رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 52 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

مودمتو ریست کردِی؟

اره اون دکمه ش رو زدم .
هرچی ریست میکنم،ویندوز هم عوض کردم اصن نمیره 192.168.1.1

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 2 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

مودمتو از سورخ کوچیکی داره با سوزن ریست فکتوری کن ، دوباره تنظیم کن ، برای منم پیش اومده بود که رمز ادمین قبول نمیکرد

Capture.thumb.PNG.1d2d47b4b8723aa54dbfd4b53df4bc51.PNG

اخه نمیره توش به اون صفحه نمیرسه بزنم admin/admin یوزر پسورد رو !

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، game over گفته است :

Capture.thumb.PNG.1d2d47b4b8723aa54dbfd4b53df4bc51.PNG

یه بار هم مودم خودم همینطوری شد.اصلا وارد پنل تنظیمات نمیشد.بعضی بعضی وقت ها میومد و میشد وارد بشم اما دیگه بعدش نمیشد.هر چه ریست میکردم و خاموش و روشن میکردم و .... باز درست نشد

درست نشد و مجبورم شدم رو اخرین روز های باقی مانده گارانتی بفرستم بره گارانتی.دسشون درد نکنه یه نو بهم دادن .و مشکلی نداشت  این جدیده

ویرایش شده توسط Yasin.s
لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، game over گفته است :

درود

با کابل لن وصل کن به سیستم و امتحان کن، از سلامت کابل شبکه مطمئن بشو اگر کابل شبکه داشتی با دو تا کابل متفاوت تست کن، سیم تلفن رو پشت مودم نصب نکن.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

سلام

من چند روز پیش به ۱۹۵ برا کیفیت نامناسب خط از مخابرات شکایت کردم الان مخابرات زنگ زده میگه به همون شرکتی که ازش سرویس میگیری شکایت کن ?

به پارس انلاین شکایت میکنم میگه از مخابرات شکایت کن

دولت نداریم که اینم از ۱۹۵ که تعریفشو میکنن

الان کیفیت خط دست کدوم شرکت؟؟

اینترنتم همش قطع و وصل میشه و سرعتشم کمه

Screenshot_20171225-141952.thumb.png.a818415626fc8daee749401e9dc6e497.png

خیلی فاصلت از مرکز  زیاده ...

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، crash گفته است :

خیلی فاصلت از مرکز  زیاده ...

حدود ۳ یا ۴ کیلومتره زیاد؟

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این آهنگِ مصرف  نمیتونم همشو مصرف کنم:35_thinking:

screen479.thumb.jpg.c67ef2a72e249532291422f1ea058596.jpg

به نظر میاد باید مصرفم رو ببرم بالا! (تفکرِ لُریِ من:D)

قبلا برای حجمی معادل نصفِ طرح فعلیم و یا حتی کمتر از نصف ، حدود دو برابر هزینه این طرح فعلی پرداخت میکردم...

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

با این آهنگِ مصرف  نمیتونم همشو مصرف کنم:35_thinking:

screen479.thumb.jpg.c67ef2a72e249532291422f1ea058596.jpg

به نظر میاد باید مصرفم رو ببرم بالا! (تفکرِ لُریِ من:D)

قبلا برای حجمی معادل نصفِ طرح فعلیم و یا حتی کمتر از نصف ، حدود دو برابر هزینه این طرح فعلی پرداخت میکردم...

اینم یه مشترک راضی، خدا پدر مادر این وزیر رو بیامرزه، این قدر فحشش میدن ما حداقل یک بار اینارو بگیم، جدا از خوشی به عنوان کسی

که خیلی پیگیر این طرح ها جدید بودم وضع اینترنت به نسبت قبل برای عموم بهتر شده، منتهی شاید این وسط یه تعدادی هم متضرر شدن

نمونش هم تو تاپیک های قبلی هست.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

اینم یه مشترک راضی، خدا پدر مادر این وزیر رو بیامرزه، این قدر فحشش میدن ما حداقل یبار اینارو بگیم، جدا از خوشی به عنوان کسی

که خیلی پیگیر این طرح ها جدید بودم وضع اینترنت به نسبت قبل برای عموم بهتر شده، منتهی شاید این وسط یه تعدادی هم متضرر شدن

نمونش هم تو تاپیک های قبلی هست.

