رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، mrp7 گفته است :

شاتل چطوری نظرتو گرفته؟ پیشگامان داره 1 ترابایت میده.

دنبال سرویس 8 مگ بودم که شاتل تا الان بهتر از بقیه هست

ولی پیشگامان هم 16 مگش ادمو قل قلک میده

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

این حجم ها به درد سیستمی مثل تلویزیون اینترنتی میخوره .

اینا هم دیدن ملت نمیتونن ب این مقدار برسن از این طرحها زدن.

مگه چقدر دانلودر حرفه ای داریم که از قبل محتوی درآمد داشته باشه.

من 180 گیگ دارم تو این یه هفته 40 تا هم مصرف نشد دارم خودکشی میکنم ولی مصرف نمیشه که نمیشه

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Mahdian57 گفته است :

این حجم ها به درد سیستمی مثل تلویزیون اینترنتی میخوره .

اینا هم دیدن ملت نمیتونن ب این مقدار برسن از این طرحها زدن.

مگه چقدر دانلودر حرفه ای داریم که از قبل محتوی درآمد داشته باشه.

من 180 گیگ دارم تو این یه هفته 40 تا هم مصرف نشد دارم خودکشی میکنم ولی مصرف نمیشه که نمیشه

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چون شما مصرف نداری دلیل نمیشه بقیه هم مصرف ندارند.

یه بازی من میخوام دانلود کنم 70-80 گیگه. فقط 1 دونه. بخوام twitch.tv و youtube هم نگاه کنم فیلم و سریال هم تماشا کنم 1 ترابایت را خیلی راحت میشه پر کرد.

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان 

الان آسیاتک هستم ولی  سرویسای خوبی ارائه نمیده انصافا

الان مسئله بین پارس آنلاین و دیده بان نت هست

سرعت مد نظر من 2 مگ یا 3 مگ هست

کدوم از نظر سرعت، قیمت، امکانات (دانلود شبانه و اینا) بهتره؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 43 دقیقه قبل، AmirEb گفته است :

سلام به دوستان 

الان آسیاتک هستم ولی  سرویسای خوبی ارائه نمیده انصافا

الان مسئله بین پارس آنلاین و دیده بان نت هست

سرعت مد نظر من 2 مگ یا 3 مگ هست

کدوم از نظر سرعت، قیمت، امکانات (دانلود شبانه و اینا) بهتره؟

ممنون میشم راهنمایی کنین

من میخوام جشنواره پارس آنلاین بگیرم ، 6 ماهه 360 گیگ خارجی سرعت 3 مگ ، 100 تومن قیمت خام که مالیات و هزینه رانژه به فاکتور نهایی اضافه میشه ، ماهی 60 گیگ میشه 16.600 تومن ، شبانه هم واسه سرویس های دیگه داره

لینک به دیدگاه

کجان دوستانی که به بنده خدا جهرمی فوش میدادن و به بنده هم توهین چون داشتم حرف منطقی میزدم

حالا ببینین رقابت بین شرکت ها  و سیاست های آقای جهرمی چه خوب داره جواب میده که شرکت ها هرروز دارن ترافیک بیشتر اعلام میکنن

الان دیگه شما میتونین ترافیک با قیمتی که واقعا حقمون بود رو خریداری کنیم

دوستی که میگفت ماهی 400گیگ براش کمه الان بازم میگی 1000گیگ هم کمه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 40 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

کجان دوستانی که به بنده خدا جهرمی فوش میدادن و به بنده هم توهین چون داشتم حرف منطقی میزدم

حالا ببینین رقابت بین شرکت ها  و سیاست های آقای جهرمی چه خوب داره جواب میده که شرکت ها هرروز دارن ترافیک بیشتر اعلام میکنن

