رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

متاسفانه ، پیشگامان تو شهر ما خدمات نداره و نتونستیم جشنواره واسه برادرم بگیرم ، اگه جشنواره سایر شرکتی بود دریغ نکنید

من از دیده بان نت گرفتم فعلا تو پنلم حجمهای جدید وارد نشده ، فردا پس فردا باهاشون تماس میگیرم ببینم قضیه از چه قراره

در 12 دقیقه قبل، nima19 گفته است :

درود همشهری به پارس انلاین گفتی که پیگیر بشن خدایی این کیفیت خط های کرمانشاه دیگه خیلی بده انصافا راهکاری پیدا شد ما رو هم مطلع کنی ممنونت میشیم واقعا دیگه نابود شدیم خط رو روی 2 مگ اپ کردن خب ما که نباید حل کنیم اگه مشکلی هست یا isp یا مخابرات باید حل کنه 

پارس انلاین نگو بگو پارس افلاین ، شرکت دزد و زورگویی هستش و متاسفانه کارمنداش خیلی بیسوادن ، صبر کنید اگه حجمهای جدید دیده بان اجرایی شدن خیلی بهتر از فن اوا هستش برید سمت اون

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 8 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

متاسفانه ، پیشگامان تو شهر ما خدمات نداره و نتونستیم جشنواره واسه برادرم بگیرم ، اگه جشنواره سایر شرکتی بود دریغ نکنید

من از دیده بان نت گرفتم فعلا تو پنلم حجمهای جدید وارد نشده ، فردا پس فردا باهاشون تماس میگیرم ببینم قضیه از چه قراره

پارس انلاین نگو بگو پارس افلاین ، شرکت دزد و زورگویی هستش و متاسفانه کارمنداش خیلی بیسوادن ، صبر کنید اگه حجمهای جدید دیده بان اجرایی شدن خیلی بهتر از فن اوا هستش برید سمت اون

درود دوست عزیز والا تو مرکز مخابرات فقط پارس انلاین و شاتل و اسیاتک پورت خالی داشتن غیر از پارس انلاین اون دو تای دیگه کلا  حجم هاشون چنگی به دل نمیزنه و اینکه با این کیفیت خط خونه ما طی این هشت نه سال کل isp ها رو یه دور زدم و سرویس داشتم همشون همون 2 مگ رو میدن 

لینک به دیدگاه

سرعت دانلود از وقتی این طرح اجرا شده خیلی کم شده

مخابرات استفاده میکنم، با اینکه سرعت روی یه مگ هست، ولی سرعت لود صفحات هم واقعا افتضاحه

لینک به دیدگاه

متاسفانه این سرویس ها همش اسمی هستن و بازی با اعداد ! بنده با 27 توومن ماهی 300 گیگ دانلود میکردم با سرعت بسیار خوب . الان برای دانلود با همون سرعت و حجم باید 80 تومن بدم چون با طرح مضخرف ترافیک داخل و خارج عملا همه سایتای به درد بخور خارجی حساب میشه و خیلی شیک دارن فیلترینگ میکنن سایتای خارجی رو .این طرح که کاملا به ضرر من بوده 

لینک به دیدگاه

سلام

می خوام از فن آوا نت بگیرم ولی نمایندگی تو شهرم نداره (جز مناطق تحت پوشش هست). از تو سایتش چطوریه؟ثبت کنم خودشون اوکی می کنن؟منظورم صحبت با مخابرات و رانژه کردن خط یا تنظیم مودم؟

الان اسیاتک دارم خیلی تعرفه هاش بده باید درخواست جم اوری بهشون بدم

ویرایش شده توسط oldwebmaster
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 14 دقیقه قبل، oldwebmaster گفته است :

سلام

می خوام از فن آوا نت بگیرم ولی نمایندگی تو شهرم نداره (جز مناطق تحت پوشش هست). از تو سایتش چطوریه؟ثبت کنم خودشون اوکی می کنن؟منظورم صحبت با مخابرات و رانژه کردن خط یا تنظیم مودم؟

الان اسیاتک دارم خیلی تعرفه هاش بده باید درخواست جم اوری بهشون بدم

ثبت از سایت مشکلی نداره ، وقتی که ثبت کردین اونا تایید کردین زنگ میزنن و یوزر پسورد میدن و رانژه و اینجور چیزا اونا حل میکنن  ، اول از اسیاتک جمع اوری کنید بعد ثبت نام کنید ، تنظیم مودم اگه بلد باشین (کاری هم نداره ، یه vpi- vci و یوزر پسورد تنظیم میکنید و تمام) 15 تومن تو جیبتون میمونه

