رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 9 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

شما این رو جواب بده،جواب تمام سوال های شما و تمام کسانی که به افرادی که میگن طرح های جدید با نیازشون به هیچ وجه برابر نیست حمله میکنن هم در پاراگراف زیر هست:

حرف آخر اینکه نمیدونم چرا دوستانی که این طرح ها به نفعشون شده  اینقدر شدیدا جبهه گیری میکنن؟ اینکه خواسته ما اینکه طرح های متنوع تری که حجم معقول تر و سرعت بالاتری داشته باشه به شما ضرر میرسونه؟ جایی نوشته اگه طرح های متنوع تر ارائه بشه،طرح هایی که به نفع شما هست رو حذف میکنن؟ اینکه این طرح ها تنوع لازم رو نداره و این مشکل خیلی ها هم هست رو چطور نمیبینین و منکر چنین مشکلی هستین؟چون به نفع شما شده نباید به نفع ماهم بشه؟

بله متضرر شدم و ناراحتم،انتظار داری خوشحال باشم؟ خیلی ها متضرر شدن  و الان مجبورن هزینه چندبرابری بدن تا سرعتی که همین یک ماه پیش داشتن رو بتونن تازه به قیمت چند برابری داشته باشن،اون حجم هم به درد من نمیخوره،تو بگو 10 ترابایت،وقتی سرعت هارو اینجور کاهش دادن حجم به چه دردی میخوره؟

من 100 بار دیگه هم ازم بپرسی می گم این تعرفه ها رو دیدم امیدوار شدم و 100 درصد باعث ارزونتر شدن اینترنت شده بی برو برگرد!

این شمایی که منافعت به خطر افتاده داری رو هوا یه چیزایی میگی، حتی حاضر نشدی یک مدرک بیاری که اینترنت اون موقع ارزونتر بود!

برای بار سوم فکر کنم تعرفه هایی باری کاربران کم مصرفی مثله شما ارائه قراره بشه...

شما سرعت اصلا 300 مگابایت برثانیه حجمت کم باشه چیکار میکنی باهاش؟

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
در 33 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

چه ربطی داره؟اگه نمیکشه بذارن روی بالاترین سرعتی که خط میکشه،مگه همین کارو تا یک ماه پیش نمیکردن؟

بالا هم گفتم،از شرکتی اینترنت بگیرم که 100 مگ رو میده 200 تومان؟ یعنی اضافه کردن سرویس های با تنوع بیشتر اینهمه دردسر داره؟ حالا این آقای وزیر یک حرف چرتی زده بقیه دنبالش هی میگن مشکل داری برو از اپراتور ها بگیر،شما داری صورت مسئله رو بصورت کامل حذف میکنی که! مثل این میمونه که میگی وضعیت ایران بده میگن خب مهاجرت کن!

قبلا گفتم،شما آینده بینی؟جایی کسی گفته قراره طرح متنوع تری عرضه بشه؟

پسرفت؟من سرعتم 16 مگ بود با 25 تومان ماهیانه،الان سرعتم 1 مگ هست با همون قیمت! سرعت یک شونزدهم شده. نکنه این پیشرفت محسوب میشه؟ یا اون 10 گیگ اضافه پیشرفته؟  فکرشو بکن با اون 10 گیگ چه کار ها نمیشه کرد،میتونم 5 تا فیلم ماهیانه بیشتر بگیرم(برای دانلود هر کدوم  هم 10 ساعت وقت بذارم)،پسر به این میگن پیشرفت نه اون خارجی ها که سرعت های صد مگی دارن،اونا آنلاین 4k میبینن ولی بجاش من تو هارد دارم و میتونم هر کدومو 10 بار ببینم.

دوست عزیز تو قرار داد شما با شرکت isp ذکرشده بوده 16 مگ خب نه ! ننوشته بوده ! این افر isp بوده که به شما این سرعت میداده !!!
طبق قانون نباید میداده الان جلوی این حرکت رو گرفتن که بازار رقابت سالم داشته باشه 
تو گذشته isp شما چه سرعت 128 که داشته چه سرعت 16 مگ که داشته همشون 16 مگ بوده الان خودشو مسخره کرده بوده یا ما ؟ پس اختلاف قیمت برای چی بوده ؟ برای پر کردن دهن بالاسری !
تو کشوری زندگی میکنیم که isp ها از ترافیک پول درمیارن نه از سرعت پس سرعت بالاتر یا پایینتر قیمتش فرقی نمیکنه میزان ترافیک سرویس مهمه

من اینترنت 100 مگ داشتم ماهی 250 هزار تومن  و ترافیک هم هر ترابایت 150 هزارتومن میشد

الان همون 100 مگ رو دارم با یک  ترابایت ترافیک میگیرم ماهی 250 یعنی عملا 150 ارزونتر 

همچنین یک پلن 16 مگ شاتل نامحدود داشتم ماهی 100 هزارتومن فوق فوق میشد ماهی 150 دیگه خیلی اب و هوا خوب باشه 200 گیگ دانلود کرد تازه اگر شاتل سرعت رو به 128 محدود نمیکرد
اما الان ماهی 80 هزارتومن میدم و تو پلن ذکر شده 700 گیگ ترافیک دارم اگه نصف ایران حساب کنیم حدود 400 گیگ بین المللی حدودا داره 

بقیه سرویس دهنده ها شنیدم تا 4 ترابایت ترافیک هم دادن چون تو طرح جدید دست isp ها خیلی بسته شده و نمیتونن سود کنن چون کف و سقف قیمت سرویس و ترافیک مشخصه و دیگه نمیتونه بچاپه فقط میتونه کاربر رو با تشویق ترافیک بالا جذب کنه و چون پلن ها ماهیانه هست و بعدا میتونه میزان ترافیک رو به کف اعلام شده برسونه و قانونی هست 

همچنین با دستور جدید اعلام شد ترافیک داخلی به تمام ایپی های  ایران گفته میشه نه گلچین پس بنابراین هزینه  ترافیک داخلی تا حدود 6 ماه اینده به 0 ریال میرسه این برنامه مشخصه و کاملا قابل حدس هست