الان دیگه شما میتونین ترافیک با قیمتی که واقعا حقمون بود رو خریداری کنیم

دوستی که میگفت ماهی 400گیگ براش کمه الان بازم میگی 1000گیگ هم کمه؟

حرف حق جواب نداره ، الان میشه ترافیک بیشتری نسبت به قبل گرفت ولی خوب تنوع سرویس ها کمتره نسبت به قبل مثلاً برادرم ماهی 2 گیگ مصرف داره که سرعت 16 مگ میگرفت ماهی 7000 تومن میداد الان کمترین سرویس 12500 هستش که سرعت 512 کیلوبیت میده ، واسه اون حجم مهم نبود چون کار خاصی نداشت فیلم هاشو از من میگرفت اهل بازی و اینجور چیزا نیست مصرفش تلگرام و چند تا سایت خاص که 2 گیگ براش کافی بود و دامادمون همینطور اما الان مجبورن از طرح های جدید بخرن که حجم بیشتر ولی سرعت کمتری داره و واسه سرعت 16 باید 80 تومن ماهی پیاده بشه !

این رقابت هم به خاطر جذب مشتری هستش که خداشکر شرکت ها زیاد ساخت و پاخت نکردن و شرکت های بزرگ دارن مشتری هاشونو به خاطر خسیسی از دست میدن یکیش آسیاتک که دیروز تخلیه کردم

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

یعنی به شخصه معتقدم که توی کل فروم من حقیر از همه بد بخت ترم!
به 3 دلیل :
1. خونه فیبرنوریه (فقط می تونم از مخابرات خرید کنم)
2. مخابرات مشهد گند ترین طرح ها + گرون ترین قیمت ها رو داره (هنوز اینجا هر گیگ 2150 هست و طرح های نامحدود هم خیلی گرونن)
3. به دلیل دوری خونه از مرکز مخابراتی نمی تونم vdsl بخرم

دوستان میشه بفرمایید چه گلی به کله بگیرم؟
حالم داره از مخابرات مشهد بهم می خوره.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Farjam گفته است :

یک نظر بی سوادانه از من:

تا همین 1 ماه پیش هر گیگ رو 2500 الی 3200 میدادن خیلی از شرکت ها و ادعا هم داشتن که قیمت حجم ما اگه مشابه نباشه با استاندارد های جهانی خیلی هم گرون نیست ، و اینکه این قیمت ها اگه نباشن تضمینی هم برای بقای ما شرکت ها به عنوان تامین کننده اینترنت وجود نخواهد داشت و زن و بچه و کارکنانمون از گشنگی میمیرن! :41_pensive:

الان ببین چقدر براشون در میومده و چقدر سود داشته براشون که به راحتی میتونن همچین طرح هایی بدن! و ککشون هم نگزیده که از 80 تومن  برای ماهی 40-50 گیگ رسیدن به 80 تومن برای این حجم هایی مثل 700 گیگ و 3000 گیگ :D

درود

از خرداد 95 تا خرداد 96 یک طرحی داشتم 70 گیگابایت حجم اولیه داشت (ماهی 6 گیگابایت) + 2 تا 7 صبح رایگان (شبی 16 گیگابایت) که به 100 هزار تومان خریده بودم. یعنی ماهی 486 گیگابایت دانلود به قیمت 9000 تومان! الان دارن 1000 گیگابایت رو میدن به ماهی 80 هزار تومان. یعنی حجم سرویس شما 2.1 برابر افزایش داشته اما به موازاتش قیمت پرداختی هم 9 برابر افزایش داشته.

خلاصه اینکه اتفاقاً نظر بی سوادانه من برعکس شماست فرجام جان. شاید اون موقع %1 میتونستم بگم امکان داره راست بگن اما الان دیگه عمراً من نمی تونم قبول کنم. یعنی هنوز که دلیلی ندارم قبول کنم.

نظر بی سوادانه من اینه اون موقع تمام افرادی که چنین سرویسی می خواستن و نیازشون میشد می تونستن برای یک سال 100 هزار تومان پرداخت کنن اما الان به نظرت چند درصد افراد می تونن سالی 960 هزار تومن فقط بابت اینترنت پرداخت کنن؟ من که نمی تونم...

