رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 6 دقیقه قبل، crash گفته است :

بیشتر کسایی کخ ضرر کردن کسایی بودن که بیشتر کارشون دانلود بوده اونم توساعات رایگان...

عملا تو ساعات دیگه کار سنگینشون اینستاگرام و اینا  بوده . در نتیجه حچم زیاد نمی خریدن ...

برا بقیه که میشن اکثر مردم خوب شده ... دیگه بخاطر یه آپدیت لازم نیست تا شب آدم منتظر باشه + میشه کیفیت یوتیوب هم دیگه با خیال راحت تا 720 برد بالا...
یوزرای کم مصرف هم که سرعت بالا می خوان (برای vod یا چیزی) توصیه می کنم به isp یه زنگ بزنید طرح دارن عموما یا مثلا میگید سرعت با داخل رو براتون باز میزارن...

الان اکثر شرکت ها یا طرح دانلود شبانه رایگان دارن یا با هزینه ای بین 5 تا 10 تومن  قابله خریده، با 16 مگابیت 40 گیگ راحت میشه گرفت تو 6 ساعت.

با پول 2 تا 5 کیلو گوجه 1 ماه دانلود شبانه

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان این خط من اعصابمو خورد کرد راهی به غیر از مودم میکروتیک نیس؟؟؟

مخابرات نمیتونه بیاد این سیما رو درست کنه؟؟؟

مشکل از خونه نیس به سیمی که میاد خونه هم متصل کردم بدتر شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 37 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

دوستان این خط من اعصابمو خورد کرد راهی به غیر از مودم میکروتیک نیس؟؟؟

مخابرات نمیتونه بیاد این سیما رو درست کنه؟؟؟

مشکل از خونه نیس به سیمی که میاد خونه هم متصل کردم بدتر شد

تو 195 شکایت کن درست میکنن ، منم میخواستم پارس انلاین بگیرم که نمایندگی تو تبریز ، هزینه رانژه 24 تومن میخواد به جای 12 منم حرف زور تو کتم نمیره ، گفتم نمیخوام یه شکایت هم تو سایتشون کردم فردا احتمال زیاد دیده بان بگیرم و واسه نویز تو 195 شکایت میکنم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

تو 195 شکایت کن درست میکنن ، منم میخواستم پارس انلاین بگیرم که نمایندگی تو تبریز ، هزینه رانژه 24 تومن میخواد به جای 12 منم حرف زور تو کتم نمیره ، گفتم نمیخوام یه شکایت هم تو سایتشون کردم فردا احتمال زیاد دیده بان بگیرم و واسه نویز تو 195 شکایت میکنم

همین امروز شکایت کردم ولی گمون نکنم این دولت به فکر مردم باشه

تو این ۵ سال مخابرات داشتم درست نشد که نشد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 34 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

همین امروز شکایت کردم ولی گمون نکنم این دولت به فکر مردم باشه

تو این ۵ سال مخابرات داشتم درست نشد که نشد

دیگه کاری بیشتر از این از ما برنمیاد ، به طرف میگم طبق مصوبه جدید هزینه رانژه 12 تومن ، برگشته به من میگه شما چند ساله عقبی ! تا 1 ماه پیش 16 تومن میگرفتیم الان 24 !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

دیگه کاری بیشتر از این از ما برنمیاد ، به طرف میگم طبق مصوبه جدید هزینه رانژه 12 تومن ، برگشته به من میگه شما چند ساله عقبی ! تا 1 ماه پیش 16 تومن میگرفتیم الان 24 !

ادم این چیزا رو میبینه حالش به هم میخوره 

مجبورم میروتیک بگیرم اگه پشتیبانی بشه!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الانم اومدم شماره پیگیری زدم ، فیلد مربوطه قرمز رنگ میشه ، کلا قید پارس انلاین زدم اون از سایتشون اون از قسمت فروش وای به حال زمانی که مشترکشون بشم !

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

شما گفتین تنوع سرویس ها کمه بالا براتون توضیح دادم که فلان شرکت بیش از 70 تا طرح داره، شما حاضری برای اینترنت 16 مگابیت با 10 گیگ ترافیک ماهیانه 15 تومن بدی؟

مطمئنا شرکت ها میان سود خودشونو هم در نظر میگیرن، آقای محترم فقط یکم کلمه بهم بگو آیا اینترنت نسبت به قبل با شرایط یکسان ارزونتر شده یا خیر؟

این طرح و نمیخواد به جای دیگه ربط بدین چون واقعا بی ربطه، این طرح ها از هر جا بهش نگاه کنی به سود مصرف کنندس!

