رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نظرم ترافیک مصرفی از قبل تا همین الان چندان خرجی برای شرکتها نداشته و نداره. قبلا پول زور میگرفتن ازمون و خیلی بهشون چسبیده بود. ولی الان اعتراضها زیاد شده و از طرفی قیمتهای جهانی بسیار ارزون شدن و دولت جدید و وزرا هم طبق قولهاشون تحت فشار افکار عمومی بودن و همه ی اینها دلیل شده که این طرحهای جدید اجرا بشه.

اما از طرفی شرکت ها نخواستن ضرر چندانی بکنن. لذا در یک جلسه ی جمعی تصمیم گرفتند که طرحها رو طوری بچینند که اکثریت مجبور یا ترغیب بشن که از طرحهای 16 مگ یا نهایت 8 مگ استفاده کنن تا از لحاظ درآمد یا از قبل بهتر بشه براشون یا اینکه فرق چندانی نداشته باشه.

چه اینکه قبلتر هم همین حول و حوش ملت مصرف داشتند. (با احتساب دانلودهای شبانه که بالاخره جزو ترافیک مصرفی هست)

با وضعیتی که روی طرح های سرعت پایین و ارزان مثل 512 و یک مگ انجام شده و سرعت اسمی شده در آینده نه چندان دور اکثریت مجبور به خرید سرویس های با سرعت بالا میشن و اگر حجم مصرفی رو حساب کنیم نسبت به قبل تفاوت چندانی نمیکنه و هزینه اش هم تقریبا همون میشه. اما برد برد نسبی که اینجا وجود داره اینه که دانلودهایی که ما جمع میکردیم و شب ها انجام میدادیم و گاها باعث دردسر میشد به روز منتقل میشه و هرموقع خواستیم میتونیم دانلود کنیم که همین پیشرفت نسبتا خوبیه. و برای اونها هم فایده اش کم شدن اعتراضات و درآمد بسیار خوب و دائمی هست.

به نظرم در نهایت مجبور خواهند شد که سرعتها رو مساوی و در نهایت سرعت بزارند و فقط رقابت بر سر حجم مصرفی و یا سرویس های دیگر اضافی باشه. همون چیزی که در نهایت کشورهای دیگه بهش رسیدند.

پ.ن: 

این طرح شرکت ایرتل هند هست که 4g موبایل هست و قاعدتا از سرویس های adsl گرونتر هست.

Airtel's R 349 offer allows subscribers unlimited local, STD and roaming calls along with 1.5 GB data per day for a validity period of 28 days. Airtel's R 349 recharge also comes with 100 free SMS per day for the validity period 28 days, according to Airtel's website -airtel.in.Nov 13, 2017

350 روپیه میشه حدود 20 هزار تومان. با 20 هزار تومان تماسهای داخل و خارج (رومینگ) رایگان، 1.5 گیگ اینترنت موبایل 4g برای هر روز به مدت حدود یک ماه (28 روز) بعلاوه روزی 100 اسمس رایگان. علاوه بر اینکه اینترنت اونجا کاملا باز هست و فیلترینگ هم نیست. 

دیگه خودتون مقایسه کنید.

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 8 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

به نظرم ترافیک مصرفی از قبل تا همین الان چندان خرجی برای شرکتها نداشته و نداره. قبلا پول زور میگرفتن ازمون و خیلی بهشون چسبیده بود. ولی الان اعتراضها زیاد شده و از طرفی قیمتهای جهانی بسیار ارزون شدن و دولت جدید و وزرا هم طبق قولهاشون تحت فشار افکار عمومی بودن و همه ی اینها دلیل شده که این طرحهای جدید اجرا بشه.

اما از طرفی شرکت ها نخواستن ضرر چندانی بکنن. لذا در یک جلسه ی جمعی تصمیم گرفتند که طرحها رو طوری بچینند که اکثریت مجبور یا ترغیب بشن که از طرحهای 16 مگ یا نهایت 8 مگ استفاده کنن تا از لحاظ درآمد یا از قبل بهتر بشه براشون یا اینکه فرق چندانی نداشته باشه.