نظر بی سوادانه من اینه که این ISPها در طرح های جدید به اصطلاح منصفانه! از کاربران رده های سرعتی 2 مگ و 4 مگ که طیف بیشتر کاربراشونو تشکیل میده کلی سود می کنن و عوضش برای چشم نوازی و دهن پُر کنی میان برای اینطور طرح های گرون تر که کاربران کمتری داره حجم بالا در نظر می گیرن و بیشترین سود رو از طرح های کم حجم تر می برن.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

به 3 دلیل :
2. مخابرات مشهد گند ترین طرح ها + گرون ترین قیمت ها رو داره (هنوز اینجا هر گیگ 2150 هست و طرح های نامحدود هم خیلی گرونن)

شما خیلی راه ها داری، تو تلگرام بهم پیام بده اینجا شلوغ میشه: naeemsameti

لینک به دیدگاه

خلاصه عجب خری تو خری شد فعلان درگیرهای ما:

گرانی بنزین,عوارض خروج،گرانی همه چیز ا ز قطعه pc تا گوشی و موارد غذایی  و نان

به گند کشید نت و سردرگمی همه توسط وزیر باشعور جهرمی:43_slight_frown:

دلارم که نگو افتضاح

مچکریم روحانی:|:|:43_slight_frown::43_slight_frown::43_slight_frown:

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Trickster گفته است :

درود

از خرداد 95 تا خرداد 96 یک طرحی داشتم 70 گیگابایت حجم اولیه داشت (ماهی 6 گیگابایت) + 2 تا 7 صبح رایگان (شبی 16 گیگابایت) که به 100 هزار تومان خریده بودم. یعنی ماهی 486 گیگابایت دانلود به قیمت 9000 تومان! الان دارن 1000 گیگابایت رو میدن به ماهی 80 هزار تومان. یعنی حجم سرویس شما 2.1 برابر افزایش داشته اما به موازاتش قیمت پرداختی هم 9 برابر افزایش داشته.

خلاصه اینکه اتفاقاً نظر بی سوادانه من برعکس شماست فرجام جان. شاید اون موقع %1 میتونستم بگم امکان داره راست بگن اما الان دیگه عمراً من نمی تونم قبول کنم. یعنی هنوز که دلیلی ندارم قبول کنم.

نظر بی سوادانه من اینه اون موقع تمام افرادی که چنین سرویسی می خواستن و نیازشون میشد می تونستن برای یک سال 100 هزار تومان پرداخت کنن اما الان به نظرت چند درصد افراد می تونن سالی 960 هزار تومن فقط بابت اینترنت پرداخت کنن؟ من که نمی تونم...

نظر بی سوادانه من اینه که این ISPها در طرح های جدید به اصطلاح منصفانه! از کاربران رده های سرعتی 2 مگ و 4 مگ که طیف بیشتر کاربراشونو تشکیل میده کلی سود می کنن و عوضش برای چشم نوازی و دهن پُر کنی میان برای اینطور طرح های گرون تر که کاربران کمتری داره حجم بالا در نظر می گیرن و بیشترین سود رو از طرح های کم حجم تر می برن.

داداش یه چیزی می گم قبول کن، ببین این تعرفه های جدید باعث رقابت شده بین شرکت ها، بله اون زمان شرکت ها این تعرفه ها رو میدادن و به طور مثال سرویس که ضرفیت

اسمیش 2 مگ بود رو تا جایی که خط  مشترک کشش داشت باز میذاشتن و میتونست دانلود کنه با سرعت چند برابر، اما این جشنواره ها بعضا مقطعی بودن و یا اینکه نیاز

اکثر ملت رو نمیتونست پاسخگو باشه، مثال میزنم یکی خونشون شلوغه همیشه کافیه چند نفر وصل می شدن و نا خواسته با اون سرعت بالا دانلود میکردن

حجم اینترنتت تموم می شد، اما الان شما 80 تومن می دی 1 ترابایت گیگ آزادانه بین المللی داری، تازه دانلود شبانه میخوای؟  7 تومن خرجشه، الان به سرعت اسمی