لینک به دیدگاه

دوستان من یه سوالی دارم ازتون فقط برام سوال شده من خودم خیلی دانلود دارم و اکثرا با گوشی دانلود میکنم چون خط خونه بیشتر از 300 کیلوبایت نمیده و مشکل از مرکز مخابراتی هست 

مثلا الان یکی از دوستان معترض هست میگه من قبلا سرعت 16 مگ میگرفتم با ده گیگ حجم ماهیانه 25 تومن من یه سوال دارم نه قصدم بی احترامیه نه مخالفت با این دوستمون فقط برام سوال شده کسی که در ماه ده گیگ یا کمتر مصرف داره که قطعا فیلم یا بازی حجیم دانلود نمیکنه قطعا هم تو یوتیوب و سایت های اشتراک ویدیو نمیچرخه با توجه به حجم باید گفت که نهایتا محدود میشه به وب گردی و تلگرام و نهایتا اینستاگرام  سوالم اینجاست که این سه مورد اصلا چه نیازی به سرعت بالا دارن شما کارت با یه نت یک مگ و نهایتا دو مگ راه می افته عزیز واقعا چرا اینقدر ناراحتی واقعا برام سوال شده میشه خواهش کنم جوابمو بدی کاری به این مورد ندارم کلا این سرعتا مسخرس تو دنیا سرعت 100 مگ ارائه میدن و اینو قبول دارم اما بازم برای کاربری شما نیازی به سرعت بالا نمیبینم البته نظر شخصی منه 

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، Extreme Plus گفته است :

دوست عزیز تو قرار داد شما با شرکت isp ذکرشده بوده 16 مگ خب نه ! ننوشته بوده ! این افر isp بوده که به شما این سرعت میداده !!!
طبق قانون نباید میداده الان جلوی این حرکت رو گرفتن که بازار رقابت سالم داشته باشه 
تو گذشته isp شما چه سرعت 128 که داشته چه سرعت 16 مگ که داشته همشون 16 مگ بوده الان خودشو مسخره کرده بوده یا ما ؟ پس اختلاف قیمت برای چی بوده ؟ برای پر کردن دهن بالاسری !
تو کشوری زندگی میکنیم که isp ها از ترافیک پول درمیارن نه از سرعت پس سرعت بالاتر یا پایینتر قیمتش فرقی نمیکنه میزان ترافیک سرویس مهمه

من اینترنت 100 مگ داشتم ماهی 250 هزار تومن  و ترافیک هم هر ترابایت 150 هزارتومن میشد

الان همون 100 مگ رو دارم با یک  ترابایت ترافیک میگیرم ماهی 250 یعنی عملا 150 ارزونتر 

همچنین یک پلن 16 مگ شاتل نامحدود داشتم ماهی 100 هزارتومن فوق فوق میشد ماهی 150 دیگه خیلی اب و هوا خوب باشه 200 گیگ دانلود کرد تازه اگر شاتل سرعت رو به 128 محدود نمیکرد
اما الان ماهی 80 هزارتومن میدم و تو پلن ذکر شده 700 گیگ ترافیک دارم اگه نصف ایران حساب کنیم حدود 400 گیگ بین المللی حدودا داره 

بقیه سرویس دهنده ها شنیدم تا 4 ترابایت ترافیک هم دادن چون تو طرح جدید دست isp ها خیلی بسته شده و نمیتونن سود کنن چون کف و سقف قیمت سرویس و ترافیک مشخصه و دیگه نمیتونه بچاپه فقط میتونه کاربر رو با تشویق ترافیک بالا جذب کنه و چون پلن ها ماهیانه هست و بعدا میتونه میزان ترافیک رو به کف اعلام شده برسونه و قانونی هست 

همچنین با دستور جدید اعلام شد ترافیک داخلی به تمام ایپی های  ایران گفته میشه نه گلچین پس بنابراین هزینه  ترافیک داخلی تا حدود 6 ماه اینده به 0 ریال میرسه این برنامه مشخصه و کاملا قابل حدس هست

درود

خدا خیرت بده، این همه جستجو کردم تو فروم ها، صفحات اینستاگرام شرکت ها، اکثر افرادی که معترض بودن فرق بیت و بایت رو هم نمی دونستن، فکر می کردن مثلا با 2 مگابیت باید 2 مگ دانلود کنن.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، NaeemSameti گفته است :

من 100 بار دیگه هم ازم بپرسی می گم این تعرفه ها رو دیدم امیدوار شدم و 100 درصد باعث ارزونتر شدن اینترنت شده بی برو برگرد!

این شمایی که منافعت به خطر افتاده داری رو هوا یه چیزایی میگی، حتی حاضر نشدی یک مدرک بیاری که اینترنت اون موقع ارزونتر بود!

برای بار سوم فکر کنم تعرفه هایی باری کاربران کم مصرفی مثله شما ارائه قراره بشه...

اینترنت شاتل،6 گیگ،16 مگ،25 تومان ماهانه یک ماه پیش

اینترنت شاتل،20 گیگ،1 مگ،25 تومان ماهانه الان

14 گیگ بیشتر،خوبه نه؟ 14 گیگ بیشتر بهتره یا کاهش سرعت 16 برابری بدتره؟  این جواب برای هر کسی متفاوته،برای خیلی ها سرعت ارجعیت برای خیلی ها حجم،(جدا از اینکه متاسفانه هیچوقت تو ایران مثل اینکه نمیشه هر دو رو باهم داشت)برای من و خیلی های دیگه سرعت ارجعیت داره.

الان من 10 روز دیگه از سرویسم مونده و 12 گیگ استفاده نشده دارم،چرا؟چون با این سرعت بخوام یک ویدئو انلاین 480p ببینم باید بشینم اول یک چرت بزنم لود بشه بعد تازه شروع کنم به دیدنش!

حالا این تازه یکی از گرونترین سرویس ها بوه!

اونم اگه مدرکی دارین بگین،خود وزیر گفته که کم مصرف ها برن از اپراتور ها سرویس بگیرن!