چه اینکه قبلتر هم همین حول و حوش ملت مصرف داشتند. (با احتساب دانلودهای شبانه که بالاخره جزو ترافیک مصرفی هست)

با وضعیتی که روی طرح های سرعت پایین و ارزان مثل 512 و یک مگ انجام شده و سرعت اسمی شده در آینده نه چندان دور اکثریت مجبور به خرید سرویس های با سرعت بالا میشن و اگر حجم مصرفی رو حساب کنیم نسبت به قبل تفاوت چندانی نمیکنه و هزینه اش هم تقریبا همون میشه. اما برد برد نسبی که اینجا وجود داره اینه که دانلودهایی که ما جمع میکردیم و شب ها انجام میدادیم و گاها باعث دردسر میشد به روز منتقل میشه و هرموقع خواستیم میتونیم دانلود کنیم که همین پیشرفت نسبتا خوبیه. و برای اونها هم فایده اش کم شدن اعتراضات و درآمد بسیار خوب و دائمی هست.

به نظرم در نهایت مجبور خواهند شد که سرعتها رو مساوی و در نهایت سرعت بزارند و فقط رقابت بر سر حجم مصرفی و یا سرویس های دیگر اضافی باشه. همون چیزی که در نهایت کشورهای دیگه بهش رسیدند.

پ.ن: 

این طرح شرکت ایرتل هند هست که 4g موبایل هست و قاعدتا از سرویس های adsl گرونتر هست.

Airtel's R 349 offer allows subscribers unlimited local, STD and roaming calls along with 1.5 GB data per day for a validity period of 28 days. Airtel's R 349 recharge also comes with 100 free SMS per day for the validity period 28 days, according to Airtel's website -airtel.in.Nov 13, 2017

350 روپیه میشه حدود 20 هزار تومان. با 20 هزار تومان تماسهای داخل و خارج کشور رایگان، 1.5 گیگ اینترنت موبایل 4g برای هر روز به مدت حدود یک ماه (28 روز) بعلاوه روزی 100 اسمس رایگان. علاوه بر اینکه اینترنت اونجا کاملا باز هست و فیلترینگ هم نیست. 

دیگه خودتون مقایسه کنید.

دوست عزیز لطفا  تا زمانی که همه چیمون 100 سال عقبتره نیایم این طرح ها رو با دیگر طرح های کشورهای در حال توسعه اونم مثه هند که رشد اقتصادیش زبان زد

مورد بعدی شما جنبه کلی رو در نظر بگیر، تعرفه های قبلی رو بببین، میخواین من چند تا تعرفه بگم؟

512 نامحدود ماهیانه 55 هزارتومان

1 مگابیت ماهانه 70

2 مگابیت 120

اما الان سرعت های بیشتر با حجم مناسب میتونن ملت تهیه کنن، تو تعرفه های قبلی کدومش این مقدار حجم رو میدادن، شما از هند مثال نزن

از داخل مثال بزن، هند الان یه کشور رو به رشد و تا چند ساله دیگه حرف های زیادی برای گفتن داره

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

دوست عزیز لطفا  تا زمانی که همه چیمون 100 سال عقبتره نیایم این طرح ها رو با دیگر طرح های کشورهای اروپایی مقایسه کنیم.

مورد بعدی شما جنبه کلی رو در نظر بگیر، تعرفه های قبلی رو بببین، میخواین من چند تا تعرفه بگم؟

512 نامحدود ماهیانه 55 هزارتومان

1 مگابیت ماهانه 70

2 مگابیت 120

اما الان سرعت های بیشتر با حجم مناسب میتونن ملت تهیه کنن، تو تعرفه های قبلی کدومش این مقدار حجم رو میدادن، شما از هلند مثال نزن

از داخل مثال بزن، آخه چیمون مثل اروپاس که اینترنتمون باشه!

دوست عزیز هندوستان هست نه هلند !!! یعنی از هند هم 100 سال عقبیم؟ بله من هم گفتم طرح های جدید برای هر دو طرف تقریبا برد برد هست!! ولی نقاط ضعفی هم داره که فکر میکنم در آینده برطرف بشه.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، indianboy گفته است :

دوست عزیز هندوستان هست نه هلند !!!

اقتصاد هند چهارمین اقتصاد بزرگ جهان است. هند با رشد اقتصادی متوسط ۸ درصد طی ۸ سال گذشته به یک قدرت اقتصادی تبدیل شده‌است. این میزان رشد نزدیک به رشد اقتصادی کشور همسایه آن چین است. بر اساس برابری قدرت خرید، اقتصاد هند اکنون چهارمین اقتصاد بزرگ جهان به شمار می‌آید.

