رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

مخابرات یزد هم مثل اینکه رقابت رو شروع کرده ، رفتم پنل دیدم حجمم بیشتر شده جدول طرح جدید

prepaid266.thumb.jpg.34ee0ebeb0ff047ca261d9779ef76b46.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 48 دقیقه قبل، hnplay گفته است :

با سلام

مخابرات یزد هم مثل اینکه رقابت رو شروع کرده ، رفتم پنل دیدم حجمم بیشتر شده جدول طرح جدید

prepaid266.thumb.jpg.34ee0ebeb0ff047ca261d9779ef76b46.jpg

اینا بین المللش میشه تقسیم به 4

مفت نمی ارزه... 80 تومن برا 175 گیگ ...

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

الان زمان قدیم نیست که اینترنت گرونتر بود ، الان من این ماه شارژ کردم از دیده بان 250 گیگ روزانه و 200 گیگ شبانه با سرعت 3 مگ ، 35 تومن

اگه 100 گیگ میداد 10 یا 15 تومن بله ارزش زیادی داشت اما  25 نه

خب من طرحم قدیمیه برام نمیصرفه تغییر بدم اینترنتمو.. الان سرعت تا 6 بازه .. مصرفم کمه.. 25 تومن بدم به 100 گیگ8 ماه استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

الان چقدر اینترنت ارزونتر شده من شش ماه پیش 130 تومن دادم برای 90 گیگ اینترنت الان 140 تومن میخوام بدم برای 840 گیگ ...این همه سال چرا ما رو زجر کش کردن از اول همینجور میدادن حیف جوانی ما که تو دایال آپ هدر رفت :(

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

الان چقدر اینترنت ارزونتر شده من شش ماه پیش 130 تومن دادم برای 90 گیگ اینترنت الان 140 تومن میخوام بدم برای 840 گیگ ...این همه سال چرا ما رو زجر کش کردن از اول همینجور میدادن حیف جوانی ما که تو دایال آپ هدر رفت :(

اره خدا میدونه ما چقدر سرحجم و پینگ حرص خوردیم!!!
من الان 80 میدم واسه 1000 گیگ از پیشگامان که بهم تخفیفم دادن 20 درصد در عمل 60 میدم + مالیات! 

دوره دوم هست از پیشگامان و تازه دیروز شروع شده! 1022 گیگ حجم! 

Capture.PNG

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/03, 08:18:20، hosseinskandari گفته است :

دوستان کسی در مورد شرکت نگین اطلاعاتی نداره؟ ظاهرا اینترنت شرکت ها رو شارژ میکنه.. هی هر ماه پیامک میده بهم که 100 گیگ 25 تومن!!

تو سایت اینترنت مخابرات نوشته رابطه ایی با مخابرات نداره.. تو سایت نگین هم ذکر شده ما به مخابرات وابسته نیستیم ولی همه رو شارژ حجمی میکنیم!

خیلی شبیه کلاهبرداریه قضیه

داداش این سایت به منم پیامک دادن!و طرح منم قدیمیه و سرعتمم خوبه.این طرح 100 گیگ اینترنت رو خریدی شما؟!به نظرت این حجم روی سرویس های قدیمی کار میده یا مال سرویس های نامحدود جدیده!؟

لینک به دیدگاه

طرح های جدید هم خوبه هم بده 

مثلا برای کسی که مصرفش در یک ماه بالاست عالیه 

ولی کسی که مصرفش از اینترنت ماهی 100 گیگ هست براش نمیصرفه بیاد که ماهی 50 تومن بده 

ولی قبلا طرح های ویژه بودن  مثلا خودم 18 ماه با سرعت 16 مگ خریدم 70 تومن 100 گیگ هم حجم اولیه داشتم + دانلود رایگان هم 4 ساعت در روز داشتم 

این سبک طرح ها خیلی بصرفه بودن 

ولی الان باید 50 تومن بدم برای هر ماه 

به طرح ها و حجم ها سطحی نگاه نکنید شاید دوستان اهل تکنولوژی و گیمر دانلودشون زیاد باشه ولی خوب خیلی از کاربرا هم هستن که مصرفشون کمه و حتی نمیتوننن نصف حجمی که سرویسشون داره رو استفاده کنن

ویرایش شده توسط ehsangomez
لینک به دیدگاه

دوستان رایتل هم اینترنت نامحدود داره مثل ایرانسل ؟

لینک به دیدگاه

دوستان از مخابرات اینترنت ا ماه گرفتم  100 گیگ 20 تومن البته با مالیات شد 21,800

ترافیک بین الملل 25 گیگ هست

ترافیک داخلی 100 گیگ هست

حالا سایت دانلود فیلم و بازی کسی سراغ داره با ترافیک داخلی ؟ :)

