رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

وای من نتم فوق العاده شده سرعت پیج باز کردنش ...

یعنی درجا باز میشه فوق سریع ..

از یه هفته پیش که از پیشگامان گرفته بود خراب بود تا این امروز ظهر بی نظیر شده!

3000 گیگ حجم + سرعت صفحه عالی + تک کانکشن عالی /        نتیجه : فوق العاده راضیم 

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 1 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

اگر ندیدی نیست.

زنگ بزنی یکی رو میفرستن برات بش میگن امکان سنجی همچین چیزی 10 تومن میگیره ازت میاد بالا پشت بوم نگاه میکنه ببینه دید داره یا نه برای نگاه کردن 10 تومن!!

درد سر نداره اگر دید داشته باشی و آپارتمانی باشی

اگر ویلایی باشه باید 10 تا 15 میلیون دکل بخری به منم همینو گفتن بیخیال شدم خ خ خ.

وات د هل ?

بیخیالش با همین میسوزم و میسازم

اونقدام بد نیس ۱۰ تا فیلم دان کردم تو چند روز

لینک به دیدگاه

دوستان تلگرام برام باز نمیشه فک کنم میخوان فیلترش کنن!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

دوستان تلگرام برام باز نمیشه فک کنم میخوان فیلترش کنن!

فیلتر شده

گفتن مقطعی هست

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، M-yousef گفته است :

فیلتر شده

گفتن مقطعی هست

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

اره دیگه به ضررشونه مردمو هوشیار میکنه!

خب الآن یه چی میگی عزیز من میان این تاپیک هم می بندن ،
چرا موضوع نامرتبط به تاپیک رو شروع می کنی؟

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

نتایج تست رو در آخرین پست، صفحه بعد قرار دادم.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

خب مثل اینکه مخابرات به غیر از اینکه دزدی میکنه و نت 1ماهه نمیده یعنی حتما باید 3ماه یا بیشتر بخرید و پول رو هم یکجا بدین!

در صورت اتمام ترافیک منصفانه اینترنت کاملا قطع و باید دوباره ترافیک بخرین!!

رسما داره تخلف میکنه 

اگر از دوستان کسی مخابرات داره تست کنه ببینه همینجوریه یا فقط مخابرات خراسات رضوی (استان خودمختار آقای الم...) اینجوریه!

لینک به دیدگاه

سلام عزیزان، بلاخره من هم یکی از سرویسهای جدید شرکت فن آوا رو تهیه کردم، و دوستدارم تجربه خودم رو براتون به اشتراک بزارم:

برای حداکثر بهره وری از اینترنت ای دی اس ال مخصوصا سرعت ها 4 مگابیت به بالا باید خط با کیفیت

مناسبی داشته باشین، خط تاثیر بسیار زیادی در کیفیت داره، گاها می بینم خیلی دوستان گله می کنن از سرعتشون

حتما از کیفیت خط تلفن منزل و همچنین سیم کشی داخل خونه اطمینان حاصل کنین. این کیفیت خط بنده هستش

کیفیتش بد نیست، توجه داشته باشین هرچه میزان Data Rate بیشتر باشه مقادیر SNR Margin  و  Line Attenuation تغییر میکنه

در واقع از کیفیت خط کم میشه.

4.png.1db7be023c12711e2b3d0e1944c9d6ba.png

تست سرعت دانلود با 16 کانکشن از سرور سایت دانلود ها که همین حدود دانلود میده و از نظر من قابل قبوله

1.thumb.png.c51a6f11dbb726734b99691cb52f29e9.png

تست سرعت دانلود با تک کانکشن باز هم از سرور دانلود ها، متاسفانه تک کانکشن رو شرکت فن آوا

سرعتشو محدود کرده و بنده سرعتی بیش از 250 رو تجربه نکردم.

