فکر کنم نشون دهنده اینه که ظرفیت خط نمیکشیده بیشتر از این و حالا که سرعتا محدود شده استفاده کمتر و در نتیجه سرعت سرویس های باز,بیشتر شده

اگر دلیلش این باشه مشخص میکنه که شرکت ها در حال حاضر اگر بخوان هم نمیتونن سرویس های نامحدود واقعی بدن چون مقدار پهنای باند اختصاصی کمتر از حد نیاز هست

من که خدارو شکر 9 ماه دیگه دارم فعلا

اگر ظرفیت خط نمیکشیده که الان هم تفاوتی در خطها ایجاد نشده که ناگهان بخواد بکشه. بلکه نشان دهنده این هست که از طرف شرکت بیشتر از این سرعت نمیتونستن یا نمیخواستن بدن و الان به دلایلی داده اند.

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

مخابرات تخلیه شد الان موندم از کدوم شرکت بگیرم ?

درود

پارس آنلاین الان گزینه بسیار خوبیه، فن آوا و دیده بان نت هم خوبن:

http://www.parsonline.com/adsl/sale/compare-services

http://fanava.net/services/adsl/تعرفه-ها

https://didi.ir/price/

نکته: دوستان دقت کنین هنوز امکان تغییر تعرفه ها و نحوه سرویس دهی تو تمام شرکت ها وجود داره.

پارس آنلاین: در سرویس 16 مگابیتش 550 گیگ ترافیک در نظر گرفته که نصفش بین المللی و یا کل ترافیک رو میشه با مراجعه به (500 تا سایت منتخب داخلیه) مصرف کرد، تو لیستشون سایت ها ی خوبی مثل دانلود ها هم هست، این سرویس ماهیانه 80 تومنه که در صورت پرداخت 5 هزار تومن بیشتر دانلود شبانه با سقف مشخص شده به کاربر ارائه میشه که طبق گفته پشتیبانی فرمالیتس و در صورت اتمام حجم مجددا شارژ میشه، پس فعلا نامحدود در نظر بگیرین.

فن آوا: این شرکت هم برای برای تمام سرویس هاش دانلود شبانه رایگان در نظر گرفته با سقف مشخص که اینم فرمالیتس هنوزو همون نامحدود حساب میشه، به عنوان مثال در سرویس 16 مگابیتش 450 گیگ حجم در نظر گرفته که نصفش یعنی معادل 222.5 گیگبین الملله و یا کل ترافیک و در سایت های منتخبی که من هنوز لیستی ندیدم ازش مصرف کنین.

دیده بان نت: این یه شرکت کوچیکه که از سایر شرکت های بزرگ نتشو تهیه می کنه طرح هاش بد نیست اما هنوز سر دانلود شبانش تصمیم گیری نشده و گفتن که فردا مشخص میشه که رایگان باشه یا پولی، رو سرویس 16 مگابیتشون 480 گیگ ترافیک کلی می دن که میشه تمامش رو با سایت های مشخص شده داخلی و یا نصفشو بین المللی استفاده کرد، از این شرکت هم لیستی ندیدم.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

درود

پارس آنلاین الان گزینه بسیار خوبیه، فن آوا و دیده بان نت هم خوبن:

http://www.parsonline.com/adsl/sale/compare-services

http://fanava.net/services/adsl/تعرفه-ها

https://didi.ir/price/

نکته: دوستان دقت کنین هنوز امکان تغییر تعرفه ها و نحوه سرویس دهی تو تمام شرکت ها وجود داره.

پارس آنلاین: در سرویس 16 مگابیتش 550 گیگ ترافیک در نظر گرفته که نصفش بین المللی و یا کل ترافیک رو میشه با مراجعه به (500 تا سایت منتخب داخلیه) مصرف کرد، تو لیستشون سایت ها ی خوبی مثل دانلود ها هم هست، این سرویس ماهیانه 80 تومنه که در صورت پرداخت 5 هزار تومن بیشتر دانلود شبانه با سقف مشخص شده به کاربر ارائه میشه که طبق گفته پشتیبانی فرمالیتس و در صورت اتمام حجم مجددا شارژ میشه، پس فعلا نامحدود در نظر بگیرین.