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، AminC گفته است :

سرعت چقدر هستش؟

سرعت 1 مگ تا 16 مگ میدن ولی خط من بیشتر از  1 مگ جواب نمیده ...اینترنت پیشگامان 1000 گیگ 6 ماه 100 تومن خیلی بصرفه تر از این هست ولی مرکز مخابرات ما رو پشتیبانی نمیکرد به ناچار از خود مخابرات گرفتم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

متاسفانه سایت های دانلودی هم که تو لیست 500 سایت داخلی هستن ظاهراً فقط صفحاتشون رایگانه سرور های دانلودشون که به صورت مثلاً cdn.p30download.com هستن چون جزو لیست نیستن خارجی حساب میشن.

پس اصولاً نباید دلتونو صابون بزنید که می تونید نصف قیمت دانلود کنید فوقش می تونید نصف قیمت پیج ها رو باز کنید 

منم خودم شخصاً تا حالا سایت دانلود ایرانی معتبری ندیدم که آدرس فایل هاش بر اساس همون دامنه اصلی خودش اینطوری مثلاً site.com/file.zip باشه.

من شهریور امسال 90 گیگ رو 130 گرفتم هر گیگی برام درامد 1445 تومان الان فرض کن که کلش رو بخوام بین الملل استفاده کنم هر گیگ برام 800 درمیاد تقریبا 44 درصد ارزونتر شده 

لینک به دیدگاه

دوستان توجه کردین با سیاست جدید اینترنت را گرون کردن و با لطافت بسیار خاصی کردن توی پاچه ملت ؟؟؟

قبلا اینترنت هر گیگ 3 هزار تومان بود که فرقی نداشت داخلی استفاده بشه یا خارجی ولی در حال حاضر هر یک گیگ را 2 هزار میفروشن و این موقعی هست که از سایتهای منتخب داخلی استفاده کنید و در غیر اینصورت نصف این حجم را میتونید استفاده کنید یعنی 500MB در کل حالا هر گیگ اینترنت را 4000 تومان باید بخریم حتی برای اینترنت سیم کارتی یعنی وقتی از همراه اول 5 گیگ اینترنت میخریم 15000 تومان = 2.5GB اینترنت ولی تا حالا ندیدم کسی اعتراضی داشته باشه !

همه راضی هستن انگار !!!!

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

دوستان از مخابرات اینترنت ا ماه گرفتم  100 گیگ 20 تومن البته با مالیات شد 21,800

ترافیک بین الملل 25 گیگ هست

ترافیک داخلی 100 گیگ هست

حالا سایت دانلود فیلم و بازی کسی سراغ داره با ترافیک داخلی ؟ :)

با سلام

من تنها یه سایت دانلود دیدم تو لیستش  اونم http://shatelland.com

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، Royal گفته است :

دوستان توجه کردین با سیاست جدید اینترنت را گرون کردن و با لطافت بسیار خاصی کردن توی پاچه ملت ؟؟؟

قبلا اینترنت هر گیگ 3 هزار تومان بود که فرقی نداشت داخلی استفاده بشه یا خارجی ولی در حال حاضر هر یک گیگ را 2 هزار میفروشن و این موقعی هست که از سایتهای منتخب داخلی استفاده کنید و در غیر اینصورت نصف این حجم را میتونید استفاده کنید یعنی 500MB در کل حالا هر گیگ اینترنت را 4000 تومان باید بخریم حتی برای اینترنت سیم کارتی یعنی وقتی از همراه اول 5 گیگ اینترنت میخریم 15000 تومان = 2.5GB اینترنت ولی تا حالا ندیدم کسی اعتراضی داشته باشه !

همه راضی هستن انگار !!!!

دوست عزیز اشتباه میکنید ، خودتون که میگید قبلا حجم گرونتر بود اون به کنار ، الان مسئله حجم خارجی و داخلی ، حجمی که 2 تومن میخرید اگه1 گیگ  از سرورهای خارجی استفاده بشه همون 1 گیگ مصرف میشه اما اگه از سایتهای منتخب استفاده کنید نصف این حجم .

خودم قبلا واسه نت 1-265 نامحدود ماهی 35 میدادم ، ماهی 15 گیگ سرعت 1 مگابیت و بعدش 256 (نفتی) ، حداکثر ماهی اگه شبانه روز بزارم دانلود حدود 70 گیگ دانلود میکرد سرعت لود صفحات افتضاح ، روزهای تعطیل هم غیر قابل استفاده ، الان 3 مگ دیده بان گرفتم ماهی 38 تومن ، 250 گیگ روزانه و 200 گیگ شبانه با سرعت 11 برابر بیشتر یعنی 3 تومن بیشتر پول میدم نسبت به قبل اما سرعتم 11 برابر بیشتر شده و حجمم تقریبا نامحدود چون همون 250 گیگی روزانه نمیتونم مصرف کنم حالا حجم شبانه به کنار !

