رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 40 دقیقه قبل، unhappy گفته است :

psiphone 3 راحت باز میشه

عالی. همین الان تست کردم کار می کنه. ممنون از شما.

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 10 دقیقه قبل، Negrasombra گفته است :

عالی. همین الان تست کردم کار می کنه. ممنون از شما.

خواهش میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از Seed4.Me استفاده میکنم زمانی اکانت 1 ساله رایگان گذاشته بود که اون موقع ثبت نام کردم و چون استفاده ای از قند شکن نداشتم بلا استفاده بود اما الان به درد میخوره و میشه باهاش با ip هر کشوری که دوست دارین کانکت بشین فکر کنم الان میشه 1 ماهه را یگان استفاده کرد خیلی سریعتر از سایفون هستش

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

نت جدید از شاتل

با آسیاتک هم دقیقا همین پینگ رو  داشتم

تنها تفاوت اینه که همون قیمت شاتل 8 گیگ بیشتره میده

اون برنامه ای هم که باز هست پینگ سرور های Csgo هست.

نکته : پینگ ، تایم اوت و... در مرحله اول به مخابرات محلتون و بعد سیم کشی خونه بستگی داره.

222222.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نتم از دیروز قطع بود الان اومده سرعت خیلی پایین ! تاپیک قطعی نت هم فوری پاک شد . الان خسارت ما رو کی میده ؟ 10 روزه نت گرفتیم فقط 3 روز تونستم درست حسابی استفاده کنم ، بقیه روزها قطعی وصلی ، این هفته هم که یکی 2 ساعت میاد بعد میره ! از دیروز از طرف مخابرات قطع بود چون حتی چراغ adsl هم خاموش بود .

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

نتم از دیروز قطع بود الان اومده سرعت خیلی پایین ! تاپیک قطعی نت هم فوری پاک شد . الان خسارت ما رو کی میده ؟ 10 روزه نت گرفتیم فقط 3 روز تونستم درست حسابی استفاده کنم ، بقیه روزها قطعی وصلی ، این هفته هم که یکی 2 ساعت میاد بعد میره ! از دیروز از طرف مخابرات قطع بود چون حتی چراغ adsl هم خاموش بود .

موش تا کاسه آدم وسواس میفته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 21 دقیقه قبل، hosseinskandari گفته است :

موش تا کاسه آدم وسواس میفته

خوب چیکار کنیم چه ربطی داره ؟ :34_rolling_eyes:

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام حسن جان خوبی؟

مشکل کندی اینترنت سراسریه، اکثر جاها به همین شکله، مال من خط یکم مشکل داشت تماس گرفتم توضیح دادم به واحد پشتیبانی گفتم خطم اینجوره ، تنظیماتی انجام داده

الان بهتر از قبل شده و اینترنت ثبات لازم رو داره اما سرعت کمه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

سلام حسن جان خوبی؟

مشکل کندی اینترنت سراسریه، اکثر جاها به همین شکله، مال من خط یکم مشکل داشت تماس گرفتم توضیح دادم به واحد پشتیبانی گفتم خطم اینجوره ، تنظیماتی انجام داده

الان بهتر از قبل شده و اینترنت ثبات لازم رو داره اما سرعت کمه.

سلام ، ارادتمندیم ، والا قطعی من خیلی جدیه ، مثلاً دیروزبعد از ظهر 2 ساعتی رفت بعد 10 شب تا 11.30 صبح قطع بود الانم اوضاع معلوم نیست به 195 شکایت کردم ، واقعا رو اعصابه مخصوصا اون پشتیبانش که ادمو چی فرض میکنه فکر میکنه از پشت کوه اومدم ! رک و پوست کنده بگه به خاطر بعضی چیز ها اینجوریه ، یا مثلا داریم سرویس هامو اپدیت میکنیم و هزار بهانه دیگه اما میاد به مودم گیر میده هر بار زنگ میزنی ! اگه مودم ایراد داشت چرا تا الان مشکلی نداشت ! پنلم (همون اینترنت) افلاین میکنن بعد میگه مودم ایراد داره .