البته من هم بهش بد و بیراه گفته بودم ! بارها براش نوشته بودم وزیرِ قلابی :D

تنها نا رضایتیم اینه که بستر وایرلس من با توجه به فاصلم و قدرت امواج دریافتی(همون میکروتک) برای بیش از 10 مگابیت خیلی اذیت میکنه و مدام قطعی میده ، برای همین گفتم روی همون 10 بذارن ، که البته این نارضایتی هم به هر حال به دلیل بستری هست که من استفاده میکنم

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Farjam گفته است :

البته من هم بهش بد و بیراه گفته بودم ! بارها براش نوشته بودم وزیرِ قلابی :D

تنها نا رضایتیم اینه که بستر وایرلس من با توجه به فاصلم و قدرت امواج دریافتی(همون میکروتک) برای بیش از 10 مگابیت خیلی اذیت میکنه و مدام قطعی میده ، برای همین گفتم روی همون 10 بذارن ، که البته این نارضایتی هم به هر حال به دلیل بستری هست که من استفاده میکنم

خب دیگه این گردن وزیر نیست که خخخخ

حالا یه سوال تا چند وقت قبل می تونستی با 80 تومن سرعت 10 مگابیت با 350 گیگ بخری؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

حدود ۳ یا ۴ کیلومتره زیاد؟

بلی...

اینم جهت رفرنس:

(مقدار attenuation به dB )

Less than 1km = 24Mbit
1.0km = 13.81dB = 23Mbit
1.5km = 20.7dB = 21Mbit
2.0km = 27.6dB = 18Mbit
2.5km = 34.5dB = 13Mbit
3.0km = 41.4dB = 8Mbit
3.5km = 48.3dB = 6Mbit
4.0km = 56dB = 4Mbit
4.5km = 62.1dB = 3Mbit
5.0km = 69dB = 2Mbit

بعد در نظر داشته باش فاصله فیزیکی ملاک نیست و طول سیم کشی مهم هست)..

لینک به دیدگاه

من هم شاتل گرفتم 8 مگ با 175 گیگ ترافیک خارجی که تو جشنواره یلدا گرفتم ماهی 40 تومن سرعت هم 1 مگ ثابت هست

با سبک مصرفی که من داشتم 175 تا هم تموم نمیشه تا اخر ماه :D

طرح ها خیلی خوب شده  فقط اسیاتک اعصاب ما خراب کرده بود که اومدم شاتل 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ahmad91 گفته است :

من هم شاتل گرفتم 8 مگ با 175 گیگ ترافیک خارجی که تو جشنواره یلدا گرفتم ماهی 40 تومن سرعت هم 1 مگ ثابت هست

با سبک مصرفی که من داشتم 175 تا هم تموم نمیشه تا اخر ماه :D

طرح ها خیلی خوب شده  فقط اسیاتک اعصاب ما خراب کرده بود که اومدم شاتل 

بنده قبلا  طرح گرفتم 1 مگابیت سرعت دانلودم 2 مگابایته!

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

بنده قبلا  طرح گرفتم 1 مگابیت سرعت دانلودم 2 مگابایته!

خب این مال قبله و دوما  به شما بیشتر از سرعتی که باید می دادن دادن که همین مساله باعث کمبود پهنای باند و افت سرعت اینترنت میشه. بیایم برای بهتر شدن کمی از منافع شخصیمون بگذریم

و به آینده امیدوار باشیم تا همه بتونن به اینترنت با سرعت و حجم معقول با قیمت مناسب دسترسی داشته باشن.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

خب این مال قبله و دوما  به شما بیشتر از سرعتی که باید می دادن دادن که همین مساله باعث کمبود پهنای باند و افت سرعت اینترنت میشه. بیایم برای بهتر شدن کمی از منافع شخصیمون بگذریم

و به آینده امیدوار باشیم تا همه بتونن به اینترنت با سرعت و حجم معقول با قیمت مناسب دسترسی داشته باشن.

البته حداقل 1 مگابیت بود حداکثر 16 مگابیت پس زیاد از حد ندادن!

الان بنده از تجربم گفتم چ ربطی به منافع شخصی داشت؟ :|

بله واقعا خودم قبل این اینترنت 512-256 کیلو بایت استفاده  میکردم که خیلیم بد بودن !

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

البته حداقل 1 مگابیت بود حداکثر 16 مگابیت پس زیاد از حد ندادن!

الان بنده از تجربم گفتم چ ربطی به منافع شخصی داشت؟ :|

بله واقعا خودم قبل این اینترنت 512-256 کیلو بایت استفاده  میکردم که خیلیم بد بودن !