نقل قول

تا چند سال پیش هم محدودیتی وجود داشت که کاربران خانگی اجازه نداشتند اینترنت بالاتر از 128 تهیه کنن،بنظرتون بخاطر این قانون باید اون زمان شرکت ها سفت و سخت میگیرفتنش؟ سرعت آزاد تا 16 مگ چیزی هست که چندساله بین تمام isp ها بوده و از محدود کارای خوبشون بوده،حالا منع کردن چنین چیزی به رقابت سالم تر کمک میکنه؟

اصلا اینم قبول،سرعت هارو اسمی بدن،چرا از سرویس 16 مگ فقط باید 1 طرح وجود داشته باشه؟چرا باید برچسب قیمت کذایی 90 تومان داشته باشه؟

منم منکر این نیستم این سرویس های جدید برای کسانی که ماهانه هزینه بالایی برای اینترنت میدادن بهتر هست،من دارم میگفتم از این ور که به نفع شما هست از اونور بسیار به ضرر ما کاربرانی هست که تا الان ماهانه 30-40 تومان سرویس داشتیم،در حالیکه میتونست سرویس های جدید به نفع همه باشه ولی یک عده میگن نه شما حق اعتراض نداری،به نفع ما که شده بسه تو از اینترنت چی میدونی!

همین پیشگامان تنها حجم رویاییش فقط روی سرویس 16 مگ اعمال شده،شاتل تعرفه های سرویس های 8 مگ به بالا رو فقط تغییر داده و بهتر کرده! کسانی که نمیخوان خرج بالایی ماهانه برای اینترنت بدن از این طرح سودی نبردند.

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، nima19 گفته است :

دوستان من یه سوالی دارم ازتون فقط برام سوال شده من خودم خیلی دانلود دارم و اکثرا با گوشی دانلود میکنم چون خط خونه بیشتر از 300 کیلوبایت نمیده و مشکل از مرکز مخابراتی هست 

مثلا الان یکی از دوستان معترض هست میگه من قبلا سرعت 16 مگ میگرفتم با ده گیگ حجم ماهیانه 25 تومن من یه سوال دارم نه قصدم بی احترامیه نه مخالفت با این دوستمون فقط برام سوال شده کسی که در ماه ده گیگ یا کمتر مصرف داره که قطعا فیلم یا بازی حجیم دانلود نمیکنه قطعا هم تو یوتیوب و سایت های اشتراک ویدیو نمیچرخه با توجه به حجم باید گفت که نهایتا محدود میشه به وب گردی و تلگرام و نهایتا اینستاگرام  سوالم اینجاست که این سه مورد اصلا چه نیازی به سرعت بالا دارن شما کارت با یه نت یک مگ و نهایتا دو مگ راه می افته عزیز واقعا چرا اینقدر ناراحتی واقعا برام سوال شده میشه خواهش کنم جوابمو بدی کاری به این مورد ندارم کلا این سرعتا مسخرس تو دنیا سرعت 100 مگ ارائه میدن و اینو قبول دارم اما بازم برای کاربری شما نیازی به سرعت بالا نمیبینم البته نظر شخصی منه 

دوست عزیز این دوستمون داره بی دلیل اعتراض میکنه اصلا هم نمیخواد بفهمه یا داره خودش رو به نفهمی میزنه یا کلا ازون دست آدمی های است که دوست داره یه موضوع برای اعتراض پیدا کنه

من همون روز اول که تعرفه ها رو آقای جهرمی اعلام کردند گفتم خیلی عالیه و باعث کاهش قیمت و پیشرفت اینترنت در ایران میشه ولی متاسفانه خیلی ها به بنده فوش دادن و توهین کردند این دوستمون حتی گفتند من از نزدیکان آقای جهرمی هستم و سودی از این قضیه میبرم :4_joy: که شنان دهنده کوته فکری و بی فکریه!

ایشون نه دلیلی داره نه مدرکی و نه جوابی فقط میخواد بی دلیل اعتراض کنه اصلا تو عمرش تشکر و قدردانی رو یاد نگرفته و غیر از خودش هیچ کس و چیزیرو قبول نداره 

بیخود دوستان وقتشون رو برای قانع کردن همچین افرادی هدر ندن

کلا 2 دسته دوستان هستن که دارن اعتراض میکنن:1- نا آگاه درمورد تعرفه های جدید و ازرویه نگرانی اعتراض میکنن که خب میشه مطلعشون کرد 2-بی دلیل از روی مشکلات شخصی اعتراض میکنن و هیچ جوره حاضر نیستن بس کنن

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

اینترنت شاتل،6 گیگ،16 مگ،25 تومان ماهانه یک ماه پیش

اینترنت شاتل،20 گیگ،1 مگ،25 تومان ماهانه الان

14 گیگ بیشتر،خوبه نه؟ 14 گیگ بیشتر بهتره یا کاهش سرعت 16 برابری بدتره؟  این جواب برای هر کسی متفاوته،برای خیلی ها سرعت ارجعیت برای خیلی ها حجم،(جدا از اینکه متاسفانه هیچوقت تو ایران مثل اینکه نمیشه هر دو رو باهم داشت)برای من و خیلی های دیگه سرعت ارجعیت داره.

الان من 10 روز دیگه از سرویسم مونده و 12 گیگ استفاده نشده دارم،چرا؟چون با این سرعت بخوام یک ویدئو انلاین 480p ببینم باید بشینم اول یک چرت بزنم لود بشه بعد تازه شروع کنم به دیدنش!

خدا خیرت بده شما سرعت 16 مگابیت با 6 گیگ میگرفتی میشه گیگی چقدر؟ میشه 4 تومن

حالا شما میای 16 مگابیت رو با 300 گیگ ترافیک میخری چقدر 80 تومن حدود 3 برابر نه حالا میگیم همون 4 برابر،منتهی یه تفاوت خیلی فاحش داره با حجم بیش از 50 برابر

درست شنیدی 50 برابر! اونم فقط با حدود 4 برابر پرداخت بیشتر، میگیم اون موقع هر 100 گیگ ترافیکی 50 تومن بوده (می دونم که بیشتر بوده) 300 گیگ ترافیک میخریدی

میشد 150 هزار تومنه ناقابل + 25 تومن 175 تومن حدود 3 برابر پرداختی الان، حالا شما بگو کدوم ارزونتره؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

درود

خدا خیرت بده، این همه جستجو کردم تو فروم ها، صفحات اینستاگرام شرکت ها، اکثر افرادی که معترض بودن فرق بیت و بایت رو هم نمی دونست، فکر می کردن مثلا با 2 مگابیت باید 2 مگ دانلود کنن.

