رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 55 دقیقه قبل، Mohammad98 گفته است :

دوستان دو تا سوال در مورد طرح مخابرات:

1 _ من که مشترک قبلی مخابرات هستم ایا تلفنی میتونم تغییر سرویس به طرحهای جدیدش بدم؟ چون اگه حضوری بخواد باید پدرمو ببرم و خیلی سخت میشه 

2_ اگر سرویسای جدید بگیرم حداقل چند وقت بعدش میتونم تقاضای تخلیه بدم؟ اخه ممکنه بعدا شرکتای دیگه پیشنهادات خوب بدن و بخوام تغییر شرکت بدم. 

چون میخوام اگر راحت تلفنی میشه تغییر سرویس داد فعلا برم روی  طرحای جدید چند روز تا شاید بعدا شرکتای دیگه طرحهای حجم پایین هم دادن و دوباره تغییر سرویس بدم

من تا چند روز پیش مخابرات داشتم

اره میتونی انلاین یا تلفنی سرویس جدید بگیری اما برا تخلیه حتما باید اون کسی که تلفن و اینترنت به اسمشه حضوری بره مخابرات تخلیه کنه

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 4 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

من تا چند روز پیش مخابرات داشتم

اره میتونی انلاین یا تلفنی سرویس جدید بگیری اما برا تخلیه حتما باید اون کسی که تلفن و اینترنت به اسمشه حضوری بره مخابرات تخلیه کنه

اقا من امر ز صبح رفتم‌مخابرات پرت الانمو تخلیه کنم تا تو یه شرکت جدید ثبت نام کنم.

اولش که کارمند مخابرات فقط سعی داشت منو بپیچونه.

گفتم میخوام پرتم تخلیه کنم.میگفت پرت چیه؟

گفتم پرت adsl

خلاصه ۲ دیقه توضیح دادم تا فهمید چیو میگم.

بعدش گفت الان همه شرکتا یکی شدن فرقی نداره چه شرکتی رو بگیری!

گفتم کجا همه یکی هست؟همون لحظه با گوشی رفتم سایت های وب تعرفه ها رو نشونش دادم‌ بعد با تعجب گفت اون کارشون غیر قانونی هست باید تعرفه یکی باشه!!!!

بعد گفت اگه پرتتو تخلیه  کتی دیگه نمیتونی جایی ثبت نام کنی چون pcmخططو میبندیم.اخرش دید که کوتاه نمیام و بازم میگم میخوام تخلیه کنم گفت برو فردا بیا مسئولش نیست!!

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

الان  دوستان با توجه به توضیحات پست قبلم  میتونم شکایت کنم ازشون؟مگه  میشه  بزور بگن باید  مخابرات  رو نگه  داری¬¬

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، peto گفته است :

الان  دوستان با توجه به توضیحات پست قبلم  میتونم شکایت کنم ازشون؟مگه  میشه  بزور بگن باید  مخابرات  رو نگه  داری¬¬

195 فرم پر کن قسمت تخلیه خط ، 2 ساعته خالی میکنن منم همون کارو کردم ، مملکت بی صاحب ، میخواستم پارس انلاین بگیرم که به زور هزینه رانژه 24 میخواست هر چی مصوبه و مدرک هم جلوشون گذاشتم مرغ یه پا داره ، تو سایتشون شکایت کردم فردا یه خانمه زنگ زد جریانو بهش گفتم گفت مسئول تو تبریز رنگ میزنه و قضیه رو حل میکنه که زنگ نزد منم همون دیروز از دیده بان گرفتم ، شرکتی که از همین الان داره خلاف قانون میره پس فردا  هر کاری دوست داشته باشه میکنه هر چند طرح جشنواره وسوسه انگیزه اما حروم خور هستن