هندوستان رو کشور پیشرفته ای باید دونست نسبت به خودمون.

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

چقدر مغلطه! یک جواب درست حسابی تو این همه پست ندادی! یعنی فقط یک جواب! الان چندبار دیگه باید مقایسه بذارم؟

دقیقا این سوالیه که من باید از شما بپرسم، شما داری مغلطه میکنی دوست عزیز، من تا به حال طرح محدود نخریدم، همیشه نامحدود گرفتم!

شما الان میدونی مشکلت چیه اون موقع هم گفتم الانم میگم، با اون پولی که قبلا میدادی کلی از شاتل لند دانلود میکردی! اما الان نمیتونی هر چی  زورم بزنی

اونقدر دانلود کنی، الان روت فشار اومده اومده گیر دادی به تعرفه های جدید اولشم میگفتی  من به فکر خودمم و.... جواب سواله من و بده حالا کی به فکر خودشه؟

من یا شما؟ وضعیت اینترنت برای اکثر ملت بهتر شده اما برای شمایی که میخواستی با پرداخت هزینه خیلی کم بیفتی به چون شاتل لند اون امکان مثله قبل وجود نداره!

بری بالا بیای پایین اینترنت برای اکثر ملت ارزونتر شده، شما هم که کم مصرف بودی و سرعت بالا میخواستی الان اون سرویس نیست ، هر چی هم این تاپیک ادمه میخوای بدی بده

بنده و سایر دوستان نیتتو فهمیدن چی بوده.

مغلطه یعنی شما که هیچ جوابی به سوال من ندادی،من به تک تک سوالات جواب دادم ولی چون جوابی نداری شروع کردی به مهمل بافی! این دقیقا عکس العملی هست که کسی در هنگام مواجه با سوالی که نمیتونه جواب بده انجام میده.

توی عمرم با کسی که اینجوری مغلطه کنه بحث نکرده بودم! شما بخر و دعا کن یه وقت طرح های اینترنت رو از 6 تا بیشتر نکنن،(پارس آنلاین + شبانه= بیش از هفتاد طرح:))) چون اگه از 6 تا بیشتر بشه حجم تورو کم میکنن به من اضافه میکنن:))

یعنی فقط و فقط و فقط توی ایران پیش میاد کسی از طرحی که کل  اینترنت یک کشور رو به 6 قسمت کاملا احمقانه تقسیم میکنه حمایت کنه!!!

و بله اینترنت بسیار ارزون شده، اکثر مردم  میتونن90 تومان ماهیانه و یک ملیون سالیانه خرج اینترنت بکنن،90 تومان که چیزی نیست،پول دوتا یارانه!  کسی هم که نمیتونه برگرده به دوران خوش دیال آپ! اینترنت پرسرعت مردم میخوان چیکار؟

پ.ن:اینقدر هم نگین ایران رو مقایسه نکنین،50 ساله با  این حرف بدبختمون کردن.انگار ایرانی ها باید بدبختی بکشن!!

ویرایش شده توسط M4ST3R
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، M4ST3R گفته است :

مغلطه یعنی شما که هیچ جوابی به سوال من ندادی،من به تک تک سوالات جواب دادم ولی چون جوابی نداری شروع کردی به مهمل بافی! این دقیقا عکس العملی هست که کسی در هنگام مواجه با سوالی که نمیتونه جواب بده انجام میده.

توی عمرم با کسی که اینجوری مغلطه کنه بحث نکرده بودم! شما بخر و دعا کن یه وقت طرح های اینترنت رو از 6 تا بیشتر نکنن،(پارس آنلاین + شبانه= بیش از هفتاد طرح:))) چون اگه از 6 تا بیشتر بشه حجم تورو کم میکنن به من اضافه میکنن:))

یعنی فقط و فقط و فقط توی ایران پیش میاد کسی از طرحی که کل  اینترنت یک کشور رو به 6 قسمت کاملا احمقانه تقسیم میکنه حمایت کنه!!!

