رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

تو آمریکا سرعت 200 مگ میده اینجا حداکثر 16 مگابیت همون 2 مگابایت

ولی خوب بازم خلی خوبه

داداش کم کم، خودمون عقبیم، والا 10 سال قبل اینترنت 256 کیلوبیت میدیم بال در میاوردیمف وای این 33 کیلو دانلود داره میکنه!

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در هم اکنون، NaeemSameti گفته است :

داداش سرعت بالاتر میخوای؟ 16 مگابیت بگیر!

الان سرویس شما باید نهایت 512 کیلو دانلود بده الان هم بیشتر از اون چیزی که باید دانلود بده هستش.

#مادر_عروس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 33 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

داداش کم کم، خودمون عقبیم، والا 10 سال قبل اینترنت 256 کیلوبیت میدیم بال در میاوردیمف وای این 33 کیلو دانلود داره میکنه!

آره خوب باید از یه جایی شروع کرد ، الان تو تلگرام یه ویدئو دیدم مال خود اخبار سراسری گذاشتن ، طرف با تکنولوژی نانو تو 24 ساعت ساختمان 50 متری میسازه تحویلت میده خیلی هم مقاوم در برابر زلزله آتیش طوفان و ...

طرف ایرانی 22 سال طول کشیده که به این تکنولوژی دست پیدا کنه و ثبت جهانیش کرده ، طرف میگفت رفتیم ابوظبی ، دوبی مکزیک و ... گذاشتیم جلوشون ظرف 7 ساعت قرارداد امضا کردن الان 3 سال میخواد این تکنولوژی وارد ایران کنه و در اختیار پتروشیمی قرار بده نتونسته ... !!!

حاضره تو کرمانشاه هم کارشو تو مناطق زلزله زده شروع کنه اما کیه که بزاره !

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

#مادر_عروس

هرچی میزاری داداش اسمشو، حقیقت کمی تلخه و باورش سخت...

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

آره خوب باید از یه جایی شروع کرد ، الان تو تلگرام یه ویدئو دیدم مال خود اخبار سراسری گذاشتن ، طرف با تکنولوژی نانو تو 24 ساعت ساختمان 50 متری میسازه تحویلت میده خیلی هم مقاوم در برابر زلزله آتیش طوفان و ...

طرف ایرانی 22 سال طول کشیده که به این تکنولوژی دست پیدا کنه و ثبت جهانیش کرده ، طرف میگفت رفتیم ابوظبی ، دوبی مکزیک و ... گذاشتیم جلوشون ظرف 7 ساعت قرارداد امضا کردن الان 3 سال میخواد این تکنولوژی وارد ایران کنه و در اختیار پتروشیمی قرار بده نتونسته ... !!!

حاضره تو کرمانشاه هم کارشو تو مناطق زلزله زده شروع کنه اما کیه که بزاره !

معلوم نیس پول نفتو چیکار  میکنن همش میچسبن به عربا به جا اینکه به مردم بدبخت خودشون برسن!

امروز تو اخبار دیدم در مورد بیکاری تو کانادا میگفت?

اینقد زور بهم داشت! در مورد خارج میاد حرف مفت میزنه بیکاری و فساد و دزدی مملکت خودشو سانسور میکنه 

مثلا امروز که رفتم مخابرات برا تخلیه مدیر اون منطقه مخابراتی بهم گفت ما گیگی ۲ تومن میدیم بقیه شرکتا ۴تومن فک میکنن مردم خرن 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Miad007 گفته است :

معلوم نیس پول نفتو چیکار  میکنن همش میچسبن به عربا به جا اینکه به مردم بدبخت خودشون برسن!

امروز تو اخبار دیدم در مورد بیکاری تو کانادا میگفت?

اینقد زور بهم داشت! در مورد خارج میاد حرف مفت میزنه بیکاری و فساد و دزدی مملکت خودشو سانسور میکنه 

مثلا امروز که رفتم مخابرات برا تخلیه مدیر اون منطقه مخابراتی بهم گفت ما گیگی ۲ تومن میدیم بقیه شرکتا ۴تومن فک میکنن مردم خرن 

باو پول نفت رو اصلا بهمون نمیدن که بدیم عرب ها

https://www.aparat.com/v/NozbY

از جای دیگه داره کسر میشه احتمالا 

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

یعنی به شخصه معتقدم که توی کل فروم من حقیر از همه بد بخت ترم!
به 3 دلیل :
1. خونه فیبرنوریه (فقط می تونم از مخابرات خرید کنم)
2. مخابرات مشهد گند ترین طرح ها + گرون ترین قیمت ها رو داره (هنوز اینجا هر گیگ 2150 هست و طرح های نامحدود هم خیلی گرونن)
3. به دلیل دوری خونه از مرکز مخابراتی نمی تونم vdsl بخرم

دوستان میشه بفرمایید چه گلی به کله بگیرم؟
حالم داره از مخابرات مشهد بهم می خوره.