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

195 فرم پر کن قسمت تخلیه خط ، 2 ساعته خالی میکنن منم همون کارو کردم ، مملکت بی صاحب ، میخواستم پارس انلاین بگیرم که به زور هزینه رانژه 24 میخواست هر چی مصوبه و مدرک هم جلوشون گذاشتم مرغ یه پا داره ، تو سایتشون شکایت کردم فردا یه خانمه زنگ زد جریانو بهش گفتم گفت مسئول تو تبریز رنگ میزنه و قضیه رو حل میکنه که زنگ نزد منم همون دیروز از دیده بان گرفتم ، شرکتی که از همین الان داره خلاف قانون میره پس فردا  هر کاری دوست داشته باشه میکنه هر چند طرح جشنواره وسوسه انگیزه اما حروم خور هستن

یعنی  بدونه مراجعه  حضوری میتونم  پرتمو تخلیه کنم؟

احتیاج به کارت ملی و این  چیزا نیست؟

بعد این 195  چیه شماره تلفن گویا هست؟

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، peto گفته است :

یعنی  بدونه مراجعه  حضوری میتونم  پرتمو تخلیه کنم؟

احتیاج به کارت ملی و این  چیزا نیست؟

بعد این 195  چیه شماره تلفن گویا هست؟

سوال اول و دوم نمیدونم چون تا حالا مخابرات نداشتم اما 195 سایته خود وزرات هستش و این isp  ها بدجوری ازش میترسن

https://195.ict.gov.ir/

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، peto گفته است :

اقا من امر ز صبح رفتم‌مخابرات پرت الانمو تخلیه کنم تا تو یه شرکت جدید ثبت نام کنم.

اولش که کارمند مخابرات فقط سعی داشت منو بپیچونه.

گفتم میخوام پرتم تخلیه کنم.میگفت پرت چیه؟

گفتم پرت adsl

خلاصه ۲ دیقه توضیح دادم تا فهمید چیو میگم.

بعدش گفت الان همه شرکتا یکی شدن فرقی نداره چه شرکتی رو بگیری!

گفتم کجا همه یکی هست؟همون لحظه با گوشی رفتم سایت های وب تعرفه ها رو نشونش دادم‌ بعد با تعجب گفت اون کارشون غیر قانونی هست باید تعرفه یکی باشه!!!!

بعد گفت اگه پرتتو تخلیه  کتی دیگه نمیتونی جایی ثبت نام کنی چون pcmخططو میبندیم.اخرش دید که کوتاه نمیام و بازم میگم میخوام تخلیه کنم گفت برو فردا بیا مسئولش نیست!!

اره میخواستن منم بپیچونن جوری جوابشونو دادم خودشون فهمیدن چیزی سرم میشه تو یه  ساعت تخلیه کردن

واقعا نمیدونم چه فکری با خودشون میکنن مردم الان همه یه تلگرام دارن و از همه چی سر در میارن 

اگه تخلیه نمیکنن باهاشون بد برخورد کن اینا حیوونن زبان ادم نمیفهمن

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

دوستان سوالی دارم

الان این شبانه که هست ترافیک داخلیه یا خارجی؟ یا نصف؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان دیروز به ۱۹۵ شکایت کردم الان پیگیری کردم نوشتن در حال پیگیری بعد snr خطم دیروز۸ بود امروز ۱۷ شده

برا اولین بار به این وزیر امیدوار شدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

دوستان دیروز به ۱۹۵ شکایت کردم الان پیگیری کردم نوشتن در حال پیگیری بعد snr خطم دیروز۸ بود امروز ۱۷ شده

برا اولین بار به این وزیر امیدوار شدم

195 قبل از این هم به همین صورت بود و سریع پیگیری می کردن و ربطی به وزیر جدید نداره. ظاهرا شما جدید باهاش آشنا شدین.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، HeX گفته است :

195 قبل از این هم به همین صورت بود و سریع پیگیری می کردن و ربطی به وزیر جدید نداره. ظاهرا شما جدید باهاش آشنا شدین.

اقا یه سوال

من الان ازشون شکایت کنم؟یا برم پرتمو خالی کنم  بعد که pcm منو بستن شکایت  کنم؟

میشه غیر حضوری هم در خواست داد که پرتمو  خالی کنم؟اینجوری هم وقتم گرفته نمیشه هم با اون زبون  نفهما دهن به دهن نمیشم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سوال اول و دوم نمیدونم چون تا حالا مخابرات نداشتم اما 195 سایته خود وزرات هستش و این isp  ها بدجوری ازش میترسن

https://195.ict.gov.ir/

رفتم شکایت کردم تو سایت.