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، nima19 گفته است :

درود همشهری به پارس انلاین گفتی که پیگیر بشن خدایی این کیفیت خط های کرمانشاه دیگه خیلی بده انصافا راهکاری پیدا شد ما رو هم مطلع کنی ممنونت میشیم واقعا دیگه نابود شدیم خط رو روی 2 مگ اپ کردن خب ما که نباید حل کنیم اگه مشکلی هست یا isp یا مخابرات باید حل کنه 

سلام دوست عزیز 

چند روزیه که از پارس انلاین تهران همش زنگ میزنن پیگیر میشن و واقعا پشتیبانیشون هزار برابر از مخابرات  مسخره بهتره 

گفتم اگه نگم کم لطفیه

کیفیت خطم یه کم بهتر شده و دیگه قطع و وصلی نداره وگفتن اگه باز مشکل داشتی باید کارشناس بفرستیم منطقه تون 

شما هم زنگ بزن پشتیبانی که برات تیکت بزنن بعد خودشون زنگ میزنن 

بازم میگم واقعا پشتیبانیشون عالیه البته فقط مرداشون زنا که هیچی سرشون نمیشه

راستی زنگ زدی پشتیبانی ازشون بپرس مودم میکروتیک پشتیبانی میشه مال من که گفتن نمیشه

مودم میکروتیک عالیه اگه بشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

سلام دوست عزیز 

چند روزیه که از پارس انلاین تهران همش زنگ میزنن پیگیر میشن و واقعا پشتیبانیشون هزار برابر از مخابرات  مسخره بهتره 

گفتم اگه نگم کم لطفیه

کیفیت خطم یه کم بهتر شده و دیگه قطع و وصلی نداره وگفتن اگه باز مشکل داشتی باید کارشناس بفرستیم منطقه تون 

شما هم زنگ بزن پشتیبانی که برات تیکت بزنن بعد خودشون زنگ میزنن 

بازم میگم واقعا پشتیبانیشون عالیه البته فقط مرداشون زنا که هیچی سرشون نمیشه

راستی زنگ زدی پشتیبانی ازشون بپرس مودم میکروتیک پشتیبانی میشه مال من که گفتن نمیشه

مودم میکروتیک عالیه اگه بشه

ممنون پس من اول زنگ بزنم پشتیبانی کرمانشاه و بگم که کیفیت خطم پایینه درسته ؟ 

و یه سوال مودم میکروتیک چیکار میکنه ؟

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، nima19 گفته است :

ممنون پس من اول زنگ بزنم پشتیبانی کرمانشاه و بگم که کیفیت خطم پایینه درسته ؟ 

و یه سوال مودم میکروتیک چیکار میکنه ؟

اره حتما زنگ بزن  چند روز همش به من از تهران زنگ میزنن و فردا قراره کارشناس بیاد

مودم میروتیک هم یه سرچ بکنی نوشته چیه و کلا فک نکنم  به درد کرمانشاه بخوره

راستی فردا کارشناس اومد پول میگیره؟؟؟؟

چند سال پیش کارشناس مخابرات اومد ۱۰ تومن گرفت هیچ کاریم نکرد میخواست ۴۰ تومنم پول انتی ویروس بگیره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Miad007 گفته است :

اره حتما زنگ بزن  چند روز همش به من از تهران زنگ میزنن و فردا قراره کارشناس بیاد

چند سال پیش کارشناس مخابرات اومد ۱۰ تومن گرفت هیچ کاریم نکرد میخواست ۴۰ تومنم پول انتی ویروس بگیره 

واسه من میخواستن کارشناس بفرستن واسه نویز خط ، گفتن اگه ایراد از تجیزات مخابرات باشه رایگانه اگه از سیم کشی ما  بود 15 تومن ، که 100% ایراد از ما میگیرن !

