رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 50 دقیقه قبل، r.zarei2010 گفته است :

سلام.

دوستان من می خوام از پارس آنلاین به فن آو کوچ کنم. سوالم اینکه کسی از سرعت دانلود شبانه فن آوا خبر داره؟

من خطم روی 2Mb هست و چهار مگ رو هر 10 دقیقه قطع می کنه و نمی کشه. دوستان پشتیبانی پارس آنلاین هم هر چقدر گفتم خطم رو به سه مگ تنظیم نکردن تا تست کنم و بهانه آوردن.

آیا امکان تنظیم خط به 3 مگ از طرف ISP وجود ندارد یا اینا منو پیچوندن؟

درود طبق گفته کارمندان فن اوا در اینستاگرام دانلود شبانه با همان سرعت خود سرویس ارائه میشه و محدودیت دانلود هم نداره، در ضمن تمام سرویس ها رو 2 پله بالاتر از سرعتشون شرکت باز گذاشته و سرعت دانلود حداقل اندازه سرعت خریداری شده است و بالاتر هم می ره، در مورد سوال دوم هیچ محدودیتی نداره و به راحتی می تونن این کار رو انجام بدن و سرعت دلخواه رو برای هر مشترک بزارن.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 9 دقیقه قبل، Geek گفته است :

http://www.maxnet.ir/Adsl/Cost

ماکس نت هم سرویس های اقتصادی خوبی داره ولی متاسفانه فقط تبریز و ارومیه و اردبیل رو تحت پوشش دارن 

درود

این شرکت ها اصولا خودشون مجوز ارائه مستقیم مثله های وب پارس انلاین شاتل و.. ندارن، چون کلا 18 تا شرکت رسمی وجود نداره،  و احتمالا نمایندگی یکی از این شرکت ها هستن، مثه همین جایی که من سرویس می گیرم و فقط در سطح استان هرمزگان سرویس دهی داره.

لینک به دیدگاه

مثل اینکه رقابت خیلی شدید شده های وب زده به سیم آخر !! سرویس 16مگ 1100 گیگ داخلی میده که 275گیگش خارجیه که فعلا بیشترین ترافیک هست که بعدش فن آوا با 225گیگ ترافیک خارجی قرار داره

هنوز هم کسی هست که ناراضی باشه؟!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

درود
این شرکت ها اصولا خودشون مجوز ارائه مستقیم مثله های وب پارس انلاین شاتل و.. ندارن، چون کلا 18 تا شرکت رسمی وجود نداره،  و احتمالا نمایندگی یکی از این شرکت ها هستن، مثه همین جایی که من سرویس می گیرم و فقط در سطح استان هرمزگان سرویس دهی داره.
سلام نکنه ژیگس هست ؟

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

سلام نکنه ژیگس هست ؟

درود

خیر، دابکو

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

مثل اینکه رقابت خیلی شدید شده های وب زده به سیم آخر !! سرویس 16مگ 1100 گیگ داخلی میده که 275گیگش خارجیه که فعلا بیشترین ترافیک هست که بعدش فن آوا با 225گیگ ترافیک خارجی قرار داره

هنوز هم کسی هست که ناراضی باشه؟!!!!!!!!!!

برتری فن آوا اینه که دانلود شبانه داره اونم نامحدود، با سرعت 8 مگابیت راحت میشه شبی حدود 20 گیگ یا بیشتر دانلود کرد.

