رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 22 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

پاسخ آذری جهرمی، وزیر ارتباطات به سوالات پرتکرار مخاطبین درباره اینترنت غیرحجمی

?. برخی دوستان تصور می‌کنند که شرکت ارائه دهنده سرویس نسبت یک به هشت را اعمال کرده که این تصور درست نیست. شرکتها موظفند سرعت خریداری شده را به صورت تضمین شده به مشترک تحویل دهند.

خود شرکت ها هم تماس میگیری متوجه نیستن که یک به هشت نمیشه و در اصل منظور این بوده که یک بایت هشت بیته!:4_joy:

هر دفعه تماس میگیری میگه البته سرعتتو یک به هشت به اشتراک گذاشته میشه

من تو صفحه وزیرم تو کامنتا اینو گفتم دو سه نفر گفتن شما که از (تکنولوژی) سر در نمیاری نظر نده!برو اطلاعاتتو بیشتر کن:4_joy:

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 58 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

خود شرکت ها هم تماس میگیری متوجه نیستن که یک به هشت نمیشه و در اصل منظور این بوده که یک بایت هشت بیته!:4_joy:

هر دفعه تماس میگیری میگه البته سرعتتو یک به هشت به اشتراک گذاشته میشه

من تو صفحه وزیرم تو کامنتا اینو گفتم دو سه نفر گفتن شما که از (تکنولوژی) سر در نمیاری نظر نده!برو اطلاعاتتو بیشتر کن:4_joy:

خب دبگه، یکی از بدبختی های ما اینه که تو قسمت های حساس یک مجموعه افرادی قرار دارن که هیچ چیزی نمیدونن! توجیه نیست ، حتی بعد از چندین سال

کار تو اون قسمت هم بازم اون ایرادات رو دارن! این وسط کی ضرر می کنه مردم، که با اطلاعات غلط اونا میرن تو چاه!

لینک به دیدگاه

امروز دوباره زنگ زدم مخابرات گفتم طبق گفته وزیر باید ۹۵ درصد سرعت تضمین باشه با این کیفیت خطم که تا ۲ مگابیت بیشتر نمیکشه تکلیف چیه و کی وضعیت خط درست میشه؟؟؟

در کمال خونسردی گفت  معلوم نیس منم در کمال ارامش گفتم خیلی ممنون و قطع کردم ?

حداقل وزیر قولی میده  فکرکنه و قول بده و استثناها رو در نظر بگیره

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

امروز دوباره زنگ زدم مخابرات گفتم طبق گفته وزیر باید ۹۵ درصد سرعت تضمین باشه با این کیفیت خطم که تا ۲ مگابیت بیشتر نمیکشه تکلیف چیه و کی وضعیت خط درست میشه؟؟؟

در کمال خونسردی گفت  معلوم نیس منم در کمال ارامش گفتم خیلی ممنون و قطع کردم ?

حداقل وزیر قولی میده  فکرکنه و قول بده و استثناها رو در نظر بگیره

چرا از مودم های بیرونی استفاده نمیکنی؟ شرکتی نیست که تا اونجا پوشش بده؟ یه مودم میکروتیک میخری حدود 200 تا 250 راحت میشی، مستقیم متصل میشی به سرورشون

و از شر سیم ها خلاص میشی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

.

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

چرا از مودم های بیرونی استفاده نمیکنی؟ شرکتی نیست که تا اونجا پوشش بده؟ یه مودم میکروتیک میخری حدود 200 تا 250 راحت میشی، مستقیم متصل میشی به سرورشون

و از شر سیم ها خلاص میشی.