در ضمن مطمئن باشین تو روز های آینده طرح هایی برای کاربران کم مصرف ارائه میشه اما مطمئن هستم اونایی که بخوان بهونه بگیرن، بهونه خودشون رو

میگیرن، در مورد حرف های پایانیتون معمولا اونایی که ویدیو آنلاین میخوان ببینن اونم با کیفیت بالا نمیرن طرح های خیلی محدودی نمیگیرن که به خودشون

ضرر برسونن.

پی نوشت: تا اونجا که میدونم در اکثر شرکت ها از جمله دیده بان نت، پارس آنلاین و فن آوا دانلود شبانه نامحدوده و بارها توضیح دادم، که این تعیین سقف

صرفا برای بستن دهن سازمانه و بس و گرنه هیچ چیزی اعمال نشده و با خیال راحت دانلود کننین

نکته: در دادن طرح ها شرکت ها آزادن اینکه  هر چی میشه بهونه میارن سازمان دروغه پس چرا پارس انلاین این همه طرح داره، مگه خونش از بقیه رنگین تره؟

سوال: آیا اینترنت به نسبت قبل و با شرایط یکسان ارزونتر شده یا نه؟  

بله: که مشخصه از طرح ها

خیر: با دلیل

حالا جدا از اینکه پارس آنلاین طرح های دیگه رو فقط موقع ثبت نام و خرید گذاشته و در صفحه اصلی تعرفه فقط همون طرح های اصلی هست،الان پارس آنلاین تنوع داره؟ هر طرح برداشته حجمش و قیمتش رو دوبرابر کرده شد تنوع؟ یا اینکه نصف بسته ها بخاطر+ بسته شبانه هست؟ یا نکنه بسته های 3 و 6 و 12 ماهه شده تنوع؟ توی نسبت سرعت به حجم هیج تنوعی وجود نداره.

شما آینده بینی؟از آینده دیدی که طرح ها معقول و متنوع اجازه دادن شرکت ها بزارن و هنوز ماها مشغول به اعتراض هستیم؟ 

خودتون هم خوبه واقف هستین که شرکت ها بخاطر قوانین جدید جای انعطاف زیادی ندارن،اینکه شرکت ها در اصل اون حجم شبانه رو دوباره شارژ میکنن مسلما بخاطر اینکه نمیتونن سقف نامحدود رو حداقل در ظاهر بزارن و همین هم برای تعرفه ها صدق میکنه.

جواب سوال آخر هم من دارم تو هر پست میدم! برای عده کثیری نه،چون سرعتی که تا یک ماه پیش رو داشتن الان مجبورن چندبرابرش رو بخاطر حجم های ثابت بدن که شاید حتی اون مقدار حجم رو نیاز نداشته باشن!

حالا اگه کف سرعت،معقول بود یک چیزی، سرعت 512 و  2 مگ و 4 مگ در سال 2018 خنده داره.همون  سقف16 مگش خنده داره چه برسه به پایینتر!

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

حالا جدا از اینکه پارس آنلاین طرح های دیگه رو فقط موقع ثبت نام و خرید گذاشته و در صفحه اصلی تعرفه فقط همون طرح های اصلی هست،الان پارس آنلاین تنوع داره؟ هر طرح برداشته حجمش و قیمتش رو دوبرابر کرده شد تنوع؟ یا اینکه نصف بسته ها بخاطر+ بسته شبانه هست؟ یا نکنه بسته های 3 و 6 و 12 ماهه شده تنوع؟ توی نسبت سرعت به حجم هیج تنوعی وجود نداره.

شما آینده بینی؟از آینده دیدی که طرح ها معقول و متنوع اجازه دادن شرکت ها بزارن و هنوز ماها مشغول به اعتراض هستیم؟ 

خودتون هم خوبه واقف هستین که شرکت ها بخاطر قوانین جدید جای انعطاف زیادی ندارن،اینکه شرکت ها در اصل اون حجم شبانه رو دوباره شارژ میکنن مسلما بخاطر اینکه نمیتونن سقف نامحدود رو حداقل در ظاهر بزارن و همین هم برای تعرفه ها صدق میکنه.

جواب سوال آخر هم من دارم تو هر پست میدم! برای عده کثیری نه،چون سرعتی که تا یک ماه پیش رو داشتن الان مجبورن چندبرابرش رو بخاطر حجم های ثابت بدن که شاید حتی اون مقدار حجم رو نیاز نداشته باشن!

