رفتن به مطلب

تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

من بالاخره صبانت رو جمع آوری کردم رفتم فن آوا.

16 مگ گرفتم 80 تومن خودش 8 تومن مالیات و 20 تومن هم رانژه و حق مخابرات برای بار اول

خطم تا 13 مگ ساپورت میکرد ولی رو 11 بستنش تا SNR بالای 10 بمونه

الان 1000 گیگ بین المللی دارم با سرعت 1.2 مگ بر ثانیه هم دانلود میکنم

تو یک روز استفاده فقط 5 دقیقه قطعی داشتم اونم مهم نیست

شبانه اش رو فعلا نمیتونم تست کنم چون شبها همراه اول استفاده میکنم

الان هم 2 تا اینترنت مخابرات دارم منتظرم تموم شن اونا رو هم ببرم رو فن آوا

از تمام دوستانی هم که منو با فن آوا آشنا کردن صمیمانه تشکر میکنم مخصوصا جناب نعیم صامتی

اینم عکس پانل فن آوا

i9rh_fan_ava.png

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.2k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 10 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

والا نمیدونم ممکنه دیده بان پیشنهاد بدم بعد یه مشکلی پیش بیاد از من دلخور بشی ،

تجربه سرویس خودم از دیده بان : سرعت تک کانکشن خوب ، پینگ خوب ، تایم اوت خیلی کم ، حجمهای سرویس 3 مگ به بالا عالی ، تنها مشکلی داشتم قطع وصلی چند لحظه ای که از تظاهرات خیابونی شروع شد و بعد به قطعی چند ساعتی رسید (احتمالا از طرف مخابرات بود) سه شنبه هفته قبل به 195 شکایت کردم از اون موقع فقط یکبار قطعی 3 دقیقه ای داشتم . و یه مطلب دیگه : پشتیبانشون یه خانمست که فکر کنم زیاد سرش نمیشه و این هم یه اشکال ، ولی بعد 195 یه آقایی زنگ شمارشو داد گفت هر وقت مشکلی داشتی به خودم زنگ بزن حل میکنم .

شما چه سرویسی میخوای بگیری ؟ خوبی دیده بان اینه که مثلا من سرویس 3 مگ گرفتم از ماه بعد 250 گیگ روزانه و 200 گیگ شبانه داره ، که واسه دانلود بازی و فیلم و سریال هم کافیه ، اما تو فن اوا حجم کمتری میده عوضش بعد اتمام حجم سرعتت به حدود یک چهارم سرعت سرویس کاهش میکنه که به نظرم دیده بان بهتره و میتونی حجم بیشتری با سرعت سرویست بگیری

ارادتمندیم

یاشا.

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

به نظر من بهتر شده ، تو اوایل خودم از معترضین بودم چون شرکتهای بزرگتر اصلا حجم خوبی نمیدن ولی شرکتهای کوچکتر برای جذب مشتری و بقا و سود دهی بیشتر ، سرویس های خیلی خوبی میزارن ، الان 16 مگ با 80 تومن تقریبا نامحدود میدن ، تا 2 ماه پیش با 70 تومن 1 مگ نامحدود میتونستی بگیری .

تو خونه ما 4 نفر استفاده کننده نت هستیم و اخر هفته ها بیشتر میشه چون حجم زود تموم میشد و سرویس حجمی به صرف نبود برای استفاده چندین نفر ، نامحدود میگیرفتیم 256 الی 1 مگ که روزانه 500 مگابایت سرعت 1 مگ بعدش 256 که به نت نفتی معروفه (ماهی 15 گیگ سرعت 1 مگ و اگه روزی 14 ساعت کلا بزاری دانلود با سرعت 30 کیلوبایت همون 256 میشه 45 گیگ دانلود کرد که تو اون موقع پیر شدی) ! ماهی 35 تومن پول میدادیم الان با 38 تومن میشه 3 مگ گرفت با حجم 250 گیگ روزانه و 200 گیگ شبانه ، به نظرت بهتر نشده ؟؟؟؟

تجربه بما گفته که اینترنت با این حکومت بهتر نمیشه... حتی دوران خوش خیالی هم به سراومده.... من الان تو 3 ماه نزدیک ۲ ترابایت دانلود کردم فقط شبانه رایگان ماهی ۸۵۰۰ دادم قبلا .....الان  همه جوره بدتر شده... خیلیها مثل من هستن... اگه راضی کردن شما رو بایدببینیم ادامه خواهد داشت یا نه... فعلا که شاکیها بیشتر هستن

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/12, 22:51:34، Hassan.SK گفته است :

بازم اصلا به صرفه نیست الان 3 مگ ، 45 گیگ خارجی میده که شرکتهای دیگه خیلی بهتر از این حجم میدن

کیفیت اینترنت آسیاتک بالاتره. با اکثر ف/.یلتر شکل ها هم مشکلی نداره.