بله متاسفانه 

تمام تلاشم رو کردم که دوستان ناآگاه رو آگاه کنم تا اینقدر به اولین وزیری که واقعا داره به نفع ما کار میکنه فوش و بدوبیراه نگن ولی متاسفانه خودم به رگبار فوش بسته شدم توسط همین افرادی که فرق 2مگابیت و بایت رو نمیفهمند با کلی توضیحاتی هم که آقای جهرمی داد باز هم با کلی ادعا میان به فوش میبندن بنده خدارو

خداییش خیلی بزرگ هستند که با این همه نامردی باز هم دارن تلاش میکنن برای رضایت مردم در صورتی که اگر خود ما بودیم سریع میزدیم دهن مردم رو سرویس میکردیم

تنها ترسم از همین هست که با دیدن اینهمنه قدرنشناسی انگیزه ایشون برای کمک و خدمات بهتر به مردم کمتر شه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

بله متاسفانه 

تمام تلاشم رو کردم که دوستان ناآگاه رو آگاه کنم تا اینقدر به اولین وزیری که واقعا داره به نفع ما کار میکنه فوش و بدوبیراه نگن ولی متاسفانه خودم به رگبار فوش بسته شدم توسط همین افرادی که فرق 2مگابیت و بایت رو نمیفهمند با کلی توضیحاتی هم که آقای جهرمی داد باز هم با کلی ادعا میان به فوش میبندن بنده خدارو

خداییش خیلی بزرگ هستند که با این همه نامردی باز هم دارن تلاش میکنن برای رضایت مردم در صورتی که اگر خود ما بودیم سریع میزدیم دهن مردم رو سرویس میکردیم

تنها ترسم از همین هست که با دیدن اینهمنه قدرنشناسی انگیزه ایشون برای کمک و خدمات بهتر به مردم کمتر شه

چی بگم داداش، نمیدونم فحش دادن اونم تو اینستاگرام چه حس و خالی داره واسشون، فقط وزیر مملکت میبینه و افسوس میخوره که چه مردم خوبی داریم ما!

اما این انسان نماها تعدادشون اونقدرا هم نیست ولی خب همون تعداد کمم اثر خودشو میزاره.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

حالا شما میای 16 مگابیت رو با 300 گیگ ترافیک میخری چقدر 80 تومن حدود 3 برابر نه حالا میگیم همون 4 برابر،منتهی یه تفاوت خیلی فاحش داره با حجم بیش از 50 برابر

درست شنیدی 50 برابر! اونم فقط با حدود 4 برابر پرداخت بیشتر، میگیم اون موقع هر 100 گیگ ترافیکی 50 تومن بوده (می دونم که بیشتر بوده) 300 گیگ ترافیک میخریدی

میشد 150 هزار تومنه ناقابل + 25 تومن 175 تومن حدود 3 برابر پرداختی الان، حالا شما بگو کدوم ارزونتره؟

واقعا برای اولین باره میبینم وضع نت داره بهتر میشه البته این دوستمون بحثش سر حجم نیست سر سرعت هست که فقط بنده رو توجیح نکردن که ایشون که با ماهی 10 گیگ و یا حتی کمتر سر میکنن و ما دیگه همه تو نت میچرخیم و کاربری ایشون معلومه چون حجمشون محدوده به نظر من اصلا نیازی به سرعت 16 مگابیت ندارن 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، nima19 گفته است :

واقعا برای اولین باره میبینم وضع نت داره بهتر میشه البته این دوستمون بحثش سر حجم نیست سر سرعت هست که فقط بنده رو توجیح نکردن که ایشون که با ماهی 10 گیگ و یا حتی کمتر سر میکنن و ما دیگه همه تو نت میچرخیم و کاربری ایشون معلومه چون حجمشون محدوده به نظر من اصلا نیازی به سرعت 16 مگابیت ندارن 

درود بر نیمای عزیز

والا چی بگم، همش ما رو متهم می کنن که شما ذینفع هستی و این طرحها واسه اینکه پر مصرف هستی داری حال می کنی، به نظر طرح های برد برد، الان اکثر خونه ها

همه اعضای خانواده موبایل دارن و اکثرا تو اینستاگرام و تلگرام و ... هستن و حجم کم اصلا توجیح نداره حداقل برای 70 درصد ملت، کلا من به این نتیجه رسیدم

اگر اینترنت 100 مگابایت در ثانیه نامحدودم میدادن باز یه عده اعتراض میکردن.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

سلام!

این کمپین دائمیه؟ الان کسی می تونه استفاده کنه؟

انصافاً سوالی که برام پیش آمده این هست که کجای این طرح های جدید به نفع مشتری هستش و همچنین اینکه می گفتند نامحدود هست کجای کار هستش؟

تو این طرح ها از نامحدود حرفی به میون نیومده، شما دانلودی نداری 10 گیگ هم 3 ماه میزنه واستون چه خوب یه طرح موبایل بزنین خیلی ارزونه خیلی

سرعتشم خیلیه، بعد طرح شبانه نامحدود از روزانه هست، هفتگی هست، ماهانه هست تا دلتون میخواد دانلود کنین، کسی اجبارتون نکرده این طرح ها رو بخرین

اون طرح های قدیم رفتن و دیگه هم نمیان، 

نکته: اگر میخوان مثال بزنین نیاین بگین فلان کمپین ، جشنواره یه طرح ثابت و دائمی بگین، چیزی

که حداقل 1 سال ملت بتونن تهیه کنن.

متاسفانه همه کمپین های مخابرات رو حذف کردن

لینک به دیدگاه

دوست عزیز m4st3r یادمه شما تو صفحات اول اعتراضتون بخاطر کمبود حجم و جدا شدن ترافیک بود اصلا هم بحث سرعت و هزینه رو نکردین فقط قفل کرده بودین رو ترافیک که ماهی 400-500گیگ مصرف دارینو ازین حرف ها 

بعد حالا که شرکت ها دارن اینهمه ترافیک میدن با این قیمت پایین چون موضوع مورد اعتراضتون برطرف شد باز گیر دادین به یک بحث دیگه 

خداییش خسته نشدین از صفحه اول همین تاپیک و 2تا تاپیک دیگه دارین اعتراض میکنین ول کن هم نیستین

واقعا شما چجوری با این حجم از نارضایتی از زندگی و همه چی دارین زندگی میکنین 

نه بخاطر ما یا دیگران

فقط بخاطر سلامت و زندگی بهتر خودتون بس کنین این اعتراضات بی دلیل رو!

