رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 6 دقیقه قبل، hmasroor گفته است :

بله بفرمایید:

تست سرعت با سایت speedtest.net:

پینگ به آی پی 8.8.8.8 گوگل:

سرعت دانلود با نرم افزار IDM:

البته سرعت دانلودم همیشه بین 120 تا حداکثر همین 350 کیلوبایت متغیره ولی حداکثر همین 350 هستش.

دستت درد نکنه داداش، در مورد سرعت دانلودت اگر سرویس 3 مگابیت خریدی باید همیشه بالا 300 کیلیو دانلود داشته باشی، وضعیت خطت چطوره؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان من از نظر نت خیلی بد بختم خخخخ

توی مرکز مخابرات مفتح حتی فن آوا هم پر هستش، و رفتم تو صفش...

دیگه چه شرکتی میمونه؟

شاتل، پارس آنلاین، های وب، پیش گامان، های وب، صبا نت( یا تو این منطقه نمیدن، یا پر هستن)،

نمیدونم چی کار کنم...

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

خداییش این طرحای جدید غوغایی کردا!!!

کی فکرشو میکرد در حال حاضر به چنین طرح هایی دسترسی پیدا کنیم

خیلی ها بجای فکر کردن به این چیزا سرشون با فوش دادن و اعتراض به وزیر گرم بود

و البته کسی مثل من هم که فکرشو میکردم از این فوش ها بی نصیب نبودم:34_rolling_eyes:

لینک به دیدگاه

من طرح 2 مگ 75 گیگ در ماه مخابرات رو گرفتم 3 ماهش 79 تومن. سرعتش نسبت به سرویس طلایی که داشتم یکیه.

نسبت به هزینه های قبل که برای طرح طلایی و خریدن حجم اضافه میکردم واسه من عالیه

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سرویس 3 مگ دیده بان امروز برام فعال شد اگه فن اوا طرحهاشو زودتر اعلام میکرد از اون میگرفتم . دوستان هر کی از شرکتهای جدید سرویس میگیره تستش و نحوه برخورد کارکنانش  اینجا بزاره .قبلا که میخواستم از پارس انلاین بگیرم به دلیل گرون فروشی و طرز برخورد بیسوادانه کارکنان بیخیالش شدم .

2.thumb.jpg.aaeec13a8b73f951481bf5a44ed5d187.jpg

چرا این قدر آپلود رو پایین بستن برات؟

مگر Adsl سرعت آپلودش تا دو مگ نیست؟

زنگ بزن بگو بزاره روی یک مگ. وقتی چند نفر هجوم بیارن روی نت سرعت پایداری بهتری داره روی 1 مگ.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

درود دوستان عزیز

بلاخره فن آوا طرح های نهاییشو اعلام و تاییدکرد، طی تماسی که همین الان با پشتیبانیشون داشتم، سرویس ها

پس از اتمام مصرف منصفانه بر اساس طرح بین 128 کیلو بیت تا 3 مگابیت سرعتاشون کم میشه.

پس حتی پس از اتمام ترافیک هم اینترنت نسبتا پرسرعتی خواهید داشت.

512 کیلو بیت و 1 مگابیت ====> 128 کیلوبیت

2 مگابیت ====> 256 کیلوبیت

3 مگابیت ====> 512 کیلوبیت

4 مگابیت ====> 1 مگابیت

8 مگابیت ====> 2 مگابیت

16 مگابیت ====> 3 مگابیت

3-mb-dar2.thumb.png.cb98667f1c21c232c72d6cff56a29b0c.png

تشکر.

میگم این داستان این که اگر بری روی حداقل سرعت فقط میتونی از سایت های داخلی استفاده کنی؟ یا درستش کردن؟

isp های دیگه حداقل سرعت رو اعلام نکردن هنوز؟

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Daniel110 گفته است :

دوستان ببخشید شاید سوالم مربوط نباشه

ولی نمی دونید که فیبر نوری تا چه زمانی در انحصار مخابراته؟

من یه جایی میخوندم فکر کنم تا سال 1399 قرارداد انحصارشون هست و اینکه احتمالش هست بازم تمدید شه

شرکت ایرانیان نت با همکاری ایرانسل هم دارن  یه سری انحصار ها به وجود میارن که البته فعلا بیشتر رو کابل کشی شهری و بین شهری تمرکز دارن و فعلا بلای جون مصرف کننده خانگی نشدن