با تشکر از جناب صامتی که یک راه حل خیلی خوب رو بهم پیشنهاد دادن؛
الآن قراره اکسس پوینت بگیرم ، فقط دو تا سوال دیگه هم از عزیزان داشتم،
1. اکسس پوینت خوب ارزون چی پیدا میشه؟ استوکش توی فروم هست یا نه؟
2. طرحی که می خوام رو نمی دونم از کدوم شرکت باید بخرم ، راستش الآن پیشگامان خیلی به نظرم خوبه (16 مگ 1 ترا) ، ولی بازم گفتم از دوستان بپرسم ، بیشتر بازی های آنلاین می کنم که سرورشون توی آمریکاست  ، برای همین پینگ برام خیلی مهمه.

با تشکر از دوستان و یک تشکر ویژه از جناب صامتی

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

داداش سرعت بالاتر میخوای؟ 16 مگابیت بگیر!

الان سرویس شما باید نهایت 512 کیلو دانلود بده الان هم بیشتر از اون چیزی که باید دانلود بده هستش.

خودش مطمئنا میدونه و منظورش چیز دیگه ای هست، نمیخواد حرف الکی بزنی!

چشم،90 تومان پول بی زبون(با مالیات) ماهیانه میریزم تو جیب این دزد ها تا سرعتی که با 20-30 تومان تا همین یک ماه پیش داشتم رو دوباره بتونم داشته باشم! به این میگن پیشرفت.

ویرایش شده توسط M4ST3R
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

خودش مطمئنا میدونه و منظورش چیز دیگه ای هست، نمیخواد حرف الکی بزنی!

چشم،90 تومان پول بی زبون(با مالیات) ماهیانه میریزم تو جیب این دزد ها تا سرعتی که با 20-30 تومان تا همین یک ماه پیش داشتم رو دوباره بتونم داشته باشم! به این میگن پیشرفت.

شما بدون اطلاعات پریدی وسط؟

همین شمایی که الان این حرفو میزنی اگر سرعت اینترنتت افت کنه  ناراحت نمیشی؟

منظور ایشون کاملا واضح ! شما با 20-30 تومن طرحی داشتی با سرعت 16 مگابیت؟ 1 ترابایت ترافیک؟ یه لینک لطفا یا یه عکسی

شما اصلا با 30 تومن 200 گیگ ترافیک با سرعت 16 مگ نشونم بدی حله.

در ضمن با نق و نوق کردن و این حرفا فحش دادن و اینا چیزی درست نمیشه! دزدن یا هر چی که هستن آخر میری از همینا سرویس میگیری، چون این طرح ها

باب میله بعضی از دوستان نیست از دید شخصی بهش نگاه میکنن بدون ذره ای تحقیق!

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، KoenigTiger گفته است :

به گند کشید نت و سردرگمی همه توسط وزیر باشعور جهرمی:43_slight_frown:
طرح وزیر درست هست، الان من کمتر دارم هزینه میکنم، حجم بیشتری دارم، سرعت بیشتری دارم ولی این شرکتهای دزد هستن که دارن میپیچونن مثل آسیاتک که قبلتر نوشته ام

دلارم که نگو افتضاح
دلار هم از ماست که بر ماست

مچکریم روحانی:|:|:43_slight_frown::43_slight_frown::43_slight_frown:
مملکت مردم فهیم میخواد. بخونید شکوه و گلایه ی امیرکبیر رو. ازاون زمان هنوز درگیریم تا مشروطه تا کودتای 28 مرداد تا...

طرح وزیر درست هست، الان من کمتر دارم هزینه میکنم، حجم بیشتری دارم، سرعت بیشتری دارم ولی این شرکتهای دزد هستن که دارن میپیچونن مثل آسیاتک که قبلتر نوشته ام

http://uupload.ir/view/gx19_4_5875277324034769302.mp4/

وقتی وزیر راه دزدی به شرکت ها نشون میده چرا شرکت ها دزدی نکنند

:|

دلار هم از ماست که بر ماست

یعنی دلارم تقصیر مردمه؟

مملکت مردم فهیم میخواد. بخونید شکوه و گلایه ی امیرکبیر رو. ازاون زمان هنوز درگیریم تا مشروطه تا کودتای 28 مرداد تا...