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

عزیز من میدونم برای کسی که میخواد 80-90 تومان هزینه کنه سرویس های جدید بصرفه تره،خیلی هم بصرفه تره،من به هیج وجه منکر این نیستم.

ولی شما مثل اینکه پست های منو نمیخونی،من به حجم 300 گیگ در ماه نیازی ندارم،خیلی ها نیاز ندارن.(ویرایش:300 گیگ مصرف عادی،وگرنه من نیاز دانلودم رو از جای دیگه که بسیار بصرفه تر هست برطرف میکنم)

من مقایسه کردم سرویس الان و یک ماه پیشم رو،14 گیگ حجم بیشتر دارم ولی سرعت 16 برابر کمتره، افزایش حجم داشته ولی بجاش سرعت بسیار کاهش داشته و یک شانزدهم شده.

نمیگم قبل این طرح ها اینترنت ایران بهشت بوده و الان شده جهنم،میگم چرا نمیخوان برای سرعت بالا حجم های کمتری هم که قیمت معقول تری داشته باشه ارائه بدن؟ چرا اینقدر مخالف این هستین که نیازمون رو اعلام کنیم؟ به نفع شما که شد که تموم؟ دیگه هیچ بهبودی ندن این طرح هارو؟

اون دوستمون که میگه سرعت بالا رو با حجم کم میخوای چیکار؟ من ماه پیش با همین طرح و در طول روز و با سرعت بالا 200 گیگ دانلود داشتم،پس سرعت بالا مطمئنا تاثیر گذاره.

ویرایش شده توسط M4ST3R
لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

عزیز من میدونم برای کسی که میخواد 80-90 تومان هزینه کنه سرویس های جدید بصرفه تره،خیلی هم بصرفه تره،من به هیج وجه منکر این نیستم.

ولی شما مثل اینکه پست های منو نمیخونی،من به حجم 300 گیگ در ماه نیازی ندارم،خیلی ها نیاز ندارن.(ویرایش:300 گیگ مصرف عادی،وگرنه من نیاز دانلودم رو از جای دیگه که بسیار بصرفه تر هست برطرف میکنم)

من مقایسه کردم سرویس الان و یک ماه پیشم رو،14 گیگ حجم بیشتر دارم ولی سرعت 16 برابر کمتره، افزایش حجم داشته ولی بجاش سرعت بسیار کاهش داشته و یک شانزدهم شده.

نمیگم قبل این طرح ها اینترنت ایران بهشت بوده و الان شده جهنم،میگم چرا نمیخوان برای سرعت بالا حجم های کمتری هم که قیمت معقول تری داشته باشه ارائه بدن؟ چرا اینقدر مخالف این هستین که نیازمون رو اعلام کنیم؟ به نفع شما که شد که تموم؟ دیگه هیچ بهبودی ندن این طرح هارو؟

اون دوستمون که میگه سرعت بالا رو با حجم کم میخوای چیکار؟ من ماه پیش با همین طرح و در طول روز و با سرعت بالا 200 گیگ دانلود داشتم،پس سرعت بالا مطمئنا تاثیر گذاره.

داداش خدایی سر حرفت بمون تا الان ماهی 10 گیگ مصرف داشتی الان شد 200 گیگ خب این دویست گیگ همون ماه قبل هزینش چقدر میشد برا شما خب قطعا همون 200 گیگ کم کم برا شما 150 تومن اب خورده که الان با 80 تومنش هم سرعت قبلیتون رو دارید هم حجمی بیش از 200 گیگ 

من کل حرفم اینه که کسی که مصرف زیاد نداره همون سرعت کم هم براش مقرون بصرفس و تمام مایجتاجش رو رفع میکنه شما بیا بگو من روزی 10 گیگ مصرف دارم اگه من گفتم سرعت میخوای چیکار اونوقت حق با شماست و من اشتباه میکنم اما الان بحث اینجاست که کسی که مصرفش کمه نیازی هم به سرعت بالا نداره ایا قبول ندارید؟

لینک به دیدگاه

سرویس 16مگ - 3000 گیگ پیشگامان فقط یکبار آن هم به مشترکین جدید ارائه میشه.
این سرویس برای تمدید نیست!

از ماه دوم  همون 300گیگ بین الملل جهت تمدید

این 1000 گیگ فقط برای یکبار قابل استفاده و فقط برای کساییه که تازه مشترک پیشگامان میشن  هست

و وقتی بخواید برای ماه بعدی تمدید کنید، همون 300 گیگ بین الملل برای سرعت 16 مگابیت قابل تمدیده.

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

دوست عزیز m4st3r یادمه شما تو صفحات اول اعتراضتون بخاطر کمبود حجم و جدا شدن ترافیک بود اصلا هم بحث سرعت و هزینه رو نکردین فقط قفل کرده بودین رو ترافیک که ماهی 400-500گیگ مصرف دارینو ازین حرف ها 

بعد حالا که شرکت ها دارن اینهمه ترافیک میدن با این قیمت پایین چون موضوع مورد اعتراضتون برطرف شد باز گیر دادین به یک بحث دیگه 

خداییش خسته نشدین از صفحه اول همین تاپیک و 2تا تاپیک دیگه دارین اعتراض میکنین ول کن هم نیستین

واقعا شما چجوری با این حجم از نارضایتی از زندگی و همه چی دارین زندگی میکنین 

نه بخاطر ما یا دیگران

فقط بخاطر سلامت و زندگی بهتر خودتون بس کنین این اعتراضات بی دلیل رو!

متاسفانه شما فقط توهین میکنی!