لینک به دیدگاه

مال من اصلا کندی نداره عین چی باز می کنه فقط وی پی انا مشکل دارن xD

لینک به دیدگاه

اسیاتک تعرفه ها رو عوض کرده

http://goo.gl/pJzXLZ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است :

اسیاتک تعرفه ها رو عوض کرده

http://goo.gl/pJzXLZ

بازم اصلا به صرفه نیست الان 3 مگ ، 45 گیگ خارجی میده که شرکتهای دیگه خیلی بهتر از این حجم میدن

لینک به دیدگاه

دیگه بحث سر بهترین سرویس اینترنت نیست، الان همه بحثا سر اینه که بهترین قندشکن کدومه:8_laughing::8_laughing::4_joy:

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/12, 22:51:34، Hassan.SK گفته است :

بازم اصلا به صرفه نیست الان 3 مگ ، 45 گیگ خارجی میده که شرکتهای دیگه خیلی بهتر از این حجم میدن

سلام حسن جان

یک سری سوال در مورد دیده بان که تهیه کردید داشتم ، که متاسفانه دیدبان هیچ توضیح اضافی نداند:

- دقیقا رایگان شبانش چه ساعاتی هست؟

-حجم رایگان شبانه هم ، تعرفه داخلی و خارجی داره؟

- سرویسی که مثلا می خواهیم انتخاب کنیم به این صورته 5a500e64b8dfc_Screenshot(3).png.a74696357e4b6f77aece551a8e926d74.png  ولی در زمان خرید نهایی اینه 5a500e9c05a61_Screenshot(4).png.b88170fbebecb6142068786643eb3145.png.

در واقع نمی فهمم گه اون 4 ترابایت کجا رفت. مگر نه اینکه اون 1 ترابایت حجم رایگانه و نباید ربطی به روزانه داشته باشه!؟

- حجم روزانه خارجی به چه صورتی محاسبه میشه؟ (در واقع برای این سرویس ها هیچ توضیحی ارائه‌ی نکرده)

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام داداش ، تو سرویس 16 مگ 1 ترا حجم روزانه و 1 ترا حجم شبانه هستش که اگه بخوای داخلی استفاده کنی 4 ترا میشه در کل  ، سایتهای منتخب هم تو صفحه اصلی هستش

80 تومن هزینه خود سرویس و 12 تومن هزینه رانژه که همه جا میگیرن و 9 درصد مالیات میشه 100 تومن

8 صبح تا 12 شب میشه قسمت روزانه و 12 شب تا 8 شب حجم شبانه ، راجب مصرف خارجی هم از هر سایتی که تو لیست سایتهای منتخب نباشه مثلا 1 گیگ مصرف کنی 1 گیگ کم میکنه اما اگه از لیست منتخب استفاده کنی 500 مگابایت .

مثال: اگر یک ویدیو با حجم ۱۰۰ مگابایت را در وب سایت آپارات تماشا کنید ۵۰ مگابایت از ترافیک شما کم خواهد شد .

سرویس من بعد شکایت به 195 درست شده و اصلا قطعی نداره ، فقط تو خونه وقتی با گوشی از طریق وای فای میان کانکت میشن میگن سرعت کمه اما من تو کامپیوتر کمبود سرعتی احساس نمیکنم و شاید بعضی اوقات به خاطر مسائل خیابونی یه کمی سرعتو کمتر کنن

1.thumb.jpg.fecb8b12641f15199dfbf5d6143e1f6e.jpg

لینک به دیدگاه

وزیر ارتباطات:

تعرفه اینترنت برای نیاز سرعت بالا و حجم کم وضع می‌شود

محمدجواد آذری جهرمی به خانه ملت، اظهارداشت: اینکه مدل های جدید تعرفه اینترنت قیمت ها را افزایش می دهد صحیح نیست زیرا مدل ها تغییر کرده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: بررسی گروه های مختلف حاکی از کاهش جدی نرخ اینترنت است و در برخی موارد حتی قیمت به یک سوم کاهش یافته است. 

وی با بیان اینکه اعتراضی که وارد است و برای آن چاره اندیشی می شود این بوده که برخی به این نیاز دارند که با سرعت بالا و حجم کم اینترنت مصرف کنند، ادامه داد: خلاء برای تعیین این تعرفه وجود دارد که در حال بررسی این موضوع هستیم که این مشکل نیز رفع شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: در مجموع تعرفه های اینترنتی کاهش یافته است و براساس نظرسنجی ها بالای 70 رضایت عمومی در این باره وجود دارد.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، indianboy گفته است :

وی با بیان اینکه اعتراضی که وارد است و برای آن چاره اندیشی می شود این بوده که برخی به این نیاز دارند که با سرعت بالا و حجم کم اینترنت مصرف کنند، ادامه داد: خلاء برای تعیین این تعرفه وجود دارد که در حال بررسی این موضوع هستیم که این مشکل نیز رفع شود.