فن آوا: این شرکت هم برای برای تمام سرویس هاش دانلود شبانه رایگان در نظر گرفته با سقف مشخص که اینم فرمالیتس هنوزو همون نامحدود حساب میشه، به عنوان مثال در سرویس 16 مگابیتش 450 گیگ حجم در نظر گرفته که نصفش یعنی معادل 222.5 گیگبین الملله و یا کل ترافیک و در سایت های منتخبی که من هنوز لیستی ندیدم ازش مصرف کنین.

دیده بان نت: این یه شرکت کوچیکه که از سایر شرکت های بزرگ نتشو تهیه می کنه طرح هاش بد نیست اما هنوز سر دانلود شبانش تصمیم گیری نشده و گفتن که فردا مشخص میشه که رایگان باشه یا پولی، رو سرویس 16 مگابیتشون 480 گیگ ترافیک کلی می دن که میشه تمامش رو با سایت های مشخص شده داخلی و یا نصفشو بین المللی استفاده کرد، از این شرکت هم لیستی ندیدم.

پارس انلاین که رو هواس شاید با های وب ادغام بشه طرحاش مثل های وب بشه

از نظر من شاتل بهتره چون اپلود سنتر داره

راستی پارس انلاین سرعتاش بازه؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

پارس انلاین که رو هواس شاید با های وب ادغام بشه طرحاش مثل های وب بشه

از نظر من شاتل بهتره چون اپلود سنتر داره

راستی پارس انلاین سرعتاش بازه؟؟؟

خیر با ارائه طرح های جدید به سرعت اسمی می دن.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، indianboy گفته است :

اگر ظرفیت خط نمیکشیده که الان هم تفاوتی در خطها ایجاد نشده که ناگهان بخواد بکشه. بلکه نشان دهنده این هست که از طرف شرکت بیشتر از این سرعت نمیتونستن یا نمیخواستن بدن و الان به دلایلی داده اند.

تفاوت که مسلم هست ایجاد شده

ببینید به طور مثال درسرویس های شاتل سرعت باز بود قبل این و منی که لینک اپلود میکردم در سرور شاتل لند و بعدش دانلود میکردم حدود 1.7 مگا بایت سرعتم بود در ثانیه که چند ماهی بود هی کمتر میشد!

خب الان وقتی شخص میخواد دوباره تمدید کنه باید 80 هزار تومن بده که خیلی ها این کار رو نمیکنن و سرویس های با سرعت پایین تر میگیرن

سرعت سرویس های پایین تر هم که قفل هست و در نتیجه حجم تبادل ترافیک شبکه میاد پایین و در نتیجه یکی مثل من که قرار داد بلند مدت داره با سرعت ازاد میتونه با همون سرعت 1.7 و حتی 2 مگابیت در خط هایی که مشکلی نداره دانلود کنه!ما تو شبکه دیتا تلفن همراه هم همین مشکل رو داریم چون تو ساعت شلوغی میبینیم سرع خیلی افت میکنه!

به نظر میاد هنوز بستر لازم برای دست یافتن تمام مشترکین به سرویس های نامحدود واقعی فراهم نشده!چیزی که خود جناب وزیر هم یکبار اشاره کردن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

ببینید به طور مثال درسرویس های شاتل سرعت باز بود قبل این و منی که لینک اپلود میکردم در سرور شاتل لند و بعدش دانلود میکردم حدود 1.7 مگا بایت سرعتم بود در ثانیه که چند ماهی بود هی کمتر میشد!

خب الان وقتی شخص میخواد دوباره تمدید کنه باید 80 هزار تومن بده که خیلی ها این کار رو نمیکنن و سرویس های با سرعت پایین تر میگیرن

سرعت سرویس های پایین تر هم که قفل هست و در نتیجه حجم تبادل ترافیک شبکه میاد پایین و در نتیجه یکی مثل من که قرار داد بلند مدت داره با سرعت ازاد میتونه با همون سرعت 1.7 و حتی 2 مگابیت در خط هایی که مشکلی نداره دانلود کنه!ما تو شبکه دیتا تلفن همراه هم همین مشکل رو داریم چون تو ساعت شلوغی میبینیم سرع خیلی افت میکنه!

