رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 1 دقیقه قبل، HeX گفته است :

از نظر بنده اگر سرعت پایه 512kbps رو بردارن و حداقل رو 2mbps قرار بدن مشکل دیگه ای نداره این طرح.

عجیبه معین کمی راضی شده!

الان پیشگامان تمام طرح هاشو مطمئنا افزایش میده، فک کن با ماهی 50 تومن 1500 گیگ ترافیک با 500 گیگ ترافیک بین الملل با سرعت 8 مگابیت، قبلا محال بود!

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

عجیبه معین کمی راضی شده!

الان پیشگامان تمام طرح هاشو مطمئنا افزایش میده، فک کن با ماهی 50 تومن 1500 گیگ ترافیک با 500 گیگ ترافیک بین الملل با سرعت 8 مگابیت، قبلا محال بود!

خب تغییرات زیاد بوده از حدود 100 گیگ به 1 ترابایت رسیدیم:D

ولی خب از نظر افزایش هزینه و سرعت پایین برای تعرفه های ارزان قیمت هنوز هم منصفانه نیست نسبت به قبل و بلعکس برای افرادی که بخوان بدون دردسر فقط دانلود کنن و یا چند نفر از یک خط استفاده کنن خیلی خوب شده.

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، HeX گفته است :

خب تغییرات زیاد بوده از حدود 100 گیگ به 1 ترابایت رسیدیم:D

ولی خب از نظر افزایش هزینه و سرعت پایین برای تعرفه های ارزان قیمت هنوز هم منصفانه نیست نسبت به قبل و بلعکس برای افرادی که بخوان بدون دردسر فقط دانلود کنن و یا چند نفر از یک خط استفاده کنن خیلی خوب شده.

بله بنده از همون اول  گفتم رقابت به نفع مصرف کنندس!

بعضی از عزیزانی هم که نگران اینن که چرا حجم کم مثله قبلا وجود نداره، قبلا طرح هایی داشتن مثلا با ماهی 10 تومن خطشون رو شرکت ها باز میزاشتن شبانه رایگان و....

که اون شرکت ها هم  هیچگونه تعهدی هم ندارن نسبت به موندن سرعت سرویس به همین شکل، الانم که میبینیم خیلیها سرعتشون به اندازه همون سرعت اسمی که خریدن

دانلود میده و شاکی شدن در صورتی که قرارداد رو ببینن، می فهمن که اون شرکت فقط تعهد داره که تا سرعت اسمی سرویس بهشون سرویس ارائه بده.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، mohammadtabrizi گفته است :

باز هنگیدیم باو! میخواستم تمدید کنم سرویسمو که پارس آنلاینه. دیدم شاتل دو برابر حجم میده :| حالا باید دید اینا هم زیاد میکنن یا نه..

فعلا صبر کنید اینطوری پیش بره 2 ترا رو هم رد میکنن:4_joy:

دیگه ضایم هست بخوان کم کنن

انقدر حجمو میبرن بالا خودشون به ... بیوفتن:D

جهرمی متشکریم:8_laughing:

من که خداییش مصرف ماهانم تا حالا بیشتر از یک ترا نشده!معمولا به همین قدر هم نمیرسه و کلا با دانلود بازی و فیلم و اپدیت که خیلیاش از شاتل لند یا اپلود سنترش و دانلود شبانس  معمولا 500،600 گیگ بیشتر نمیشه

کاش این اپلود سنتر شاتل لند هم محدودیت حجم فایلو بکنه 4 گیگ دیگه کلا راحت شیم

فیلمای با کیفیت همه بالای دو گیگن!عذابی شده

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

با سلام 

امروز اینترنت پارس انلاین برام فعال شد

اول که به نت متصل شدم سرعت ۳۰۰۰ کیلوبیت بود ولی snr خط رو ۶ بود که زنگ زدم بهشون و اینبار کیفیت حدود ۸ شد و سرعت 2046 

و گفتن مشکل از خطتتون الان واقعا راس میگن یا عمدا سرعت و کیفیت خطو میارن پایین؟

سرعتشم الان همون ۲ مگابیت 

کلا کرمانشاه اوضاع اینترنتش نابود 

لینک به دیدگاه

اینم با برنامه speedtest تست گرفتم این پینگو درست نوشته واقعا؟؟؟؟?