کاش زودتر این مشکلو حل کنن من مصرفم زیر 5 گیگ در ماهه ولی سرعت بالا ترا بایتی حجم میدن :43_slight_frown:

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام داداش ، تو سرویس 16 مگ 1 ترا حجم روزانه و 1 ترا حجم شبانه هستش که اگه بخوای داخلی استفاده کنی 4 ترا میشه در کل  ، سایتهای منتخب هم تو صفحه اصلی هستش

80 تومن هزینه خود سرویس و 12 تومن هزینه رانژه که همه جا میگیرن و 9 درصد مالیات میشه 100 تومن

8 صبح تا 12 شب میشه قسمت روزانه و 12 شب تا 8 شب حجم شبانه ، راجب مصرف خارجی هم از هر سایتی که تو لیست سایتهای منتخب نباشه مثلا 1 گیگ مصرف کنی 1 گیگ کم میکنه اما اگه از لیست منتخب استفاده کنی 500 مگابایت .

مثال: اگر یک ویدیو با حجم ۱۰۰ مگابایت را در وب سایت آپارات تماشا کنید ۵۰ مگابایت از ترافیک شما کم خواهد شد .

سرویس من بعد شکایت به 195 درست شده و اصلا قطعی نداره ، فقط تو خونه وقتی با گوشی از طریق وای فای میان کانکت میشن میگن سرعت کمه اما من تو کامپیوتر کمبود سرعتی احساس نمیکنم و شاید بعضی اوقات به خاطر مسائل خیابونی یه کمی سرعتو کمتر کنن

1.thumb.jpg.fecb8b12641f15199dfbf5d6143e1f6e.jpg

داداش الان فن آوا بگیریم بهتره یا دیده بان؟

لینک به دیدگاه

اعتراض از نظر کی وارده و درسته؟؟؟؟  ۷۰ درصد نارضایتی وجود داره نه رضایت

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

سلام داداش ، تو سرویس 16 مگ 1 ترا حجم روزانه و 1 ترا حجم شبانه هستش که اگه بخوای داخلی استفاده کنی 4 ترا میشه در کل  ، سایتهای منتخب هم تو صفحه اصلی هستش.......

سلام مجدد حسن جان

ممنون از پاسختون

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، TABRIZI گفته است :

داداش الان فن آوا بگیریم بهتره یا دیده بان؟

والا نمیدونم ممکنه دیده بان پیشنهاد بدم بعد یه مشکلی پیش بیاد از من دلخور بشی ،

تجربه سرویس خودم از دیده بان : سرعت تک کانکشن خوب ، پینگ خوب ، تایم اوت خیلی کم ، حجمهای سرویس 3 مگ به بالا عالی ، تنها مشکلی داشتم قطع وصلی چند لحظه ای که از تظاهرات خیابونی شروع شد و بعد به قطعی چند ساعتی رسید (احتمالا از طرف مخابرات بود) سه شنبه هفته قبل به 195 شکایت کردم از اون موقع فقط یکبار قطعی 3 دقیقه ای داشتم . و یه مطلب دیگه : پشتیبانشون یه خانمست که فکر کنم زیاد سرش نمیشه و این هم یه اشکال ، ولی بعد 195 یه آقایی زنگ شمارشو داد گفت هر وقت مشکلی داشتی به خودم زنگ بزن حل میکنم .

شما چه سرویسی میخوای بگیری ؟ خوبی دیده بان اینه که مثلا من سرویس 3 مگ گرفتم از ماه بعد 250 گیگ روزانه و 200 گیگ شبانه داره ، که واسه دانلود بازی و فیلم و سریال هم کافیه ، اما تو فن اوا حجم کمتری میده عوضش بعد اتمام حجم سرعتت به حدود یک چهارم سرعت سرویس کاهش میکنه که به نظرم دیده بان بهتره و میتونی حجم بیشتری با سرعت سرویست بگیری

در 7 ساعت قبل، dmcmrk گفته است :

سلام مجدد حسن جان

ممنون از پاسختون

ارادتمندیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، itpc گفته است :

اعتراض از نظر کی وارده و درسته؟؟؟؟  ۷۰ درصد نارضایتی وجود داره نه رضایت

به نظر من بهتر شده ، تو اوایل خودم از معترضین بودم چون شرکتهای بزرگتر اصلا حجم خوبی نمیدن ولی شرکتهای کوچکتر برای جذب مشتری و بقا و سود دهی بیشتر ، سرویس های خیلی خوبی میزارن ، الان 16 مگ با 80 تومن تقریبا نامحدود میدن ، تا 2 ماه پیش با 70 تومن 1 مگ نامحدود میتونستی بگیری .