و بله اینترنت بسیار ارزون شده، اکثر مردم  میتونن90 تومان ماهیانه و یک ملیون سالیانه خرج اینترنت بکنن،90 تومان که چیزی نیست،پول دوتا یارانه!  کسی هم که نمیتونه برگرده به دوران خوش دیال آپ! اینترنت پرسرعت مردم میخوان چیکار؟

بنده بحثی با جناب عالی ندارم ظاهرا  فشاری که این تعرفه ها رو شما گذاشته واقعا زیاد بوده، شما هم به فکر ملت غیور باش که واقعا هم هستی یعنی اینقدر که به فکر ملتی

فکر کنم غذا از گلوت پایین نمیره، بنده حتما تهیه خواهم کارد شما هم بشین هی این تاپیکو ادامه بده شاید یه فرجی شد.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

اقتصاد هند چهارمین اقتصاد بزرگ جهان است. هند با رشد اقتصادی متوسط ۸ درصد طی ۸ سال گذشته به یک قدرت اقتصادی تبدیل شده‌است. این میزان رشد نزدیک به رشد اقتصادی کشور همسایه آن چین است. بر اساس برابری قدرت خرید، اقتصاد هند اکنون چهارمین اقتصاد بزرگ جهان به شمار می‌آید.

هندوستان رو کشور پیشرفته ای باید دونست نسبت به خودمون.

Norway 391.959 0.503 29 446.7 32 377.100 0.298 48 464.3 49 0.962
Austria 383.509 0.492 30 446.0 33 432.424 0.341 45 508.4 47 1.128
Islamic Republic of Iran 368.488 0.472 31 503.9 30 1,535.491 1.21 18 2,114 18 4.167
Israel 339.990 0.436 32 415.2 35 316.120 0.250 54 406.1 55 0.930
Hong Kong SAR

چون شما بر اساس بزرگی اقتصاد مقایسه کردید این ها دو کشور قبل و دو کشور بعد از ایران هستند در رتبه اقتصادی 2017. با کدومشون باید مقایسه کنیم؟ باز هم عرض میکنم که این طرحهای جدید پیشرفت بسیار خوبی هستند اما در نهایت باید به سمت سرعتهای برابر و بالا و رقابت بر سر حجم بریم. 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، indianboy گفته است :
Norway 391.959 0.503 29 446.7 32 377.100 0.298 48 464.3 49 0.962
Austria 383.509 0.492 30 446.0 33 432.424 0.341 45 508.4 47 1.128
Islamic Republic of Iran 368.488 0.472 31 503.9 30 1,535.491 1.21 18 2,114 18 4.167
Israel 339.990 0.436 32 415.2 35 316.120 0.250 54 406.1 55 0.930
Hong Kong SAR

چون شما بر اساس بزرگی اقتصاد مقایسه کردید این ها دو کشور قبل و دو کشور بعد از ایران هستند در رتبه اقتصادی 2017. با کدومشون باید مقایسه کنیم؟

خوب یه سوال کوچیک، زیرساختشون مثله خودمونه؟ تا 15 سال قبل از اینترنت دیال آپ استفاده می کردن؟ عزیز من یه شبه که نمیشه بشی نروژ

بشی کره، بابا کم کم

لینک به دیدگاه

بنده بحثی با جناب عالی ندارم ظاهرا  فشاری که این تعرفه ها رو شما گذاشته واقعا زیاد بوده، شما هم به فکر ملت غیور باش که واقعا هم هستی یعنی اینقدر که به فکر ملتی

فکر کنم غذا از گلوت پایین نمیره، بنده حتما تهیه خواهم کارد شما هم بشین هی این تاپیکو ادامه بده شاید یه فرجی شد.

"چون جوابی نداری شروع کردی به مهمل بافی! این دقیقا عکس العملی هست که کسی در هنگام مواجه با سوالی که نمیتونه جواب بده انجام میده."

?See

شماهم به مهمل بافی ادامه بده.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، M4ST3R گفته است :

"چون جوابی نداری شروع کردی به مهمل بافی! این دقیقا عکس العملی هست که کسی در هنگام مواجه با سوالی که نمیتونه جواب بده انجام میده."

?See

شماهم به مهمل بافی ادامه بده.

سوالتو بپرس جواب بدم،؟ کدوم سوالتو جواب ندادم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دانشجوی گرامی!

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

خوب یه سوال کوچیک، زیرساختشون مثله خودمونه؟ تا 15 سال قبل از اینترنت دیال آپ استفاده می کردن؟ عزیز من یه شبه که نمیشه بشی نروژ

بشی کره، بابا کم کم

بله حرف شما صحیحه. زیرساخت ها فرق میکنه. بخاطر همین گفتم همین طرحهای جدید پیشرفت خیلی خوبی هستند نسبت به قبل. اما بالاخره باید یه ملاکی برای مقایسه داشته باشیم. شما چند تا کشور رو نام ببرید که مقایسه ایران باهاشون درست باشه. مثلا افغانستان فلسطین میانمار بنگلادش پاکستان ...