میدن طرح ها رو اینجوری پهناباند و همچنین کیفیت سرویس ها تضمین میشه، اون سرویس شما اگر دانلود شبانه نداشت واقعا یک سرویس بلا استفاده بودش

الان طرح پیشگامان شما 1 ترابایت گیگ آزادانه داری بعد با پرداخت 7 تومن 6 ساعت هم دانلود رایگان شبانه با سرعت 8 مگابیت میتونی بگیری  و با پرداخت

7 تومن و با میانگین سرعت 1 مگابایت در 6 ساعت 20 گیگ هم رایگان می تونی دانلود کنی یعنی 600 گیگ با 7 تومن!

1000 تقسیم بر 80000= یعنی هر گیگابایت 80 تا تک تومنی!

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، digital_2015 گفته است :

خلاصه عجب خری تو خری شد فعلان درگیرهای ما:

گرانی بنزین,عوارض خروج،
تصویب نشده هنوز که
گرانی همه چیز ا ز قطعه pc تا گوشی و موارد غذایی  و نان
احتکار و سودجویی عده ای از خود مردم، موجودات فرا زمینی که نیستن از همین ملتن

به گند کشید نت و سردرگمی همه توسط وزیر باشعور جهرمی:43_slight_frown:
طرح وزیر درست هست، الان من کمتر دارم هزینه میکنم، حجم بیشتری دارم، سرعت بیشتری دارم ولی این شرکتهای دزد هستن که دارن میپیچونن مثل آسیاتک که قبلتر نوشته ام

دلارم که نگو افتضاح
دلار هم از ماست که بر ماست

مچکریم روحانی:|:|:43_slight_frown::43_slight_frown::43_slight_frown:
مملکت مردم فهیم میخواد. بخونید شکوه و گلایه ی امیرکبیر رو. ازاون زمان هنوز درگیریم تا مشروطه تا کودتای 28 مرداد تا...

ویرایش شده توسط KoenigTiger
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، KoenigTiger گفته است :

گرانی بنزین,عوارض خروج،
تصویب نشده هنوز که
گرانی همه چیز ا ز قطعه pc تا گوشی و موارد غذایی  و نان
احتکار و سودجویی عده ای از خود مردم، موجودات فرا زمینی که نیستن از همین ملتن

بنزین که شک نکنید میشه هیچ شکی نیست

و دوم حرف شما درست ولی وقتی مدیریت درست نباشه همین میشه دیگه

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Daniel110 گفته است :

به 3 دلیل :

حاجی مخابرات یکمی قیمت حجم هاش خوب شده!

100 گیگ 80 هزارتومن!گیگی هزارتومنم کمتر

بحث نت تو مشهد کلاااا داغونه منم مث شمام و خیلی های دیگه!

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

مثال میزنم یکی خونشون شلوغه همیشه کافیه چند نفر وصل می شدن و نا خواسته با اون سرعت بالا دانلود میکردن حجم اینترنتت تموم می شد، اما الان شما 80 تومن می دی 1 ترابایت گیگ آزادانه بین المللی داری، تازه دانلود شبانه میخوای؟  7 تومن خرجشه،

درود

دقت کن آقای صامتی دارم سرویس 100 هزار تومانی رو با سرویس 960 هزار تومانی مقایسه می کنم. شما حجم بیشتر می خوای؟ کاری نداره که، اون 860 هزار تومان مابه التفاوت رو برو حجم بخر بازم شبانه هم دانلود کن. حالا کدومش بهتر میشه؟

به هر حال، بنده که ناراضی هستم، قبلاً هم دلایل نارضایتیمو گفتم و شما هم متوجه شدید و فعلاً هم مجبورم با مخابرات سر کنم و در طرح های مخابرات هم سخاوتمندانه ترین طرح شبانه رایگانش محدود به 1 گیگابایت در هر شب هست!