الان نتیجه رو خودشون اعلام میکنن؟تماس گرفتن با شما؟

لینک به دیدگاه

دوستان اگر به هر دلیلی برای تخلیه مشکلی داشتین مخصوصا زمان پرت 2-20 روز !!!! حتما بهشون تذکر بدین طوری که بفهمن شما چیزی سرتون میشه اگر راه نیومدن میتونین بگین وزیر دستور دادن مخابرات موظف هست نهایت 1روزه تخلیه کنه اگر باز هم جواب نداد بهشون بگین با 195تماس میگیرین حتی میتونید جلو خودشون زنگ بزنین 

من خودم 2سال پیش طرف تخلیه نمیکرد الکی میگفت 1هفته زمان میبره زنگ زدم 195 بعد نیم ساعت یارو 195زنگ زد گذاشت رو حالت کنفرانس بعد زنگ زد به مسئول مخابرات طرفو از روش رد شد بنده خدا میگفت الان وقت کاری تموم شده فردا اول وقت تخلیه میکنیم یارو گفت بیخود تا تخلیه نکردین حق ندارین برین :4_joy::4_joy:

لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، ***sniper*** گفته است :

همه شرکتها چندین طرح خوب داشتن که همه رو راضی نگه دارن.هر بار هم یه ویژگی جدید ارائه میدادن،گیگ باکس،نیترو و ...

الان یعنی طرحهای قبلی رو ارائه بدن عزیزان شهرهای دیگر انتخابشونو از دست میدن؟

این طرح ها خوب  ولی پر از ابهامه و ضعفهایی داره.اینم بدونید سابقه نداره اینا به نفع ملت کار کنن،خلاصه یکارایی کردن که بعدا گندش در میاد.

فقط بازی با اعداد و کلماته و گول زدن مردمه.

سلام این یکی از خوبی هاشه به نظر شما ؟؟؟ من 6 روزه سرویس جدید 80 گیگی رو گرفتم که الان حجمم تموم شده و الان اینرنتم رو قطع نکردن ولی 5 کیلوبایت سرعت دارم از دیال آپ قدیم هم کمتره بطوریکه نمیتونم سایت لیون رو از 2 دقیقه کمتر باز کنم  . بخاطر دوبرابر کردن حجم بین الملل آسیاتک  من 80 گیگ رو در 6 روز مصرف کردم !! تو سرشون بخوره این حجم های بالا من 90 درصد کارهام رو از سایت های خارجی انجام میدم یعنی باید ماهانه 300 هزار تومان هزینه کنم با این اوصاف دوبرابر کردن و دزدی حجمم .

2222.thumb.jpg.887aaee7fd8cd0419d3de6c646a73446.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

دوستان اگر به هر دلیلی برای تخلیه مشکلی داشتین مخصوصا زمان پرت 2-20 روز !!!! حتما بهشون تذکر بدین طوری که بفهمن شما چیزی سرتون میشه اگر راه نیومدن میتونین بگین وزیر دستور دادن مخابرات موظف هست نهایت 1روزه تخلیه کنه اگر باز هم جواب نداد بهشون بگین با 195تماس میگیرین حتی میتونید جلو خودشون زنگ بزنین 

من خودم 2سال پیش طرف تخلیه نمیکرد الکی میگفت 1هفته زمان میبره زنگ زدم 195 بعد نیم ساعت یارو 195زنگ زد گذاشت رو حالت کنفرانس بعد زنگ زد به مسئول مخابرات طرفو از روش رد شد بنده خدا میگفت الان وقت کاری تموم شده فردا اول وقت تخلیه میکنیم یارو گفت بیخود تا تخلیه نکردین حق ندارین برین :4_joy::4_joy:

خیلی دوس دارم این اتفاق برا  کارمند مخابرات شهر مام بیفته  لعنتی  خیلی  آدم تخسی هست.

