رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

کسی از مخابرات سرویس جدیدش رو گرفته؟ بعد اینکه حجم تموم بشه از چند نفر که مخابرات داشتن شنیدم سرعت خیلی کمتر از 128 میشه و عملا قابل استفاده نیست، همینطوره آیا؟؟؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

این پینگ الان

7.thumb.jpg.4b63439a6ee87ab0c11043060612d05c.jpg

داداش هنوز دیده بان استفاده میکنی؟ راضی هستی؟ آخه میگفتی فن آوا میگیری..

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

دوستان من دو خط تلفن در منزل دارم که به خاطر فیبر بودن خط اولی و اجبار مخابرات به عدم امکان تغییرش به مسی چند سال پیش مجبور به خرید یه خط جدید مسی شدم که اون موقع برام 50 تومن آب خورد.

الان روی خط فیبر نت مخابرات نامحدود از سری های قدیم و روی خط مسی فن آوا سرویس های جدید رو دارم.

اما یه نکته ای رو که الان متوجه شدم اینه که خط مسی منزل ما نهایت Max Rate که می تونه داشته باشه طبق گفته مودم 3200kbps یا همون 3 مگابیت هستش ولی این درحالیه که مودم مخابرات که به خط فیبر قدیمی وصله Max Rate رو 18400kbps معادل 18 مگابیت نوشته و من فقط 512 کیلوبیت از مخابرات روش دارم.

به نظرتون چطوریه که خط قدیمی فیبر مال بیشتر از 15 سال پیش این قدرت رو داره ولی خط مسی که تازه 3 یا 4 سال میشه گرفتمش نهایت 3 مگابیت میکشه؟؟

هر دو خط از کنار هم و به یه شکل تو خونه سیم کشی شدن یعنی قشنگ سیم کشی دو تا خط کنار همه ولی عجیبه!! جالبتر اینه که روی خط فیبر با اسپیلتر تلفن هم وصل کردم اما خط مسی رو خیر سرش مستقیم به مودم بدون هیچ واسطه ای زدم اینطوریه!!!

مهم نیست شما چه سالی خطها رو گرفتی!!! تکنولوژی فیبرنوری بسیار پیشرفته تر ازسیم مسی هست، اگر علاقمند به نحوه  کار فیبرنوری هستی یه سرچ روی گوگل بزن خیلی ساده با رسم شکل توضیحاتش هست که چرا فیبرنوری سریعتره

راستی اون خطی که خریدی 50 تومن الان شده 200 تومن ;):1_grinning:

ویرایش شده توسط Mohammad98
لینک به دیدگاه

پیشگامان - سرویس 16 تا 24 - روی 8 بسته شده- بعد میگن مشکل پهنای باند نداریم . 

df.PNG

ویرایش شده توسط VansForeveeeee
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، TABRIZI گفته است :

داداش هنوز دیده بان استفاده میکنی؟ راضی هستی؟ آخه میگفتی فن آوا میگیری..

اره قردش ، دیده بان گرفتم حدود 8 روزه (چون بیشترین حجم تو سرویس 3 مگ میداد)، فن اوا به خاطر حجمهاش و سرعتش بعد از مصرف ترافیکش که مثلا 4 مگ میشد 1 مگ میخواستم ، اما دیده بان حجمهای سرویسهای 3 مگ به بالا خیلی زیاده و نیازی به کاهش سرعت اینا نیست ، واسه من از ماه بعد اعمال میشه حجمهای جدید . من 3 مگ گرفتم 80 گیگ ، که ماه بعد انشاءا... میشه 250 گیگ روزانه و 200 گیگ شبانه برام کافیه شاید یه چیزی هم اضاف بیاد .

شکر خدا رو راضیم  ، سرعتم دانلودم 400 تاست که ضرب در 8 بشه میشه 3 مگابیت ، پینگش خوبه و تایم اوت نداره یا خیلی کم ، فقط 3 روزی قطعی و وصلی داشتم که فکر کنم به خاطر اپدیت سرویس هاشون بوده و برای یکی از بچه ها پرسیدم که واسه میتونن پینگ کاهش بدن فقط یه کم سرعت کمتر میشه .