اون زمان اولش بود و اگه یادت باشه شاتل طرح های اولیه ای که گذاشته بود ذکر کرده بود سرعت تا 16 مگ بازه،اون زمان اصلا بحث سر محدودیت سرعت نبود و کسی نمیدوست سرعت هارو باید اسمی بدن.بله منم دیدم حجم های اولیه شاتل و بسیاری از شرکت های دیگه افتضاحه و اعتراض کردم(حالا جدا از اینکه خودت همون موقع از اون طرح های افتضاح داشتی حمایت میکردی و الان بخاطر همین اعتراضات چنین حجم هایی داره ارائه میشه نه بخاطر امثال همیشه راضی شما)

ولی فردایی که شاتل طرح هارو برای بار دوم تغییر داد بلند شدم دیدم بله سرعت من از 16 مگ شده 1 مگ!

اون موقع اینقدر خرتوخر بود که شاتل فکر کرده بود ترافیک داخلی و خارجی رو باید جدا محسوب کنه و حتی توی پنل حجم رو دقیقا یک سومش رو بصورت جدا خارجی زده و بقیه رو داخلی.ببین چطور بوده که حتی خود شرکت شاتل هم نمیدونسته چه وضعیه بعد از من انتظار داشتی علم غیب داشته باشم که قراره سرعت هارو محدود و اسمی کنن؟

پس لطفا اینقدر راحت از چیزی که نمیدونی حرف نزن.

نقل قول

داداش خدایی سر حرفت بمون تا الان ماهی 10 گیگ مصرف داشتی الان شد 200 گیگ خب این دویست گیگ همون ماه قبل هزینش چقدر میشد برا شما خب قطعا همون 200 گیگ کم کم برا شما 150 تومن اب خورده که الان با 80 تومنش هم سرعت قبلیتون رو دارید هم حجمی بیش از 200 گیگ 

من کل حرفم اینه که کسی که مصرف زیاد نداره همون سرعت کم هم براش مقرون بصرفس و تمام مایجتاجش رو رفع میکنه شما بیا بگو من روزی 10 گیگ مصرف دارم اگه من گفتم سرعت میخوای چیکار اونوقت حق با شماست و من اشتباه میکنم اما الان بحث اینجاست که کسی که مصرفش کمه نیازی هم به سرعت بالا نداره ایا قبول ندارید؟

من 200 گیگ دانلود با ماهی 10 تومان،بسته شاتل لند

در اصل 5 ترابایت 10 تومان ولی من مصرفم بیشتر از این حدود نمیشه.

فکر هم نکنین شاتل لند فقط اون گیم سنتره،شاتل لند اصلش آپلود سنتره که میتونین هر فایلی رو روش ریموت کنین و مجانی دانلود کنین! 5 ترابایت "دانلود" 10 تومان

+

مثل اینکه پیشگامان هم طرحش قلابی دراومد،مثل جشنواره ها فقط برای یک بار میشه اون حجم یک ترابایتی رو گرفت،ظهری یک نفر گفته بود تلفنی با پشتیبانی صحبت کرده و گفتن اینو ولی همه به این بیچاره پریدن حرف الکی نزن،حالا مثل اینکه تائید شده.

ویرایش شده توسط M4ST3R
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

اون زمان اولش بود و اگه یادت باشه شاتل طرح های اولیه ای که گذاشته بود ذکر کرده بود سرعت تا 16 مگ بازه،اون زمان اصلا بحث سر محدودیت سرعت نبود و کسی نمیدوست سرعت هارو باید اسمی بدن.بله منم دیدم حجم های اولیه شاتل و بسیاری از شرکت های دیگه افتضاحه و اعتراض کردم(حالا جدا از اینکه خودت همون موقع از اون طرح های افتضاح داشتی حمایت میکردی و الان بخاطر همین اعتراضات چنین حجم هایی داره ارائه میشه نه بخاطر امثال همیشه راضی شما)

ولی فردایی که شاتل طرح هارو برای بار دوم تغییر داد بلند شدم دیدم بله سرعت من از 16 مگ شده 1 مگ!

اون موقع اینقدر خرتوخر بود که شاتل فکر کرده بود ترافیک داخلی و خارجی رو باید جدا محسوب کنه و حتی توی پنل حجم رو دقیقا یک سومش رو بصورت جدا خارجی زده و بقیه رو داخلی.ببین چطور بوده که حتی خود شرکت شاتل هم نمیدونسته چه وضعیه بعد از من انتظار داشتی علم غیب داشته باشم که قراره سرعت هارو محدود و اسمی کنن؟

فکر هم نکنین شاتل لند فقط اون گیم سنتره،شاتل لند اصلش آپلود سنتره که میتونین هر فایلی رو روش ریموت کنین و مجانی دانلود کنین! 5 ترابایت "دانلود" 10 تومان

در مورد شاتل لند میدونم تا یک ماه پیش خودم شاتل داشتم و با سرور خودم تو شاتل لند اپ میکردم و از اونجا دانلود میکردم 

فقط اون مورد شاتل لند رو نمیشه جز تعرفه ها نت محاسبه کرد 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، nima19 گفته است :

در مورد شاتل لند میدونم تا یک ماه پیش خودم شاتل داشتم و با سرور خودم تو شاتل لند اپ میکردم و از اونجا دانلود میکردم 

فقط اون مورد شاتل لند رو نمیشه جز تعرفه ها نت محاسبه کرد 

بصورت فنی نه ولی مگه خیلی ها برای دانلود این سرویس هارو نمیگیرن؟اگه بحث دانلود باشه الان به شما 300 گیگ میدن 80 تومان تا یک ماه  پیش5 ترابایت میدادن 10 تومان! هزینه ـش 1 دقیقه وقت ریموت لینک ها

ویرایش شده توسط M4ST3R
لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

+

مثل اینکه پیشگامان هم طرحش قلابی دراومد،مثل جشنواره ها فقط برای یک بار میشه اون حجم یک ترابایتی رو گرفت،ظهری یک نفر گفته بود تلفنی با پشتیبانی صحبت کرده و گفتن اینو ولی همه به این بیچاره پریدن حرف الکی نزن،حالا مثل اینکه تائید شده.

شما همون مشترک کم مصرفی؟ شما نبودی که میگفتی 6 گیگ هم بسه؟!

سرویس شاتل لند مختص شاتل هستش فقط شاتل، خیلی از دوستان امکان خرید از شاتل رو ندارن!