حالا اگه کف سرعت،معقول بود یک چیزی، سرعت 512 و  2 مگ و 4 مگ در سال 2018 خنده داره.همون  سقف16 مگش خنده داره چه برسه به پایینتر!

یه سوال تنوع از نظر شما اینه بیاد خطتونو تا جایی که کشش داره باز بزاره؟

شما 512، 2 مگ و 4 مگ نخر تا خنده دار نباشه، فعلا با زیرساختی که در اینترنت سیمی ایران وجود داره همین سرعته، شما نمیتونی سرعت رو عوض کنی!

خیلی ها حتی با این وضعیت نمیتونن طرح های 8 مگ و 16 مگ بگیرن چون خطشون کشش نداره.

شما طرفدار طرح های قدیمی بودی این شده اون شده، خب مگه در طرح های قدیمی بیشتر از 16 مگابیت هم بود؟

سرعت بالاتر میخواین هم ارزونتر هم بهتر هم همراه، اینترنت موبایل تا 150 مگابیتم پاسخگو هست، اینترنت سیمی رو که الان از نظر شما گرونه و طرح های خنده دار داره

رو به حال خودشون رها کنین. الان تو اکثر کشور ها این نوع اینترنت منسوخ شده و بیشتر بی سیم هست و یا از اکسس پوینت ها استفاده می کنند!

اینقدر دنبال بهانه نباش دوست من که کارت پیش نمیره، واقع بین باش و بپذیر که طرح های جدید واقعا اینترنت رو ارزونتر کردن.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

شما 512، 2 مگ و 4 مگ نخر تا خنده دار نباشه، فعلا با زیرساختی که در اینترنت سیمی ایران وجود داره همین سرعته، شما نمیتونی سرعت رو عوض کنی!

خیلی ها حتی با این وضعیت نمیتونن طرح های 8 مگ و 16 مگ بگیرن چون خطشون کشش نداره.

شما طرفدار طرح های قدیمی بودی این شده اون شده، خب مگه در طرح های قدیمی بیشتر از 16 مگابیت هم بود؟

سرعت بالاتر میخواین هم ارزونتر هم بهتر هم همراه، اینترنت موبایل تا 150 مگابیتم پاسخگو هست، اینترنت سیمی رو که الان از نظر شما گرونه و طرح های خنده دار داره

رو به حال خودشون رها کنین. الان تو اکثر کشور ها این نوع اینترنت منسوخ شده و بیشتر بی سیم هست و یا از اکسس پوینت ها استفاده می کنند!

اینقدر دنبال بهانه نباش دوست من که کارت پیش نمیره، واقع بین باش و بپذیر که طرح های جدید واقعا اینترنت رو ارزونتر کردن.

من upto16 داشتم و دارم و سرعت دانلودم 1.6 مگ بر ثانیه هست. جالب اینجاست که کمپین بود و من 3000 تومان دادم 6 ماهه با 2 گیگ حجم و هر 10 گیگ که می گرفتم تا 3 ماه نگه می داشتم چون دانلود خاصی نداشته و ندارم ولی حالا مجبورم که دانلود کنم و همچنین هر ماه باید شارژ روز و حجم بزنم.

انصافاً سوالی که برام پیش آمده این هست که کجای این طرح های جدید به نفع مشتری هستش و همچنین اینکه می گفتند نامحدود هست کجای کار هستش؟

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

نه،تنوع یعنی سرویس هایی با حجم کمتر با سرعت بالاعرضه بشه و یا اگه عرضه همین کارو ندارن(دارن ولی نمیخوان چون سودشون حسابی کم میشه) سرعت رو تا جایی که میشه باز بذارن،این نهایت  سرعت رقت انگیز 16 مگ  خطوط سیمی مخابرات چی هست که همونم محدود بشه؟ شما از طرفداران محدود شدن سرعت هستی؟ اصلا همین سرعت 16 مگ خودش افتضاحی هست حالا همینم اومدن قسمت بندی کردن و به زور میگن سرعت بالا(بالا که چه عرض کنم،معقول) میخوای 90 تومان پیاده شو!

اینترنت موبایل هم توجه داشته باش که مودم جدا میخواد و هم اینکه همه قرار نیست آنتن دهی خوبی داشته باشه! برم از اپراتوری اینترنت بگیرم که 200 مگ رو میده 2000 تومان؟ عجب شما گیگی 200 تومان مصرف کنی بعد ما هر 200 مگ 2000 تومان!