یعنی الان مردم نفهم تشریف دارنند؟؟ اون کودتای 28 و چه می دونم روز قدس و فلانم حتما مردم تو تقویم نوشتنند:|

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

شما بدون اطلاعات پریدی وسط؟

همین شمایی که الان این حرفو میزنی اگر سرعت اینترنتت افت کنه  ناراحت نمیشی؟

منظور ایشون کاملا واضح ! شما با 20-30 تومن طرحی داشتی با سرعت 16 مگابیت؟ 1 ترابایت ترافیک؟ یه لینک لطفا یا یه عکسی

شما اصلا با 30 تومن 200 گیگ ترافیک با سرعت 16 مگ نشونم بدی حله.

در ضمن با نق و نوق کردن و این حرفا فحش دادن و اینا چیزی درست نمیشه! دزدن یا هر چی که هستن آخر میری از همینا سرویس میگیری، چون این طرح ها

باب میله بعضی از دوستان نیست از دید شخصی بهش نگاه میکنن بدون ذره ای تحقیق!

نمیدونم چرا بعضی ها نمیفهمن که اینترنت فقط حجم نیست،تقریبا در تمام کشور های دنیا سطح سنجش کیفیت، سرعت محسوب میشه و اکثرا حجم مصرف نامحدود و یا ترابایتی دارن.این طرح ها بدون شک طوری طراحی شدن که شمارو مجبور کنن 90 تومان ماهیانه خرج کنین،نمونه هم همین پیشگامان با طرح یک ترابایتی،چرا چنین حجمی فقط برای گرانترین سرویس موجود اعمال شده؟همین شاتل فقط حجم سرویس های 4 مگ به بالا رو فقط افزایش داده!

نمیدونم شمارو ولی برای من سالیانه حدود یک ملیون خرج برای چنین اینترنت مضخرفی بسیار زور داره!

لینک به دیدگاه

بنده تا قبل از این طرح های مزخرف از مخابرات اینترنت 16 مگ طرح صد دانه یاقوت  داشتم با حجم 7 گیگ دانلود شبانه رایگان از ساعت 1 تا 7 که راحت 30 گیگ میگرفتم فقطم ماهی 8700 تومن پول میدادم اصلا به حجم بیشتر از اینم تو ساعات روزانم احتیاج نداشتم ولی حالا باید برم اینترنت 2مگ بگیرم با ماهی 25 این یعنی پیشرفت دوست عزیزی که اینقدر سنگ این طرح های جدید رو به سینه میزنی همه که مثل شما به اینقدر حجم زیاد توی ساعات روزانه احتیاج ندارن شما هستی که تحقیق نکرده داری هی از این طرح ها حمایت میکنی .الان من بخوام اینترنت 16 مگ بگیرم مجبورم 90 هزینه کنم درصورتی که اصلا به اینقدر حجم احتیاج ندارم اگر میومدن برای سرعتای بالا مثل 16 مگ هم حجمای کمتر با قیمت مناسبتر میزاشتن اونوقت میشد گفت این طرح موفق بوده 

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

نمیدونم چرا بعضی ها نمیفهمن که اینترنت فقط حجم نیست،تقریبا در تمام کشور های دنیا سطح سنجش کیفیت، سرعت محسوب میشه و اکثرا حجم مصرف نامحدود و یا ترابایتی دارن.این طرح ها بدون شک طوری طراحی شدن که شمارو مجبور کنن 90 تومان ماهیانه خرج کنین،نمونه هم همین پیشگامان با طرح یک ترابایتی،چرا چنین حجمی فقط برای گرانترین سرویس موجود اعمال شده؟همین شاتل فقط حجم سرویس های 4 مگ به بالا رو فقط افزایش داده!

نمیدونم شمارو ولی برای من سالیانه حدود یک ملیون خرج برای چنین اینترنت مضخرفی بسیار زور داره!

سرعت میخواید؟ اصلا هیچ جای دنیا روی اینترنت ADSL اونم با سیم مسی حساب باز نمیکنن!