Screenshot_20171219-135044.thumb.png.d6accaee6e2a7a161905f6bf065b33a5.png

اینم از تست ایرانسل که سرعتشو اشتباه نوشته چون تا ۴۰ مگابیت میره اما پینگش درست چون تو یه بازی همین پینگو نشون میداد

Screenshot_20171219-135729.png

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

سلام به دوستان خوب

این سرویس دهنده اینترنت من ( استان بوشهر: خلیج آنلاین) سرویس های جدیدشو بر اساس طرح جدید اینترنت آورده . من چون تا فروردین اینترنت ازش دارم هنوز طرحمو عوض نکردم ( یک ساله گرفته بودم) 

۸۰,۰۰۰ تومان

16Mb
  • ۱۶مگابیت ۱ ماهه با ترافیک منصفانه ۵۰۰گیگابایت= 80 تومن
  • منظور از ترافیک، مجموع حجم ارسال و دریافت اطلاعات می باشد
  • بهره گیری کامل از این سرویس، بستگی به کیفیت مناسب زیرساخت ارتباطی شما دارد
  • این تعرفه مطابق با مصوبه 266 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارائه شده و ترافیک بین الملل نیز یک سوم ترافیک داخلی محاسبه خواهد شد                                                                                                                                                                   فکر کنم چیزی حدود 163 گیگ اینترنت آزاد ( بین الملل ) دارم درسته ؟                       
  • بعدش تعرفه های پیشگامان رو دیدم .سرعت 16 مگ . یک ماهه با 900 گیگ حجم 80 تومن  که اونم یک سوم هست. این طوری شدمO.o لازم به ذکره که خلیج آنلاین از آسیاتک می خره پهنای باندشو
  • الن تو همین خلیج آنلاین خطمو تا 24 مگ باز گذاشتن ولی سرعت دانلودم خودشو بکشه به یک مگ و 300 کیلوبایت می رسه تو دانلود منجر.  تازه خطم هم وضعش اوکیه و تازه سیم کشی شده
  • سرویس الانم                  ۲۰۴۸ کیلوبیت تا ۲۴مگابیت ۱ماهه با ترافیک منصفانه ۳۰گیگابایت که 33400 تومن کلا هزینه اش میشه و هر 70 گیگ هم 65 هزار تومن می خرم 
ویرایش شده توسط sharjI
لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، sharjI گفته است :

سلام به دوستان خوب

این سرویس دهنده اینترنت من ( استان بوشهر: خلیج آنلاین) سرویس های جدیدشو بر اساس طرح جدید اینترنت آورده . من چون تا فروردین اینترنت ازش دارم هنوز طرحمو عوض نکردم ( یک ساله گرفته بودم) 

۸۰,۰۰۰ تومان

16Mb
  • ۱۶مگابیت ۱ ماهه با ترافیک منصفانه ۵۰۰گیگابایت= 80 تومن
  • منظور از ترافیک، مجموع حجم ارسال و دریافت اطلاعات می باشد
  • بهره گیری کامل از این سرویس، بستگی به کیفیت مناسب زیرساخت ارتباطی شما دارد
  • این تعرفه مطابق با مصوبه 266 سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ارائه شده و ترافیک بین الملل نیز یک سوم ترافیک داخلی محاسبه خواهد شد                                                                                                                                                                   فکر کنم چیزی حدود 163 گیگ اینترنت آزاد ( بین الملل ) دارم درسته ؟                       
  • بعدش تعرفه های پیشگامان رو دیدم .سرعت 16 مگ . یک ماهه با 900 گیگ حجم 80 تومن  که اونم یک سوم هست. این طوری شدمO.o لازم به ذکره که خلیج آنلاین از آسیاتک می خره پهنای باندشو
  • الن تو همین خلیج آنلاین خطمو تا 24 مگ باز گذاشتن ولی سرعت دانلودم خودشو بکشه به یک مگ و 300 کیلوبایت می رسه تو دانلود منجر.  تازه خطم هم وضعش اوکیه و تازه سیم کشی شده
  • سرویس الانم                  ۲۰۴۸ کیلوبیت تا ۲۴مگابیت ۱ماهه با ترافیک منصفانه ۳۰گیگابایت که 33400 تومن کلا هزینه اش میشه و هر 70 گیگ هم 65 هزار تومن می خرم 

پیشگامان الان 3 ترابایت کرده با حجم بین المللی 1 ترابایت، شاتل هم 700 گیگ با 350 گیگ بین المللی، بعد پارس انلاین، فن آوا و...