خوبه منم به شما پرمصرف بگم برو دانلودات رو با شبانه نامحدود ایرانسل انجام بده و بذار این اینترنت آشغال مسی برای ما که مصرف زیادی نداریم بمونه؟

حرف آخر اینکه نمیدونم چرا دوستانی که این طرح ها به نفعشون شده  اینقدر شدیدا جبهه گیری میکنن؟ اینکه خواسته ما اینکه طرح های متنوع تری که حجم معقول تر و سرعت بالاتری داشته باشه به شما ضرر میرسونه؟ جایی نوشته اگه طرح های متنوع تر ارائه بشه،طرح هایی که به نفع شما هست رو حذف میکنن؟ اینکه این طرح ها تنوع لازم رو نداره و این مشکل خیلی ها هم هست رو چطور نمیبینین و منکر چنین مشکلی هستین؟چون به نفع شما شده نباید به نفع ماهم بشه؟

ویرایش شده توسط M4ST3R
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، pesari_az_kelachai گفته است :

من upto16 داشتم و دارم و سرعت دانلودم 1.6 مگ بر ثانیه هست. جالب اینجاست که کمپین بود و من 3000 تومان دادم 6 ماهه با 2 گیگ حجم و هر 10 گیگ که می گرفتم تا 3 ماه نگه می داشتم چون دانلود خاصی نداشته و ندارم ولی حالا مجبورم که دانلود کنم و همچنین هر ماه باید شارژ روز و حجم بزنم.

انصافاً سوالی که برام پیش آمده این هست که کجای این طرح های جدید به نفع مشتری هستش و همچنین اینکه می گفتند نامحدود هست کجای کار هستش؟

سلام!

این کمپین دائمیه؟ الان کسی می تونه استفاده کنه؟

تو این طرح ها از نامحدود حرفی به میون نیومده، شما دانلودی نداری 10 گیگ هم 3 ماه میزنه واستون چه خوب یه طرح موبایل بزنین خیلی ارزونه خیلی

سرعتشم خیلیه، بعد طرح شبانه نامحدود از روزانه هست، هفتگی هست، ماهانه هست تا دلتون میخواد دانلود کنین، کسی اجبارتون نکرده این طرح ها رو بخرین

اون طرح های قدیم رفتن و دیگه هم نمیان، 

نکته: اگر میخوان مثال بزنین نیاین بگین فلان کمپین ، جشنواره یه طرح ثابت و دائمی بگین، چیزی

که حداقل 1 سال ملت بتونن تهیه کنن.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، M4ST3R گفته است :

نه عزیز من مثل شما یک طرفه همه چی رو نمیبینم.

بله،این طرح ها از نظر حجم، بصرفه تر و بهتر برای کسانی که میخوان ماهانه خرج بالایی برای اینترنت انجام بدن هست،من منکر این نیستم،شما هستی  که  نمیخوای ببینی در این طرح سرعت ها بشدت محدود شده و به ضرر کسانی شده که نمیتونن دقیقا 90 تومان ماهیانه خرج کنن.حالا چنددرصد از مردم در این وضعیت بد افتصادی میتونن برای اینترنت 90 تومان ماهیانه خرج کنن؟  شمایی که نمیخوای ببینی بالاخره بعد از چندسال موفق شدن بصورت گسترده  تفکیک ترافیک داخلی و خارجی رو انجام بدن و مطمئنا از این طرح ها مقصودی دارن!

جمله آخرت هم تفکرت رو کاملا میرسونه...

نمردیم و معنی یک طرفه دیدن هم فهمیدیم:4_joy:

در ضمن با این رقابت شدیدی که هست تا چند وقت دیگه عملا انقدر حجم بسته ها بالا میره که دیگه تفکیک ترافیک اصلا معنایی نداره!البته جناب وزیر هم گفته بود تمام سایت های داخلی و نه سایت های منتخب که امیدوارم پیگیر باشن

تازه کی گفته 90 تومن باید بدن؟!

