رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 9 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

ببخشید این طرح رو شما از کجا آوردید توی سایت پیشگامان که همچین چیزی نیست پشتیبانیشو ن هم اظهار بی اطلاعی میکنند؟!!!!!!

اگر واقعا این طرح باشه که عالیه!!!

با سلام، معمولا پشتیبانی شرکت ها از هیچ چیز خبر ندارن! چیز تازه ای نیست.

کانال تلگرامشون به این نام: pishgamandsl

Untitled.thumb.png.2aaa9dec7d1a0eb9b7bb20b1ee1d1606.png

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بله تو پست قبلی اعلام کردم تشکرهم کردم ازتون. فقط میگن سرعت از 512 تا 16 مگ بازه برحسب سرعت خطتون. میخواستم بدونم شما یا دوستان کسی تجربه استفاده از پیشگامان رو داره ؟

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mojtaba7 گفته است :

بله تو پست قبلی اعلام کردم تشکرهم کردم ازتون. فقط میگن سرعت از 512 تا 16 مگ بازه برحسب سرعت خطتون. میخواستم بدونم شما یا دوستان کسی تجربه استفاده از پیشگامان رو داره ؟

والا خیر، ولی اگر خططون کشش داشته باشه راحت تا 2 مگابایت دانلود میده، نوشته ویژه مشترکین جدید مطمئنا سرویس جهت جذب مشتریه، و نمیاین کاربرا رو محدود کنن.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

با سلام، معمولا پشتیبانی شرکت ها از هیچ چیز خبر ندارن! چیز تازه ای نیست.

کانال تلگرامشون به این نام: pishgamandsl

Untitled.thumb.png.2aaa9dec7d1a0eb9b7bb20b1ee1d1606.png

خدا رفتگانتو بیامرزه  نعیم جان ، برادرم دنبال همچین طرحی هستش ، که اگه ارزونتر و طولانی تر باشه بهتره ، حجم زیاد مهم نیست چون مصرفش تو ماه 2 الی 3 گیگ هستش

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

خدا رفتگانتو بیامرزه  نعیم جان ، برادرم دنبال همچین طرحی هستش ، که اگه ارزونتر و طولانی تر باشه بهتره ، حجم زیاد مهم نیست چون مصرفش تو ماه 2 الی 3 گیگ هستش

عزیزی داداش، کافیه تماس بگیری پیشگامان سایر توضیحات میدن بهت.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

پیشگامان یه طرح دیگه هم داره 6 ماهه 150 گیگ بین الملل 60 تومن رفیق

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، crash گفته است :

بلی...

اینم جهت رفرنس:

(مقدار attenuation به dB )

Less than 1km = 24Mbit
1.0km = 13.81dB = 23Mbit
1.5km = 20.7dB = 21Mbit
2.0km = 27.6dB = 18Mbit
2.5km = 34.5dB = 13Mbit
3.0km = 41.4dB = 8Mbit
3.5km = 48.3dB = 6Mbit
4.0km = 56dB = 4Mbit
4.5km = 62.1dB = 3Mbit
5.0km = 69dB = 2Mbit

بعد در نظر داشته باش فاصله فیزیکی ملاک نیست و طول سیم کشی مهم هست)..

به نظر من این لیست خیلی سختگیرانه و بدترین حالت رو گرفته. فاصله من از مرکز مخابرات بیشتر از 7-8 کلیومتر هست ولی راحت 2 مگابیت رو می کشه.

2017-12-26_13-53-59.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، mojtaba7 گفته است :

پیشگامان یه طرح دیگه هم داره 6 ماهه 150 گیگ بین الملل 60 تومن رفیق

+1  تشکر

لینک به دیدگاه

دوستان سلام . 