الان بفرمایید چجوری گرون شده من نمیدونم !

قبلاً خود سرویس ها اونقدر گرون و حجمشون کم بود که مجبور به خرید حجم اضافه میشدیم اما الان اگه بتونی حجم ماهیانتو تموم کنی جایزه داری :19_kissing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 32 دقیقه قبل، AminC گفته است :

شما ترافیک اضافه بخر متوجه میشی :P

تو پستم عرض کردم اگه تونستین حجم اولیه تموم کنین حالا حجم اضافه پیش کش

در 31 دقیقه قبل، AminC گفته است :

هزینه تخلیه خط جدا از هزینه رانژه هستش؟

تخلیه خط هزینه نداره

لینک به دیدگاه

اینترنت من از سیم کارت همراه اول هست که اوایل خوب بود و 5 گیگ را 1 ماه استفاده میکردم ولی در حال حاضر هر ماه مجبور به خرید 2 بسته 5 گیگ میشم مصرف من تغییری نکرده. پس چرا 2 برابر هزینه پرداخت میکنم ؟

من 1 ماه شبانه نامحدود از همراه اول خریدم که در طول 15 روز حدودا 400GB دانلود داشتم و اینترنت شما جواب نمیده چون من 4G استفاده کردم و سرعتش تا 8MByte در ثانیه بود و بعضی وقتها بیشنر شما یک حجمی داری که اگر سرعت خوب نباشه نمیتونی کامل از اون حجم استفاده کنی باید سرعت جواب بده... البته حرف شما درست هست و سرعت اینترنت نسبت به قبل خیلی بهتر شده ولی فعلا همراه اول سرعت را پایین اورده و زود به زود sms میده که حجم 5 گیگ به پایان رسیده و بسته جدید جایگزین شده

پارس آفلاین پیشنهادهای خیلی خوبی داشت که بخشی از انها را حذف کرده...بعد از اون شاتل بهترین پیشنهادها را داره و سرعتش با چیزی که میگه واقعا جور در میاد 8Mbit واقعی را تحویل میده

لینک به دیدگاه

در در 1396/11/06, 10:43:15، ali.king گفته است :

داداش این سایت به منم پیامک دادن!و طرح منم قدیمیه و سرعتمم خوبه.این طرح 100 گیگ اینترنت رو خریدی شما؟!به نظرت این حجم روی سرویس های قدیمی کار میده یا مال سرویس های نامحدود جدیده!؟

بنظرم کلاه برداریه.. رو طرحای قدیمیه احتمال خیلی قوی. منتهی من مساله ام رو کذب بودن این آگهی هست 

لینک به دیدگاه

درود

دوستان من از شاتل سرویس دارم! ولی مشکلی که دارم اینه که ریت خطم رو 3 مگه ولی تو ویندوز 10 دانلود میزنم انگار فقط از 90% ریت استفاده میکنه! اگه ریت 3 مگ باشه 2.7 سرعت میده موقع دانلود و اگه ریت کمتر شه به همین نسبت سرعت دان کمتره! قبلا از مخابرات نت داشتم و رو وین 7 این مشکل نبود! الان با شاتل رو وین 10 این مشکل هست! نمیدونم از شاتله یا وین ده؟!! اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنه!

لینک به دیدگاه

دوستان چند تا سایت دانلود فیلم یا بازی معرفی کنید که ترافیک داخلی محسوب بشن :(

الان سایت ایران فیلم چون تو اینترنت مخابرات داخلی محسوب میشه یا خارجی ؟

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

دوستان چند تا سایت دانلود فیلم یا بازی معرفی کنید که ترافیک داخلی محسوب بشن :(

الان سایت ایران فیلم چون تو اینترنت مخابرات داخلی محسوب میشه یا خارجی ؟

درود

در مورد ترافیک داخلی شما از کجا سرویس داری؟

هر کدوم از شرکت ها یه سری از سایت ها رو به عنوان داخلی حساب کردن، مثلا پارس انلاین فرق داره، دیده بان نت فرق داره، فن آوا فرق داره، تو لیستی که سرویس دهنده

اینترنتتون اعلام کرده  ببینین که اصلا سایت دانلود هست یا خیر، چون فن آوا نداره سایت دانلود توش اما خب حجم بالا و دانلود شبانه داره که اصلا نیاز به این سایت ها نیست.