لینک به دیدگاه

درود
خیر، دابکو
دابکو ۹۳ داشتم الان نمی دونم اوضاعش چطوریه ، یه مدت ژیگس زیر مجموعه مخابرات داشتم ، این اواخر دیگه خیلی داغون بود ، نزدیک یک سال هست شاتل استفاده می کنم راضی هستم جوابگو هست مخصوصا شبانه اش

لینک به دیدگاه

اگر فن اوا و های وب بتونن با کیفیت قابل قبول، سرویس های حجم بالا را  ارائه کنند احتمالا بیشترین جذب و جا به جایی یوزر هارو خواهند داشت. ( گرچه های وب هنوز در بجز در خبر ها در صفحه قیمت ها اینها را رسما اعلام نکرده)

برای یوزر های مصرف فعلی که سرویس های 100-200 هزار تومنی حجم بالا را در گذشته  می گرفتند خیلی هاشون به احتمال زیاد به این دو شرکت کوچ می کنند و باید ببینیم ایا این دو تا شرکت می توانند سطح خدماتشون رو حفظ کنند یا نه.:35_thinking:

من خودم ART7 دارم از شاتل و شاتل با اینکه لیست قیمت های جدید رو اعلام کرده که بالاترین سطحش ا ز لحاظ قیمت در سرعت با حجم در رده چهارم بین شرکت های دیگر است، هنوز امکان انتخاب سرویس جدید رو نزاشته و من همچنان تنها امکان دسترسی به سرویس سری ART رو جهت اپدیت دارم.:34_rolling_eyes:

فکر کنم هنوز جای تغییرات قیمت وجود داره که هنوز دسترسی انتخاب نزاشتن...

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

دابکو ۹۳ داشتم الان نمی دونم اوضاعش چطوریه ، یه مدت ژیگس زیر مجموعه مخابرات داشتم ، این اواخر دیگه خیلی داغون بود ، نزدیک یک سال هست شاتل استفاده می کنم راضی هستم جوابگو هست مخصوصا شبانه اش

دابکو رو فقط به خاطر طرح های نامحدودش می گیرم، سرعت 1 مگابیت برای بنده پایینه و ماهی 70 در میاد، 2 مگابیت کارمو راه میندازه 120 در میاد که دوستندارم اینقدر در ماه هزینه بدم،

میخوام تخلیه کنم از فن آوا بگیرم به نظرم همه چیزش خوبه، ترافیک مناسب در کنار کیفیت خوب و شبانه رایگان در کل دوستانب که میگن این شرکت بده و اون خیلی بستگی به شرایط خط تلفن داره.

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال مخابرات مثلا ۳۵۰گیگ ترافیک۸۰تومن میده از این ۳۵۰ چند گیگ داخلی و چقدر خارجی هست؟

یا مثلا ۵۱۲ حجم ۲۰ گیگ میده ۱۵تومن

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hmasroor گفته است :

مخابرات یک به دو هستش یعنی ترافیک رو تقسیم بر دو کنید بین الملل اصلیش در میاد که 175 گیگ هستش.

اما بعضی شرکت ها مثل پیشگامان یک به سه هستن و ترافیک داخلی که نوشتن رو باید تقسیم بر سه کنید.

تو توضیحات خود شرکت ها می نویسن و همه شون یه مثال هم گذاشتن که بهتر بشه درک کرد.

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

من خیلی ساله سرویس نامحدود مخابرات سرعت 128 کیلو دارم، و چون حجم برام از سرعت خیلی مهمتره عوضش نکردم. ایا این سرویس جدید حجم که تموم شه سرعت 128 کیلو رو میده یا در عمل سرعت خیلی کمتر میشه؟؟؟

الان  128 نامحدود مخابرات ماهی 11800 رو قبض میاد، که سرویس جدید  512 کیلو سرعت زده ماهی 12500، یعنی اگر بعد از تموم شدن حجم سرعت 128 رو بده نه کمتر تغییر دادن سرویسم کاملا منطقیه. 

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Mohammad98 گفته است :

سلام

من خیلی ساله سرویس نامحدود مخابرات سرعت 128 کیلو دارم، و چون حجم برام از سرعت خیلی مهمتره عوضش نکردم. ایا این سرویس جدید حجم که تموم شه سرعت 128 کیلو رو میده یا در عمل سرعت خیلی کمتر میشه؟؟؟

الان  128 نامحدود مخابرات ماهی 11800 رو قبض میاد، که سرویس جدید  512 کیلو سرعت زده ماهی 12500، یعنی اگر بعد از تموم شدن حجم سرعت 128 رو بده نه کمتر تغییر دادن سرویسم کاملا منطقیه. 