من درک میکنم که شما از فضای منفی خیلی بدی که این چند مدت علیه دولت بوجود اومده و هر طرحی رو بعضیا با قصد و غرض منفی بافی میکنن نگران هستید. من هم همینطور فکر میکنم و میگم اگر قدر داشته ها رو نداشته باشیم به بدتر از اون دچار میشیم. مثل دوره یکی از رییس جمهورها که رشد اقتصادی خیلی بالایی داشتیم و آزادی نسبی ولی با منفی بافی و طرح عبور از فلانی دچار به دولت بعد از اون شدیم....

پ ن: دوستان خواهش میکنم با جدل های بی مورد و بی فایده، هدف از طرح موضوع رو منحرف نکنید. همین تاپیک ها و اظهار نظرها هست که باعث فشار بر شرکت ها میشه. من مطمئنم که اکثریت قریب به اتفاق دوستان یک هدف دارند و اون پیشرفت اینترنت کشور هست.

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان عزیز

این طرح ها هرچقدر هم خوب باشه تحمیلیه،زمانی این ارزشمنده که همه راضی باشن،نه اینکه یک گروه خاص.باید طرحهای قبلی در کنارشون باشه و مشتری حق انتخاب داشته باشه.

سرویسهای قبلی یکی از شرکتها  این بود 16مگ 5گیگ 9ت،بسته حجمی 10گیگی 5ت

الان واسه همین سرعت و حجم اضافی که نیاز نداری باید 10برابر بیشتر هزینه بشه.مثل اینه که غذایی رو که تا دیروزمیخریدی 10ت الان میگن پرسی نداریم باید با دیگ بخری یا برو بمیر.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ***sniper*** گفته است :

سلام

دوستان عزیز

این طرح ها هرچقدر هم خوب باشه تحمیلیه،زمانی این ارزشمنده که همه راضی باشن،نه اینکه یک گروه خاص.باید طرحهای قبلی در کنارشون باشه و مشتری حق انتخاب داشته باشه.

الان واسه همین سرعت و حجم اضافی که نیاز نداری باید 10برابر بیشتر هزینه بشه.مثل اینه که غذایی رو که تا دیروزمیخریدی 10ت الان میگن پرسی نداریم باید با دیگ بخری یا برو بمیر.

سلام

ببینین دوست عزیز باز هم میگم برای هزارمین بار، خیلی از عزیزان در شهرهای دیگه مخصوصا شهرهای کوچیکترانتخاب های زیادی برای خرید اینترنت ندارن

پس این طرح هایی که مختص یک شرکت خاص رو هی نیاین نگین، شما چرا نمیتونین به صورت کلی به این تعرفه ها نگاه کنین، خودتون نه کلا!

تعرفه ها تازه اعمال شده باید صبر کرد تا شرکت ها چیکار می کنن، مطمئنا تعرفه های دیگری برای افرادی مه مصرف کمتری دارن رو میزارن

صبرررررر......................................................

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ***sniper*** گفته است :

سلام

دوستان عزیز

بله نقطه ضعف طرح فعلی هم همین نبود طرح مناسب برای کم مصرف ها هست که سرعت بالا میخوان.

وزیر:

دسته‌ای از مشترکین نیاز به سرعت بالا دارند در حالی که حجم مصرفی آن‌ها بالا نیست. برای این دسته از مشترکین هر چند امکان استفاده از سرویس‌های موبایل وجود دارد؛ اما شرکت‌های ارائه‌کننده‌ی خدمات ثابت برای حفظ این مشترکین، ارائه‌ی بسته‌های رقابتی برای این گروه را آغاز کرده‌اند. راهکارهایی چون بسته ازدیاد سرعت و ...

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

بله حرف شما صحیحه. زیرساخت ها فرق میکنه. بخاطر همین گفتم همین طرحهای جدید پیشرفت خیلی خوبی هستند نسبت به قبل. اما بالاخره باید یه ملاکی برای مقایسه داشته باشیم. شما چند تا کشور رو نام ببرید که مقایسه ایران باهاشون درست باشه. مثلا افغانستان فلسطین میانمار بنگلادش پاکستان ...