لینک به دیدگاه

دوستان صبحتون بخیر. امروز صبح من دانلودامو که شروع کردم اصلا تعجب کردم عجیب و  غریب.  سرعت بسیار زیاد تر از حد معمول شده بود تو آی دی ام . گفتم نکنه واسه خاطر زلزله این طوری شده ؟!O.o سیستماشون قاطی کرده.  تازه همین دیروز دوباره سرویس های جدید آورده بودن . الان رفتم تو پروفایل سایت مربوط به تامین کننده اینترنتم دوباره سرویس جدید آوردن از صبح تو سایت زده بودن  . دیدم سرویس من رو  از 2 تا 24 مگ تغیییر داده به صورت خودکار به 16 مگ . بدون هیچ هزینه ای. 

واسه خاطر همین سرعتم تو دانلود منجر 2 برابر شده ! دو مگ  و نیم در ثانیه O.o9_9xD

خداییش می خواستم تخلیه کنم به خاطر همین که سرویس های جدیدشو نزاشته بود .تازه این هیچ . مصرف منصفانه هم کرده 4 ترا ماهانه  . اونم یک به 3 . یعنی یک تراو  300  و خورده ای گیگ  در ماه اینترنت خارجی !:P

دیگه با خیال راحت یوتیوب می بینم. به این میگن رقابت سالم . تا یه بامبولی سر این اینترنت با تعرفه های جدید در نیاوردن باید تا می تونی ازش استفاده کنی که بعد ممکنه حسرت به دل بمونی:D

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، sharjI گفته است :

دوستان صبحتون بخیر. امروز صبح من دانلودامو که شروع کردم اصلا تعجب کردم عجیب و  غریب.  سرعت بسیار زیاد تر از حد معمول شده بود تو آی دی ام . گفتم نکنه واسه خاطر زلزله این طوری شده ؟!O.o سیستماشون قاطی کرده.  تازه همین دیروز دوباره سرویس های جدید آورده بودن . الان رفتم تو پروفایل سایت مربوط به تامین کننده اینترنتم دوباره سرویس جدید آوردن از صبح تو سایت زده بودن  . دیدم سرویس من رو  از 2 تا 24 مگ تغیییر داده به صورت خودکار به 16 مگ . بدون هیچ هزینه ای. 

واسه خاطر همین سرعتم تو دانلود منجر 2 برابر شده ! دو مگ  و نیم در ثانیه O.o9_9xD

خداییش می خواستم تخلیه کنم به خاطر همین که سرویس های جدیدشو نزاشته بود .تازه این هیچ . مصرف منصفانه هم کرده 4 ترا ماهانه  . اونم یک به 3 . یعنی یک تراو  300  و خورده ای گیگ  در ماه اینترنت خارجی !:P

دیگه با خیال راحت یوتیوب می بینم. به این میگن رقابت سالم . تا یه بامبولی سر این اینترنت با تعرفه های جدید در نیاوردن باید تا می تونی ازش استفاده کنی که بعد ممکنه حسرت به دل بمونی:D

سرویستون چی هست؟ چه سرعتی؟ نامحدود؟

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

دوستان 

من امروز اولین استفادمو از طرح های جدید غیر حجمی کردم در یک کلام واقعا افتضاح بود سرعت 512 کیلوبایت اسیاتک گرفتم سرعت دانلودم  به 60 کیلوبایت هم نمیرسه نمیشه اصلا باهاش هیچی دانلود کرد 

اینترنت بهتر شده مثلا !!!

الان میخوام سرعتمو ارتقا بدم ببینم چی میشه میتونم چیزی باهاش دانلود کنم یا نه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sharjI گفته است :

درود پیشگامانی؟ یه عکس از پنلت بزار، البته اینکار طبیعی بود چون فن اوا هم حجم ترافیک بین الملل سرویس 8 مگابیتشو به 200 و 16 رو به 1 ترا بایت افزایش داده بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، peto گفته است :

رفتم شکایت کردم تو سایت.