در 56 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

با سلام 

امروز اینترنت پارس انلاین برام فعال شد

اول که به نت متصل شدم سرعت ۳۰۰۰ کیلوبیت بود ولی snr خط رو ۶ بود که زنگ زدم بهشون و اینبار کیفیت حدود ۸ شد و سرعت 2046 

و گفتن مشکل از خطتتون الان واقعا راس میگن یا عمدا سرعت و کیفیت خطو میارن پایین؟

سرعتشم الان همون ۲ مگابیت 

کلا کرمانشاه اوضاع اینترنتش نابود 

سلام داداش

یه عکس از وضعیتخطت بزار.

لینک به دیدگاه

در 50 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

پیشگامان الان 3 ترابایت کرده با حجم بین المللی 1 ترابایت، شاتل هم 700 گیگ با 350 گیگ بین المللی، بعد پارس انلاین، فن آوا و...

سلام داداش

یه عکس از وضعیتخطت بزار.

Screenshot_20171219-152434.thumb.png.c2a672189cb6cd6b14f43d3327e2a5a6.png

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

به کجا چنین شتابان

واقعا کسی میتونه بیشتر از یک ترابایت استفاده کنه؟!!

عالیه

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

Screenshot_20171219-152434.thumb.png.c2a672189cb6cd6b14f43d3327e2a5a6.png

اوه اوه اوه

وضعیت خط خیلی بده اما با این حال تا 3 مگ و نیم جا داره،

در 2 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

به کجا چنین شتابان

واقعا کسی میتونه بیشتر از یک ترابایت استفاده کنه؟!!

عالیه

درود

والا خیلی خوبه، جالبه خیلی از دلواپسان از ارائه این طرح ها خوشحال نشدن و میگن ما با این طرح ها موافق نیستیم!

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

فعلا صبر کنید اینطوری پیش بره 2 ترا رو هم رد میکنن:4_joy:

دیگه ضایم هست بخوان کم کنن

انقدر حجمو میبرن بالا خودشون به ... بیوفتن:D

جهرمی متشکریم:8_laughing:

من که خداییش مصرف ماهانم تا حالا بیشتر از یک ترا نشده!معمولا به همین قدر هم نمیرسه و کلا با دانلود بازی و فیلم و اپدیت که خیلیاش از شاتل لند یا اپلود سنترش و دانلود شبانس  معمولا 500،600 گیگ بیشتر نمیشه

کاش این اپلود سنتر شاتل لند هم محدودیت حجم فایلو بکنه 4 گیگ دیگه کلا راحت شیم

فیلمای با کیفیت همه بالای دو گیگن!عذابی شده

مثل اینکه فقط سرویس های بالای 8مگ حجمشون زیاد شده. بقیه هم زیاد بشه عالی میشه

لینک به دیدگاه

دوستان ایا  طرح حجم پایین مثلا ماهی زیر 10 گیگ با قیمت کم سراغ دارید؟ یا اگر صفحه ای میشناسید که بهترین طرحهای جشنواره‌ای اینترنت رو معرفی میکنه ادرسش رو بذارید. مرسی. 

لینک به دیدگاه

درود خدمت دوستان .

بنده میخواستم اینترنت بخرم ولی با توجه به اوضاع فعلا سردرگمم

خواهشمندم دوستان یه نت خوب معرفی کنن که در سال بین المللش حداقل 200 گیگ بشه سرعتم خیلی مهم نیس ولی زیر 2 مگ نباشه قیمتشم حداکثر دور و برای دویست.

من خودم شاتلو پارس انلاینو پیشگامانو دیدم اینا مناسب بود ولی پیشگامان نزده سرعتش چنده

450گیگ 6 ماهه پیشگامان 720 گیگ 6 ماهه 3 مگ پارس انلاین .

های وب سایتش باز نمیشد.