درود

بله، در صورت اتمام ترافیک منصفانه  سرعت اینترنت شما به 128 کیلیو بیت (16 کیلوبایت) میرسه که بنا به نظر پشتتیبان یکی از شرکت ها هنوز قطعی نیست و قرار

هستش به زودی تا هفته آینده بر اساس نوع سروی خریداری شده سرعت سرویس ها کم بشن.

لینک به دیدگاه

درود 

من شماره خط ام رو از فن آوا و مخابرات تبریز چک کردم. هیچکدام سرویس نمیدن به خط من :43_slight_frown:. خطم pcm نیست. از های وب می تونم سرویس بگیرم ولی شبانه نداره انگار. maxnet هم شبانه 50 گیگ رو 20 تومن میده. 

انتخاب بهتر برای من که شبانه می خوام داشته باشم  (به جز پارس آنلاین دروغگو) چی می تونه باشه؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، r.zarei2010 گفته است :

درود 

من شماره خط ام رو از فن آوا و مخابرات تبریز چک کردم. هیچکدام سرویس نمیدن به خط من :43_slight_frown:. خطم pcm نیست. از های وب می تونم سرویس بگیرم ولی شبانه نداره انگار. maxnet هم شبانه 50 گیگ رو 20 تومن میده. 

انتخاب بهتر برای من که شبانه می خوام داشته باشم  (به جز پارس آنلاین دروغگو) چی می تونه باشه؟

درود

شاتل هم نگاه بندازین، ظاهرا قراره شبانه اضافه کنه.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

درود

بله، در صورت اتمام ترافیک منصفانه  سرعت اینترنت شما به 128 کیلیو بیت (16 کیلوبایت) میرسه که بنا به نظر پشتتیبان یکی از شرکت ها هنوز قطعی نیست و قرار

هستش به زودی تا هفته آینده بر اساس نوع سروی خریداری شده سرعت سرویس ها کم بشن.

ممنون بزرگوار بابت پاسخ :12_slight_smile:

آیا شرکتها قرارداد مکتوب هم دست مشتری میدن که ادعاهایشان از جمله باقی ماندن سرعت 128 کیلوبیت بعد از اتمام حجم سقف مکتوب و قابل پیگیری باشه؟

لینک به دیدگاه

دوستانی که کیفیت خطشون مثل من افتضاح و اگه اینترنت مخابرات دارن فعلا تخلیه نکنن 

امروز زنگ زدم تک تک شرکتا پرس و جو کردم

اول زنگ زدم مخابرات برا کیفیت خط گفتن شنبه ساعت اداری زنگ بزنید که براتون کارشناس بفرستیم کیفیت خطو بهتر کنن اگه راس بگن!!

به محض اینکه کیفیت بهتر شد درجا تخلیه میکنم ?

دوستانی که مثل من زیاد دان میکنن باید بین شاتل و اسیاتک یکی رو انتخاب کنن( به خاطر سرور مجازیش) که اسیاتک به دزد معروف

شبدیز هم نت شبانه رایگان داره و سرعتاشم بازه اما شاتل باز نیست!

های وب هم به نظرم گرون میده فقط سرعتش بازه و نه سرور مجازی داره و نه شبانه!

من که چون شاتل جمعیتش خیلی بیشتره شاتل رو ترجیح میدم 

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Mohammad98 گفته است :

ممنون بزرگوار بابت پاسخ :12_slight_smile:

آیا شرکتها قرارداد مکتوب هم دست مشتری میدن که ادعاهایشان از جمله باقی ماندن سرعت 128 کیلوبیت بعد از اتمام حجم سقف مکتوب و قابل پیگیری باشه؟

بله این طبق قوانین مصوبه سازمان تنظیم مقررات رادیویی هستش و اگر به هر نحوی به تعهداتشون عمل نکن به راحتی می تونین به سامانه 195 شکایت کنین.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان گرامی.