مودم میکروتیک چیه دیگه ؟؟؟

یه توضیحی بده بی زحمت

خونه هم حدود ۳ کیلومتر با مرکز فاصله داره و میتونم از شرکتای دیگه هم بگیرم اما میگن به  مخابرات ربط داره

فک کنم سیم کشی منطقه به درد نخوره

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

مودم میکروتیک چیه دیگه ؟؟؟

یه توضیحی بده بی زحمت

خونه هم حدود ۳ کیلومتر با مرکز فاصله داره و میتونم از شرکتای دیگه هم بگیرم اما میگن به  مخابرات ربط داره

فکنم سیم کشی منطقه به درد نخوره

داداش یه مودم بیرونیه که معمولا بالای ساختمونا نصب میشه و  میتونه مسقتیم به فرستنده اون شرکت وصل بشه البته اگر داشته باشن خودت بگی راهنماییت می کنن.

http://nooran.com/blog/entry/wireless/how-to-configuration-point-to-point-link

https://www.mikrotikstore.ir/

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Majidi گفته است :

سلام منم کاربر آسیاتک هستم دیشب تو سایت  youtube  فقط 30 دقیق فیلم دیدم وقتی برگشتم  اکانت رو تو آسیاتک  چک کردم دیدم 8 گیگ کم شده که از عصبانیت زنگ زدم پشتیبانی که در جواب فرمودن بین الملل دو برابر حساب میشه یعنی من در 30 دقیقه 8 گیگ مصرف کردم اینم مدرک : 

54-39.thumb.jpg.7024ca926a6c161777bfc4ba51b3aae7.jpg

من باشون تماس گرفتم گفتن نباید واسه طرح های قدیمی ترافیک بین الملل دو برابر محاسبه بشه

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان تعرفه های جدید شرکت ها نسبت 1/8 دقیق برا پهنای باند رعایت شده یا خیر؟

الان 2 مگ بخرم سرعت دانلود میاد رو 256 یا نه باز گذاشتن مثل سابق؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بالاخره شاتل از الاغ شیطون پیاده شد و اجازه دادن که کاربرهای اینترنت پوینت تو پوینت هم بتونن از طرح های جدید استفاده کنن! (قبلا طرح های ما دقیقا همون طرح های ADSL بود امابعد از معرفی طرح های جدید ، طرح های قدیمی رو هم برداشتن! اما فقط برای ADSL اون طرح ها رو ارائه دادن یعنی کاربر های پوینت تو پوینت موندن و 3 تا طرح که طرح های نا محدود کلاسیک بودن  با قیمت های ماهیانه 300 هزار تومن و 500 تومن و  الا ماشالله! و عملا آچمز شده بودیم :| چون ماهی 30 تومن میدادیم واسه اینترنتمون و بعدش ترافیک میخریدم به میزان مورد نیاز)

فقط اینکه شاتل طرحهای متنوع تر و بیشتری رو ارائه داده الان ، یعنی از همین 16 مگ با سقف مصرف160 گیگ(160 گیگ اینترنت معمولی ، و ترافیک داخلی هم نصف حساب میشه که میشه 160 گیگ اینترنت معمولی یا 320 گیگ اینترنت داخلی)2 تا طرح ارائه داده(در واقع برای همه طرحهاش)! یکی 16 مگ با شبانه نا محدود(فکر میکردم گفته بودن نا محدود شبانه دیگه نباید وجود داشته باشه اما ظاهرا پا برجاست) و 16 مگ بدون شبانه نا محدود . اولی حدود 10 تومن گرونتر هست ، من علاقه ای به شبانه نا محدود ندارم پس معمولیش رو گرفتم 80 تومن! اول میخواستم طرح 50 تومنی رو بگیرم که 8 مگ و 80 گیگ اینترنت معمولی یا 160 گیگ داخلی هست ، که عملا دیدم طرح 16 مگ ، 80 گیگ حجم دانلودی بیشتر میده با 30 تومن اختلاف ، سرعتشونم که یکیه.. یعنی هر گیگ اون 80 گیگ اضافه برام در میاد 375 تومن