قبلا پارس انلاین داشتم فوق العاده زیاد قطع و وصلی داشت. یکی زنگم بهت میزد نت میپرید(اسپلینترم داشتم)

شاتلم که جدیدا نمیدونم چرا هی زیادی ترافیک کم میکنه من شک کردم DU METER ریختم نمیدونم چرا زیاد تر کم میکنه.

ولی سرویس خوبیم نداش بگیرم ازش.

پینگم مناسب باشه چه بهتر گهگاهی انلاینم بازی میکنم.

دوستان راهنمایی کنید باتشکر.

لینک به دیدگاه

دوستانی که میپرسین چه نتی بگیرم مگه چقد  حق انتخاب دارین؟

ما تو شهرستان تا جای که اطلاع دارم   کلا 2 3تا گزینه بیشتر جلومون نیست.

امروز زنگ زدم  مخابرات گفتم پرتمو نمیخوام چی کار کنم؟می خوام تخلیش کنم.

گفت چرا؟

گفتم  همش قطع و وصل میشه

پشتیبانیش ضعیفه

سرعت پایینه

گفت حجمت تموم شده.

گفتم  میدونم تموم شده خودم تمومش  کردم  دیگم نمیخوام.

گفت حالا  یبار دیگه  تمدید  کن مشکلو بررسی کنیم  رفع میشه

گفتم 3 ساله  مخابرات دارم  همینه  که هست.

هی اسرار کرد  منم  قبول نکردم  آخرش یهو  قطع  کرد:34_rolling_eyes:

دوباره  زنگ  زدم  یکی  دیگه  بر داشت  گفتم  چه وضعیه  چرا پشتیبان  یهو  قطع  میکنه نمیخوام اینترنت  مخابراتو مگه زوره؟

گفت  شما باید بری مخابرات شهرتون  اونجا با ارایه کارت ملی قطعش کنی

خلاصه  فردا باید برم ببینم چی میشه  احتمال زیاد های وب میگیرم.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

اوه اوه اوه

درود

والا خیلی خوبه، جالبه خیلی از دلواپسان از ارائه این طرح ها خوشحال نشدن و میگن ما با این طرح ها موافق نیستیم!

دلواپس ها! دارن عیب بزرگ این طرح رو میگن،بده؟ یعنی این طرح کاملا بی عیب و نقصه؟ 

اینکه این طرح ها به ضرر عده کثیری تموم شده مطئنا نشون از اشکال بزرگی داره!

کجای دنیا در یک کشور مردم حق انتخاب اینترنتشون به این شدت محدوده؟ کلا 6 تا طرح در کل isp ها وجود داره که طوری هم طراحی شدن که فقط کسانی که میتونن 60 تومان به بالا ماهانه خرج کنن به سودشون شده.فکر کردی چندرصد مردم توانایی چنین هزینه ای رو دارن؟ اینکه کسی توانایی خرج دو یارانه ای که قرار بود کمک هزینه بزرگی برای مردم باشه رو در یک ماه اونم  تنها برای اینترنت رو نداره شده دلواپس؟چرا بغیر از خودتون به کس دیگه ای هم فکر نمیکنین؟ 

همه isp ها میگن که نمیتونن طرح های متنوع تری به لطف قوانین جدید بزارن!

برطرف کردن نواقص این طرح کار آنچنانی نداره و ماهم داریم مشکلاتش رو میگیم و امیدواریم که برطرف بشه،نمیدونم چرا برای یک عده فهم این سخته؟ اگر همین اعراضات اولیه نبود، که یادتون هست شرکت ها در مرحله اول چه حجم هایی رو ارائه کرده بودن؟ و یا همون طرحی قبلی که واعظی مجبور به تعویق انداختنش شد؟

لینک به دیدگاه

بابا یه سری کاری جز غر غر کردن بلد نیستن!

فکر کردن اینجا امریکا یا کره جنوبی و ژاپنه که اینترنت کاملا نامحدود و با سرعت های فضایی میخوان!!

بله این طرح مشکلاتی داره ولی خب یه حرکت انقلابی هست و رشد و سرعت شبکه رو به شدت بالا میبره به خاطر رقابتی که هست

انشاالله این انحصار فیبر نوری هم برداشته بشه

یه فکری به حال کم مصرف هایی که سرعت بالا لازم دارن هم بشه دیگه همه چیز عالی میشه

لینک به دیدگاه

اوه اوه اوه

درود

در 9 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

فکر کردن اینجا امریکا یا کره جنوبی و ژاپنه که اینترنت کاملا نامحدود و با سرعت های فضایی میخوان!!