50 تومن بدن سرویس 4 مگا بیت بگیرن که حتی باهاش میشه ویدئو فول اچ دی رو به صورت انلاین مشاهده کرد!برای وب گردی هم که 4 مگا بیت کاملا کافی هست!نه پس تو این وضعیت انتظار داری سرویس 16 مگابیت  با سرعت و حجم ازاد بهت بدن 10 هزار تومن!!!پس دیگه شرکت های خدمات دهنده چجوری خودشون رو اداره کنن؟!شما فقط داری از چشم مصرف کننده میبینی

اون جمله اخرم  اتفاقا کاملا وصف حال شماست

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

نه،تنوع یعنی سرویس هایی با حجم کمتر با سرعت بالاعرضه بشه و یا اگه عرضه همین کارو ندارن(دارن ولی نمیخوان چون سودشون حسابی کم میشه) سرعت رو تا جایی که میشه باز بذارن،این نهایت  سرعت رقت انگیز 16 مگ  خطوط سیمی مخابرات چی هست که همونم محدود بشه؟ شما از طرفداران محدود شدن سرعت هستی؟ اصلا همین سرعت 16 مگ خودش افتضاحی هست حالا همینم اومدن قسمت بندی کردن و به زور میگن سرعت بالا(بالا که چه عرض کنم،معقول) میخوای 90 تومان پیاده شو!

اینترنت موبایل هم توجه داشته باش که مودم جدا میخواد و هم اینکه همه قرار نیست آنتن دهی خوبی داشته باشه! 

خوبه منم به شما پرمصرف بگم برو دانلودات رو با شبانه نامحدود ایرانسل انجام بده و بذار این اینترنت آشغال مسی برای ما که مصرف زیادی نداریم بمونه؟

حرف آخر اینکه نمیدونم چرا دوستانی که این طرح ها به نفعشون شده  اینقدر شدیدا جبهه گیری میکنن؟ اینکه خواسته ما اینکه طرح های متنوع تری که حجم معقول تر و سرعت بالاتری داشته باشه به شما ضرر میرسونه؟ جایی نوشته اگه طرح های متنوع تر ارائه بشه،طرح هایی که به نفع شما هست رو حذف میکنن؟ اینکه این طرح ها تنوع لازم رو نداره و این مشکل خیلی ها هم هست رو چطور نمیبینین و منکر چنین مشکلی هستین؟چون به نفع شما شده نباید به نفع ماهم بشه؟

آقا جان من همین سرعت 16 مگابیت خیلی از دوستان خطشون جواب نمیده، میخوای یه تاپیک بزنیم دوستان بزارن وضعیت خطشونو؟

مودم جدا چرا، با موبایلت هات اسپات می کنی، ابتدایی ترین موبایل ها ی هوشمند الان از  3g  و هات اسپات پشتیبانی می کنن.

شما فک کنم درست نمیخونی تاپیک ها رو، گفتم بهتون که قراره طرح هایی برای کاربران کم مصرف هم عرضه بشه.

لینک به دیدگاه

آسیاتک مثل اینکه از همه بیخیال تره همون تعرفه اولو داد دیگه دست نزده

الان بهترینشون کدومه که من تغییر بدم سرویسمو؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Keykhosro.Goorani گفته است :

نمردیم و معنی یک طرفه دیدن هم فهمیدیم:4_joy:

در ضمن با این رقابت شدیدی که هست تا چند وقت دیگه عملا انقدر حجم بسته ها بالا میره که دیگه تفکیک ترافیک اصلا معنایی نداره!البته جناب وزیر هم گفته بود تمام سایت های داخلی و نه سایت های منتخب که امیدوارم پیگیر باشن

تازه کی گفته 90 تومن باید بدن؟!

50 تومن بدن سرویس 4 مگا بیت بگیرن که حتی باهاش میشه ویدئو فول اچ دی رو به صورت انلاین مشاهده کرد!برای وب گردی هم که 4 مگا بیت کاملا کافی هست!نه پس تو این وضعیت انتظار داری سرویس 16 مگابیت  با سرعت و حجم ازاد بهت بدن 10 هزار تومن!!!پس دیگه شرکت های خدمات دهنده چجوری خودشون رو اداره کنن؟!شما فقط داری از چشم مصرف کننده میبینی

اون جمله اخرم  اتفاقا کاملا وصف حال شماست

عزیز شما مطمئنی که از کاربرانی بودی که اون اوایل اعتراض میکردن؟ شما بنظر از اون دسته میای که یک چیزی که به نفعش هست دیگه کور میشه و میگه گور بابای بقیه!

اوه اوه،عجب انتظارات بالایی دارم من،اینکه میخوام وضعیت سرعت اینترنت چنین پسرفت افتضاحی نسبت به یک ماه پیش نداشته باشه انتظار بسیار بالایی هست،اونم چی،اینترنت افتضاح ایران که همون موقعش هم افتضاح بود.