خدمت دوستان گرامی که میگن طرح های جدید بهتر از قبلی هستند:

همونطور که طرح های شاتلو دیدید دپ تا بود به شرح زیر

1-ماهی 4گیگ بین الملل نامحدود داخلی سرعت 512 تا شانزده مگ با ماهانه ده تومن 

2-ماهی بیست گیگ فکر کنم با سرعت هشت مگ حداقل . ماهی سی تومن

و حالا یک نمونه از طرح های قبلی:؟:

1سال 144گیگ کلا 99تومن.

ماهی حدود8000تومن با سرعت حداقل 2 مگ ثابت.

ماهیانه حدود 11گیگ .

حالا دوستان گول کلمه نامحدود رو نخورید!!! سایت های داخلی رو نگاه کنید لیستشون رو 400/500تاش سایتای معارف اسلامی هلال احمر بسیج و... که خیلی اینترنت مثل میکنن!!! و بقیه هم فروشگاه هایی مثل لیونو مقداد و دیجی کالا و ازین قبیل سایت ها و هیچ سایت دانلودی نیس .

کاملا کلاه برداری.

شما از سایت معارف اسلامی و دیجی کالا با سرعت هشت مگ بیشتر سود میکنین یا اصن یازده گیگ ماهیانه؟؟؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

سلام خدمت دوستان گرامی.

خدمت دوستان گرامی که میگن طرح های جدید بهتر از قبلی هستند:

همونطور که طرح های شاتلو دیدید دپ تا بود به شرح زیر

1-ماهی 4گیگ بین الملل نامحدود داخلی سرعت 512 تا شانزده مگ با ماهانه ده تومن 

2-ماهی بیست گیگ فکر کنم با سرعت هشت مگ حداقل . ماهی سی تومن

و حالا یک نمونه از طرح های قبلی:؟:

1سال 144گیگ کلا 99تومن.

ماهی حدود8000تومن با سرعت حداقل 2 مگ ثابت.

ماهیانه حدود 11گیگ .

حالا دوستان گول کلمه نامحدود رو نخورید!!! سایت های داخلی رو نگاه کنید لیستشون رو 400/500تاش سایتای معارف اسلامی هلال احمر بسیج و... که خیلی اینترنت مثل میکنن!!! و بقیه هم فروشگاه هایی مثل لیونو مقداد و دیجی کالا و ازین قبیل سایت ها و هیچ سایت دانلودی نیس .

کاملا کلاه برداری.

شما از سایت معارف اسلامی و دیجی کالا با سرعت هشت مگ بیشتر سود میکنین یا اصن یازده گیگ ماهیانه؟؟؟

درود

طرح های جدید مسلما بهتره از همه جهات، بنده برای خرید اینترنت 1 مگ ماهانه نامحدود ماهی 70 میدادم، الان شما فرض کن با ماهی 50 تومن 225 گیگ ترافیک بهم میده اونم با سرعت 

8 مگابیت 8 برابر قبلی که از این حجم میشه کلش برای داخلی یا نصفش بین المللی استفاده کرد، دانلودم اگه داشته باشه شبی 20 گیگ اونم مجانی کمه؟ تو 6 ساعت راحت 20 گیگ میگیره 

پس در نتیجه با 20 تومن کمتر یه اینترنت با سرعت 8 برابر بیشتر از قبلی با ترافیک مناسب که برای 1 ماه مناسبه و شبانه هم می تونم 20 گبگ دانلود کنم که یک ماهش میشه 600 گیگ

* در ضمن فن اوا به تمام سایت های که سرورشون در ایران قرار داره نیم بها حساب می کنه اون های وبه که یه سری سایت مخصوص اعلام کرده. همچنین اینترنت زیر 4 مگابیت

اسمش اینترنت نیست.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

.