بله این طرح مشکلاتی داره ولی خب یه حرکت انقلابی هست و رشد و سرعت شبکه رو به شدت بالا میبره به خاطر رقابتی که هست

یه فکری به حال کم مصرف هایی که سرعت بالا لازم دارن هم بشه دیگه همه چیز عالی میشه

کجای دنیا در یک کشور مردم حق انتخاب اینترنتشون به این شدت محدوده؟ کلا 6 تا طرح در کل isp ها وجود داره که طوری هم طراحی شدن که فقط کسانی که میتونن 60 تومان به بالا ماهانه خرج کنن به سودشون شده.فکر کردی چندرصد مردم توانایی چنین هزینه ای رو دارن؟ اینکه کسی توانایی خرج دو یارانه ای که قرار بود کمک هزینه بزرگی برای مردم باشه رو در یک ماه اونم  تنها برای اینترنت رو نداره شده دلواپس؟چرا بغیر از خودتون به کس دیگه ای هم فکر نمیکنین؟ 

برطرف کردن نواقص این طرح کار آنچنانی نداره و ماهم داریم مشکلاتش رو میگیم و امیدواریم که برطرف بشه،نمیدونم چرا برای یک عده فهم این سخته؟ اگر همین اعراضات اولیه نبود، که یادتون هست شرکت ها در مرحله اول چه حجم هایی رو ارائه کرده بودن؟ و یا همون طرحی قبلی که واعظی مجبور به تعویق انداختنش شد؟

+

غرغر؟ عجب

این طرح اشکلاتی داره و ماهم داریم مشکلاتش رو میگیم،نباید بگیم؟ خودت داری میگی مشکلات داره،به نظر من مشکلات جدی داره و باید گفته بشه.از کی اینا شدن غرغر؟ اتفاقا مشکل بزرگ این کشور همینه،تا جایی که میتونن مردم رو در تنگنا قرار میدن و یک عده هم مثل شما وقتی از مشکلات حرف زده میشه میگن اینا کاری جز غرغر بلد نیستن،یاد اون آخونده افتادم که زمان برجام میگفت عیب نداره مردم روزی یک وعده اصلا بخورن،ولی نباید صداشون دربیاد

به دوست بالایی هم گفتم،اگه همین اعتراضات نبود یادتون نیست که شرکت ها چه حجم هایی رو میخواستن بدن؟یادتون رفته طرح زمان واعظی رو.

ویرایش شده توسط M4ST3R
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

غرغر؟ عجب

این طرح اشکلاتی داره و ماهم داریم مشکلاتش رو میگیم،نباید بگیم؟ خودت داری میگی مشکلات داره،به نظر من مشکلات جدی داره و باید گفته بشه.از کی اینا شدن غرغر؟ اتفاقا مشکل بزرگ این کشور همینه،تا جایی که میتونن مردم رو در تنگنا قرار میدن و یک عده هم مثل شما وقتی از مشکلات حرف زده میشه میگن اینا کاری جز غرغر بلد نیستن،یاد اون آخونده افتادم که زمان برجام میگفت عیب نداره مردم روزی یک وعده اصلا بخورن،ولی نباید صداشون دربیاد

به دوست بالایی هم گفتم،اگه همین اعتراضات نبود یادتون نیست که شرکت ها چه حجم هایی رو میخواستن بدن؟یادتون رفته طرح زمان واعظی رو.

وقتی فقط و فقط شکایت و ناله باشه کارتون و حسن های بزرگ این طرحو نبینید اسمش میشه غر غر کردن بیخود و بی جهت!!