نکته بعدی اینه که اکثر سرویس های شاتل سرعت دانلودشون یکیه! یعنی منی که قبلا طرح 2 مگ با 6 گیگ حجم از شاتل داشتم و سرعت دانلودم 1300 کیلوبایت بر ثانیه بود، اگر الان 2 مگ میگرفتم یا 4 مگ و یا 16 مگ ، سرعت دانلودم ثابت می موند روی 1300 کیلوبایت بر ثانیه... الان چیزی که پیش میاد اینه که الان وقتی سرعت ها برابر هستن و حجم ها تفاوت میکنن این که بازم شد فروش و قیمت گذاری بر اساس حجم و نه سرعت !:D که البته من اصلا ناراضی نیستم، در گذشته 30 تومن میدادم برای طرح 2مگ 6 گیگ شاتل و حداقل تا حدود 50 گیگ حجم میخریدم و استفاده میکردم(این به جز دانلودهای دیگم از طریق سایت شاتلند میشه که راحت ماهی 300 الی 400 گیگ مصرف میکنم) که همیشه هم اخرای ماه ته میکشید و باید یه کم دیگه میخریدم که راحت میشد ماهیانه 100 تومن(طرح شاتلند هم 10 تومن به این اضافه میکرد) و باز هم ناراضی بودم از میزانی که میتونم استفاده کنم ، اما الان با پرداخت 80 تومن میتونم 160 گیگ اینترنت معمولی استفاده کنم(تا همینجا یعنی 3 برابر قبل اون هم با قیمت کمتر!) یا 320 گیگ اینترنت داخلی که البته دانلود داخلی هم که بیشتر از طریق سامانه شاتلند انجام میدم و اصلا برام چیزی نمیوفته که بخواد ازم کم شه(از طرح شاتلند ام کم میشه که اونم 5ترابایت بهم میده ماهیانه)

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیروز تو 195 قسمت تخلیه شکایت کردم ظرف 3 ساعت جمع اوری کردن ، چراغ اینترنت خاموش شده و چراغ adsl چشمک میزنه و پنل اسیاتک باز نمیشه ، جمع آوری شده درسته؟

من که میرم سمت پارس آنلاین

لینک به دیدگاه

دوستان بعد از اعتراضات بی مورد بعضا. آسیا تک دور افتاده زنگ میزنه به خونه هایی که سرعت 16 مگ خریدن ولی سرعتشون روی 1.8 مگابابت(حدود 14 مگابیت) و میگه خط شما نمیکشه و دیگه اجازه نمیدن 16 مگ ببندی و حتما باید 8 مگ ببندی.با وجود این که در مودم زده 16 مگابیت ولی سرعت به علت نویز خط کم میشه. و میگن باید SNR روی 20 باشه که وقتی بستن روی 16 دقیقا دو مگ بده. ترس از این دارن که شکایت کنن از دستشون که حق هم دارن.

درست اعتراض کنید.

لینک به دیدگاه

امروز رفتم مخابرات کرمانشاه تخلیه کردم تو یه ساعت تخلیه شد

الان رفتم تو سایت های وب نوشته منطقه رو پوشش میده اما زنگ زدم بهشون گفتن نمیده ?

الان از کدوم شرکت بگیرم؟؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

دیروز تو 195 قسمت تخلیه شکایت کردم ظرف 3 ساعت جمع اوری کردن ، چراغ اینترنت خاموش شده و چراغ adsl چشمک میزنه و پنل اسیاتک باز نمیشه ، جمع آوری شده درسته؟

من که میرم سمت پارس آنلاین

من قیمتایه چندتا رو نگاه کردم بیشترین حجم رو دیده بان میده. اگه سرعت همشون برا 2 مگ بخواد 256 باشه که حجم بیشتر بهتره دیگه.. دیده بان من نگاه کردم یه ماهه بود همه طرحاش.شاید خوب نگشتم

لینک به دیدگاه

زنگ زدم پارس انلاین گفتن اگه با های وی ادغام بشیم فقط تو بورس ادغام میشن اینترنت جداس

من از پارس انلاین میگیرم

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

آقا شاتل برا شب یلدا فروش ویژه داره. اگه نخریدید شاید صبر کنید بهتر باشه. سرویس 8 مگاشو با اشتراک رایگان نمیدونم سایت فلان و نصب و راه اندازی رایگان میده 120.. هزینه رانژه و مالیاتم که طبیعتا مستقل از این تو پاچس.