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Miad007 گفته است :

بله هزینه ایاب و ذهاب ک 100 درصده

و در مورد کیفیت حجم خط شما باید توجه داشته باشی ک یا سرعت رو بخوای یا نویز خط (snr) 

اگه سرعتت رو زیاد کنن snr خطت پایین میاد ک قط و وصلی پیدا میکنی

اگرم snr  رو زیاد کنن قط و وصلیت کم میشه م سرعت نتت هم کم میشه فقط چون پارتی دارن زنگ میزنن مخابرات میگن مثلا سرعت خطت رو روی 2 مگ بذارن و یهو snr خطت بالا میشه و سرعتت هم کم میشه و به همین راحتی ازتون 15 تومن میگیرن

شما هم مث من چون از مرکز مخابرات منطقه خودتون دوری خطتون مث منه

من ک سرعت رو انتخاب کردم شما هم دست خودته ک سرعت رو انتخاب کنی یا قطعی وصلی کم رو

لینک به دیدگاه

دوستان امروز دوباره خواستم دانلود کنم دیدم سرعتمو دوباره کاهش دادن!! دیشب هم کم کرده بودن از 1.2MB ثانیه به 900KB اولش فکر کردم از سروره بعدش دیدم نه! امروزم که گل کاشتن! اینم سرعت!

8مگ گرفتم اینو برام تحول میدن!

حرامشون باشه فقط این پارس آنلاین  چیزی نمیگم..

DHFDH.jpg

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

دوستان امروز دوباره خواستم دانلود کنم دیدم سرعتمو دوباره کاهش دادن!! دیشب هم کم کرده بودن از 1.2MB ثانیه به 900KB اولش فکر کردم از سروره بعدش دیدم نه! امروزم که گل کاشتن! اینم سرعت!

8مگ گرفتم اینو برام تحول میدن!

حرامشون باشه فقط این پارس آنلاین  چیزی نمیگم..

DHFDH.jpg

به 195 شکایت کن عکسا رو هم بفرست دیگه هیچ وقت جرعت نمیکنن سرعتو بیارن پایین

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

به 195 شکایت کن عکسا رو هم بفرست دیگه هیچ وقت جرعت نمیکنن سرعتو بیارن پایین

اتفاقا 3روز قبل شکایت کردم درستش کردن. ولی دیروز باز کم کردن!

لینک به دیدگاه

من هنوز از تعرفه های جدید ای اس پیم استفاده نکردم  ولی از همون روز اولی که تعرفه های جدید رو تو سایتش آورد و سرعت منو خودکار از 8 مگ به 16 مگ رسوند بدون هیچ هزینه ای . یه نکته برام خیلی خوب بوده اونم این که تا ساعت 8 صبح قشنگ با سرعت 2 مگابایت  یا یه کم بیش تر تو آی دی ام سرعت دانلود دارم .یعنی تا ته تهش سرعت اینترنت دارم بدون این که محدود کنن ، حتی با ... پی ان روشن .

خطم رو هم نگاه کردم تا 21 مگ می کشه. . فکر کنم از 2 تا 8 صبح شیر فلکه رو کامل باز می زارن چون خلوته:D

واسه عید خوبه این مورد:P

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان و بزگواران خواهشن راهنمایی کنید ، این مخابرات به صورت علنی و غیر علنی دهن مارو سرویس کرد اینقدر گفت خطتون نویز داره.

وصل نمیشه ، سرعتش کمه ، قطع و وصل میشه و امثال این هر اتفاقی میوفته میگه خطتون نویز داره.

همه چیزی ائم از فکس ، کارت خوان ، 2تا تلفن ثابت رو جدا کردم و فقط مودم وصله بازم میگه نویز داره 9_9

میگم میخواید برم باجه مخابرات رو باز کنم یه بار کل سیمکشی هاشو عوض کنم؟؟؟

چیکار کنم من با اینا ، عزیزان نظری پیشنهادی اگر دارن خوشحال میشم در میون بزارن.

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، sharjI گفته است :

من هنوز از تعرفه های جدید ای اس پیم استفاده نکردم  ولی از همون روز اولی که تعرفه های جدید رو تو سایتش آورد و سرعت منو خودکار از 8 مگ به 16 مگ رسوند بدون هیچ هزینه ای . یه نکته برام خیلی خوب بوده اونم این که تا ساعت 8 صبح قشنگ با سرعت 2 مگابایت  یا یه کم بیش تر تو آی دی ام سرعت دانلود دارم .یعنی تا ته تهش سرعت اینترنت دارم بدون این که محدود کنن ، حتی با ... پی ان روشن .