شما مصرفتون کمه، برین سمت اینترنت موبایل ها، تا 150 مگابیت هم  واستون سرعت داره، 120 گیگش در میاد سالی 190

در 16 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

بنده تا قبل از این طرح های مزخرف از مخابرات اینترنت 16 مگ طرح صد دانه یاقوت  داشتم با حجم 7 گیگ دانلود شبانه رایگان از ساعت 1 تا 7 که راحت 30 گیگ میگرفتم فقطم ماهی 8700 تومن پول میدادم اصلا به حجم بیشتر از اینم تو ساعات روزانم احتیاج نداشتم ولی حالا باید برم اینترنت 2مگ بگیرم با ماهی 25 این یعنی پیشرفت دوست عزیزی که اینقدر سنگ این طرح های جدید رو به سینه میزنی همه که مثل شما به اینقدر حجم زیاد توی ساعات روزانه احتیاج ندارن شما هستی که تحقیق نکرده داری هی از این طرح ها حمایت میکنی .الان من بخوام اینترنت 16 مگ بگیرم مجبورم 90 هزینه کنم درصورتی که اصلا به اینقدر حجم احتیاج ندارم اگر میومدن برای سرعتای بالا مثل 16 مگ هم حجمای کمتر با قیمت مناسبتر میزاشتن اونوقت میشد گفت این طرح موفق بوده 

سنگ به سینه نمیزنم، مطمئن باشین بیشتر از شما پیگیر این طرح های جدید بودم!

از هر جهت بیای نگاه بکنی بهتر شده نسبت به قبلا، بلاخره از یه جایی باید شروع بشه

صبر کنین، طرح هایی برای کم مصرفه ها هم تو راهه، اگر نه اینترنت موبایل هست طرح هاش هم واسه کم مصرف ها خوبه

گوشی خوبم داشته باشی راحت تا 5-6 مگ واست دانلود میده ماهی حدود 16 تومن در میفته اینترنتت ماهی 10 گیگ هم داری

از اون ور ایرانسل 2 ساعتی 1500 تومن یا همراه اول که ارزونتره خیلی طرح نامحدود شبانه بزن 30 گیگ دانلود کن مثله خیلیها

2017-12-18-22-43-www_mci_ir.thumb.png.35e21b302b55eb7391a27f44ff43b59e.png

2017-12-18-22-44-www_mci_ir.png.54ecc4e101de69aa9979dbb70ec279f4.png

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

سرعت میخواید؟ اصلا هیچ جای دنیا روی اینترنت ADSL اونم با سیم مسی حساب باز نمیکنن!

شما مصرفتون کمه، برین سمت اینترنت موبایل ها، تا 150 مگابیت هم  واستون سرعت داره، 120 گیگش در میاد سالی 190

سنگ به سینه نمیزنم، مطمئن باشین بیشتر از شما پیگیر این طرح های جدید بودم!

از هر جهت بیای نگاه بکنی بهتر شده نسبت به قبلا، بلاخره از یه جایی باید شروع بشه

صبر کنین، طرح هایی برای کم مصرفه ها هم تو راهه، اگر نه اینترنت موبایل هست طرح هاش هم واسه کم مصرف ها خوبه

گوشی خوبم داشته باشی راحت تا 5-6 مگ واست دانلود میده ماهی حدود 16 تومن در میفته اینترنتت ماهی 10 گیگ هم داری

از اون ور ایرانسل 2 ساعتی 1500 تومن یا همراه اول که ارزونتره خیلی طرح نامحدود شبانه بزن 30 گیگ دانلود کن مثله خیلیها

2017-12-18-22-43-www_mci_ir.thumb.png.35e21b302b55eb7391a27f44ff43b59e.png

2017-12-18-22-44-www_mci_ir.png.54ecc4e101de69aa9979dbb70ec279f4.png

برا بعضیا بده برا بعضیا هم خوب مثلا من قبلا از مخابرات مسخره میگرفتم ماهی ۱۰ گیگ ۲۰ تومن بدون چیز اضافی دیگه ای که با این طرح ها مثل طرح پارس انلاین ۸۰ گیگ ۲۵ تومن که سایت دانلود ها هم جز سایتای داخلیش واقعا برا من خوب شد

بازی انلاین هم با نت سیم کارت انجام میدم 

اگه پارس انلاین سایتای داخلیشو تغییر نده خوبه ولی امیدی ندارم 

لینک به دیدگاه

تا  حالا دقت کردید چرا حجم بیشتر برای سرعته بیشتره:43_slight_frown:

دقیقا مردمو چیز فرض نمودنند و مردمو به سرعت بالا و حجم بالا گول میزنند:43_slight_frown:

و ماشالله هستنند مردمی که احساس راحتی کنند و بگنند بله اینترنت خوب شده و به کلی خودشون به نفهمی زدنند

دارنند ما رو به گیگ و سرعت بالا دلخوش می کنند در صورتی که دارنند ما رو محدود می کنند

6noh__balakhan70.jpg.70412aef685c494d10b9e6972d88963b.jpg

لینک به دیدگاه

همراه اول دیشب اینقدر قطعی داشت یه GTA نسخه Fitgirlنشد دانلود کنم 

:|

اصلا آدم میمونه بره سمت چی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 ساعت قبل، Trickster گفته است :

درود

از خرداد 95 تا خرداد 96 یک طرحی داشتم 70 گیگابایت حجم اولیه داشت (ماهی 6 گیگابایت) + 2 تا 7 صبح رایگان (شبی 16 گیگابایت) که به 100 هزار تومان خریده بودم. یعنی ماهی 486 گیگابایت دانلود به قیمت 9000 تومان! الان دارن 1000 گیگابایت رو میدن به ماهی 80 هزار تومان. یعنی حجم سرویس شما 2.1 برابر افزایش داشته اما به موازاتش قیمت پرداختی هم 9 برابر افزایش داشته.

خلاصه اینکه اتفاقاً نظر بی سوادانه من برعکس شماست فرجام جان. شاید اون موقع %1 میتونستم بگم امکان داره راست بگن اما الان دیگه عمراً من نمی تونم قبول کنم. یعنی هنوز که دلیلی ندارم قبول کنم.

نظر بی سوادانه من اینه اون موقع تمام افرادی که چنین سرویسی می خواستن و نیازشون میشد می تونستن برای یک سال 100 هزار تومان پرداخت کنن اما الان به نظرت چند درصد افراد می تونن سالی 960 هزار تومن فقط بابت اینترنت پرداخت کنن؟ من که نمی تونم...

نظر بی سوادانه من اینه که این ISPها در طرح های جدید به اصطلاح منصفانه! از کاربران رده های سرعتی 2 مگ و 4 مگ که طیف بیشتر کاربراشونو تشکیل میده کلی سود می کنن و عوضش برای چشم نوازی و دهن پُر کنی میان برای اینطور طرح های گرون تر که کاربران کمتری داره حجم بالا در نظر می گیرن و بیشترین سود رو از طرح های کم حجم تر می برن.

سلام بر دوستِ بی سوادِ مثلِ خودم xD:D

فکر کنم منظور منِ بی سواد رو متفاوت برداشت کردین ، من هم نمیگم که راست میگن یا امکان داره که راست بگن :D

البته به هر حال نظر شما هست و شما هم مثل بنده و دیگران آزادین که نظرتون رو بفرمایید ، چرک نویس های این پایین هم که نوشتم در جهت حمله به نظر شما نیست و صرفا در جهت اینه که برداشت متفاوتی از گفته های قبلیم پیش نیاد و در واقع صرفا بیان دلایلی هست که بنده برای اون نظری که داده بودم مطرح میکنم ، به قول معروف صرفا در جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی شکل گیری اظهار نظر من هست

از بحث بی سوادی هم که بیام بیرون، طرح شما برای بنده و اکثریتی که خارج از نیشابور زندگی میکنن مشکلاتی خواهد داشت ، من 3 بار تجربه استفاده از اینترنت نا محدود شبانه داشتم که عین هر سه بار از حد مجاز رد شدم و همیشه سرعت دانلود شبانم 1/8 میشد و حتی به کارهای عادیم هم نمیتونستم برسم ، دانلود پیشکش ، این مسئله صرفا تک و توک در برخی ISP ها طوری هست که به این اتفاق منجر نشه که خوش به احوالات شما که شرکت تامین کننده اینترنت شما در نیشابور که به مراتب سرش خلوت تر از شرکت های تهران هست همچین امتیازی رو مثل برخی شرکت های خوش حساب قائل شده.. پس اصلا به ریسکش نمی ارزه برم این همه سرویس اینترنت از شرکت های مختلف که در تهران فراوون هستن رو دونه دونه تست کنم تا ببینم کدومشون این امکان رو خواهند داشت و کدومها همچین بلایی سرم نمیارن! چون دقیقا مثل سقف سرعت هست ، میتونن براتون باز کنن اما وظیفه ای ندارن که حتما این کار رو بکنن ، isp شما میتونست و کرد مثل برخی شرکت های دیگه وب رخی هم نکردن و نمیکنن ....