بله طرح های قبلی رو من خودم جز کسانی بودم که چند ده کامنت اعتراضی زیر پست وزیر نوشتم در اینستا گرام و هرجا و تو هر فرومی شکایت کردم!به هر حال اونچه از دستم بر میومد انجام دادم!ولی انصافا جناب جهرمی ایندفه خوب عمل کردن هرچند که هنوز مشکلاتی هم هست

شما فکر کنم  اگه تا ارنج دست رو بکنن تو عسل و بزارن دهنتون باز هم شاکی هستید

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

+

غرغر؟ عجب

درود

اتفاقا به فکر خودم نیستم به هیچ وجه، این طرح ها به نفع بیشتر ملته، شما سرعت و کیفیت اینترنت براتون الویت داره درست؟

پس چرا انتظار دارین پول اینترنت 2 مگابیت رو بدین و از اینترنت 16 مگابیت بهره ببرین!

اتفاقا الان بهتر شده که طرح ها محدود تر شده گرچه شرکت ها آزادن طرح های گوناگونی ارائه بدن، نمونش پارس آنلاین بیش از 70 طرح مختلف داره تازه جشنواره فروش هم داره، پس این کوتاهی از سایر شرکت هاست چون آزادن که طرح های خودشون رو ارائه بدن تمام مستندات رو آخر پست اضافه می کنم.خوبیه اینترنت الان چیه؟ خوبیش اینه که شما مثله تمام جاهای دیگه میای صرفا بر اساس سرعت اینترنتت پولشو میدی، فعلا با توجه به وضع پهنا باند کشور 16 مگابیت مناسبهامیدوارم بعدها سرعت های بالاتری در دسترس باشه. بعضی از دوستان بدون اینکه برن تحقیق کن میگن ما فلان جشنواره فلان طرح و گرفتم اینقدر دانلود شبانه هم داره فلانگیگم دانلود می کردم در صورتی که سرویس فلان خریده بودم و با سرعت بیش از سرویسم دانلود می کردم، آیا این طرح ها در دسترس همه بود؟ نه نبود! من به فکر خودمم؟اما الان نه تعرفه ها مشخصه و شرکت ها هم بر اساس اون ها می تونن با همدیگه رقابت کنن و نظر مشتری رو جلب کنن، شما هر طور حساب کنی اینترنت به نسبت قبل ارزونتر شده، کاری به جشنواره های مقطعی ندارم ولی قبلا محال بود بشه سرعت 16 مگابیت با 1 ترابایت ترافیک آزاد رو ماهیانه 80 تومن خرید اگه هست لینکی، چیزی بدین یا عکس

یه اعترافی هم بکنم تنها چیزی که تو این طرح واقعا جای بحث داره تفکیک ترافیک بین المللی با داخلیه اگر تمام سایت های داخلی رو شامل میشد مثله تو مصوبه باز خوب بود اما محدود به یه سری سایت که اکثرا واقعا کاربردی ندارن دور از انتظار بود.

http://www.parsonline.com/adsl/sale/compare-services

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

وقتی فقط و فقط شکایت و ناله باشه کارتون و حسن های بزرگ این طرحو نبینید اسمش میشه غر غر کردن بیخود و بی جهت!!

بله طرح های قبلی رو من خودم جز کسانی بودم که چند ده کامنت اعتراضی زیر پست وزیر نوشتم در اینستا گرام و هرجا و تو هر فرومی شکایت کردم!به هر حال اونچه از دستم بر میومد انجام دادم!ولی انصافا جناب جهرمی ایندفه خوب عمل کردن هرچند که هنوز مشکلاتی هم هست

شما فکر کنم  اگه تا ارنج دست رو بکنن تو عسل و بزارن دهنتون باز هم شاکی هستید

نه عزیز من مثل شما یک طرفه همه چی رو نمیبینم.

بله،این طرح ها از نظر حجم، بصرفه تر و بهتر برای کسانی که میخوان ماهانه خرج بالایی برای اینترنت انجام بدن هست،من منکر این نیستم،شما هستی  که  نمیخوای ببینی در این طرح سرعت ها بشدت محدود شده و به ضرر کسانی شده که نمیتونن دقیقا 90 تومان ماهیانه خرج کنن.حالا چنددرصد از مردم در این وضعیت بد افتصادی میتونن برای اینترنت 90 تومان ماهیانه خرج کنن؟  شمایی که نمیخوای ببینی بالاخره بعد از چندسال موفق شدن بصورت گسترده  تفکیک ترافیک داخلی و خارجی رو انجام بدن و مطمئنا از این طرح ها مقصودی دارن!

جمله آخرت هم تفکرت رو کاملا میرسونه...