لینک به دیدگاه

سلام من شاتل یک‌ ماه گرفتم هشت مگ با شبانه و حجم ۳۵۰ گیگ ۶۵ تومن . حجم داخل پنل ۱۷۵ گیگ نوشته شده که ترافیک رو خارجی ملاک اصلی قرار داده ، تست کردم سویس رو سرعت دقیقا روی یک مگا بیت است موقع دانلود ، سرویس قبلیم همین هشت مگ تا ۱.۸ می رفت و معمولی روی ۱.۵ مگ بود فرق بعدی که خیلی بهتر شده اینکه از همون یک شب که دانلود شبانه شروع می شه سرعت دانلود یک مگ هست تا هشت صبح ، سرویس قبلی دو ساعت اول ۳۰ تا ۱۰۰ بود و از تغریبا سه به بعد سرعت افزایش پیدا می کرد ، تو این چند روز قطعی ندیدم ، کلن راضی هستم نصبت به قبل خیلی بهتر هست

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اره قردش ، دیده بان گرفتم حدود 8 روزه (چون بیشترین حجم تو سرویس 3 مگ میداد)، فن اوا به خاطر حجمهاش و سرعتش بعد از مصرف ترافیکش که مثلا 4 مگ میشد 1 مگ میخواستم ، اما دیده بان حجمهای سرویسهای 3 مگ به بالا خیلی زیاده و نیازی به کاهش سرعت اینا نیست ، واسه من از ماه بعد اعمال میشه حجمهای جدید . من 3 مگ گرفتم 80 گیگ ، که ماه بعد انشاءا... میشه 250 گیگ روزانه و 200 گیگ شبانه برام کافیه شاید یه چیزی هم اضاف بیاد .

شکر خدا رو راضیم  ، سرعتم دانلودم 400 تاست که ضرب در 8 بشه میشه 3 مگابیت ، پینگش خوبه و تایم اوت نداره یا خیلی کم ، فقط 3 روزی قطعی و وصلی داشتم که فکر کنم به خاطر اپدیت سرویس هاشون بوده و برای یکی از بچه ها پرسیدم که واسه میتونن پینگ کاهش بدن فقط یه کم سرعت کمتر میشه .

سلام مناطق تحت پوشش نزده تو سایت؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، oldwebmaster گفته است :

سلام مناطق تحت پوشش نزده تو سایت؟

سلام بالای سایت ،قسمت ثبت نام اینترنت کلیک کن و اونجا شماره تلفن  بزن ببین واسه منطقه شما سرویس دهی داره یانه و اگه تحت پوشش هستین و میخواین ثبت نام کنین ادامه بدین اگه نمیخواین صفحه ببندین تمام ،  ، بعد  خواستی از دیده بان بگیری ، ثبت انلاین کن 1 روز نشده خودشون زنگ میزنن حل میکنن واسه من 1 روزه میخواستن فعال کنن که مخابرات 2 روزی معطل کرد .

این هم نمایندگی ها : https://didi.ir/resellers/

فقط لینک معرفی باشگاه مشتریان پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

سلام

امروز از ۱۹۵ هم زنگ زدن یه کارشناس از مخابرات اومد سیما رو بررسی کرد و گفت مشکلی نداره باید از همون شرکتی که نت میگیری پیگیری کنی

الان موندم چیکار کنم?

پارس انلاین میگه کافو یا پست خرابه و دست ما نیس مخابرات هم میگه سیما خراب نیس

تف به این وضع دیگه ولش کردم تو این کشور هیچی درست بشو نیس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

سلام

امروز از ۱۹۵ هم زنگ زدن یه کارشناس از مخابرات اومد سیما رو بررسی کرد و گفت مشکلی نداره باید از همون شرکتی که نت میگیری پیگیری کنی

الان موندم چیکار کنم?

همشون همین جوری هستن ، الان من مشکل قطعی وصلی دارم گفتم شاید به خاطر اپدیت سرویس هاشون هستش اما مشکل بازم ادامه داره ، دیروز زنگ زدم میگه مشکل از مودمته از طرف ما نیست ، امروز بازم زنگ میزنم اگه بازم طفره رفتن به 195 شکایت میکنم اگه بازم نشد isp عوض میکنم

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

همشون همین جوری هستن ، الان من مشکل قطعی وصلی دارم گفتم شاید به خاطر اپدیت سرویس هاشون هستش اما مشکل بازم ادامه داره ، دیروز زنگ زدم میگه مشکل از مودمته از طرف ما نیست ، امروز بازم زنگ میزنم اگه بازم طفره رفتن به 195 شکایت میکنم اگه بازم نشد isp عوض میکنم

همین ۱۹۵ به من زنگ زد و هیچ غلطی نکرد همشون دستشون تو یه کاسس فقط میخوان سر مردمو شیره بمالن

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام بالای سایت ،قسمت ثبت نام اینترنت کلیک کن و اونجا شماره تلفن  بزن ببین واسه منطقه شما سرویس دهی داره یانه و اگه تحت پوشش هستین و میخواین ثبت نام کنین ادامه بدین اگه نمیخواین صفحه ببندین تمام ،  ، بعد  خواستی از دیده بان بگیری ، ثبت انلاین کن 1 روز نشده خودشون زنگ میزنن حل میکنن واسه من 1 روزه میخواستن فعال کنن که مخابرات 2 روزی معطل کرد .