اما بازم حرفی نیست. من فقط نظر خودمو گفتم و نمیگم حتماً درست هست و موقعیت خودمو توضیح دادم تا مورد توجه کلی قرار بگیره. به نظر من در این جور مسائل باید منافع جمع در نظر گرفته بشه نه منافع شخص و جدا از اینکه کاری هم از دستم برنمیاد، اگر واقعاً مجموع کاربران از طرح های فعلی راضی هستن پس منم براشون خوشحالم و میپذیرم که طرح های فعلی خوب هست. خودمم بعداً یه فکری به حال این اوضاع نابسامانم می کنم... -_-

نقل قول

1000 تقسیم بر 80000= یعنی هر گیگابایت 80 تا تک تومنی!

486 گیگابایت تقسیم بر 9000 تومان هم یعنی گیگابایتی 54تا تک تومانی! ;)

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

همین امروز بالاخره سرویس 4 مگابیت فن آوا برام فعال شد اما ظاهراً خط من تا 3 مگابیت اونم در حالت G.DMT فقط پوشش میده در حالت +ADSL2 که 2 مگابیت بیشتر نمیتونم داشته باشم.

به نظرم خوبه راضیم پشتیبانی هم تا الان خوب بوده 32 دقیقه با پشتیبانی حرف زدم یه مشکل فنی از طرف اونا پیش آمده بود که حلش کردن اما طی این 32 دقیقه با حوصله کامل جواب میدادن.

دوستان اگه خط شما هم مثل من بی کیفیت و پر از نویزه بگید براتون DSL Mode رو بذارن روی G.DMT و تست کنن چون به صورت پیش فرض میذارنش روی حالت +ADSL2 و برای همین اگه احساس کردید تو شرکت قبلیتون مثل من سرعت بیشتر داشتید اینجا میگن نمیشه خط کشش نداره به خاطر همینه.

فن آوا اولین شرکتی بود که  اصطلاحات نسبتاً تخصصی هم تو پشتیبانیش میگفتم بلد بودن آسیاتک که این چیزا رو میگفتم اپراتورهاشون بلد نبودن منو می پیچوندن و همشم میگفتن باید مودم رو ببرید سرخط از سرخط چک کنید. 

در کل راضیم اینم عکس تست سرعتم هست:

speedtest_fanava_3mb.png

http://beta.speedtest.net/result/6889908488

منم مثل شما به پشتیبان فنی مخابرات گفتم نمیشه برام فیبر نوری متصل کنید کلا قاطی کرد گفت یه لحظه

بعد گفت منظورتون تانوماست؟

کلا یه مشت بی سوادن که با پارتی میرن سر کار

لینک به دیدگاه

شاتل که زده ترکونده سرویس 4 مگ قبلا 16 مگ سرعت داشت الان از شیشصد کیلوبایت بالاتر نمیره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

داداش هزینه رانژه چقدر گرفتن من الان میخواستم جشنواره پارس آنلاین بخرم که گفت هزینه رانژه 24 تومن !  گفتم طبق مصوبه 12 تومنه ، میگه نمیدونم شما از چه مصوبه ای صحبت میکنید اما ما 24 تومن میگیریم ، حرف زور میزنه !

با سرویس ۲مگابیت ۸۰ گیگ یک ماهه ۲۵ تومن کلا شد ۴۰ تومن که گفتن ۳ روز دیگه فعال میشه

لینک به دیدگاه

دوستان از شاتل راضی هستن من مخابرات دارم ولی امروز تموم میشه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، mehrdadb3 گفته است :

دوستان از شاتل راضی هستن من مخابرات دارم ولی امروز تموم میشه

هرچی میگیری مخابراتو تخلیه کن که فقط دزدی بلدن

من امروز پارس انلاین ثبت نام کردم وقتی فعال شد خبر میدم چجوریه

ولی خط من که خراب بیشتر از ۲ مگابیت ساپورت نمیکنه

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

هرچی میگیری مخابراتو تخلیه کن که فقط دزدی بلدن

من امروز پارس انلاین ثبت نام کردم وقتی فعال شد خبر میدم چجوریه

ولی خط من که خراب بیشتر از ۲ مگابیت ساپورت نمیکنه

متاسفانه گزینه هایه زیادی ندارم فقط مخابرات هست احتمالا شاتل

سرویسی که دارم از مخابرات  راضی هستم همینو تمدید کنم شانس ما دیروز گفتن باید حذف شه قراردادهای قبلی امروز هم روز اخرش هست 2 روز دیرتر میگفتن همینو تمدید میکردم 16 مگ هست با شبانه رایگان 2 تا 6 کلا برای 1 سال 100 تومن دادم حالا مجبورم حداقل ماهی 30 یا 40 تومن بدم با سرعت خیلی کمتر