من درک میکنم که شما از فضای منفی خیلی بدی که این چند مدت علیه دولت بوجود اومده و هر طرحی رو بعضیا با قصد و غرض منفی بافی میکنن نگران هستید. من هم همینطور فکر میکنم و میگم اگر قدر داشته ها رو نداشته باشیم به بدتر از اون دچار میشیم. مثل دوره یکی از رییس جمهورها که رشد اقتصادی خیلی بالایی داشتیم و آزادی نسبی ولی با منفی بافی و طرح عبور از فلانی دچار به دولت بعد از اون شدیم....

ببین دوست من، بنده نه به جناحی وصلم نه این حرفا واسم چیزی به همراه داره، فقط میخوام بعضی از عزیزان این واقعیت رو بپذیرن که این طرح ها

یه رشد رو به جلو هست، باید کمی امیدوارانه بهش نگاه کرد، الان شرکت ها طرح های واحدی دارن، اون موقع هر شرکتی ساز خودشو میزد!

مگر اینترنتی که میگرفتن چه فرقی داشت! همشون از یه جا اینترنت میگیرن دیگه! شما اینقدر مثال میزنی از کشورهای دیگه

همون ها هم طرح هاشون اونقدرا تنوع نداره من خودم چندین وبسایت و دیدم طرح ها شرکت ها خیلی به هم نزدیکه از نظر سرعت و ترافیک.

لینک به دیدگاه

ببین دوست من، بنده نه به جناحی وصلم نه این حرفا واسم چیزی به همراه داره، فقط میخوام بعضی از عزیزان این واقعیت رو بپذیرن که این طرح ها

یه رشد رو به جلو هست، باید کمی امیدوارانه بهش نگاه کرد، الان شرکت ها طرح های واحدی دارن، اون موقع هر شرکتی ساز خودشو میزد!

مگر اینترنتی که میگرفتن چه فرقی داشت! همشون از یه جا اینترنت میگیرن دیگه! شما اینقدر مثال میزنی از کشورهای دیگه

همون ها هم طرح هاشون اونقدرا تنوع نداره من خودم چندین وبسایت و دیدم طرح ها شرکت ها خیلی به هم نزدیکه از نظر سرعت و ترافیک.

به نظرم کمی امیدوارانه نه! بلکه باید خیلی امیدوارانه به این طرح نگاه کرد. خود من به شخصه خیلی به موفقیت طرح امیدوارم و از اول هم بودم! از پست هایی که روزهای اول طرح گذاشتم هم مشخص هست که این رو یک پیشرفت میدونستم.

- من اینقدر مثال نزدم که. یک مثال زدم از کشور هند که متوسط سرعت اینترنتش با ما نزدیک هست و زیرساخت های چندان قوی هم نداره از لحاظ اینترنت. چون خودم اهل اونجا هستم میدونم که همینطور هست. ولی بلافاصله بعدش گفتم که این نباید باعث ناامیدی بشه و حتما به طرح های جدید امید زیادی هست و تقریبا مطمئنم که در آینده نزدیک نقاط ضعفش هم تا حدود بسیار زیادی برطرف میشه.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

سلام

ببینین دوست عزیز باز هم میگم برای هزارمین بار، خیلی از عزیزان در شهرهای دیگه مخصوصا شهرهای کوچیکتر انتاخب های زیادی برای خرید اینترنت ندارن

پس این طرح هایی که مختص یک شرکت خاص رو هی نیاین نگین، شما چرا نمیتونین به صورت کلی به این تعرفه ها نگاه کنین، خودتون نه کلا!

همه شرکتها چندین طرح خوب داشتن که همه رو راضی نگه دارن.هر بار هم یه ویژگی جدید ارائه میدادن،گیگ باکس،نیترو و ...

الان یعنی طرحهای قبلی رو ارائه بدن عزیزان شهرهای دیگر انتخابشونو از دست میدن؟

این طرح ها خوب  ولی پر از ابهامه و ضعفهایی داره.اینم بدونید سابقه نداره اینا به نفع ملت کار کنن،خلاصه یکارایی کردن که بعدا گندش در میاد.

فقط بازی با اعداد و کلماته و گول زدن مردمه.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ***sniper*** گفته است :

همه شرکتها چندین طرح خوب داشتن که همه رو راضی نگه دارن.هر بار هم یه ویژگی جدید ارائه میدادن،گیگ باکس،نیترو و ...