2.thumb.png.a966e0e5fdc9489c2b9c6f8405adeee3.png

این هم وضعیت پینگ که زیاد جالب نیست اما این رو بدونین که پینگ خیلی به مکان جغرافیایی  و فاصله ربط داره، و البته این رو هم بگم که

از شرکت قبلی هم که سرویس داشتم پینگم همین حدود بودش

3.thumb.png.9e49e244bdbc45deca10e1d514611e08.png

جمع بندی کلی و نظر شخصی من:

این سرویس امروز برای بنده وصل شده و مدت زمان ثبتنام تا نصب سرویس هم حدودا یک هفته طول کشید که البته به دلیل تخلیه دیری که از سوی

شرکت قبلی بود اینقدر زمان برد و گرنه 5 روزه سرویس وصل میشد. کیفیت سرویس راضی کننده هستش واسم و سرعت باز شدن صفحات خیلی مناسبه

دانلود هم بین 700 تا 800 کیلوبایته که برای من کاملا مناسبه، یکی از ایرادهایی که میتونم به سرویس شرکت فن آوا بگیرم سرعت کم تک کانکشن هست که

مشخص نیست به چه دلیلی محدود شده.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

سلام عزیزان، بلاخره من هم یکی از سرویسهای جدید شرکت فن آوا رو تهیه کردم، و دوستدارم تجربه خودم رو براتون به اشتراک بزارم:

برای حداکثر بهره وری از اینترنت ای دی اس ال مخصوصا سرعت ها 4 مگابیت به بالا باید خط با کیفیت

مناسبی داشته باشین، خط تاثیر بسیار زیادی در کیفیت داره، گاها می بینم خیلی دوستان گله می کنن از سرعتشون

حتما از کیفیت خط تلفن منزل و همچنین سیم کشی داخل خونه اطمینان حاصل کنین. این کیفیت خط بنده هستش

کیفیتش بد نیست، توجه داشته باشین هرچه میزان Data Rate بیشتر باشه مقادیر SNR Margin  و  Line Attenuation تغییر میکنه

در واقع از کیفیت خط کم میشه.

4.png.1db7be023c12711e2b3d0e1944c9d6ba.png

تست سرعت دانلود با 16 کانکشن از سرور سایت دانلود ها که همین حدود دانلود میده و از نظر من قابل قبوله

1.thumb.png.c51a6f11dbb726734b99691cb52f29e9.png

تست سرعت دانلود با تک کانکشن باز هم از سرور دانلود ها، متاسفانه تک کانکشن رو شرکت فن آوا

سرعتشو محدود کرده و بنده سرعتی بیش از 250 رو تجربه نکردم.

2.thumb.png.a966e0e5fdc9489c2b9c6f8405adeee3.png

این هم وضعیت پینگ که زیاد جالب نیست اما این رو بدونین که پینگ خیلی به مکان جغرافیایی  و فاصله ربط داره، و البته این رو هم بگم که

از شرکت قبلی هم که سرویس داشتم پینگم همین حدود بودش

3.thumb.png.9e49e244bdbc45deca10e1d514611e08.png

جمع بندی کلی و نظر شخصی من:

این سرویس امروز برای بنده وصل شده و مدت زمان ثبتنام تا نصب سرویس هم حدودا یک هفته طول کشید که البته به دلیل تخلیه دیری که از سوی

شرکت قبلی بود اینقدر زمان برد و گرنه 5 روزه سرویس وصل میشد. کیفیت سرویس راضی کننده هستش واسم و سرعت باز شدن صفحات خیلی مناسبه

دانلود هم بین 700 تا 800 کیلوبایته که برای من کاملا مناسبه، یکی از ایرادهایی که میتونم به سرویس شرکت فن آوا بگیرم سرعت کم تک کانکشن هست که

مشخص نیست به چه دلیلی محدود شده.

درود.

سرعت دانلودتون باید 1 مگابایت باشه نه 700 800 زنگ بزنید اعتراض کنید. من مشکل SNR اشتباه رو با مودم های tp link داشتم. با این مشخصات و سرعت اتصال ,  پیک 870 اونم 16 کانکشن زیاد جالب نیست.