نقل قول

درود

اتفاقا به فکر خودم نیستم به هیچ وجه، این طرح ها به نفع بیشتر ملته، شما سرعت و کیفیت اینترنت براتون الویت داره درست؟

پس چرا انتظار دارین پول اینترنت 2 مگابیت رو بدین و از اینترنت 16 مگابیت بهره ببرین!

اتفاقا الان بهتر شده که طرح ها محدود تر شده گرچه شرکت ها آزادن طرح های گوناگونی بدن، نمونش پارس آنلاین بیش از 70 طرخ مختلف داره

تازه جشنواره فروش هم داره، پس این کوتاهی از سایر شرکت هاست چون آزادن که طرح های خودشون رو ارائه بدن تمام مستندات رو آخر پست اضافه می کنم.خوبیه اینترنت الان چیه؟ خوبیش اینه که شما مثله تمام جاهای دیگه میای صرفا بر اساس سرعت اینترنتت پولشو میدی، فعلا با توجه به وضع پهنا باند کشور 16 مگابیت مناسبهامیدوارم بعدها سرعت های بالاتری در دسترس باشه. بعضی از دوستان بدون اینکه برن تحقیق کن میگن ما فلان جشنواره فلان طرح و گرفتم اینقدر دانلود شبانه هم داره فلانگیگم دانلود می کردم در صورتی که سرویس فلان خریده بودم و با سرعت بیش از سرویسم دانلود می کردم، آیا این طرح ها در دسترس همه بود؟ نه نبود! من به فکر خودمم؟اما الان نه تعرفه ها مشخصه و شرکت ها هم بر اساس اون ها می تونن با همدیگه رقابت کنن و نظر مشتری رو جلب کنن، شما هر طور حساب کنی اینترنت به نسبت قبل ارزونتر شده، کاری به جشنواره های مقطعی ندارم ولی قبلا محال بود بشه سرعت 16 مگابیت با 1 ترابایت ترافیک آزاد رو ماهیانه 80 تومن خرید اگه هست لینکی، چیزی بدین یا عکس

http://www.parsonline.com/adsl/sale/compare-services

خب مثل اینکه تشویق(مجبور) مردم به خرج 90 تومان ماهیانه برای چنین اینترنتی به نفع مردم هست و مطمئنا شرکت های سودجوی ایرانی از اینکه همه مجبورن 90 تومان ماهیانه تقدیمشون کنن بسیار ناراحت هستن... برای همین افزایش حجم ها فقط مختص سرویس های ارزان هستش و نه اون 90 تومانیه...

این طرح منو کاملا یاد اون موقعی میندازه که مردم کمپین نخریدن ماشین زده بودن و بعد دولت مردم دوست! بصورت کاملا اتفاقی طرحی رو در اون زمان ارائه داد و مردم هجوم بردن و بعد فهمیدن دولت دست در دست شرکت های خودروسازی کلاه بزرگی سرشون گذاشته...

اینکه وضعیت خطوط مخابراتی افتضاحه و حتی بالاترین سرعت ممکن(16 مگ) الان توهین در سال 2018 محسوب میشه مشکل ما نیست! حداقل کاری که میتونستن بکنن این بود که کف سرعت ها همین سرعت رقت انگیز 16 مگ بود نه دیگه سرعت های پایین تر،اصلا شما بگو 10 ترابایت با سرعت 2 مگ بهت بدن؟برات استفاده ای داره؟ وقتی میخوای یک ویدئو آنلاین ببینی کلی زجر بکشی؟

+

شرکت ها بارها گفتند که نمیتونن طرح های متنوع بخاطر قوانین جدید بذارن،شاتل طرحی گذاشته بود که سرعتش مثل قبل باز بود ولی برش داشت و علتش هم جویا شدم گفتند که گیر دادن! درست مثل طرح های شبانه ای که گیر دادن و فن آوا رو مجبور کردن سقف مصرف برای شبانه ـش بذاره.

ویرایش شده توسط M4ST3R
لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

خب مثل اینکه تشویق(مجبور) مردم به خرج 90 تومان ماهیانه برای چنین اینترنتی به نفع مردم هست و مطمئنا شرکت های سودجوی ایرانی از اینکه همه مجبورن 90 تومان ماهیانه تقدیمشون کنن بسیار ناراحت هستن... برای همین افزایش حجم ها فقط مختص سرویس های ارزان هستش و نه اون 90 تومانیه...