لینک به دیدگاه

من فن آوا دارم اولش مشکل داشتم تو دانلود شبانه ولی الان خدایی خوبه و با سرعت 3 مگابیت هر شب 6 گیگ از ساعت 2 تا 8 صبح با IDM دانلود میکنم.
من که فعلاً راضیم و اگه همینطوری رویه پیشرفتشون ادامه پیدا کنه عالیه.الان واقعاً خوشحالم که از آسیاتک جمع آوری کردم آمدن فن آوا.
فقط تنها بدیه فن آوا اینه که پشتیبانی و حتی بخش فروشش دیر جواب میده و گاهی اوقات هم قطعی بدون Link Down شدن دارم که اونم در حد چند دقیقه است.
سلام
من شاتل دارم سرعت هشت مگ سرعت دانلود ۱.۵ تا ۱.۸ هست ، شبانه از ساعت یک تا هشت. حدود ۲۰ تا ۲۵ گیگ می گیره . البته یکی دو ساعت اول سرعت پایین هست حدود ۵۰ سه به بعد میره بالا ، منم اتومات یه سیستم گذاشتم برای دانلود خودش روشن میرشه دان می کنه خاموش می شه [emoji16]

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

تشکر.

میگم این داستان این که اگر بری روی حداقل سرعت فقط میتونی از سایت های داخلی استفاده کنی؟ یا درستش کردن؟

isp های دیگه حداقل سرعت رو اعلام نکردن هنوز؟

سلام سعید جان، خواهش

والا اینشو نمیدونم، و به نظرم بعید هستش، تمام سایت ها باز می کنه  آی اس پی های دیگه هنوز خیر.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

خیلی ها بجای فکر کردن به این چیزا سرشون با فوش دادن و اعتراض به وزیر گرم بود

و البته کسی مثل من هم که فکرشو میکردم از این فوش ها بی نصیب نبودم:34_rolling_eyes:

بخاطر رقابت شرکتهای کوچکتر و ارائه طرحهای بهتر ، وضعیت بهتر شده ، مثلا اسیاتک نگاه سرویس 2 مگ 25 گیگ میده ، اگه بقیه شرکتها اینجوری بودن طرح بدی میشد . فعلا اولین ماه از این طرح هستش و رقابت جذب مشتری طرحهای متنوع و به صرف ارائه میشن ، این پول پرستهایی که میشناسم تا خرشون از پل عبور کرد دیگه به فکر منافع مردم نیستن ، امیدوارم  اینجوری نباشه  .

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Keykhosro.Goorani گفته است :

من یه جایی میخوندم فکر کنم تا سال 1399 قرارداد انحصارشون هست و اینکه احتمالش هست بازم تمدید شه

شرکت ایرانیان نت با همکاری ایرانسل هم دارن  یه سری انحصار ها به وجود میارن که البته فعلا بیشتر رو کابل کشی شهری و بین شهری تمرکز دارن و فعلا بلای جون مصرف کننده خانگی نشدن

PCM منظورتون هست یا FTTH ?

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

PCM منظورتون هست یا FTTH ?

pcmکه حسابش جداش!ربطی نداره!!

تازه فکر کنم همین الانشم به دستور وزیر در حال رفع انحصاره

http://www.farsnews.com/13960905000559

لینک به دیدگاه

پس از اتمام حجم مصرف منصفانه بر اساس سرویس خریداری شده، سرویستون به این سرعت ها و نامحدود تا پایان زمان تبدیل میشه.
* پس از اتمام مصرف منصفانه امکان دسترسی به تمام سایت ها چه داخل و چه خارج وجود خواهد داشت.

photo_2017-12-24_12-50-28.thumb.jpg.67302f304c430c03e76ec5665a1d381e.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان بعد از شکایت به 195 امروز سرعتمو چک کردم دیدم حدود 150KB سرعتش افزایش پیدا کرده! نمیدونم درست شده یا نه! آخه مودم نشون میده روی 6144 قفل شده سرعت! چطور ممکنه؟ و اینکه سرویس 8مگ مگه نباید سرعت دانلودش 1MB باشه؟؟

96-10-c18-86.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 16 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

دوستان بعد از شکایت به 195 امروز سرعتمو چک کردم دیدم حدود 150KB سرعتش افزایش پیدا کرده! نمیدونم درست شده یا نه! آخه مودم نشون میده روی 6144 قفل شده سرعت! چطور ممکنه؟ و اینکه سرویس 8مگ مگه نباید سرعت دانلودش 1MB باشه؟؟

96-10-c18-86.jpg

اگه سرعتت تو مودم 6 مگ باشه ، همون 800 تا میگیری ، نمیدونم شاید خطت کشش 8 مگ نداره

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

اگه سرعتت تو مودم 6 مگ باشه ، همون 800 تا میگیری ، نمیدونم شاید خطت کشش 8 مگ نداره