راست و حسینی جواب این سوال بنده رو بدین، اگر شرکت شاتل سرویس شاتل لند نداشت باز هم حرفتون این بود؟

شما من و بارها متهم کردین که به فکر خودمم اما الان....

در مورد طرح پیشگامان اصلا 1 ترابایت هم نه 300 گیگ اونجا که مثال زدم واستون دیدین که با 4 برم هزینه بیشتر

50 برابر حجم بیشتر به مشترک می رسید.

ببینین دوستان من اگر میخواین در مورد ارزانی اینترنت نظر بدین یا مقایسه ای کنین، امکانات، سرویس ها خاص هر isp، 

جشنواره ها، و... حساب نیست، شما باید بیان تعرفه دائمی شرکت ها رو با تعرفه های در حال حاضر مقایسه کنین

آقا شاید یک روز شاتل شاتل لند رو جم کرد یا آسیاتک آسیا دی ال رو و... چرا فقط منافع شخصی خودتون روز

لحاظ می کنین و به مایی که میایم میگیم واقعا این طرح ها باعث ارزانی اینترنت شده رو متهم

به دینفع بودن می کنین.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

درود داداش شاتل پینگش زیر 100 هس بعضی اوقات 60 ایناس ولی وسطای ظهر میره رو 120 اینا .

درود

الان شاتل دارم، کمترین حالتش 140 هست،  من  مشهد هستم.

فک کنم تو هر شهر یک جور باشه. 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

شما همون مشترک کم مصرفی؟ شما نبودی که میگفتی 6 گیگ هم بسه؟!

سرویس شاتلند مختص شاتل هستش فقط شاتل، خیلی از دوستان امکان خرید از شاتل رو ندارن!

راست و حسینی جواب این سوال بنده رو بدین، اگر شرکت شاتل سرویس شاتلند نداشت باز هم حرفتون این یود؟

شما من و بارها متهم کردین که به فکر خودمم اما الان....

در مورد طرح پیشگامان اصلا 1 ترابایت هم نه 300 گیگ اونجا که مثال زدم واستون دیدین که با 4 برم هزینه بیشتر

50 برابر حجم بیشتر به مشترک می رسید.

دوستان دیگه شبانه داشتن،پارس آنلاین و خیلی از شرکت ها همون سرعت روز رو شبم میدادن،شاتل شب محدود میکنه ولی بجاش بسته شاتل لند داره.خیلی ها با شبانه ایرانسل دانلود هاشونو انجام میدن.کسی با اینترنت عادی دانلود انجام نمیده و منم موظف نبودم که بگم دانلود رایگان چقدر داشتم.مثل این میمونه به کسی که پارس آنلاین داشته بگی تو که کم مصرفی بودی چرا شبا دانلود رایگان میکردی؟!!!

من کاربرد عادیم کم مصرفه،وب گردی و غیره.کسی میتونه بصورت عادی با این قیمت ها پرمصرف باشه و با این قیمت ها بصورت عادی دانلود داشته باشه؟ نه

هی میگین مقایسه،خب بیا اینم مقایسه برای بار سوم(حالا میگی جشنواره هارو نگین وگرنه جشنواره ها چندساله هر سال بودند و قرارهم نبود که برن)

اینترنت شاتل 16 مگ سرعت، 6 گیگ حجم با مالیات حدود 20 تومان   طرح یک ماه قبل

اینترنت شاتل 1 مگ سرعت،20 گیگ حجم به مالیات همون 20 تومان  طرح الان

خب الان بگو کدومش بهتره؟حجم 3 برابر شده،ولی سرعت شونزده برابر کم شده.3 بیشتره یا شونزده؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، M4ST3R گفته است :

دوستان دیگه شبانه داشتن،پارس آنلاین و خیلی از شرکت ها همون سرعت روز رو شبم میدادن،شاتل شب محدود میکنه ولی بجاش بسته شاتل لند داره.خیلی ها با شبانه ایرانسل دانلود هاشونو انجام میدن.کسی با اینترنت عادی دانلود انجام نمیده و منم موظف نبودم که بگم دانلود رایگان چقدر داشتم.مثل این میمونه به کسی که پارس آنلاین داشته بگی تو که کم مصرفی بودی چرا شبا دانلود رایگان میکردی؟!!!

من کاربرد عادیم کم مصرفه،وب گردی و غیره.کسی میتونه بصورت عادی با این قیمت ها پرمصرف باشه و با این قیمت ها بصورت عادی دانلود داشته باشه؟ نه

هی میگین مقایسه،خب بیا اینم مقایسه برای بار سوم(حالا میگی جشنواره هارو نگین وگرنه جشنواره ها چندساله هر سال بودند و قرارهم نبود که برن)

اینترنت شاتل 16 مگ سرعت، 6 گیگ حجم با مالیات حدود 20 تومان   طرح یک ماه قبل

اینترنت شاتل 1 مگ سرعت،20 گیگ حجم به مالیات همون 20 تومان  طرح الان

خب الان بگو کدومش بهتره؟حجم 3 برابر شده،ولی سرعت شونزده برابر کم شده.3 بیشتره یا شونزده؟

نه دیگه نشد، شما هی از این کانال می پری اون کانال، شما گیر داده بودی ما کم مصرفا ما کم مصرفا!

حالا این وسط کی داشت دنبال نفع خودش می گشت؟ الان نگرانیتو میدونم چیه اینکه الان نمیتونی ماهی 200 گیگ از شاتل لند دانلود کنی چون

اینترت 16 مگابیت نداری! شما دوست داشتی این تعرفه ها همین جور می موند و اون عزیزانی که دسترسی به شاتل و همچین سرویس هایی نداشتن

با همون قیمت های نجومی سر می کردن.

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

نه دیگه نشد، شما هی از این کانال می پری اون کانال، شما گیر داده بودی ما کم مصرفا ما کم مصرفا!

حالا این وسط کی داشت دنبال نفع خودش می گشت؟ الان نگرانیتو میدونم چیه اینکه الان نمیتونی ماهی 200 گیگ از شاتل لند دانلود کنی چون

اینترت 16 مگابیت نداری! شما دوست داشتی این تعرفه ها همین جور می موند و اون عزیزانی که دسترسی به شاتل و همچین سرویس هایی نداشتن

با همون قیمت های نجومی سر می کردن.