از چند روز قبل سرعت سرویس من عجیب و   غریب شده . ۱۶ مگابیت دارم . صبح تا ساعت ۱۰ صبح فیکس سرعت دانلود  تو آی دی ام رو ۲ مگابایت هست . یعنی تا ته تهش سرعت دانلود دارم حتی با وی.. ان:D

ولی از ساعت ۱۰ به بعد سرعت دانلود میره رو ۲۵۶ یا ۱۰۰ کیلو بایت . بعضی وقتا در حد دایال آپ هم میاد پایین. اون روز رفتم به نمایندگیش  گفتم سرعتم خیلی داغون شده   گفتم هم که بیشتر تو سایتای خارجی اتفاق می افته .       می گفت مثلا شما شبکه شخصی انتقال داده استفاده می کنی سرعت میاد پایین خوب . آخه چار تا سایت خبری ارزش اینترنت داره تو ایران . بیش تر کارمم دیگه شده استیم و دانلود از اون :/

امروز همین طوری گفتم یه پینگی بگیرم ! پینگ رو 250 تا 300 بود . بعدا یه کم بهتر شد اومد زیر 00 2.چه با خود cmd کامپیوتر چه از سایت ها یعنی وحشتناک تعجب کردم . اصلا انتظار همچین پینگی نداشتم .

چه صحنه ای تجربه کردم ! اینترنتم وصله ولی الان خواستم برم تو پروفایل کاربری سرویس دهنده اینترنتم . سایت باز نمی شد!O.o:| 

,

image.thumb.png.1bced5cbc617c77a816df699aee9b31c.png

بعد فرستادن همین پیام اینترنتم سرعتش درست شد ولی پینگ کماکان همین طوریه. تصویر پینگ رو هم فرستادم

اینم از وضع خطمه . یادم رفته  قبلا در مورد اینا اطلاعات داشتم . می گفتن اگه دان  استریم یا اس ان آر ( نمی دونم کدومشو)  زیر 30 باشه هر چی کم تر بهتره .  درسته؟ این وضعیت خطمه اگه دوستان اطلاع بیش تری دارن توضیح بدن. خوبه یا بده اوضاعش ؟

قبلا که اوضاعش خیلی خوب بود !

Upstream 509 kbps
Downstream 21194 kbps
Attenuation Downstream(db) 23
Attenuation Upstream(db) 11
SNR Margin Downstream(db) 10.5
SNR Margin Upstream(db) 30.6
ویرایش شده توسط sharjI
لینک به دیدگاه

دوستان مگه سرویسا تبدیل نشده بود به نامحدود؟ مگه قرارنبود بعد از اتمام ترافیک کاربر سرعتا به 128 یا 64کیلوبیت کاهش داده بشه و اینترنت کاربر کلا قطع نشه؟

پس چرا بعد از اتمام ترافیکه من  نتم رو کلا قطع کردن نوشتن بدلیل اتمام ترافیک سرویس اینترنت شما قطع شده! 

isp: مخابرات

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

دوستان مگه سرویسا تبدیل نشده بود به نامحدود؟ مگه قرارنبود بعد از اتمام ترافیک کاربر سرعتا به 128 یا 64کیلوبیت کاهش داده بشه و اینترنت کاربر کلا قطع نشه؟

پس چرا بعد از اتمام ترافیکه من  نتم رو کلا قطع کردن نوشتن بدلیل اتمام ترافیک سرویس اینترنت شما قطع شده! 

درود بر صاحب تاپیک:4_joy:

سرویس های جدید رو داشتی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان بازم از جشنواره چیزی خبر داشتین اینجا شیر کنین ، تشکر

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

درود بر صاحب تاپیک:4_joy:

سرویس های جدید رو داشتی؟

درود

بله..اگه قرار بود نتو قطع کنن که دیگه چه فرقی با سرویسای قبلی میکرد..الکی همه جا جار زدن نت حجمی رو حذف کردیم بجاش نت نامحدود گزاشتیم!

ا

لینک به دیدگاه

دوستانی که از پیشگامان دارند و تعرفه های جدید رو استفاده می کنند میشه یه تست سرعتی  یا  نمونه سرعت دانلودی  از دانلود منجر بزارن ببینم چه طوریه سرعتش ؟ از سایتای خارجی هم باشه چه بهتر مثل یوتیوب گکه با چیزشکن بخواد استفاده بشه

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

درود

بله..اگه قرار بود نتو قطع کنن که دیگه چه فرقی با سرویسای قبلی میکرد..الکی همه جا جار زدن نت حجمی رو حذف کردیم بجاش نت نامحدود گزاشتیم!