این هم نمایندگی ها : https://didi.ir/resellers/

فقط لینک معرفی باشگاه مشتریان پیدا نکردم

ازمایش کردم ولی ننوشت که تحت پوشش هست یا نه . وارد قسمت انتخاب حجم شد و بالاش شماره با رنگ قرمز زده شده

نمایندگی ها هم یک شهر(بابلسر) تو استان ما(مازندران) فقط داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان ، نت هم شما قطعی وصلی داره به خاطر (ت ظ اه رات )اخیر مخصوصا تبریزی ها ؟ یا مشکل از isp بنده هستش ؟ الان 2 ساعته که نتم قطع بود

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

باید ببندی روی 2 مگ قطعی درست میشه. وقتی لب مرزی ببندن سرعت شما رو این طوری میشه.

در 3 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

سلام

الان موندم چیکار کنم?

مامور که اومد درست باشون صحبت نکردی حتما.

باید مودمتو به سیم های ورودی درب منزل وصل میکری با لپ تاپی چیزی نشونش بدی که مشکل داره خط شما. بیشتر تلاش میکردی. دیگه عمرا بفرستن برات xD.

سر چی گفت مشکل نداره؟ با چی تست کرد؟ با تلفن؟!

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

باید ببندی روی 2 مگ قطعی درست میشه. وقتی لب مرزی ببندن سرعت شما رو این طوری میشه.

مامور که اومد درست باشون صحبت نکردی حتما.

باید مودمتو به سیم های ورودی درب منزل وصل میکری با لپ تاپی چیزی نشونش بدی که مشکل داره خط شما. بیشتر تلاش میکردی. دیگه عمرا بفرستن برات xD.

سر چی گفت مشکل نداره؟ با چی تست کرد؟ با تلفن؟!

نمیدونم گفت از بیرون تست کردیم مشکلی نداشته منم گفتم پارس انلاین میگه شما مشکل دارید شما هم میگید اونا اونم جوابی نداشت ?

پیگیرش نمیشم دیگه درست بشو نیس

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

دوستان ، نت هم شما قطعی وصلی داره به خاطر (ت ظ اه رات )اخیر مخصوصا تبریزی ها ؟ یا مشکل از isp بنده هستش ؟ الان 2 ساعته که نتم قطع بود

اهواز که قطع نبود اصلا . ip که الان سه روزه دارمش هنوز همون ip هست.

ولی LTE ساعت 2 شب تا 3 شب قطع بود دیشب.

شاید از نویز خطت هست! من با های وب این مشکل رو داشتم هر چند ثانیه یک بارpppoe قطع و وصل میشد خط هم روی 16 مگ بود. چه غدابی کشیدم xD. بحث سال 93 هست. الکی هم میگفتن مشکلی نیست. طبیعی هست.xD

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Miad007 گفته است :

نمیدونم گفت از بیرون تست کردیم مشکلی نداشته منم گفتم پارس انلاین میگه شما مشکل دارید شما هم میگید اونا اونم جوابی نداشت ?

پیگیرش نمیشم دیگه درست بشو نیس

برو سراغ WIFI PTP اگر آپارتمان هستین به دکل مادر هم دید دارین عالیه. راحت میشین دیگه. تعرفه های اینترنت ثابت هم هست.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

برو سراغ WIFI PTP اگر آپارتمان هستین به دکل مادر هم دید دارین عالیه. راحت میشین دیگه. تعرفه های اینترنت ثابت هم هست.

اپارتمان نیستم دکلم تو منطقه ۳ تا میبینم فک کنم هر ستاش مال ایرانسل و همراه اول و رایتل

شانس امروز کارشناس اومد خونه نبودم پدرم جواب داد وگرنه شاید میتونستم کاری کنم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

اپارتمان نیستم دکلم تو منطقه ۳ تا میبینم فک کنم هر ستاش مال ایرانسل و همراه اول و رایتل

شانس امروز کارشناس اومد خونه نبودم پدرم جواب داد وگرنه شاید میتونستم کاری کنم

دکل wifi منظورم هست نه دکل موبایل. فرق میکنه.

دکل wifi این شکله :

Ptp-link.jpg

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

دکل wifi منظورم هست نه دکل موبایل. فرق میکنه.