الان نتیجه رو خودشون اعلام میکنن؟تماس گرفتن با شما؟

بله تماس گرفتن از طرف شرکت مربوطه و اس ام اپیگیری از 195 اومد

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Majidi گفته است :

سلام این یکی از خوبی هاشه به نظر شما ؟؟؟ من 6 روزه سرویس جدید 80 گیگی رو گرفتم که الان حجمم تموم شده و الان اینرنتم رو قطع نکردن ولی 5 کیلوبایت سرعت دارم از دیال آپ قدیم هم کمتره بطوریکه نمیتونم سایت لیون رو از 2 دقیقه کمتر باز کنم  . بخاطر دوبرابر کردن حجم بین الملل آسیاتک  من 80 گیگ رو در 6 روز مصرف کردم !! تو سرشون بخوره این حجم های بالا من 90 درصد کارهام رو از سایت های خارجی انجام میدم یعنی باید ماهانه 300 هزار تومان هزینه کنم با این اوصاف دوبرابر کردن و دزدی حجمم .

2222.thumb.jpg.887aaee7fd8cd0419d3de6c646a73446.jpg

دوست عزیز میزان ترافیکی که در تعرفه خریداری شده نوشته شده بر اساس ترافیک داخلی هست به همین دلیل ترافیک 2برابر کسر میشه این کاملا درست هست یعنی شما باید دقت میکردین تعرفه شما 80گیگ داخلی هست و در صورت استفاده خارجی 40گیگ 

لینک به دیدگاه

اینترنت شاتل من فردا تموم میشه، به نظر شما حالا از کدوم isp اينترنت  بگیرم؟ 

البته اینم بگم که طرح آرت 1 من تا یک سال قابل تمدید ه. 

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، micpet گفته است :

اینترنت شاتل من فردا تموم میشه، به نظر شما حالا از کدوم isp اينترنت  بگیرم؟ 

البته اینم بگم که طرح آرت 1 من تا یک سال قابل تمدید ه. 

سلام

اگر مصرفتون جوری نیست که بخورید به کاهش سرعت فوق العاده (ناشی از دانلود زیاد) ، فک کنم طرح قبلیتون بهتر باشه.. بنظرم ماهی 30 تومن میگیرن ازتون...

منتهی اگه حجم دانلودتون خیلی زیاده طبیعتا این طرح بدردتون نمیخوره (بنظرم با توجه به اینکه تا الان جوابگوتون بوده در نتیجه حجم دانلودتون با این طرح تطبیق داره و میتونید عوض نکنید)
صبر کردن هم فعلن تاکتیک خوبیه چون شرکتا دارن تو سر و کله هم میزنن یه چند وقتیه. منتهی مطمعنن قیمت و سرعت همونیه ه بهشون ابلاغ شده. فقط ممکنه آستانه حجم منصفانه کم و زیاد شه بنظرم

ویرایش شده توسط hosseinskandari
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، hosseinskandari گفته است :

سلام

اگر مصرفتون جوری نیست که بخورید به کاهش سرعت فوق العاده (ناشی از دانلود زیاد) ، فک کنم طرح قبلیتون بهتر باشه.. بنظرم ماهی 30 تومن میگیرن ازتون...

منتهی اگه حجم دانلودتون خیلی زیاده طبیعتا این طرح بدردتون نمیخوره (بنظرم با توجه به اینکه تا الان جوابگوتون بوده در نتیجه حجم دانلودتون با این طرح تطبیق داره و میتونید عوض نکنید)
صبر کردن هم فعلن تاکتیک خوبیه چون شرکتا دارن تو سر و کله هم میزنن یه چند وقتیه. منتهی مطمعنن قیمت و سرعت همونیه ه بهشون ابلاغ شده. فقط ممکنه آستانه حجم منصفانه کم و زیاد شه بنظرم

مصرف من ماهی حدود 40 گیگه و همین طرح فعلی (آرت 1) صد درصد جواب گو هست و کاهش سرعت هم ندارم ولی از طرفی سرعت و طرح های جدید دیدبان نت، های وب ... آدم رو وسوسه میکنه، همینش منو دو دل کرده ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...