به نظر میاد هنوز بستر لازم برای دست یافتن تمام مشترکین به سرویس های نامحدود واقعی فراهم نشده!چیزی که خود جناب وزیر هم یکبار اشاره کردن

سلام حرفاتونو قبول دارم، این مقدار پهنای باند پاسخگو نیست، ولی اصلا چیزی به عنوان نامحدود وجود نداره، منتهی شرکت ها می تونن این تضمین رو بدن که در صورت اتمام پهنا باند مشترک اون 

رو مجددا شارژ کنند، الان مهمترین مساله تو کشور ما اینه که یه مصوبه ای بعد از سال ها ابلاغ و اجرایی میشه، اما زمانی هم که اجرا میشه 1000 تا مشکل داره این وسط کلی آدم متضرر میشن

و کسی هم پاسخگو نیست، یکی نیست بیاد بگه آقایان شمایی که فقط بلدین آمار اعلام کنین که ما  40 پله سعود کردیم از لحاظ ضریب دسترسی به اینترنت و سرعتش چرا این همه مشکل هست؟

تو مصوبه اومده هر چقدر ترافیک منصفانه در نظر گرفتین نصفیش بین الملل باشه یا همش ترافیک داخلی، ترافیک داخلی بچه کوچیکم می دونه یعنی تمام وبسایت ها یی که در داخل کشور 

میزبانی میشن، اونوقت یکی میاد ترافیک بین الملل ضریب 3 کم می کنه، یکی ضریب 4 ، یکی ضریب 2، یکی میاد 300 تا سایت  میده میگه اینا رو استفاده کنی نیم بها! یکی 500 تا سایت

یکی شبانه میده یکی نمیده، اینقدر این طرح ها عجیب و غریب و پیچیدس که آدم باید یک هفته تحقیق کنه تا اصلا بفهمه جریان چیه اصلا چی به چیه، این وسطم شرکت ها میلیاردها تومن

پول میزنن به جیب و به نام اینکه سازمان گفته سر و تهشو هم میارن.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

یک بحث ظرفیت خط تلفن مشترک هست که ارتباطی به شرکت نداره و برحسب کیفیت سرویس مخابرات و کابل های تلفن و سیم کشی داخلی و نویز هست و اون رو من میگم که تفاوتی نکرده. مثلا وقتی خط شما به علت مشکلات مخابراتی و سیم کشی و نویز و استهلاک خطوط و ... بیشتر از 10 مگ نمیکشه شرکت حتی اگر 100 مگ هم براتون باز کنه نمیکشه خطتون. ولی سرعتی که از شرکت های pap براتون باز میکنن هست که بالا پایین میشه. 

چون گفتید که ظرفیت خط شما بالاتر رفته عرض کردم که این ظرفیت نیست که بالا رفته بلکه از طرف شرکت سرعت بیشتری رو براتون باز کردن.

لینک به دیدگاه

شاتل دوباره به کاربران اجازه میده طرح های قبلی مثل آرت 1 رو  تمدید کنن، امروز دوستم آرت 1 رو یک ساله تمدید کرد.

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/24, 09:16:19، Keykhosro.Goorani گفته است :

شاتل از وقتی این طرح اجرا شده سرعت سرویسای قبلیش رفته بالا:4_joy:

در 13 ساعت قبل، indianboy گفته است :

یک بحث ظرفیت خط تلفن مشترک هست که ارتباطی به شرکت نداره و برحسب کیفیت سرویس مخابرات و کابل های تلفن و سیم کشی داخلی و نویز هست و اون رو من میگم که تفاوتی نکرده. مثلا وقتی خط شما به علت مشکلات مخابراتی و سیم کشی و نویز و استهلاک خطوط و ... بیشتر از 10 مگ نمیکشه شرکت حتی اگر 100 مگ هم براتون باز کنه نمیکشه خطتون. ولی سرعتی که از شرکت های pap براتون باز میکنن هست که بالا پایین میشه. 

چون گفتید که ظرفیت خط شما بالاتر رفته عرض کردم که این ظرفیت نیست که بالا رفته بلکه از طرف شرکت سرعت بیشتری رو براتون باز کردن.