ا

سلام

اینترنت رو از چه شرکتی گرفتید؟ و پشتیبانیشون چه جوابی میده که چرا نامحدود زو قطع کردن؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Vikings گفته است :

آوه اوه گندش درآمد خ خ خ.

لینک به دیدگاه

اینم تعرفه های جدید دیده بان نت:

شاید کمی لیست براتون نامفمهوم باشه ولی توضیح میدم:

FUP یا همون مصرف منصفانه در این لیست بر اساس ترافیک بین المللی حساب شده و اگر داخلی استفاده بشه دو برابر باید حساب کنین، مثلا

سرویس 8 مگابیت 512 گیگ از ساعت 8 صبح داره تا 12 شب و 512 گیگ دیگه داره از 12 شب تا 8 صبح مجموعا 1024 گیگ یا 1 ترابایت ترافیک بین الملل

که اگر تو اون 500 سایت داخلی برین همش میشه 2 ترابایت!

26157905_382646008861304_4042893337525485568_n.thumb.jpg.20d9acd164a96f5707c7d71a0f5733cd.jpg

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، NaeemSameti گفته است :

26157905_382646008861304_4042893337525485568_n.thumb.jpg.20d9acd164a96f5707c7d71a0f5733cd.jpg

مثل اینکه از فن آوا بیشتر حجم میده

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

مثل اینکه از فن آوا بیشتر حجم میده

آره خیلی بیشتر توضیحاتو که اضافه کردم بخون داداش.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

آره خیلی بیشتر توضیحاتو که اضافه کردم بخون داداش.

ولی سرعت بیشتر بعد از اتمام حجم نمیده آره؟ همون 128 هست. چون فن آوا میده

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

FUP یا همون مصرف منصفانه در این لیست بر اساس ترافیک بین المللی حساب شده و اگر داخلی استفاده بشه دو برابر باید حساب کنین، مثلا

سرویس 8 مگابیت 512 گیگ از ساعت 8 صبح داره تا 12 شب و 512 گیگ دیگه داره از 12 شب تا 8 صبح مجموعا 1024 گیگ یا 1 ترابایت ترافیک بین الملل

ولی تو سایتش نگاه کردم اینطوری نیست که!

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

ولی سرعت بیشتر بعد از اتمام حجم نمیده آره؟ همون 128 هست. چون فن آوا میده

داداش 1 ترابایت یا 2 ترابایت خیلیه؟ تموم میشه مگه، مگه یکنفر باشه که همه جور فیلم و سریال و میبینه و همه نوع بازی میکنه.

تو سایت اصلاح می کنن داداش.

لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب خدمت همه ی دوستان :$

ایناهام دیگ شورشو در اوردن من از صبانت ی ماه گرفتم با 120 گیگ حجم منصفانه بعد ی بازی رو گذاشتم از سایت دانلود ها 30 گیگ دانلود کرد اعمال محدودیت شد(9_9) رو خطم ی طوری ک شما ی سایت گوگل رو میخای باز کنی 2 ساعت باید صبر کنی (O.o)مگر قرار نبود اینها در صورت اعمال محدودیت سرعت  128 باشه؟!!!!( o.O)

سرعت من ک 10 کیلو هست  ¬¬

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

20 مگ تا 50 مگ چی هست؟ وایرلس هست؟ ptp ?

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

من دارم برا کیفیت خطم پیگیر میشم که بتونم ۱۶مگابیت رو بگیرم

بالاخره امروز گفتن از مخابرات پیگیر میشیم نشد کارشناس میفرستیم

تا این خط درست نشه ولشون نمیکنم?

درود همشهری به پارس انلاین گفتی که پیگیر بشن خدایی این کیفیت خط های کرمانشاه دیگه خیلی بده انصافا راهکاری پیدا شد ما رو هم مطلع کنی ممنونت میشیم واقعا دیگه نابود شدیم خط رو روی 2 مگ اپ کردن خب ما که نباید حل کنیم اگه مشکلی هست یا isp یا مخابرات باید حل کنه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...