چند تا مسئله دیگه هم هست ، من 4 ساله که امکان استفاده از اینترنت بر بستر ADSL ندارم ، تنها ISP منطقه بنده که اینترنت پوینت تو پوینت ارائه بده از همون سالها پیش شاتل بوده ، پس صرفا میتونم با شاتل همکاری داشته باشم نه با ISP خوش حساب و درست حسابیه شما ، مطمئنن من با این وضع به همراه جمع کثیری از دیگر دوستان به اون طرح های زیبا دسترسی نداشتیم که میشه مشکل بعدی اون طرح شما ، اگه طوری بود که فقط یه عده معدود و خاص بهش دسترسی نمیداشتن و همه میتونستن از همون شرکتی که شما گرفتی بهره ببرن بله برای اونها هم فرق میکرد اما صرفا برخی افراد خاص بطور تصادفی به همچین سرویس هایی میرسن ، تازه همه که که امکان فایل دانلود کردن در شبها رو ندارن پس عملا اون سرویس مشا در حد همون چند گیگ خودش براشون جواب میده . اگر واقعا امکان دانلود در شب ها برام وجود داشت  میگفتم که : من به شما 3 روز فرصت میدم اگر بتونید حتی از طرح های قدیمی شرکت های اینترنتی  مختلف که سازگار با اینترنت بی سیمِ پوینت تو پوینت  باشن ، و به منطقه من هم سرویس بدن، برای من طرحی بیارید تا مشابه طرح شما برای من کار کنه ، حتی شبیهش هم جواب بده منتها تضمینی بدن که بعد از میزان دانلود بالا سرعت شبانه من رو کم نکنه _اوقندر مطمئنم که میتونم بگم_بنده هزینه یکسال اینترنت شما یا یکی از افراد حاضر در همین تاپیک رو به انتخاب شما یا به قید قرعه تامین میکنم

نکته بعدی که به نکته قبلی هم ربط داره ، بنده در 80 درصد اوقات امکان دانلود در ساعات رایگان شبانه رو ندارم ، شبها در لیگ های رانندگی شرکت میکنم و باید همیشه بالاترین سرعت و کمترین پینگ ممکن رو داشته باشم ، عملا به همین دلیل هست که حاضرم حتی برای طرحی که شبانه رایگان نداشته باشه رشوه هم بدم به شرکت اینترنت!!!

نکته بعدی ، من صرفا شرایط اینترنت خودم _و آشکارا شرایط سرویس های شاتل_ رو قبل از این طرح های جدید و بعدش مقایسه کردم که مشخصا" و مطمئنن بهتر شده... وبا سرویس های شرکت های دیگه و سرویس های دیگر دوستان مقایسه نکردم و بحث محاسبه قیمت و... رو در چارچوب اینترنتی که خودم طی 01 سال اخیر بهش دسترسی دارم انجام دادم و صرفا  و صرفا و تنها و فقط شرایط سرویس فعلیم رو نسبت به سرویس قبلیِ خودم گفتم که بهتر شده و اشاره ای نکردم که وضع اینترنت فعلی من نسبت به اینترنتِ خاص شما بهتر هست(تازه اگر هم اشاره ای کرده باشم به طرحهایی هست که اکثریت مردم ازشون استفاده میکنن) و قیمت هاش بهتر شده (توجه داشته باشید که عرض کردم برای من بهتر شده)، باید قبول کرد که کمترین درصد مردم سرویسی مثل شما داشتند ، یا عدم اطلاع رسانی بوده ، یا محدود در شهر شما و برخی شهر ها  بوده ، یا اگر هم همه جا بوده سیاست های صقف دانلودشون فرق داشته ، یا محدود در همون ISP بوده ، یا جبر جغرافیایی بوده و خیلی عوامل دیگه...