من روی یکی از خطام 8 مگ دارم که روی 16 مگ بسته شده سرعت دانلود هم بین 1024 تا 1200 کیلو بایت هست که 8 مگابیت هم مقداری بیشتر میشه.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

من از یه هفته پیش که پیشگامان گرفته بودم مشکل افت سرعت از ظهر به بعد رو داشتم اما از دیروز همه چی به یک باره فوق العاده شده!

سرعت صفحه بی نظیر!

پینگ که عالی و با ثبات بود و هست ...

به شدت راضی ام .

4.PNG

5.PNG

6.PNG

a.PNG

s.PNG

3.PNG

ویرایش شده توسط VansForeveeeee
لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

درود.

سرعت دانلودتون باید 1 مگابایت باشه نه 700 800 زنگ بزنید اعتراض کنید. من مشکل SNR اشتباه رو با مودم های tp link داشتم. با این مشخصات و سرعت اتصال ,  پیک 870 اونم 16 کانکشن زیاد جالب نیست.

من روی یکی از خطام 8 مگ دارم که روی 16 مگ بسته شده سرعت دانلود هم بین 1024 تا 1200 کیلو بایت هست که 8 مگابیت هم مقداری بیشتر میشه.

سعید جان در مورد سرعت دانلود خیلی از عزیزان هستن که سرویسشون 8 مگابیته و همین سرعت دانلود کمتر رو دارن، در مورد SNR هیچ مشکلی وجود نداره در مقادیر، برای بنده

همین میزان سرعت دانلود کفایت می کنه چون واقعا احتیاج ندارم که بخوام زنگ بزنم شکایت کنم ازشون.

لینک به دیدگاه

هرروز یه داستان تازه . امروز میخواستم طرح 1000 گیگ 6 ماهه پیشگامان رو بگیرم تا دیشب که سوال کردم سرعت تا 16مگ باز بود ولی از امروز به بعد به دستور سازمان مقررات شده 1 مگ . اخه یکی نیست بگه سرعت 1 مگ 1000 گیگ به چه دردش میخورده اصلا نمیشه استفادش کرد.همه طرح ها برای مشترکای پرمصرفه برای کم مصرفها یه طرح بدرد بخوروجود نداره واقعا سیاست کثیفی دارن

لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، alireza_r15 گفته است :

24 مگ پیشگامان

Capture.JPG.15e7fc8029da8cbdb7290fd49e0dfc6c.JPG

سلام 24 مگ چند ماهه گرفتی   و چند گیگ ؟  قیمت ؟

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، alireza_r15 گفته است :

24 مگ پیشگامان

Capture.JPG.15e7fc8029da8cbdb7290fd49e0dfc6c.JPG

البته دوست عزیز الان سرعت دانلود شما روی 14 مگ بسته شده این 24 فقط یه تبلیغ بیخودیه

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

سلام 24 مگ چند ماهه گرفتی   و چند گیگ ؟  قیمت ؟

سرعت 24 تا 8 مگه 150 گیگ با شبانه رایگان 57 تومن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، VansForeveeeee گفته است :

من از یه هفته پیش که پیشگامان گرفته بودم مشکل افت سرعت از ظهر به بعد رو داشتم اما از دیروز همه چی به یک باره فوق العاده شده!

سرعت صفحه بی نظیر!

پینگ که عالی و با ثبات بود و هست ...

به شدت راضی ام .

خوب شده واسه شما ، واسه من مشکلی نداشتم از قبیل سرعت دانلود تک کانکشن ، پینگ و ... فقط روزهای اخیر مشکل قطعی وصلی دارم که احتمال زیاد به خاطر وقایع اخیر خیابون ها باشه که واسه شما برعکسه به جای اینکه قطع یا سرعتو کمتر کنن بهتر کردن  .

دوستان تو نقل قول عکسها رو پاک کنید یه پست میخوای بخونی باید پست قبلی را بالا پایین کنی .