بنده اول اینو نوشتم

منظور از خط هم میتونه کل شبکه باشه و هم به قول شما خط تلفن مشترک

((این فکر کنم نشون دهنده اینه که ظرفیت خط نمیکشیده بیشتر از این و حالا که سرعتا محدود شده استفاده کمتر و در نتیجه سرعت سرویس های باز,بیشتر شده))

وقتی مطلب بالا رو مینویسم خب مشخص هست که منظور کل شبکه بوده!

https://fa.wikipedia.org/wiki/پهنای_باند

لینک بالا در مورد پهنای باند و کشش خط به زبان ساده هست

لینک به دیدگاه

پاسخ آذری جهرمی، وزیر ارتباطات به سوالات پرتکرار مخاطبین درباره اینترنت غیرحجمی

? مگابیت بر ثانیه واحد سرعت و مگابایت واحد حجم است. یک بایت معادل هشت بیت است. در نرم افزارهای دانلودر، در بعضی اوقات سرعت بر حسب بایت نوشته می‌شود. برخی دوستان تصور می‌کنند که شرکت ارائه دهنده سرویس نسبت یک به هشت را اعمال کرده که این تصور درست نیست. شرکتها موظفند سرعت خریداری شده را به صورت تضمین شده به مشترک تحویل دهند.

? دسته‌ای از مشترکین نیاز به سرعت بالا دارند در حالی که حجم مصرفی آنها بالا نیست. برای این دسته از مشترکین هر چند امکان استفاده از سرویسهای موبایل  وجود دارد اما شرکتهای ارائه کننده خدمات ثابت برای حفظ این مشترکین، ارائه بسته‌های رقابتی برای این گروه را آغاز کرده اند. راهکارهایی چون بسته ازدیاد سرعت و...

? در سابق، مشترک در ابتدای ماه، مبلغی برای تمدید سرویس به شرکت ارائه کننده سرویس پرداخت می‌کرد و سپس به تدریج در طول ماه با خرید حجم اضافه مبالغ دیگری را به سرویس دهنده پرداخت می‌کرد. برای این موضوع نیز شرکتها در فرآیند رقابتی به دنبال شیوه هایی برای پرداخت تدریجی به منظور ایجاد تسهیلات برای مشترکین خود هستند.

? برخی نیز از اینکه سرعت خریداری شده با آنچه تحویل شده همخوانی ندارد، گلایه کرده‌اند. طبیعتا در صورت عدم رفع مشکل پس از تماس با شرکتها، مراتب را از طریق سامانه صد و نود و پنج پیگیری نمایند تا به شکایت آنها رسیدگی شود.

? مصوبه اعلام کرده که در شمارش سقف مصرف منصفانه، ترافیک داخلی بایستی نصف بین الملل محاسبه شود. برخی شرکتها به منظور اهداف تبلیغاتی و نشان دادن سقف بالاتر مصرف منصفانه، عدد مصرف منصفانه را بر مصرف داخلی تنظیم کرده و اعلام کرده اند اینترنت دو برابر ترافیک داخلی شمارش خواهد شد. این موضوع اینگونه القا کرده است که اینترنت گران شده است. بدلیل هزینه تمام شده کمتر برای ترافیک داخلی؛ در هزینه اخذ شده از مشترک نیز این ضریب لحاظ شده و همزمان تعرفه اینترنت نیز با کاهش قیمت همراه بوده است.

? در خصوص محدود شدن ترافیک پس از رسیدن به سقف مصرف منصفانه نیز قبلا عرض کرده بودم که پیگیری خواهم کرد. در مصوبه، کلمه حداقل قبل از صد و بیست و هشت کیلو بیت اضافه و ابلاغ شد و این امکان بوجود آمده که شرکتها در این محدودیت نیز با یکدیگر رقابت نمایند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تایید جمع اوری از اسیاتک و مکس نت دادم گفتن 4-5 روز طول میکشه تا جمع آوری بشه ! احتمالا زیاد برم سمت پارس آنلاین یا فن آوا ، دیده بان هم ببینیم چجوری میشه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

تایید جمع اوری از اسیاتک و مکس نت دادم گفتن 4-5 روز طول میکشه تا جمع آوری بشه ! احتمالا زیاد برم سمت پارس آنلاین یا فن آوا ، دیده بان هم ببینیم چجوری میشه