نه انتظار ندارم با 10 تومان حجم و سرعت آزاد بدن(در حالیکه بقیه دنیا اینجوریه ولی هزار برابر بهتر)،ولی انتظارم ندارم برای سرعتی که تا یک ماه پیش داشتم چندبرابر هزینه کنم.90  تومان ماهانه برای تو چیزی نیست برای من دانجشو و خیلی های دیگه  با این وضعیت افتضاح ممکلت خیلی زیاده.

اصلا همینکه میگی 4 مگ کافیه تمام موضوع رو میرسونه، تا چندسال پیش هم میگفتن سرعت 128 برای کاربرای خانگی کافیه،احتمالا شما اون زمان اگه بهت 1 ترابایت حجم با همون سرعت میدادن میگفتی کافیه بشین 24 ساعت صبر کن یه فیلم دانلود شه،سرعت به چه درد میخوره؟ 1 ترابایت دارن حجم میدن:)))))

تو  آستانه سال 2018 داری میگی با سرعت 4 مگ سر کن و از سرت هم زیاده؟ بقیه مردم دنیا دارن با سرعت چندصد مگی کیف میکنن بعد اینجا این دوستمون میگه 16 مگه زیاده با همون4  مگ سر کنن! 16 مگ برای لاکچری هاست:)))

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

عزیز شما مطمئنی که از کاربرانی بودی که اون اوایل اعتراض میکردن؟ شما بنظر از اون دسته میای که یک چیزی که به نفعش هست دیگه کور میشه و میگه گور بابای بقیه!

اوه اوه،عجب انتظارات بالایی دارم من،اینکه میخوام وضعیت سرعت اینترنت چنین پسرفت افتضاحی نسبت به یک ماه پیش نداشته باشه انتظار بسیار بالایی هست،اونم چی،اینترنت افتضاح ایران که همون موقعش هم افتضاح بود.

نه انتظار ندارم با 10 تومان حجم و سرعت آزاد بدن(در حالیکه بقیه دنیا اینجوریه ولی هزار برابر بهتر)،ولی انتظارم ندارم برای سرعتی که تا یک ماه پیش داشتم چندبرابر هزینه کنم.90  تومان ماهانه برای تو چیزی نیست برای من دانجشو و خیلی های دیگه  با این وضعیت افتضاح ممکلت خیلی زیاده.

اصلا همینکه میگی 4 مگ کافیه تمام موضوع رو میرسونه، تا چندسال پیش هم میگفتن سرعت 128 برای کاربرای خانگی کافیه،احتمالا شما اون زمان اگه بهت 1 ترابایت حجم با همون سرعت میدادن میگفتی کافیه بشین 24 ساعت صبر کن یه فیلم دانلود شه،سرعت به چه درد میخوره؟ 1 ترابایت دارن حجم میدن:)))))

تو  آستانه سال 2018 داری میگی با سرعت 4 مگ سر کن و از سرت هم زیاده؟ بقیه مردم دنیا دارن با سرعت چندصد مگی کیف میکنن بعد اینجا این دوستمون میگه 16 مگه زیاده با همون4  مگ سر کنن! 16 مگ برای لاکچری هاست:)))

ظاهرا خود شما الان یه چیزی به ضررت شده  که هی داری ایراد می گیری، شما حرف از پسرفت می زنی، خو می گم ثابت کن، طرح ثابت بیار نه مقطعی و جشنواره

یه طرحی نشون من بده حداقل که حرفتو ثابت کنه که اینترنت وضعش بدتر شده. شما تو سال 2018 گیر کردیا دوست من!

تو جرا نمیخوای حقیقت رو بپذیری که کشوری که داری توش زندگی می کنی اون سخت افزار رو هنوز نداره که با اون قیمت، اون سرعت و کیفیت

بهت سرویس بدن، این شروعشه به آینده امیدوار باش، نمیشه که یه شبه اینترنت کشورهای اروپایی رو داشته باشی.

من میگم خطوط اکثر کاربرا کشش این سرعت ها رو نداره، مگر اینکه همه جا بشه فیبر نوری که فعلا در انحصار مخابراته!

شما که دنبال اون سرعت چند صد مگی یا باید بری کره جنوبی، ژاپن یا کشورهای اروپایی هر جا جز ایران، یا اینترنت موبایل بهانه نیار لطفا

صبور باش...