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

خوب شده واسه شما ، واسه من مشکلی نداشتم از قبیل سرعت دانلود تک کانکشن ، پینگ و ... فقط روزهای اخیر مشکل قطعی وصلی دارم که احتمال زیاد به خاطر وقایع اخیر خیابون ها باشه که واسه شما برعکسه به جای اینکه قطع یا سرعتو کمتر کنن بهتر کردن  .

دوستان تو نقل قول عکسها رو پاک کنید یه پست میخوای بخونی باید پست قبلی را بالا پایین کنی .

درود حسن جان

تا اونجایی که من میدونم در هر شهر حدود چند ساعت قبل و تا چند ساعت بعد از اعتراضات مردمی ، اینترنت اپراتور های همراه اول ، ایرانسل و رایتل قطع میشه و کسانی که از adsl استفاده می کنند با قطعی اینترنت مواجه نمی شوند( مخصوصا کاربران مخابرات ).

نمی دانم در واقع چه تفاوت اساسی بین عملکرد نسخه های اندروید و ویندوز ف..ی..ل..ت..ر..ش..ک..ن.. ها وجود داره که پیرو اعتراضات  مردمی چند روزی میشه که نسخه های اندروید شبکه شخصی انتقال داده ها یا با تداخل و قطعی مواجه می شوند .... یا اینکه به طور کلی بلا استفاده شدند به عنوان مثال نسخه اندروید «هاتسپات شیلد » رسماً بلا استفاده شده .

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

درود حسن جان

تا اونجایی که من میدونم در هر شهر حدود چند ساعت قبل و تا چند ساعت بعد از اعتراضات مردمی ، اینترنت اپراتور های همراه اول ، ایرانسل و رایتل قطع میشه و کسانی که از adsl استفاده می کنند با قطعی اینترنت مواجه نمی شوند( مخصوصا کاربران مخابرات ).

نمی دانم در واقع چه تفاوت اساسی بین عملکرد نسخه های اندروید و ویندوز ف..ی..ل..ت..ر..ش..ک..ن.. ها وجود داره که پیرو اعتراضات  مردمی چند روزی میشه که نسخه های اندروید شبکه شخصی انتقال داده ها یا با تداخل و قطعی مواجه می شوند .... یا اینکه به طور کلی بلا استفاده شدند به عنوان مثال نسخه اندروید «هاتسپات شیلد » رسماً بلا استفاده شده .

سلام hotspot و freegate  نسخه pc هم کلا قطع هستش و;کانکت   نمیشه 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، nasabam گفته است :

سلام hotspot و freegate  نسخه pc هم کلا قطع هستش و;کانکت   نمیشه 

برای پی سی به غیر این هایی که گفتین مورد دیگه ای هست که رایگان باشه و الان قابل استفاده باشه؟ برا همین تلگرام می خواییم.

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

برای پی سی به غیر این هایی که گفتین مورد دیگه ای هست که رایگان باشه و الان قابل استفاده باشه؟ برا همین تلگرام می خواییم.

والا من که نتونستم برای  pc چیزی پیدا کنم

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/11, 12:19:05، Negrasombra گفته است :

ویرایش شده توسط unhappy
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

خب مثل اینکه مخابرات به غیر از اینکه دزدی میکنه و نت 1ماهه نمیده یعنی حتما باید 3ماه یا بیشتر بخرید و پول رو هم یکجا بدین!

در صورت اتمام ترافیک منصفانه اینترنت کاملا قطع و باید دوباره ترافیک بخرین!!

رسما داره تخلف میکنه 

اگر از دوستان کسی مخابرات داره تست کنه ببینه همینجوریه یا فقط مخابرات خراسات رضوی (استان خودمختار آقای الم...) اینجوریه!

الم... رو خوب اومدی ?

منم اینقد پیگیر این خط مسخره شدم دیگه خسته شدم ولش کردم 

ispها هم مشکلاتو به هم پاس میدن

الانم هیچی به هیچی 

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، unhappy گفته است :

psiphone 3 راحت باز میشه

تایید میشه 3  psiphone راحت باز کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...