سرویس گیمش هم مجانی هست و روی سرعت هم تاثیر نداره.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، itpc گفته است :

تجربه بما گفته که اینترنت با این حکومت بهتر نمیشه... حتی دوران خوش خیالی هم به سراومده.... من الان تو 3 ماه نزدیک ۲ ترابایت دانلود کردم فقط شبانه رایگان ماهی ۸۵۰۰ دادم قبلا .....الان  همه جوره بدتر شده... خیلیها مثل من هستن... اگه راضی کردن شما رو بایدببینیم ادامه خواهد داشت یا نه... فعلا که شاکیها بیشتر هستن

همین شما بودین که کیفیت کلی نت رو کم کردین. همین شما بودین که 128 میخریدین 16 مگ میبستن براتون اون وقت ما جرات نداشتم به isp زنگ بزنم بگیم بابا ما 16 مگ خریدیم نباید یک بار هم شده 2 مگ رو ببینیم؟! که در جواب 10 بار بر 8 تقسیمش میکردن میگفتم همینم که هست زیادته. هیچ شاکی بیشتر نیست . یک عده آوریزون نت هرس شدن الان ما میتونیم نفس بگشیم. در حقیقت اون زمان ما پول نت شما رو میدادیم!!  عدالت نبود!

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، saeed0c گفته است :

همین شما بودین که کیفیت کلی نت رو کم کردین. همین شما بودین که 128 میخریدین 16 مگ میبستن براتون اون وقت ما جرات نداشتم به isp زنگ بزنم بگیم بابا ما 16 مگ خریدیم نباید یک بار هم شده 2 مگ رو ببینیم؟! که در جواب 10 بار بر 8 تقسیمش میکردن میگفتم همینم که هست زیادته. هیچ شاکی بیشتر نیست . یک عده آوریزون نت هرس شدن الان ما میتونیم نفس بگشیم. در حقیقت اون زمان ما پول نت شما رو میدادیم!!  عدالت نبود!

اااااا؟؟؟؟؟ پس این پولی که از ما میگرفتن چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟  الان دانلود شده یک راه برا درامد من ... پس چرا خوشحال و راضی نیستم؟؟؟؟؟ مساله جای دیگه هست که اشکال داره... عوض پریدن بهم بهتره به رفع مساله که یک مشت چیز دارن برا ما امر ونهی میکنن انگار که از همه بیشتر میفهمن... پس با این حساب شما الان اوریزون شدید

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، itpc گفته است :

اااااا؟؟؟؟؟ پس این پولی که از ما میگرفتن چی بود؟؟؟؟؟؟؟؟  الان دانلود شده یک راه برا درامد من ... پس چرا خوشحال و راضی نیستم؟؟؟؟؟ مساله جای دیگه هست که اشکال داره... عوض پریدن بهم بهتره به رفع مساله که یک مشت چیز دارن برا ما امر ونهی میکنن انگار که از همه بیشتر میفهمن... پس با این حساب شما الان اوریزون شدید

این کجاش درسته در سه ماه شما با 8500 تومن 2 ترابایت دانلود کنی اون وقت یکی مثل من که ماهی 70 تومن پول نت پرسرعت میداد نمیتونستم 50 گیگ دانلود داشته باشم؟!!؟

شما داری مغلطه میکنی دوست عزیز و به بی راه میری. الان من پول نتی که میدم رو تحویل میگیرم. شما ناراحتی که چرا دیگه نمیتونی 128 بخری 2 ترابایت دانلود کنی !

نقل قول

پس با این حساب شما الان اوریزون شدید

یعنی چی دقیقا این حرف؟!؟!  آوریزون چی شدم عزیز ؟!

لینک به دیدگاه

عزیز من که گفتم مشکل از جای دیگه هست و باهم متحد بشیم... خودتون گفتین    یک عده آوریزون نت هرس شدن الان ما میتونیم نفس بگشیم    ....