ببینین حرفتونو من اینجور برداشت کردم که منظورتون اینه که اینترنت بهتری داشتین، ببینین یه کاربری بود خودتون هم دیدین حتما در صفحات قبل

بارها بنده رو متهم کرد به خاطر اینکه این طرح ها به نفعم شده دارم در موردشون مثبت فکر می کنم و به نوعی جانب داری می کنم، درسته من فکر نمی کردم

که طرح های جدید به این شکل باشن، پیش خودم فکر می کردم وضع بهتر میشه اما نه در این حد، ما نباید بیایم صرفا وضعیت اینترنت خودمون رو در نظر بگیریم 

خیلی جاها هستن فیبر نورین و در انحصار مخابرات و خیلی از عزیزان نمیتونن سرویس هایی از سایر شرکت ها رو داشته باشن، مثلا همین آسیا تک، شاتل اکثر دوستان

طرح های جشنواره ای شونو راضی بودن و گرنه تعرفه های عادیشون واقعا در مقابل این طرح ها حرفی برای گفتن نداشتن، الان این طرح ها برای اکثر کاربران تو سرتاسر کشور

حتی روستاها هم قابل دسترسیه، تعرفه های مخابرات هم اونقدر بد نیست، پس در مجموع این تعرفه های جدید به نفعه همه شده.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، game over گفته است :

اینترنت کشور هم وضعش خوب شده،پیشرفت یعنی این..| 

یه سری ها پول میگیرن فقط بدبختی های موجود رو دیکته کنن  انگار
خب پیشرفت یعنی همین دیگه
درسته عالی نیست شرایط
ولی با همون پول بجای 10 گیگ 90گیگ گیر آدم میاد
یکم مثبت نگری به جایی بر نمیخوره !

حالا هی بگین من چرا اینجا بدنیا اومدم

همه چی گرونه

فلان بیسار

انگار خودش مثه ی شهروند اروپایی رفتار میکنه خخ

سلام دوست عزیز

وضع اینترنت باید چندین سال قبل به این شکل در میوامد نه الان

اون بدبختی های موجود هم فقط اینترنت هست به نظر شما ؟؟

زمانی میتونیم مثبت نگر باشیم که امیدی به زندگی و آینده داشته باشیم .

اینجا به دنیا اومدن کلی درد و رنج داشته برای هزاران نفر که اینترنت براشون اصلا اااااا مهم نیست.

چرا نباید شبیه یک شهروند اروپایی رفتار کنیم مگه ما از زیر بته به عمل اومدیم .

دوست من شما اینترنت و طرح های جدید دلتون رو خوش کرده ایکاش زندگی هم دل ما رو خوش کنه یک روز که فکر نکنم .

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

ببینین حرفتونو من اینجور برداشت کردم که منظورتون اینه که اینترنت بهتری داشتین، ببینین یه کاربری بود خودتون هم دیدین حتما در صفحات قبل

بارها بنده رو متهم کرد به خاطر اینکه این طرح ها به نفعم شده دارم در موردشون مثبت فکر می کنم و به نوعی جانب داری می کنم، درسته من فکر نمی کردم

که طرح های جدید به این شکل باشن، پیش خودم فکر می کردم وضع بهتر میشه اما نه در این حد، ما نباید بیایم صرفا وضعیت اینترنت خودمون رو در نظر بگیریم 

خیلی جاها هستن فیبر نورین و در انحصار مخابرات و خیلی از عزیزان نمیتونن سرویس هایی از سایر شرکت ها رو داشته باشن، مثلا همین آسیا تک، شاتل اکثر دوستان

طرح های جشنواره ای شونو راضی بودن و گرنه تعرفه های عادیشون واقعا در مقابل این طرح ها حرفی برای گفتن نداشتن، الان این طرح ها برای اکثر کاربران تو سرتاسر کشور

حتی روستاها هم قابل دسترسیه، تعرفه های مخابرات هم اونقدر بد نیست، پس در مجموع این تعرفه های جدید به نفعه همه شده.

خیر داداش بنده هم این اینترنت جدید رو هم مناسب میدونم هم قبلیرو چون هرکدوم برای کسی و هرکدوم خصوصیات خوبی رو داشتن. به طور مثال همونکه یکی از دوستان میگفت اقوامشون 3-4 گیگ بیشتر نمیخواد زیادشم هست اکنون دیگه یه همچین طرحی نیست و مجبور هست یه طرح 36 گیگی رو بخره . اط طرفی الان اینترنت به نوعی ارزونتر شده و همینطور سرعتای بهتری اومده. ولی تنوعشون میشه گفت یکم کمه. مثلا یک ساله برای یک مگ و اینا نیست و سرعتای بالاترم حجمشون همراه با قیمتشون میره بالاتر . بنده هم همانند ایشون که گفتن نت 8 مگ گرفتن بنده هم گفتم بگم که شاتل به نظر بنده هم خوبه و تجربه ام رو به  اشتراک گذاشتم. ولی در کل اینترنتای جدید از قبل بهتر هستن ولی اگه بشه تنوع زیادتر شه خیلی بهتر میشه.