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Trickster گفته است :

درود

دقت کن آقای صامتی دارم سرویس 100 هزار تومانی رو با سرویس 960 هزار تومانی مقایسه می کنم. شما حجم بیشتر می خوای؟ کاری نداره که، اون 860 هزار تومان مابه التفاوت رو برو حجم بخر بازم شبانه هم دانلود کن. حالا کدومش بهتر میشه؟

به هر حال، بنده که ناراضی هستم، قبلاً هم دلایل نارضایتیمو گفتم و شما هم متوجه شدید و فعلاً هم مجبورم با مخابرات سر کنم و در طرح های مخابرات هم سخاوتمندانه ترین طرح شبانه رایگانش محدود به 1 گیگابایت در هر شب هست!

اما بازم حرفی نیست. من فقط نظر خودمو گفتم و نمیگم حتماً درست هست و موقعیت خودمو توضیح دادم تا مورد توجه کلی قرار بگیره. به نظر من در این جور مسائل باید منافع جمع در نظر گرفته بشه نه منافع شخص و جدا از اینکه کاری هم از دستم برنمیاد، اگر واقعاً مجموع کاربران از طرح های فعلی راضی هستن پس منم براشون خوشحالم و میپذیرم که طرح های فعلی خوب هست. خودمم بعداً یه فکری به حال این اوضاع نابسامانم می کنم... -_-

486 گیگابایت تقسیم بر 9000 تومان هم یعنی گیگابایتی 54تا تک تومانی! ;)

1600 گیگ تقسیم بر 87000 تومان می شود گیگی 54 تومن!

اون طرحی که شما داشتی  باعث چند مشکل میشه:

1- از اونجایی که هر کدوم از مشترک ها با نهایت کشش خطشون دانلود می کنن ، باعث افت و کندی اینترنت می شود

2- شرکت ها هیچ تضمینی نمی کنند که تا پایان سرویستون بتونین با این سرعت دانلود کنین یعنی می تونن هر موقع خواستن فقط سرویس رو با ظرفیت اسمی بدن

تو قرار داد تمام شرکت ها درج شده و مشترک هیچ کاری نمی تونه بکنه.

3- ببینین منطقی فکر کنین، الان شما داری سرعت 16 مگابیت بدون هیچ منتی از آی اس پی با قیمت مناسب 80 تومن میخری که قبلا با این حجم غیر ممکن بود، افت سرعت داشتی

میتونی به راحتی با مستندات شکایت کنی 195 ودرست کنن اگر خططون مشکل داشت موظف هستند شرکت ها یا ما به تفاوت رو برگشت بدن یا به تعداد روزهای سرویستون اضافه کنن

4- الان داریم تقریبا مثله بقیه کشورها سرویس می گیریم، 1 ترابایت بی منت...

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

شاتل که زده ترکونده سرویس 4 مگ قبلا 16 مگ سرعت داشت الان از شیشصد کیلوبایت بالاتر نمیره !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

داداش سرعت بالاتر میخوای؟ 16 مگابیت بگیر!

الان سرویس شما باید نهایت 512 کیلو دانلود بده الان هم بیشتر از اون چیزی که باید دانلود بده هستش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

الان Comcast Xfinity تو آمریکا 1 ترابایت میده. خیلی رقابت داره جالب میشه.

تو آمریکا سرعت 200 مگ میده اینجا حداکثر 16 مگابیت همون 2 مگابایت

ولی خوب بازم خلی خوبه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...