لینک به دیدگاه

وزیر محترم خودشون میگند که طرح دارای ابهاماتی هست، یعنی 1 درصد فکر نکرده که ابهام داره طرحشون!!!

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

:4_joy:

آقاجان انقدر شکایت نکن

کی گفته کل دنیا بهتر از اینجاست سرعت و دسترسی به نتشون!تو نت موبایلی که رتبه خوبی داریم ولی خب تو سیمی رتبه خیلی پایینه ولی خب اینی هم که شما میگی نیست

بابا 16 هم کمه ولی من میگم از طرحای قبلی خیلی بهتره!انقدر شکایت نکنید یا لااقل یه تشکر خشک و خالی هم بکنید

طرف اگه نداره 90 بده خب 50 تومن بده اون فیلم و بازی هم که شما میگی با گوشیش دانلود کنه وقتی خونس که سیستمشم روشن نمونه!یه بازی 40 گیگی رو اگه فقط شبا گوشیشو به مدت هشت ساعت بزاره برا دانلود تو سه روز تموم میشه!میتونه تو یه شب 5 تا فیلم فول اچ دی با کیفیت دانلود کنه تو هشت ساعت و با همون سرعت 4 مگا بیت!!کاری به سرویس شبانه رایگان ندارما!منظور دانلود و سرعت و وقتی هست که تلف میشه!

بابا دلت از جای دیگه پره اومدی اینجا خالی میکنی!آرامش خودتو حفظ کن:4_joy:

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

آقا جان من همین سرعت 16 مگابیت خیلی از دوستان خطشون جواب نمیده، میخوای یه تاپیک بزنیم دوستان بزارن وضعیت خطشونو؟

مودم جدا چرا، با موبایلت هات اسپات می کنی، ابتدایی ترین موبایل ها ی هوشمند الان از  3g  و هات اسپات پشتیبانی می کنن.

شما فک کنم درست نمیخونی تاپیک ها رو، گفتم بهتون که قراره طرح هایی برای کاربران کم مصرف هم عرضه بشه.

چه ربطی داره؟اگه نمیکشه بذارن روی بالاترین سرعتی که خط میکشه،مگه همین کارو تا یک ماه پیش نمیکردن؟

بالا هم گفتم،از شرکتی اینترنت بگیرم که 100 مگ رو میده 200 تومان؟ یعنی اضافه کردن سرویس های با تنوع بیشتر اینهمه دردسر داره؟ حالا این آقای وزیر یک حرف چرتی زده بقیه دنبالش هی میگن مشکل داری برو از اپراتور ها بگیر،شما داری صورت مسئله رو بصورت کامل حذف میکنی که! مثل این میمونه که میگی وضعیت ایران بده میگن خب مهاجرت کن!

قبلا گفتم،شما آینده بینی؟جایی کسی گفته قراره طرح متنوع تری عرضه بشه؟

نقل قول

ظاهرا خود شما الان یه چیزی به ضررت شده  که هی داری ایراد می گیری، شما حرف از پسرفت می زنی، خو می گم ثابت کن، طرح ثابت بیار نه مقطعی و جشنواره

یه طرحی نشون من بده حداقل که حرفتو ثابت کنه که اینترنت وضعش بدتر شده. شما تو سال 2018 گیر کردیا دوست من!

تو جرا نمیخوای حقیقت رو بپذیری که کشوری که داری توش زندگی می کنی اون سخت افزار رو هنوز نداره که با اون قیمت، اون سرعت و کیفیت

بهت سرویس بدن، این شروعشه به آینده امیدوار باش، نمیشه که یه شبه اینترنت کشورهای اروپایی رو داشته باشی.

من میگم خطوط اکثر کاربرا کشش این سرعت ها رو نداره، مگر اینکه همه جا بشه فیبر نوری که فعلا در انحصار مخابراته!

شما که دنبال اون سرعت چند صد مگی یا باید بری کره جنوبی، ژاپن یا کشورهای اروپایی هر جا جز ایران، یا اینترنت موبایل بهانه نیار لطفا

صبور باش...