این طرح منو کاملا یاد اون موقعی میندازه که مردم کمپین نخریدن ماشین زده بودن و بعد دولت مردم دوست! بصورت کاملا اتفاقی طرحی رو در اون زمان ارائه داد و مردم هجوم بردن و بعد فهمیدن دولت دست در دست شرکت های خودروسازی کلاه بزرگی سرشون گذاشته...

اینکه وضعیت خطوط مخابراتی افتضاحه و حتی بالاترین سرعت ممکن(16 مگ) الان توهین در سال 2018 محسوب میشه مشکل ما نیست! حداقل کاری که میتونستن بکنن این بود که کف سرعت ها همین سرعت رقت انگیز 16 مگ بود نه دیگه سرعت های پایین تر،اصلا شما بگو 10 ترابایت با سرعت 2 مگ بهت بدن؟برات استفاده ای داره؟ وقتی میخوای یک ویدئو آنلاین ببینی کلی زجر بکشی؟

شما گفتین تنوع سرویس ها کمه بالا براتون توضیح دادم که فلان شرکت بیش از 70 تا طرح داره، شما حاضری برای اینترنت 16 مگابیت با 10 گیگ ترافیک ماهیانه 15 تومن بدی؟

مطمئنا شرکت ها میان سود خودشونو هم در نظر میگیرن، آقای محترم فقط یکم کلمه بهم بگو آیا اینترنت نسبت به قبل با شرایط یکسان ارزونتر شده یا خیر؟

این طرح و نمیخواد به جای دیگه ربط بدین چون واقعا بی ربطه، این طرح ها از هر جا بهش نگاه کنی به سود مصرف کنندس!

در ضمن مطمئن باشین تو روز های آینده طرح هایی برای کاربران کم مصرف ارائه میشه اما مطمئن هستم اونایی که بخوان بهونه بگیرن، بهونه خودشون رو

میگیرن، در مورد حرف های پایانیتون معمولا اونایی که ویدیو آنلاین میخوان ببینن اونم با کیفیت بالا نمیرن طرح های خیلی محدودی نمیگیرن که به خودشون

ضرر برسونن.

پی نوشت: تا اونجا که میدونم در اکثر شرکت ها از جمله دیده بان نت، پارس آنلاین و فن آوا دانلود شبانه نامحدوده و بارها توضیح دادم، که این تعیین سقف

صرفا برای بستن دهن سازمانه و بس و گرنه هیچ چیزی اعمال نشده و با خیال راحت دانلود کننین

نکته: در دادن طرح ها شرکت ها آزادن اینکه  هر چی میشه بهونه میارن سازمان دروغه پس چرا پارس انلاین این همه طرح داره، مگه خونش از بقیه رنگین تره؟

سوال: آیا اینترنت به نسبت قبل و با شرایط یکسان ارزونتر شده یا نه؟  

بله: که مشخصه از طرح ها

خیر: با دلیل

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

داداش آدم می مونه چی بگه، من بخدا به فکر خودم نیستم وگرنه اینقدر اطلاع رسانی نمیکردم 

فکر کنم بالا 50 تا پست اینجا دادم، رفتم تحقیق کردم اینجا گذاشتم شاید 4 نفر به دردشون بخوره!

لینک به دیدگاه

بیشتر کسایی که ضرر کردن کسایی بودن که بیشتر کارشون دانلود بوده اونم توساعات رایگان...

عملا تو ساعات دیگه کار سنگینشون تلگرام و اینا  بوده . در نتیجه حچم زیاد نمی خریدن ...

برا بقیه که میشن اکثر مردم خوب شده ... دیگه بخاطر یه آپدیت لازم نیست تا شب آدم منتظر باشه + میشه کیفیت یوتیوب هم دیگه با خیال راحت تا 720 برد بالا...
یوزرای کم مصرف هم که سرعت بالا می خوان (برای vod یا چیزی) توصیه می کنم به isp یه زنگ بزنید طرح دارن عموما یا مثلا میگید سرعت با داخل رو براتون باز میزارن...

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...