چقدر مغلطه! یک جواب درست حسابی تو این همه پست ندادی! یعنی فقط یک جواب! الان چندبار دیگه باید مقایسه بذارم؟

اول بگم تمام بحث من،سر سرویس های زیر 8 مگ هست،همون سرویس هایی که 90 درصد مردم براش هزینه میکنن،کاری به 16 مگ ندارم.

میگی مقایسه،منم مقایسه کردم باز میگی نه شاتل لند،خب دارم میگم شاتل لند حکم همون بسته شبانه بقیه شرکتارو داره،شاتل شب محدود میکنه ولی بقیه شرکتا نه! پستارو میخونی اصلا؟

الان این مقایسه من چه ربطی به شاتل لند داشت؟ مگه بقیه مردم شبانه رایگان از سرویسشون استفاده نمیکردن؟

با فونت گنده میزنی مقایسه انجام بدین،بعدش جوابی نداری و به موضوع دیگه میپری.

شما که پرمصرفی یعنی فیلم هات رو میشستی با گیگی 3 تومان دانلود میکردی ؟ پس 40 گیگ بازی برات 120 تومان درمیومد! اینقدر مغلطه نکن و به این موضوع و اون موضوع نپر،دانلود رایگان رو همه داشتن،پارس آنلاین شبانه بدون محدودیت،آسیاتک شبانه+آسیادی ال،های وب فشفشه که بسیار بصرفه بود و شاتل هم شاتل لند.

رفتی طرح های 16 مگ رو هی میاری میگی بهتر شده خب منم دارم میگم آره بهتر شده طرح 90 تومانی ولی طرح های زیر 8 مگ هنوز همون افتضاحی که بودن هستن و حتی بدتر هم شدن.مثل اینکه امثال شما از نوک دماغتون جلوترو نمیبینین و من دارم تو این تاپیک این حرف رو برای هزارمین بار میزنم ولی یک جواب درست و حسابی یک کدومتون ندادید.

برای بار چهارم: (برای شما دوست عزیز که مثل اینکه مشکل بینایی دارین!) همینطور که مشاهده میشه در طرح جدید حجم بصورت باورنکردنی 14 گیگ افزایش داشته(فکر کن چه کارهایی با این حجم بیشتر میشه کرد) و سرعت هم برای رضایت کاربران یک شانزدهم شده.این طرح جدید الان به حساب بصرفه تر شده؟

اینترنت شاتل 16 مگ سرعت، 6 گیگ حجم با مالیات حدود 20 تومان   طرح یک ماه قبل

اینترنت شاتل 1 مگ سرعت،20 گیگ حجم به مالیات همون 20 تومان  طرح الان

ویرایش شده توسط M4ST3R
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، M4ST3R گفته است :

چقدر مغلطه! یک جواب درست حسابی تو این همه پست ندادی! یعنی فقط یک جواب! الان چندبار دیگه باید مقایسه بذارم؟

میگی مقایسه،منم مقایسه کردم باز میگی نه شاتل لند،خب دارم میگم شاتل لند حکم همون بسته شبانه بقیه شرکتارو داره،شاتل شب محدود میکنه ولی بقیه شرکتا نه! پستارو میخونی اصلا؟

الان این مقایسه من چه ربطی به شاتل لند داشت؟ مگه بقیه مردم شبانه رایگان از سرویسشون استفاده نمیکردن؟

با فونت گنده میزنی مقایسه انجام بدین،بعدش جوابی نداری و به موضوع دیگه میپری.

شما که پرمصرفی یعنی فیلم هات رو میشستی با گیگی 3 تومان دانلود میکردی ؟ پس 40 گیگ بازی برات 120 تومان درمیومد! اینقدر مغلطه نکن و به این موضوع و اون موضوع نپر،دانلود رایگان رو همه داشتن،پارس آنلاین شبانه بدون محدودیت،آسیاتک شبانه+آسیادی ال،های وب فشفشه که بسیار بصرفه بود و شاتل هم شاتل لند.

رفتی طرح های 16 مگ رو هی میاری میگی بهتر شده خب منم دارم میگم آره بهتر شده طرح 90 تومانی ولی طرح های زیر 8 مگ هنوز همون افتضاحی که بودن هستن و حتی بدتر هم شدن.مثل اینکه امثال شما از نوک دماغتون جلوترو نمیبینین و من دارم تو این تاپیک این حرف رو برای هزارمین بار میزنم ولی یک جواب درست و حسابی یک کدومتون ندادید.

برای بار چهارم: همینطور که مشاهده میشه در طرح های جدید حجم بصورت باورنکردنی 14 گیگ افزایش داشته(فکر کن چه کارهایی با این حجم بیشتر میشه کرد) و سرعت هم برای رضایت کاربران یک شانزدهم شده.

اینترنت شاتل 16 مگ سرعت، 6 گیگ حجم با مالیات حدود 20 تومان   طرح یک ماه قبل

اینترنت شاتل 1 مگ سرعت،20 گیگ حجم به مالیات همون 20 تومان  طرح الان

دقیقا این سوالیه که من باید از شما بپرسم، شما داری مغلطه میکنی دوست عزیز، من تا به حال طرح محدود نخریدم، همیشه نامحدود گرفتم!

شما الان میدونی مشکلت چیه اون موقع هم گفتم الانم میگم، با اون پولی که قبلا میدادی کلی از شاتل لند دانلود میکردی! اما الان نمیتونی هر چی  زورم بزنی

اونقدر دانلود کنی، الان روت فشار اومده اومده گیر دادی به تعرفه های جدید اولشم میگفتی  من به فکر خودمم و.... جواب سواله من و بده حالا کی به فکر خودشه؟

من یا شما؟ وضعیت اینترنت برای اکثر ملت بهتر شده اما برای شمایی که میخواستی با پرداخت هزینه خیلی کم بیفتی به چون شاتل لند اون امکان مثله قبل وجود نداره!

بری بالا بیای پایین اینترنت برای اکثر ملت ارزونتر شده، شما هم که کم مصرف بودی و سرعت بالا میخواستی الان اون سرویس نیست ، هر چی هم این تاپیک ادمه میخوای بدی بده

بنده و سایر دوستان نیتتو فهمیدن چی بوده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...