لینک به دیدگاه

من دارم برا کیفیت خطم پیگیر میشم که بتونم ۱۶مگابیت رو بگیرم

بالاخره امروز گفتن از مخابرات پیگیر میشیم نشد کارشناس میفرستیم

تا این خط درست نشه ولشون نمیکنم?

لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

خیر داداش بنده هم این اینترنت جدید رو هم مناسب میدونم هم قبلیرو چون هرکدوم برای کسی و هرکدوم خصوصیات خوبی رو داشتن. به طور مثال همونکه یکی از دوستان میگفت اقوامشون 3-4 گیگ بیشتر نمیخواد زیادشم هست اکنون دیگه یه همچین طرحی نیست و مجبور هست یه طرح 36 گیگی رو بخره . اط طرفی الان اینترنت به نوعی ارزونتر شده و همینطور سرعتای بهتری اومده. ولی تنوعشون میشه گفت یکم کمه. مثلا یک ساله برای یک مگ و اینا نیست و سرعتای بالاترم حجمشون همراه با قیمتشون میره بالاتر . بنده هم همانند ایشون که گفتن نت 8 مگ گرفتن بنده هم گفتم بگم که شاتل به نظر بنده هم خوبه و تجربه ام رو به  اشتراک گذاشتم. ولی در کل اینترنتای جدید از قبل بهتر هستن ولی اگه بشه تنوع زیادتر شه خیلی بهتر میشه.

ببینین دست شرکت ها باز هست، این یه نمونش: 1000 گیگ بین الملل 6 ماه 100 تومن، یعنی ماهی  16 هزار تومن خیلیه؟

ببینین این چند سال چقدر سر ملت کلاه گذاشتن، چقدر سوء استفاده کرده، والا ارزونترین چیز اینترنت همین پهنا باند و ترافیکشه

اون موقع ترافیک کمی در اختیار کاربر قرار می دادن تا هی گیگ بخره، شارژ کنه، اینقدر سود می کردن که نگو.

معادل ماهانه 166 گیگابایت با سرعت 16 مگابیت با ماهی 16 تومن!

jvd5_photo_2017-12-25_14-58-25.thumb.jpg.c50df9a689c996f9bb17c3bcf27e648a.jpg

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

ببینین دست شرکت ها باز هست، این یه نمونش: 1000 گیگ بین الملل 6 ماه 100 تومن، یعنی ماهی  16 هزار تومن خیلیه؟

ببینین این چند سال چقدر سر ملت کلاه گذاشتن، چقدر سوء استفاده کرده، والا ارزونترین چیز اینترنت همین پهنا باند و ترافیکشه

اون موقع ترافیک کمی در اختیار کاربر قرار می دادن تا هی گیگ بخره، شارژ کنه، اینقدر سود می کردن که نگو.

نه بنده هم گفتم الان خیلی اینترنت بهتر شده و از نظر ارزش خیلی بالاتر رفته یکی از بسته های مناسبم که شما گذاشتین . بنده خودم قبلا 100 گیگ دویس  گیگ میگرفتم 4 ماه زودتر تموم میشد مجبور بودیم یه 20 گیگ دیگه بگیریم ولی الان اینی که مثلا شما گذاشتین خیلی عالیه . فقط از نظر تنوع گفتم وگرنه خود بنده که مشکلی ندارم همین که شما گذاشتینو ممکنه بخرم!!

ولی درکل گفتم که یه همچین نوع هایی هم بیارن برای افرادی که نیاز ندارن ترافیک مثلا یکی از دوستان بنده سالی 20 گیگ استفاده میکنه!

ولی طرحای الان خیلی بهتر و عالی تر از گذشته هستن همونجور که گفتم. ( اون طرحای قبلی که عوضش کردن که خیلی افتظاح بود الان اینا خیلی بهترن)

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

نه بنده هم گفتم الان خیلی اینترنت بهتر شده و از نظر ارزش خیلی بالاتر رفته یکی از بسته های مناسبم که شما گذاشتین . بنده خودم قبلا 100 گیگ دویس  گیگ میگرفتم 4 ماه زودتر تموم میشد مجبور بودیم یه 20 گیگ دیگه بگیریم ولی الان اینی که مثلا شما گذاشتین خیلی عالیه . فقط از نظر تنوع گفتم وگرنه خود بنده که مشکلی ندارم همین که شما گذاشتینو ممکنه بخرم!!