دکل wifi این شکله :

Ptp-link.jpg

نه ندیدم فک نکنم باشه

اگه زنگ بزنم پشتیبانی میگن میشه یا نه؟؟؟

بعد دردسر نداره؟؟؟

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 46 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

خطم تا 6 مگ میکشه ، رو 3 مگ گرفتم . مطمئناً مشکل از اوناست چون پشتیبان بیسوادش سوتی داد که پروفایلتون تو پنل افلاینه ، میگم مشکل از شماست میگه نه چون مودمتون نمیتون درست متصل بشه واسه افلاین زده ، میگم پس چرا موقعی که وصله مودمو قطع کنم و با ایرانسل بیام انلاین میزنه  ! پشتیبان اسیاتک فقط بلد بود مودمو ببر سر خط خطت نویز داره و فلان این هم گیر به مودم و تنظیماتش ، میگه تنظمیش درست نیست اخه کسی نیست بگه مشنگ اگه مودم تنظیمش درست نباشه کلا کانکت نمیشه چرا تا حالا تنظمیات مودم و خود مودم سالم بود از وقتی که از شرکت شما گرفتم اوایل مشکلی نداشت اما زمان ت ظ ا ه رات مشکل داره !!!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

نه ندیدم فک نکنم باشه

اگه زنگ بزنم پشتیبانی میگن میشه یا نه؟؟؟

بعد دردسر نداره؟؟؟

اگر ندیدی نیست.

زنگ بزنی یکی رو میفرستن برات بش میگن امکان سنجی همچین چیزی 10 تومن میگیره ازت میاد بالا پشت بوم نگاه میکنه ببینه دید داره یا نه برای نگاه کردن 10 تومن!!

درد سر نداره اگر دید داشته باشی و آپارتمانی باشی

اگر ویلایی باشه باید 10 تا 15 میلیون دکل بخری به منم همینو گفتن بیخیال شدم خ خ خ.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

خطم تا 6 مگ میکشه ، رو 3 مگ گرفتم . مطمئناً مشکل از اوناست چون پشتیبان بیسوادش سوتی داد که پروفایلتون تو پنل افلاینه ، میگم مشکل از شماست میگه نه چون مودمتون نمیتون درست متصل بشه واسه افلاین زده ، میگم پس چرا موقعی که وصله مودمو قطع کنم و با ایرانسل بیام انلاین میزنه  ! پشتیبان اسیاتک فقط بلد بود مودمو ببر سر خط خطت نویز داره و فلان این هم گیر به مودم و تنظیماتش ، میگه تنظمیش درست نیست اخه کسی نیست بگه مشنگ اگه مودم تنظیمش درست نباشه کلا کانکت نمیشه چرا تا حالا تنظمیات مودم و خود مودم سالم بود از وقتی که از شرکت شما گرفتم اوایل مشکلی نداشت اما زمان ت ظ ا ه رات مشکل داره !!!

البته من مودم داشتم همچین مشکلی داشته باشه که با یک شرکت مشکل داشت عوض کردم درست شد ولی خوب احتمالش کم هست.

قطعی pppoe معمولا برای نویز لحظه یی خط هست که همزمان روی مقدار بالاتری هم بسته شده باشه خط نکشه یه هو قطع میکنه.

ببین کدوم برات کم هزینه تره. یک مودم ارزون بخری تست بزنی و تنظیماتو بدی خودشون انجام بدن که دهنشون بسته بشه یا این که کلا تسلیم بشی و شرکت عوض کنی...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 37 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

البته من مودم داشتم همچین مشکلی داشته باشه که با یک شرکت مشکل داشت عوض کردم درست شد ولی خوب احتمالش کم هست.

قطعی pppoe معمولا برای نویز لحظه یی خط هست که همزمان روی مقدار بالاتری هم بسته شده باشه خط نکشه یه هو قطع میکنه.

ببین کدوم برات کم هزینه تره. یک مودم ارزون بخری تست بزنی و تنظیماتو بدی خودشون انجام بدن که دهنشون بسته بشه یا این که کلا تسلیم بشی و شرکت عوض کنی...

فکر کنم به خاطر وقایع اخیر باشه ، اون جریان مودم یا از بیسوادی هستش یا از سر باز کردن ، مطمئناً ایراد از اوناست اما نمیخوان گردن بگیرن ، الان تلگرام واسم شیلتر شده  و با قندشکن فقط باز میشه . 3 هفته مونده از قراردادم اگه درست شد که هیچ اگه درست نشد یا 195 شکایت میکنم یا isp عوض میکنم

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

فکر کنم به خاطر وقایع اخیر باشه ، اون جریان مودم یا از بیسوادی هستش یا از سر باز کردن ، مطمئناً ایراد از اوناست اما نمیخوان گردن بگیرن ، الان تلگرام واسم شیلتر شده  و با قندشکن فقط باز میشه . 3 هفته مونده از قراردادم اگه درست شد که هیچ اگه درست نشد یا 195 شکایت میکنم یا isp عوض میکنم

اینم از دیده با نت...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...