درود خدمت شما داداش .

ماهی 50 داداش ؟:3_grin::3_grin:

من خودم رو سالی صد موندم:3_grin:

راستش بنده جشنواره رو با جشنواره مقایسه کردم وگرنه معمولی کلا ارزون شده همون adsl هم از گیگی 3200  شده 2100 و بیست گیگش میشه 42000.

طرحای شاتل هست تو خود سایتشم جشنواره هاش.

کلا سرویساشو تغییر داده که خیلی گرونه .

جشنواره هاشم افتظاحه.

اینم اضافه کنم که بنده از سایتهای دیگه بی خبرم.

اینترنتمونم تازه تموم شده موندم یدونه شاتل هنو داره سیصد گیگ میده 150 با یماه نماوا . ففط تو سایتش نیس دیگ .

همه شزکتای معروف فکر میکنم یسری سایت معلوم کردن شاتل واردشی زده یلدا ویژه اون زده.

درمورد سرعتم ی نکته خارج از بحث بگم که ما الان شونزده مگ گرون اومده خیلی خوشحالیم تو خارج دارن پنج گیگ تست میکنن:3_grin:

ازونجایی که اونا 5000mb /s دارن مام 16m/s, اومده خوشحالیم که ارزونه!!!

درحالی که خیلیم گرونه! کاش میشد یه خط از خارج بیاری وصل کنی:3_grin:

لینک به دیدگاه

اسیاتک چرا طرح گیگ باکسشو برداشته؟ از 14 اذر برداشته

یا حداقل برای من نیست تو پنلم

الان 1 گیگ مگیرم 2 تومن ولی در اصل نیم گیگ هست  چون زده ترافیک خارجی تقسیم بر 2 میشه  خب پس  در اصل الان هر گیگ 4 تومن بیشتره  از قبل ترافیک ها گرونتر شدن  چه وضعش هست

لینک به دیدگاه

هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران (مطابق مصوبه شماره ۱ جلسه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات)، ۱۲٫۰۰۰ تومان است که در هنگام ثبت نام دریافت خواهد شد.

هزینه‌ی راه‌اندازی و نصب این سرویس‌ها، در صورت نیاز کاربر، مطابق مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ۱۵٬۰۰۰ تومان است.

حالا یه سوال

من که قبلا از مخابرات سرویس نامحدود داشتم دیگه نباید واسه سرویسای غیرحجمی جدید این 15 و 12 تومنو بدم درسته؟ ولی اگه بخوام شرکته دیگه بگیرم باید 27 تومن اضافه  هم بدم؟

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Mohammad98 گفته است :

هزینه دایری و تخلیه خطوط مشترکین توسط شرکت مخابرات ایران (مطابق مصوبه شماره ۱ جلسه ۲۳۷ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات)، ۱۲٫۰۰۰ تومان است که در هنگام ثبت نام دریافت خواهد شد.

هزینه‌ی راه‌اندازی و نصب این سرویس‌ها، در صورت نیاز کاربر، مطابق مصوبات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، ۱۵٬۰۰۰ تومان است.

حالا یه سوال

من که قبلا از مخابرات سرویس نامحدود داشتم دیگه نباید واسه سرویسای غیرحجمی جدید این 15 و 12 تومنو بدم درسته؟ ولی اگه بخوام شرکته دیگه بگیرم باید 27 تومن اضافه  هم بدم؟

خیر

همون موقع ثبتنام هزینه یک بار دایری و یک بار تخلیه از شما گرفته میشه، اگر بخواین برین شرکت جدید فقط 12 تومن پرداخت می کنین و اگر خودتون کانفینگ و نصب مودم بلدین که خیلی سادس 15 تومنم نیازی نیست.

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

درود

شاتل هم نگاه بندازین، ظاهرا قراره شبانه اضافه کنه.

ممنون از پاسخ شما.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...