ولی درکل گفتم که یه همچین نوع هایی هم بیارن برای افرادی که نیاز ندارن ترافیک مثلا یکی از دوستان بنده سالی 20 گیگ استفاده میکنه!

ولی طرحای الان خیلی بهتر و عالی تر از گذشته هستن همونجور که گفتم. ( اون طرحای قبلی که عوضش کردن که خیلی افتظاح بود الان اینا خیلی بهترن)

میدونم، اون طرح ها هم کم کم میاد، چند سال قبل مخابرات که تازه ایترنت میخواست بده طرح ها محدود بود دیگه، بعد اینجور شد، تازه اویل همش نامحدود می داد.

دوستتون اگر 20 گیگ تو کل سال مصرفشه اینترنت موبایل بهترین گزینست، چرا؟ همیشه همراهشه، سرعت بالاتری داره و اینکه طرح های بسیار متنوعی داره.

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Majidi گفته است :

سلام دوست عزیز

وضع اینترنت باید چندین سال قبل به این شکل در میوامد نه الان

اون بدبختی های موجود هم فقط اینترنت هست به نظر شما ؟؟

زمانی میتونیم مثبت نگر باشیم که امیدی به زندگی و آینده داشته باشیم .

اینجا به دنیا اومدن کلی درد و رنج داشته برای هزاران نفر که اینترنت براشون اصلا اااااا مهم نیست.

چرا نباید شبیه یک شهروند اروپایی رفتار کنیم مگه ما از زیر بته به عمل اومدیم .

دوست من شما اینترنت و طرح های جدید دلتون رو خوش کرده ایکاش زندگی هم دل ما رو خوش کنه یک روز که فکر نکنم .

پس این شکل رو دوست دارین که میگین قبلا باید اینجوری میشد!!!!
اقرار کردن برای ما ایرانی جماعت افسرده خیلی سخته!

من گفتم اونایی که از این وضع اقتصادی ناراضی هستن و به دولت گیر میدن خودشون مثه یک شهروند متمدن رفتار نمیکنن

اینجا پشت کیبورد رو نبین! تو خیابون مشخصه !

وضعیت مردم ما 10 میلیون بار از وضعیت دولت ما  اسفناک تره!

نمیگم وضعیت خوبه ها،وضعیت کلا افتضاحه اینجا به هیچی نمیشه رسید،اما مسائل رو باهم قاطی نباید کرد،همین چند سال پیش adsl وضعیتش رو ببینین،دایال آپ،gprs ،خب تو 7/8سال زیرساخت ها عوض شد والان وضعیت رو ببینین ! تو این زمینه باید خوشحال بود دیگه،5سال دیگه هم میشه نور الا نور قطعا .

منکه نمیگم حالا ک اینترنت خوبه پس همه چی عالیه ،مسائل رو باهم قاطی نکنین!

منکه ی کارت گرافیک 250 دلاری رو باید چند میلیون بخرم راضی نیستم ک کمر آدم میشکنه،اما تو ی زمینه هایی پیشرفت کردیم اینو به اون نباید ربط بدم

بله شما بشین تا زندگی دل شما رو خوش کنه،حتما اون روز میاد

اینجا هم بنویسین تف تو این مملکت :/
اینجوری لابد حتما همه چی خوب میشه بدون شک -___-

اینکه نشد حرف حساب  -__-

ویرایش شده توسط game over
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

معادل ماهانه 166 گیگابایت با سرعت 16 مگابیت با ماهی 16 تومن!

jvd5_photo_2017-12-25_14-58-25.thumb.jpg.c50df9a689c996f9bb17c3bcf27e648a.jpg

ببخشید این طرح رو شما از کجا آوردید توی سایت پیشگامان که همچین چیزی نیست پشتیبانیشو ن هم اظهار بی اطلاعی میکنند؟!!!!!!

اگر واقعا این طرح باشه که عالیه!!!

لینک به دیدگاه

الان دوباره زنگ زدم یه کارشناس دیگشون گفت بله این طرح موجوده . این طرح واقعا عالیه مرسی از اطلاع رسانیتون دوست عزیز

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...