خطم رو هم نگاه کردم تا 21 مگ می کشه. . فکر کنم از 2 تا 8 صبح شیر فلکه رو کامل باز می زارن چون خلوته:D

واسه عید خوبه این مورد:P

شما از اینترنت پیشگامان استفاده میکنید؟ یعنی همیشه توی طول روز سرعتتون اینقدر پایینه؟ من میخواستم ازاین شرکت سرویس بگیرم ولی با صحبتای شما مردد شدم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید درمورد سرویس دهیشون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این هم تعرفه های شرکت داتک که فقط تو استانهای شیراز تهران و مازندران سرویس دهی داره

سرویس 16 مگ نامحدود واقعی و با 100 هزار گیگ که اگه کسی 24 ساعته با سرعت 16 مگابیت یا همون 2 مگابایت دانلود کنه ، ماهی 5 ترا میتونه دیتا بگیره

1.thumb.jpg.857520d38f3f4ef5dad3363855f7bdad.jpg2.thumb.jpg.0f85fb2beef9ebe87683fffa584e1fd0.jpg

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

این هم تعرفه های شرکت داتک که فقط تو استانهای شیراز تهران و مازندران سرویس دهی داره

سرویس 16 مگ نامحدود واقعی و با 100 هزار گیگ که اگه کسی 24 ساعته با سرعت 16 مگابیت یا همون 2 مگابایت دانلود کنه ، ماهی 5 ترا میتونه دیتا بگیره

1.thumb.jpg.857520d38f3f4ef5dad3363855f7bdad.jpg2.thumb.jpg.0f85fb2beef9ebe87683fffa584e1fd0.jpg

یا خود خدا ۱۰۰هزار ?

ای کاش رقابت شدیدتر بشه این پارس انلاینم یه کم حجمو ببره بالا

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استارت اینترنت ارزان و بدون دغدغه زده شده ، فعلا شرکتهای کوچکتر برای حفظ بقا و جذب مشتری دست به هرکاری میزنن ، اگه روال به همین ترتیب ادامه داشته باشه ، محدودیت حجم کلاً برداشته میشه و رقابت بر سر سرعت و حفظ مشتری انجام میشه که در آینده احتمال حذف محدودیت سرعت مثل حجم خواهیم بود ، در اوایل یکی از مخالفان طرح جدید بودم چون مثلا به شرکتهایی مثل اسیاتک نگاه کنید واسه سرویس 2 مگ 25 گیگ حجم میده که هم گرون و هم بی صرفه هستش و اگه همه شرکتها اینجوری سرویس میدادن هر چی از دهنم در میومد به وزیر میگفتم ولی خوشبختانه ، میدان واسه شرکتهای کوچکتر باز شده تا واسه خودشون یه جایی باز کنن امیدوارم این روال ادامه داشته باشه هر چی رقابت بیشتر باشخ به نفع ما خواهد بود ، کجا دیده بودین با 79 تومن نت 16 مگ نامحدود بدن تو این مملکت ، جالبه تو توضیحات نوشته اگه کسی تونست حجم 100 هزار گیگ تموم کنه تو یک ماه سرعتش همون 16 خواهد بود !!!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

1.thumb.jpg.857520d38f3f4ef5dad3363855f7bdad.jpg

اتفاقادوست من دیشب زنگ زد گفت من خریدم و فلان ولی باور نکردم /:

لینک به دیدگاه

اقا این کاهش سرعت ها بعد از تمام شدن حجم چقدر بود ؟ هر چی گشتم نبود
، من امروز یک ماهه هشت مگ ۳۵۰ گیگ با شبانه گرفتم ۶۵ تومن ، خنوز وقت نکردم خونه تست کنک ببینم چطوریه

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

لینک به دیدگاه

امروز یه کارشناس از پارس انلاین اومد و برام مودم تست گذاشت 

بررسی کردن دیدن خطم تا ۹ مگابیت پشتیبانی میکنه اما مشکل از جعبه تقسیم که گفتن سیم کشی و این چیزا فقط دست مخابرات و ما اجازه نداریم

خودشونم میدونستن اگه به مخابرات بگم پیگیری نمیکنن واقعا حقوقی که مخابراتیا میگیرن حرومه!

حالا ببینم تا شنبه چی میشه درست نشد باید به طرز فجیعی از مخابرات به ۱۹۵ شکایت کنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 15 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

اقا این کاهش سرعت ها بعد از تمام شدن حجم چقدر بود ؟ هر چی گشتم نبود
، من امروز یک ماهه هشت مگ ۳۵۰ گیگ با شبانه گرفتم ۶۵ تومن ، خنوز وقت نکردم خونه تست کنک ببینم چطوریه

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

طبق مصوبه 128 کیلوبیت اما فن اوا گفته سرعت حدودا به یک چهارم سرعت اصلی خط کاهش پیدا میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...