بگذریم ، ظاهرا فقط من و شما بی سوادیما دقت کردی؟ :D

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

هرچی میگیری مخابراتو تخلیه کن که فقط دزدی بلدن

من امروز پارس انلاین ثبت نام کردم وقتی فعال شد خبر میدم چجوریه

ولی خط من که خراب بیشتر از ۲ مگابیت ساپورت نمیکنه

سلام داداش کلا وضع خط ها تو کرمانشاه خرابه خط منم بیشتر از 2 مگ ساپورت نمیکنه منم از پارس انلاین گرفتم قبلش شاتل بودم تا من جمع کردم رفتن زدن طرح ها رو دو برابر کردن البته با این سرعتی که اینا رو خط ما میدن کلا چیزی نمیشه دان کرد سیستم 24 ساعته روشن باشه 17 گیگ دانلود میکنه امیدوارم کاری به نامحدود های همراه اول نداشته باشن شبی 150 گیگ باهاش دانلود میکنیم وگرنه تو این خراب شده مرکز فجر که با نت ای دی اس ال نه میشه بازی انلاین کرد نه میشه فیلم دید نه میشه دانلود کرد فقط بدرد وب گردی میخوره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Farjam گفته است :

بگذریم ، ظاهرا فقط من و شما بی سوادیما دقت کردی؟ :D

من فرجام؛  ممممننننن:$

لینک به دیدگاه

از دوستان یه کمکی میخوام میشه بگید که چه نتی باید بگیریم که بشه باهاش بازی کرد با adsl تو مرکز ما نمیشه از هرجا نت گرفتم ته تهش پینگش 140 بود 

تو بازی شوتر با 140 که بالا پایین هم میره نمیشه بازی کرد tdl ایرانسل هم دارم پینگش همون دور وره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، hmasroor گفته است :

دوستان ظاهراً شبانه رایگان فن آوا هم فرمالیته است دیشب تنظیم کردم ساعت 2 نصف شب شروع کنه و 8 صبح تمومش کنه امروز آمدم دیدم همه شون Connecting Error دادن!!!

لینک ها از سایت p30download.com بود و همین الان میزنم دانلود شروع میکنه به دانلود ولی 2 صبح که بیدار نبودم همه شون اخطار کانکت شدن گرفتن!! o.O

حالا امشبم تست میکنم ولی اگه قرار باشه اینطوری باشه تو ساعات شبانه پارازیت و قطعی بندازن که بدرد نمی خوره.

عجبO.o

لینک به دیدگاه

دوستان شرکت ها هر روز دارن رقابتشون رو شدید تر میکنن

همین الان شاتل زد سرویس 16 مگابیت استانه مصرفش شد 700 گیگ

یعنی مصرف بین الملل 350 گیگ

همین طور پیش بریم تا ماه دیگه یک ترا رو رد میکنیم که میشه بیشتر از 500 گیگ بین الملل

500 گیگ تقریبا نیاز اکثر کاربرا رو برطرف میکنه

دانلود بازی هم که خب سرورای داخلی هست

دیگه مجبور نیستیم اپدیت ویندوز رو محدود کنیم یا دستگاه های دیگه رو شبانه اپدیت کنیم یا مجبوریم شیم نت تلویزیون رو قطع کنیم

خداییش یه طرح انقلابی رو جناب وزیر استارتشو زد!هرچند معایبی هم داره ولی خب باز از طرح های قبلی خیلی بهتره

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

دوستان شرکت ها هر روز دارن رقابتشون رو شدید تر میکنن

همین الان شاتل زد سرویس 16 مگابیت استانه مصرفش شد 700 گیگ

یعنی مصرف بین الملل 350 گیگ

همین طور پیش بریم تا ماه دیگه یک ترا رو رد میکنیم که میشه بیشتر از 500 گیگ بین الملل

500 گیگ تقریبا نیاز اکثر کاربرا رو برطرف میکنه

دانلود بازی هم که خب سرورای داخلی هست

دیگه مجبور نیستیم اپدیت ویندوز رو محدود کنیم یا دستگاه های دیگه رو شبانه اپدیت کنیم یا مجبوریم شیم نت تلویزیون رو قطع کنیم

خداییش یه طرح انقلابی رو جناب وزیر استارتشو زد!هرچند معایبی هم داره ولی خب باز از طرح های قبلی خیلی بهتره

از نظر بنده اگر سرعت پایه 512kbps رو بردارن و حداقل رو 2mbps قرار بدن مشکل دیگه ای نداره این طرح.

لینک به دیدگاه

باز هنگیدیم باو! میخواستم تمدید کنم سرویسمو که پارس آنلاینه. دیدم شاتل دو برابر حجم میده :| حالا باید دید اینا هم زیاد میکنن یا نه..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...