لینک به دیدگاه

.

Screenshot_20171218-125635.png

Screenshot_20171218-125640.png

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

الان با پشتیبانی دیدبان نت تماس گرفتم و لیست سایت های منتخبشون برای شبکه داخلی رو درخواست کردم و توی تلگرام برام ارسال کردن، وقتی pdf رو نگاه کردم دیدم لیست ارائه شده دقیقا یک کپی از لیست سایت های منتخب شاتل هست. رفتم سایت های منتخب  های وب  هم چک کردم همه یکی هستن. 

لینک pdf سایت سایت های منتخب شاتل

لینک pdf سایت سایت های منتخب دیدبان نت: sit_dakhali.pdf 

در این مورد سوال کردم و پشتیبانیه دیدبان نت این جواب رو داد:

Capture.JPG.6eb206acea06540c77763b4c4071f678.JPG

الان برام سوال پیش اومده چرا تنها دانلود سنتر توی این لیستها شاتل لند هست ؟ خیلی دانلود سنتر های خوب دیگه هم هست که سرورشون داخلیه مثل Soft98. چرا اینا نیستن ؟

و اگر الزام سازمان هست ممکنه به زودی دیگر isp ها هم لیست منتشر کنن.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، micpet گفته است :

الان با پشتیبانی دیدبان نت تماس گرفتم و لیست سایت های منتخبشون برای شبکه داخلی رو درخواست کردم و توی تلگرام برام ارسال کردن، وقتی pdf رو نگاه کردم دیدم لیست ارائه شده دقیقا یک کپی از لیست سایت های منتخب شاتل هست. رفتم سایت های منتخب  های وب  هم چک کردم همه یکی هستن. 

لینک pdf سایت سایت های منتخب شاتل

لینک pdf سایت سایت های منتخب دیدبان نت: sit_dakhali.pdf 

در این مورد سوال کردم و پشتیبانیه دیدبان نت این جواب رو داد:

Capture.JPG.6eb206acea06540c77763b4c4071f678.JPG

الان برام سوال پیش اومده چرا تنها دانلود سنتر توی این لیستها شاتل لند هست ؟ خیلی دانلود سنتر های خوب دیگه هم هست که سرورشون داخلیه مثل Soft98. چرا اینا نیستن ؟

و اگر الزام سازمان هست ممکنه به زودی دیگر isp ها هم لیست منتشر کنن.

من همه رو بررسی کردم فقط پارس انلاین سایتای داخلیش خوبه و سایتایی مثل دانلود ها رو داره

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

من همه رو بررسی کردم فقط پارس انلاین سایتای داخلیش خوبه و سایتایی مثل دانلود ها رو داره

لیستش کجاست ؟ پیدا نمیکنم 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، micpet گفته است :

لیستش کجاست ؟ پیدا نمیکنم 

https://www.parsonline.com/adsl/pr/iran-site

من همین الان جلو بانکم دارم پول میریزم حساب پارس انلاین دیگه خودمو شانسم!

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

https://www.parsonline.com/adsl/pr/iran-site

من همین الان جلو بانکم دارم پول میریزم حساب پارس انلاین دیگه خودمو شانسم!

سایت های پارس آنلاین خیلی بهترن خوشم  اومد. 

امیدوارم خوش شانس باشی، سرویست وصل شد خبرشو بده که کیفیتش چطوره. 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، micpet گفته است :

سایت های پارس آنلاین خیلی بهترن خوشم  اومد. 

امیدوارم خوش شانس باشی، سرویست وصل شد خبرشو بده که کیفیتش چطوره. 

ممنون حتما 

لینک به دیدگاه

یه سوال بی ربط

چرا من دیگه نمیتونم از سایت های دانلود فیلم مثل سلام دانلود و فیلم تو موی لینک اپلود کنم به اپلود سنتر شاتل لند؟؟؟!!!

دوستان دیگه این مشکلو ندارن؟یه سری سایتارو دیگه نمیتونم لینکشو بفرستم تو اپلود سنتر

نکنه اینم محدود کردن!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...