الان یعنی طرحهای قبلی رو ارائه بدن عزیزان شهرهای دیگر انتخابشونو از دست میدن؟

این طرح ها خوب  ولی پر از ابهامه و ضعفهایی داره.اینم بدونید سابقه نداره اینا به نفع ملت کار کنن،خلاصه یکارایی کردن که بعدا گندش در میاد.

فقط بازی با اعداد و کلماته و گول زدن مردمه.

فرضا طرح گیگ باکس بود 100 گیگ حدود 100 تومن بود برای سه ماه. ولی الان طرح 8مگ حجم ماهانش بین 100 تا 150 مگ هست فکر کنم و ماهی 50 تومن. یعنی سه ماه 450 گیگ 150 تومن. البته شبانه هم سرجای خودش هست برای خیلی شرکتا.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

پیشگامان الان 3 ترابایت کرده با حجم بین المللی 1 ترابایت، شاتل هم 700 گیگ با 350 گیگ بین المللی، بعد پارس انلاین، فن آوا و...

در 17 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

داداش. تو استان بوشهر نمایندگی پیشگامان (شرکت اصلی) وجود داره به نام پیشگامان جنوب . به خاطر همین تعرفه هاش این طوریه . خدا کنه سه ترا کنه . چون تا الان که همون 900 گیگ هست ماهانه

https://pj24.ir/تعرفه-ها/

ویرایش :دیدم تو تاپیک های قبلی دوستان گفتن این طرح 3 ترای پیشگامان فقط واسه یه دفعه هست احتمالا به خاطر همینه این پیشگامان جنوب نداره همچین طرحی رو 

ویرایش شده توسط sharjI
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، sharjI گفته است :

داداش. تو استان بوشهر نمایندگی پیشگامان (شرکت اصلی) وجود داره به نام پیشگامان جنوب . به خاطر همین تعرفه هاش این طوریه . خدا کنه سه ترا کنه . چون تا الان که همون 900 گیگ هست ماهانه

https://pj24.ir/تعرفه-ها/

ویرایش :دیدم تو تاپیک های قبلی دوستان گفتن این طرح 3 ترای پیشگامان فقط واسه یه دفعه هست احتمالا به خاطر همینه این پیشگامان جنوب نداره همچین طرحی رو 

داداش شما زنگ بزن جویا بشو، یکی از دوستان دوبار زنگ زده گفتن بهش دائمیه طرح 3000 گیگ و برای مشتری های قدیمی هم فعاله.

لینک به دیدگاه

کی کامنتای منو پاک کرد:4_joy:

حرف بدی نزدماO.o

ویرایش شده توسط Keykhosro.Goorani
لینک به دیدگاه

درود دوستان

پیشگاماان اون طرح 3000 گیگش قابل تمدید هست، هم برای کاربران قدیمی، هم جدیدی و مشکلی نداره.

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

داداش شما زنگ بزن جویا بشو، یکی از دوستان دوبار زنگ زده گفتن بهش دائمیه طرح 3000 گیگ و برای مشتری های قدیمی هم فعاله.

خیلی خوب شد9_9. همین الان که از سر کار برگشتم باز دیدم اون صفحه رو. مثل این که حرف شما درسته . ویرایش کرده اون صفحه رو . از 900 گیگ شده  3 ترا  با همون قیمت قبلی. دم پیشگامان گرم!

ویرایش شده توسط sharjI
لینک به دیدگاه

دوستان دو تا سوال در مورد طرح مخابرات:

1 _ من که مشترک قبلی مخابرات هستم ایا تلفنی میتونم تغییر سرویس به طرحهای جدیدش بدم؟ چون اگه حضوری بخواد باید پدرمو ببرم و خیلی سخت میشه 

2_ اگر سرویسای جدید بگیرم حداقل چند وقت بعدش میتونم تقاضای تخلیه بدم؟ اخه ممکنه بعدا شرکتای دیگه پیشنهادات خوب بدن و بخوام تغییر شرکت بدم. 

چون میخوام اگر راحت تلفنی میشه تغییر سرویس داد فعلا برم روی  طرحای جدید چند روز تا شاید بعدا شرکتای دیگه طرحهای حجم پایین هم دادن و دوباره تغییر سرویس بدم

لینک به دیدگاه

زنگ زدم پارس انلاین میگه نمیتونید از مودم میکروتیک استفاده کنید کلا هیچی دیگه باید به پای این خط مسخره بسوزم!?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...