نباید اینقدر طول بکشه خود آقای جهرمی گفتند مخابرات باید نهایت 1روزه تخلیه و 1روزه رانژه کنه تا کاربرها بتونن سریع سرویسشون رو عوض کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

نباید اینقدر طول بکشه خود آقای جهرمی گفتند مخابرات باید نهایت 1روزه تخلیه و 1روزه رانژه کنه تا کاربرها بتونن سریع سرویسشون رو عوض کنن

حرف که زیاده اما عمل کیمیاست !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

به 195 شکایت کنید. یه قسمت داره برای عدم تخلیه! دو ساعت خالی می کنن خط رو:$

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، HeX گفته است :

به 195 شکایت کنید. یه قسمت داره برای عدم تخلیه! دو ساعت خالی می کنن خط رو:$

24 ساعت تموم بشه حتما اینکارو میکنم ، تشکر

لینک به دیدگاه

سلام این نظر یکی از کاربرا در سایت زومیت هست

در مورد اینترنت های وب - کسایی که سوال دارن
من 1 ماهه 2 مگابیت گرفتم
سرعت دانلودم رو 250 کیلوبایته
160 گیگ ترافیک داخلی یا 40 گیگ ترافیک بین المللی

سرعت دانلود 250 کیلو بایت واقن چرا!!!  چرا اذیت میکنن ملتو برای مثال سرعت دانلود من الان به 1200 کیلوبایت میرسه چرا با تعرفه جدید باید سرعتم بیاد پایین 
یه مثال دیگم میزنم من در 15 دقیقه 1گیگ دانلود میکنم اما با سرعت 250 کیلو بایت 1 گیگ رو در 1ساعت و 15 دقیقه دانلود میکنم این ینی این که سیستم من باید 1 ساعت اضافه روشن بمونه و این اقایون که هی تبلیغ میکنن در مصرف برق صرفه جویی کنید اول باید از خودشون شروع کنن  و سرعتها رو بردارن و همه رو 16 مگ کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، mojtabapes گفته است :

سلام این نظر یکی از کاربرا در سایت زومیت هست

در مورد اینترنت های وب - کسایی که سوال دارن
من 1 ماهه 2 مگابیت گرفتم
سرعت دانلودم رو 250 کیلوبایته
160 گیگ ترافیک داخلی یا 40 گیگ ترافیک بین المللی

سرعت دانلود 250 کیلو بایت واقن چرا!!!  چرا اذیت میکنن ملتو برای مثال سرعت دانلود من الان به 1200 کیلوبایت میرسه چرا با تعرفه جدید باید سرعتم بیاد پایین 
یه مثال دیگم میزنم من در 15 دقیقه 1گیگ دانلود میکنم اما با سرعت 250 کیلو بایت 1 گیگ رو در 1ساعت و 15 دقیقه دانلود میکنم این ینی این که سیستم من باید 1 ساعت اضافه روشن بمونه و این اقایون که هی تبلیغ میکنن در مصرف برق صرفه جویی کنید اول باید از خودشون شروع کنن  و سرعتها رو بردارن و همه رو 16 مگ کنن

بخاطر اینکه تو تعرفه جدید سرعت ها رو آوردن پایین در مقابل حجمی که بردن بالا و دقیقا به سرعت اسمی ارائه میدن!

کجای دنیا تو سال 2018 (چند روز دیگه منظورمه)  اینترنت 512 کیلوبیت میدن به کاربرا که اینا تعرفه پایشون رو گذاشتن روی 512kbps.

خب اینکه میشه سرعت دانلود 64 کیلوبایت در بهترین حالت و معمولا یه مقدار کمتر شدنش هم طبیعی هست که حدود 60 وامیسه!

خوبش رو بخوای باید تعرفه پایشون 2mbps  با 12 تومان در ماه باشه!

با سرعت 80mbps(کف سرعت سیم تو منطقه خودمون رو گفتم) که الان 4.5G  و 4G+ رو سیم ها هست 512kbps ظلم مطلق حساب میشه برای کسی که منطقشون پوشش این خدمات رو نداشته باشه !