من امروز طرح 8 مگابیتم تموم شد با این همه دانلود و 4-5 نفری که همیشه اینستاگرام استفاده می کنن بازم 50 گیگ از 200 گیگ موند!

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

درود

در مورد ترافیک داخلی شما از کجا سرویس داری؟

هر کدوم از شرکت ها یه سری از سایت ها رو به عنوان داخلی حساب کردن، مثلا پارس انلاین فرق داره، دیده بان نت فرق داره، فن آوا فرق داره، تو لیستی که سرویس دهنده

اینترنتتون اعلام کرده  ببینین که اصلا سایت دانلود هست یا خیر، چون فن آوا نداره سایت دانلود توش اما خب حجم بالا و دانلود شبانه داره که اصلا نیاز به این سایت ها نیست.

من امروز طرح 8 مگابیتم تموم شد با این همه دانلود و 4-5 نفری که همیشه اینستاگرام استفاده می کنن بازم 50 گیگ از 200 گیگ موند!

من اینترنت مخابرات دارم 100 گیگ 22 تومن در ماه

لینک به دیدگاه

من تو خونه های وب دارم.با سرعت 16 مگ پینگم تو بازی به 900 هم میرسه.

ولی تو مغازه 512 مخابرات دارم  پینگم تو بازی 150 هست.

کسایی که های وب دارن  همه  پینگشون اینجوری فوق داغون هست؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، peto گفته است :

من تو خونه های وب دارم.با سرعت 16 مگ پینگم تو بازی به 900 هم میرسه.

ولی تو مغازه 512 مخابرات دارم  پینگم تو بازی 150 هست.

کسایی که های وب دارن  همه  پینگشون اینجوری فوق داغون هست؟

من ۴ سال های وب داشتم تا آخرین روزی که های وب داشتم  پینگش اصلا یه چیز عجیب و غریب بود! بعد 4 سال یعنی بهتر نشده ؟!o.O

البته بستگی به میزان شلوغی کاربرا تو اون شهر یا منطقه هم داره !

من  با  این سرویس دهنده اینترنتم یه دردسری دارم. برای دانلود از استیم و گیم آنلاین خیلی مکافات دارم . سرعت دانلود رو عمدا میارن پایین .گفتم از خیر این سرویس دهنده بگذرم و بیام پیشگامان

دوستانی که از پیشگامان اینترنت دارن یه سوال دارم .تو پیشگامان اذیت می کنن این جور ؟!

همین الان از میهن دانلود یک و نیم مگ سرعت دانلودمه ولی استیم در حد 200 کیلو بایت . فکر کنم یک ماهی هست که سرعت داخلی عالیه ولی سرعت  سایت های خارجی افتضاحه. واسه من که همش گیم می زنم و با استیم  صبح رو شب می کنم خیلی اعصاب خورد کن هست این موضوع!

ویرایش شده توسط sharjI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، AminC گفته است :

پس از پرس و جو  تخلیه خط هزینه داره مقدارش هم 5هزار تومان هستش که روی قبض بعدی تلفن اعمال میشه

مخابرات نمیدونم چجوریه اما من از اسیاتک و یکی دوتا شرکت دیگه تخلیه کردم هزینه ای نداشت اونا هم هزینه اضافی میگیرن مثل پارس انلاین و مکس نت ، البته شاید موقع ثبت نام 7 تومن گرفتن الان هم 5 تومن بگیرن درسته اما اگه هزینه رانژه اول کامل گرفتن این 5 تومن دزدی تو روز روشنه که تو خراب شده عادیه !

لینک به دیدگاه

با درود

کسی میدونه معنی  آستانه مصرف منصفانه  که همراه اول اخیرأ روی بسته های اینترنت نامحدود شبانه خودش اعمال کرده چیه ؟

من دیشب یه بسته نامحدود 2 تا 7 بامداد خریداری کردم و آستانه مصرف منصفانه رو زده 20 گیگ ...

شروع به دانلود کردم و متوجه شدم که  پس از رسیدن به مرز 20 گیگ دانلود ، سرعتم هیچ تغییری نکرد  و با همان سرعت 5 تا 8 مگ بر ثانیه دانلود می کرد !!!

از آنجا که ترسیدم که نکنه حجم بسته من همان 20 گیگ بوده و از این به بعد رو بخوان پای من با قیمت آزاد محاسبه کنن ،،  علی رغم اینکه هنوز زمان برای استفاده از بسته خودم داشتم ، دانلود رو متوقف کردم !

حالا میخواستم بپرسم که اگر دانلود خودم رو ادامه می دادم و از مرز 20 گیگ منصفانه هم عبور میکردم ، آیا مشکلی از بابت محاسبه هزینه برام پیش میومد یا نه ؟؟؟

11.jpg

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...