پسرفت؟من سرعتم 16 مگ بود با 25 تومان ماهیانه،الان سرعتم 1 مگ هست با همون قیمت! سرعت یک شونزدهم شده. نکنه این پیشرفت محسوب میشه؟ یا اون 10 گیگ اضافه پیشرفته؟  فکرشو بکن با اون 10 گیگ چه کار ها نمیشه کرد،میتونم 5 تا فیلم ماهیانه بیشتر بگیرم(برای دانلود هر کدوم  هم 10 ساعت وقت بذارم)،پسر به این میگن پیشرفت نه اون خارجی ها که سرعت های صد مگی دارن،اونا آنلاین 4k میبینن ولی بجاش من تو هارد دارم و میتونم هر کدومو 10 بار ببینم.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

چه ربطی داره؟اگه نمیکشه بذارن روی بالاترین سرعتی که خط میکشه،مگه همین کارو تا یک ماه پیش نمیکردن؟

بالا هم گفتم،از شرکتی اینترنت بگیرم که 100 مگ رو میده 200 تومان؟ یعنی اضافه کردن سرویس های با تنوع بیشتر اینهمه دردسر داره؟ حالا این آقای وزیر یک حرف چرتی زده بقیه دنبالش هی میگن مشکل داری برو از اپراتور ها بگیر،شما داری صورت مسئله رو بصورت کامل حذف میکنی که! مثل این میمونه که میگی وضعیت ایران بده میگن خب مهاجرت کن!

قبلا گفتم،شما آینده بینی؟جایی کسی گفته قراره طرح متنوع تری عرضه بشه؟

پسرفت؟من سرعتم 16 مگ بود با 25 تومان ماهیانه،الان سرعتم 1 مگ هست با همون قیمت! سرعت یک شونزدهم شده. نکنه این پیشرفت محسوب میشه؟ یا اون 10 گیگ اضافه پیشرفته؟  فکرشو بکن با اون 10 گیگ چه کار ها نمیشه کرد،میتونم 5 تا فیلم ماهیانه بیشتر بگیرم(برای دانلود هر کدوم  هم 10 ساعت وقت بذارم)،پسر به این میگن پیشرفت نه اون خارجی ها که سرعت های صد مگی دارن،اونا آنلاین 4k میبینن ولی بجاش من تو هارد دارم و میتونم هر کدومو 10 بار ببینم.

الان شما متضرر شدی و به قدری ناراحتی که ....

اون طرح های سابق قرار نیست برگردند، شما سرعت 16 مگابیت کمتونه، مگه میخواین چیکار کنین که کمه؟

16 مگ بود با 25 تومن چقدر ترافیک داشتی؟ شما هنوز تو کف فیلم ها 4K هستی واسه همین میخوای سرعت بالا رو؟

سرعت بالا داشته باشی اما حجم کم چطور میخوای اینجور فیلم ها رو ببینی؟ میشه توضیح بدی؟

لینک به دیدگاه

دوستانی که انلاین بازی میکنن من پارس انلاین دارم که با خط افتضاحم پینگم حدود ۱۰۰ که خیلی عالیه

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

دوستانی که انلاین بازی میکنن من پارس انلاین دارم که با خط افتضاحم پینگم حدود ۱۰۰ که خیلی عالیه

پینگ 100 خیلی خوبه خوشم اومد، مرسی که گفتی. 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، micpet گفته است :

پینگ 100 خیلی خوبه خوشم اومد، مرسی که گفتی. 

درود داداش شاتل پینگش زیر 100 هس بعضی اوقات 60 ایناس ولی وسطای ظهر میره رو 120 اینا .

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

الان شما متضرر شدی و به قدری ناراحتی که ....

اون طرح های سابق قرار نیست برگردند، شما سرعت 16 مگابیت کمتونه، مگه میخواین چیکار کنین که کمه؟

16 مگ بود با 25 تومن چقدر ترافیک داشتی؟ شما هنوز تو کف فیلم ها 4K هستی واسه همین میخوای سرعت بالا رو؟

سرعت بالا داشته باشی اما حجم کم چطور میخوای اینجور فیلم ها رو ببینی؟ میشه توضیح بدی؟

شما این رو جواب بده،جواب تمام سوال های شما و تمام کسانی که به افرادی که میگن طرح های جدید با نیازشون به هیچ وجه برابر نیست حمله میکنن هم در پاراگراف زیر هست:

بله متضرر شدم و ناراحتم،انتظار داری خوشحال باشم؟ خیلی ها متضرر شدن  و الان مجبورن هزینه چندبرابری بدن تا سرعتی که همین یک ماه پیش داشتن رو بتونن تازه به قیمت چند برابری داشته باشن،اون حجم هم به درد من نمیخوره،تو بگو 10 ترابایت،وقتی سرعت هارو اینجور کاهش دادن حجم به چه دردی میخوره؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...