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

سلام منم کاربر آسیاتک هستم دیشب تو سایت  youtube  فقط 30 دقیق فیلم دیدم وقتی برگشتم  اکانت رو تو آسیاتک  چک کردم دیدم 8 گیگ کم شده که از عصبانیت زنگ زدم پشتیبانی که در جواب فرمودن بین الملل دو برابر حساب میشه یعنی من در 30 دقیقه 8 گیگ مصرف کردم اینم مدرک : 

54-39.thumb.jpg.7024ca926a6c161777bfc4ba51b3aae7.jpg

ویرایش شده توسط Majidi
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Majidi گفته است :

سلام منم کاربر آسیاتک هستم دیشب تو سایت  youtube  فقط 30 دقیق فیلم دیدم وقتی برگشتم  اکانت رو تو آسیاتک  چک کردم دیدم 8 گیگ کم شده که از عصبانیت زنگ زدم پشتیبانی که در جواب فرمودن بین الملل دو برابر حساب میشه یعنی من در 30 دقیقه 8 گیگ مصرف کردم اینم مدرک : 

54-39.thumb.jpg.7024ca926a6c161777bfc4ba51b3aae7.jpg

سلام

تو 195 شکایت کنید،اینا دیگه بیشرفی رو به حد اعلا رسوندن.باید همون میزانی دریافتی که 4039مگابایته،کم بشه نه دو برابر.

بین الملل 1گیگ همون 1گیگ باید کم بشه و داخلی 1گیگ،نصفش کم میشه(512مگابایت).

اینا دارن کلاهبرداری میکنن.یعنی 1گیگ که 2تومنه در حقیقت 512مگابایتش واسه بین الملل قابل استفاده س که اینطوری  گیگی 4تومن میشه،داخلی هم که نصفه با این کار سربه سر میشه!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ***sniper*** گفته است :

سلام

تو 195 شکایت کنید،اینا دیگه بیشرفی رو به حد اعلا رسوندن.باید همون میزانی دریافتی که 4039مگابایته،کم بشه نه دو برابر.

بین الملل 1گیگ همون 1گیگ باید کم بشه و داخلی 1گیگ،نصفش کم میشه(512مگابایت).

اینا دارن کلاهبرداری میکنن.یعنی 1گیگ که 2تومنه در حقیقت 512مگابایتش واسه بین الملل قابل استفاده س که اینطوری  گیگی 4تومن میشه،داخلی هم که نصفه با این کار سربه سر میشه!!!!!!!!

سلام اسنایپر عزیز

من میتونم شکایت کنم اما بی فایدس ! به نظرتون جواب یا پیگیریی از 195 صورت خواهد گرفت ؟ وقتی این ... ها خودشون این تعرفه های مسخره رو تایید و به خورد ما میدن !

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Majidi گفته است :

سلام اسنایپر عزیز

من میتونم شکایت کنم اما بی فایدس ! به نظرتون جواب یا پیگیریی از 195 صورت خواهد گرفت ؟ وقتی این ... ها خودشون این تعرفه های مسخره رو تایید و به خورد ما میدن !

به هر حال از دست روی دست گذاشتن بهتره

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Majidi گفته است :

سلام اسنایپر عزیز

ببینین که توی پنل حجم باقیمانده کل شمارو، بین الملل+داخلی میزنه(همونی که موقع فروش اعلام میکنن) یا فقط حجم باقیمانده بین الملل رو؟ اگه حجم کل رو میزنه که درسته.

الان بقیه شرکت ها مثل شاتل فقط حجم باقیمانده بین الملل رو داخل پنلشون میزنن،یعنی من که موقع خرید گفته شده 40 گیگ دارم(نصف بین الملل) فقط 20 گیگ زده توی پنلم و اگه داخلی مصرف کنم نصف کم میشه ولی  خارجی بصورت عادی،حالا اگه این حجم باقیمانده من 40 گیگ بود که فکر کنم آسیاتک اینطور هست خارجی رو دوبرابر کم میکرد(x2) و داخلی رو بصورت معمولی(x1). 

این موردی هست که خیلی هارو به اشتباه میندازه و فکر میکنن یک حجم داخلی جدا+حجم بین الملل دارن که اصلا اینطور نیست،در کل این اعدادی که isp ها میزنن فقط تبلیغاتی بیش نیست و فقط صرف زیبایی داره!

اینم از اون مورد های مضحکی هست که فقط در این کشور عزیز وجود داره!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...