تو خونه ما 4 نفر استفاده کننده نت هستیم و اخر هفته ها بیشتر میشه چون حجم زود تموم میشد و سرویس حجمی به صرف نبود برای استفاده چندین نفر ، نامحدود میگیرفتیم 256 الی 1 مگ که روزانه 500 مگابایت سرعت 1 مگ بعدش 256 که به نت نفتی معروفه (ماهی 15 گیگ سرعت 1 مگ و اگه روزی 14 ساعت کلا بزاری دانلود با سرعت 30 کیلوبایت همون 256 میشه 45 گیگ دانلود کرد که تو اون موقع پیر شدی) ! ماهی 35 تومن پول میدادیم الان با 38 تومن میشه 3 مگ گرفت با حجم 250 گیگ روزانه و 200 گیگ شبانه ، به نظرت بهتر نشده ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوستانی که میخوان شاتل بگیرن حواسشون باشه

من یه سرویس خریدم ، زمان خرید به زور 16 تومن از من برای نصب مودم دریافت کردن ، بعد گفتن حتما بیاد این پول و بپردازید ولی وقت اینترنت وصل شد خودتون میتونید مودم رو نصب کنید بعد زنگ بزنید ما برای تون 16 تومن رو برگشت بزنیم.

ولی بعد از وصل شدن نت و نصب مودم پول رو پس ندادن گفتن ایمیل بزنید ، ایمیل زدم میگن شما توی حساب شاتلتون پول واریز شده میتونید برای خرید ماه بعدتون استفاده کنیم ، حالا من هی میگم "شاید من نخوام برای ماه بعد تمدید کنم" اصلا گوششون بدهکار نیست.

در کل حواستون باشه تو پاچتون نکن

ولی اینم بگم تا  الان توی یک هفته ای که سرویس رو داشتم کیفیتش خوب بوده.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، ATER گفته است :

دوستانی که میخوان شاتل بگیرن حواسشون باشه

من یه سرویس خریدم ، زمان خرید به زور 16 تومن از من برای نصب مودم دریافت کردن ، بعد گفتن حتما بیاد این پول و بپردازید ولی وقت اینترنت وصل شد خودتون میتونید مودم رو نصب کنید بعد زنگ بزنید ما برای تون 16 تومن رو برگشت بزنیم.

ولی بعد از وصل شدن نت و نصب مودم پول رو پس ندادن گفتن ایمیل بزنید ، ایمیل زدم میگن شما توی حساب شاتلتون پول واریز شده میتونید برای خرید ماه بعدتون استفاده کنیم ، حالا من هی میگم "شاید من نخوام برای ماه بعد تمدید کنم" اصلا گوششون بدهکار نیست.

در کل حواستون باشه تو پاچتون نکن

ولی اینم بگم تا  الان توی یک هفته ای که سرویس رو داشتم کیفیتش خوب بوده.

شرمنده.. بنظرم از اولش معلوم بوده دارن دروغ میگن! اینا پول رو بدون عنوان که نمیتونن برگشت بزنن.. یعنی الان 16 برای "نصب مودم" گرفته.... برگشت زدن 16 تومن رو میخواد به چه عنوانی بزنه!؟ 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، hosseinskandari گفته است :

شرمنده.. بنظرم از اولش معلوم بوده دارن دروغ میگن! اینا پول رو بدون عنوان که نمیتونن برگشت بزنن.. یعنی الان 16 برای "نصب مودم" گرفته.... برگشت زدن 16 تومن رو میخواد به چه عنوانی بزنه!؟ 

درکل من که برای ماه بعد میخوام تمدید کنم ولی این کار کرد به زور از کسی پول بگیری درست نیست.

میل زدم بهشون که به سامانه 195 شکایت میکنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...