نه پارس آنلاین روی 6 قفل کرده. خطم تا 9 کش داره

96-10-c18-86.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

نه پارس آنلاین روی 6 قفل کرده. خطم تا 9 کش داره

96-10-c18-86.jpg

زنگ بزن بیچارشون کن باید رو 8 بزارن ، منم میخواستم از اینا بگیرم اما طرز برخورد کارکنانش و 12 تومن هزینه اضافه نصب و نگهداری ، بیخیالش شدم ، شما چقدر هزینه رانژه دادی؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

زنگ بزن بیچارشون کن باید رو 8 بزارن ، منم میخواستم از اینا بگیرم اما طرز برخورد کارکنانش و 12 تومن هزینه اضافه نصب و نگهداری ، بیخیالش شدم ، شما چقدر هزینه رانژه دادی؟

من 3 سال میشه از پارس آنلاین استفاده میکنم.یادم نمیاد هزینش. از اونموقع برام سرعت مهم نبود و بیشتر 128 نامحدود استفاده میکردم و به بخاطر اون از سرعت آخرش خبر نداشتم تا 2-3 روز پیش که 8mb خریدم. واقعا هم برخوردشون خیلی بده! انگار مفت برامون اینترنت میدن! چندبارم زنگ زدم ولی رسیدگی نکردن! واسه اونم به 195 شکایت کردم ولی اونم زیاد کارساز نشده..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

من 3 سال میشه از پارس آنلاین استفاده میکنم.یادم نمیاد هزینش. از اونموقع برام سرعت مهم نبود و بیشتر 128 نامحدود استفاده میکردم و به بخاطر اون از سرعت آخرش خبر نداشتم تا 2-3 روز پیش که 8mb خریدم. واقعا هم برخوردشون خیلی بده! انگار مفت برامون اینترنت میدن! چندبارم زنگ زدم ولی رسیدگی نکردن! واسه اونم به 195 شکایت کردم ولی اونم زیاد کارساز نشده..

هزینه رانژه همه میدونن 12 تومنه ، اینا 24 میخواستن به سایت اصلیشون شکایت کردم که چرا 2برابر میگیرید گفتن حل میکنیم با نمایندگی تبریز و فلان ، از نمایندگی زنگ زدن گفتن 12 تومن اضافه هزینه نصب و نگهداری !!! مگه 12 تومن اولی هزینه نصب نیست که دوباره هزینه میخواین ، از تهران همین الان زنگ زدن پیگیر شدن گفتم هزینه زیاد میخواین گفتن همونه منم گفتم از شما سرویس نمیگیرم ، 5 روز پیش از دیده بان گرفتم ، با 20 گیگ حجم بیشتر نسبت به پارس افلاین ، پارس انلاین جشنواره 6 ماهه خوبه به صرفست حتی با 12 تومن اضافه میشه 134 تومن ، 6 ماه ،360 گیگ حجم خارجی سرعت 3 مگ ، اما طرز برخورد و نحوه سرویس دهی خوشم نیومد از دیده بان گرفتم 3 مگ 80 گیگ هزینه کل 51 تومن 1 ماهه

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

هزینه رانژه همه میدونن 12 تومنه ، اینا 24 میخواستن به سایت اصلیشون شکایت کردم که چرا 2برابر میگیرید گفتن حل میکنیم با نمایندگی تبریز و فلان ، از نمایندگی زنگ زدن گفتن 12 تومن اضافه هزینه نصب و نگهداری !!! مگه 12 تومن اولی هزینه نصب نیست که دوباره هزینه میخواین ، از تهران همین الان زنگ زدن پیگیر شدن گفتم هزینه زیاد میخواین گفتن همونه منم گفتم از شما سرویس نمیگیرم ، 5 روز پیش از دیده بان گرفتم ، با 20 گیگ حجم بیشتر نسبت به پارس افلاین ، پارس انلاین جشنواره 6 ماهه خوبه به صرفست حتی با 12 تومن اضافه میشه 134 تومن ، 6 ماه ،360 گیگ حجم خارجی سرعت 3 مگ ، اما طرز برخورد و نحوه سرویس دهی خوشم نیومد از دیده بان گرفتم 3 مگ 80 گیگ هزینه کل 51 تومن 1 ماهه

خوب کار کردی!

منم شاید از شاتل بگیرم. شنیدم سرعت بیشتری میده. یا از فن آوا بگیرم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، TABRIZI گفته است :

خوب کار کردی!

منم شاید از شاتل بگیرم. شنیدم سرعت بیشتری میده. یا از فن آوا بگیرم.

فن اوا بهتره ، خودم احتمالا ماه بعد برم سمت فن اوا

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

فن اوا بهتره ، خودم احتمالا ماه بعد برم سمت فن اوا

بهترین سرویس دهدنه ای که بیشترین حجم و سرعت رو در اختیار میزاره کدومه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

جالبه من از اسیا تک سرویس 1 مگ 30 گیگ رو برداشتم

میگن مصرف ترافیک از سایتهای خارجی دوبله هست من حدود 10 گیگ دانلود کردم 30 گیگ تموم شد. مثل تلمبه پمپ بنزین شماره میندازه بعد سرعت از سرور سونی اومده روی سرعت سرسام اور 1.5 کیلوبیت (دوستان دقت کنید کیلوبیت هست نه مگابیت)واقعا ادم دیوونه میشه باین سرعت از بس بالاست . برگشتیم باز به همون دایالاپ قدیم

زنگ زدم میگه این کجاش منصفانه هست .میگه 30 گیگ با سرعت خوب دارید بقیش به ... میگم خوب این که شما حجم معلوم کردید بعد زدید نامحدود !!! این معنی دقیقش چیه ؟ میگه ما معلوم نکردیم !!! میگم الان این منصفانه بودنش کجا معلوم میشه !!! از لحاظ شما منصفانه هست وبس

الان دنیا داره میره رو سرویس های گیگابیت !!! ما برگشتیم به کیلوبیت !!!! پیشرفت ازین بهتر !!! کجای دنیا دیدید که نسبت به بقیه کشورها به صورت چپه پیشرفت بشه !!!!

واقعا برای خودمون ناراحتم :(

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، hd5870 گفته است :

درود

جالبه من از اسیا تک سرویس 1 مگ 30 گیگ رو برداشتم

میگن مصرف ترافیک از سایتهای خارجی دوبله هست من حدود 10 گیگ دانلود کردم 30 گیگ تموم شد. مثل تلمبه پمپ بنزین شماره میندازه بعد سرعت از سرور سونی اومده روی سرعت سرسام اور 1.5 کیلوبیت (دوستان دقت کنید کیلوبیت هست نه مگابیت)واقعا ادم دیوونه میشه باین سرعت از بس بالاست . برگشتیم باز به همون دایالاپ قدیم

زنگ زدم میگه این کجاش منصفانه هست .میگه 30 گیگ با سرعت خوب دارید بقیش به ... میگم خوب این که شما حجم معلوم کردید بعد زدید نامحدود !!! این معنی دقیقش چیه ؟ میگه ما معلوم نکردیم !!! میگم الان این منصفانه بودنش کجا معلوم میشه !!! از لحاظ شما منصفانه هست وبس

الان دنیا داره میره رو سرویس های گیگابیت !!! ما برگشتیم به کیلوبیت !!!! پیشرفت ازین بهتر !!! کجای دنیا دیدید که نسبت به بقیه کشورها به صورت چپه پیشرفت بشه !!!!

واقعا برای خودمون ناراحتم :(

ببینین عملکرد یک شرکت رو رو همه شرکت ها خالی نکنین، الان شما انتخاب های خیلی بهتری برای خرید دارین، این اینستاگرام و شبکه های اجتماعی رو دنبال کنین می بینین خیلی ها از

این سرویس های جدید رضایت کامل دارن، این ضعف آسیاتک رو نشون میده، طرح های فن آوا رو با یه هزینه معقول تهیه کنین، حتی پس از اتمام مصرف منصفانه هم سرعت قابل قبولی خواهید

داشت، علاوه بر این دانلود شبانه رایگان در تمام سرویس ها در نظر گرفته شده که به وسیله اون می تونین حجم اصلیتونو حفظ کنین.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، TABRIZI گفته است :

بهترین سرویس دهدنه ای که بیشترین حجم و سرعت رو در اختیار میزاره کدومه؟

بستگی داره من مثلا سرعتهای 2 و 3 و4 مگابیت مدنظرم بود و طبق تحقیقی که کردم بیشترین حجم دیده بان میده (من 3 مگ گرفتم با 80 گیگ ترافیک خارجی و 160 گیگ داخلی، سرعت رو 3 مگ قفله و  با 400 کیلوبایت دانلود میکنه ، وضعیت پینگ هم میزارم)، اما با توجه به طرحهای جدید فن اوا که هم ساعات شبانه داره و هم بعد از تموم شدن حجم سرعت حدوداً به یک چهارم سرویس فعلی کاهش پیدا میکنه ، مثلا 4 مگ میشه 1 مگ ، 8 مگ میشه 2 مگ ، بهترین isp از نظر ارائه طرحهای جدید فن اوا هستش.

الان فن اوا واسه سرعت 16 1 ترا حجم خارجی گذاشته که بعد مصرفش (اگه بتونی تموم کنی) سرعت میاد رو 3 مگ ، دوستان اسیاتکی (خودم تا 1 هفته پیش اسیاتکی بودم) حتما ازش تخلیه کنید ، چون به شعور ما توهین میکنه و نه حجم درست حسابی میده و نه چیز دیگه

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...