لینک به دیدگاه

سیاست بسمت حذف اگاهی مردم پیش میره که  از طریق اینترنت رو  که دارن نرم نرم محدود کمتر میکنن پیش  میرن... الان این طرحها برا بعضیها جذابه اما باید نتیجه رو دید... اقایون اینترنت رو براساس سرعت میخرن ولی تو همون سرعت اب میبندن ... حجم که بماند....  دقت کنین که بعد چجوری میفروشن... این امکان دانلود قبلا برام فراهم نبود... منم تبلیغی برا فروش نکردم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

کیفیت اینترنت آسیاتک بالاتره. با اکثر ف/.یلتر شکل ها هم مشکلی نداره.

سرویس گیمش هم مجانی هست و روی سرعت هم تاثیر نداره.

3 سال 256 نامحدود اسیاتک داشتم حداکثر سرعت دانلود 30 کیلوبایت ، روزهای تطعیل ، عیدها و این قبیل روزها افت سرعت به 9 کیلوبایت ، وقتی هم به پشتیبانی زنگ میزدی میگفت خطت نویزش شدیده ، میگفتم چرا روزهای عادی مشکلی ندارم و خطم نویز نداره اما روزهای مخصوص مشکل دارم ، عمداً سرعتو کم میکردن که نتونیم استفاده کنیم ، خود 256 کیلوبیت به حد کافی زغالی و سرعتش پایین هست اما فرض کن 9کیلوبایت چجوریه !!!

اولش بهانه های دیگه میاوردن مثل دستگاه دیگه به خطت وصله مودم ایراد داره کابل لن مشکل داره ، سیم کشی داخل خونه تازست ، هیچ دستگاه و حتی تلفن هم به خط نت وصل نیست مودم نو هستش و همچنین کابل لن ، چون توجیهی براش پیدا نمیکردن میگفت خطتت ایراد داره مودم ببر سر خط !!!میگفت خطتت نویز داره ، وقتی هم میرفت که فاصله مخابراتی چک کنه 10 دقیقه پشت خط معطل میکرد که 10 دقیقه اضافه بیوفته تو پاچمون مگه 2 تا کلیک چقدر زمان میبره !؟ میرفت ابدارخونه چایی میخورد با همکاراش لاس میزد بعد میومد میگفت فاصله مخابراتی مشکلی نداره !!!

اینم تجربم از اسیاتک ، حجمهای سرویس جدید هم ماشاا... ، میبینید نسبت به سایر شرکتها ، اختلاف چندین برابری ، میمیره یه کم حجمهاشو بیشتر کنه تا مشتریو از دست نده !

لینک به دیدگاه

سلام به همه عزیزان

بعد چند وقت به این تاپیک سر زدم و نظرات رو خوندم . نظر خودمو هم بگم. اینو در نظر بگیرید من هنوز از آی اس پی خودم سرویس های جدید رو نگرفتم و کماکان سرویس های قدیمیم رو استفاده می کنم .

قبلا نوشته بودم که چند روز بعد اعلام سرویس ها و قیمت های جدید آی اس پی من هم بدون اطلاع بنده سرویسم رو که 8 مگ بود و خودمو می کشتم سرعت دانلود تو دانلود منجر به یک مگ می رسید تغییر داد به 16 مگ . البته به هیچ عنوان از این مورد شاکی نیستم:D:P

فقط چون دیدم شرکتی مثل پیشگامان نت یک ماهه 3 ترا بایت آورده ولی سرویس دهنده من به زور 2 ترا 80 تومن آورده ناراضی بودم که بعد چند روز شرکت اینترنت دهنده من 4 ترا بایت اینترنت رو آورد 80 تومن.با ضریب یک  به 3 یعنی ماهی 1333 گیگ اینترنت بین الملل :P

ولی نکته ای که برام خیلی مشهود بوده بالاتر رفتن سرعت دانلود هست . من اصلا شبانه استفاده نمی کنم چون نه حوصله اش دارم نه اهل دانلود شبانه هستم . 

سرعت دانلود من صبحا که میام پای کامپیوتر تا ساعت 7 که پای کامپیوترم از دو مگ بالاتر میره تو دانلود منجر. از ساعت 7 و یا 8 صبح سرعت کمی پایین تر میره و به 1.5 مگابایت در ثانیه در آی دی ام می رسه ( در کل روز همین طوریه ).  در حالی که قبل این داستانا باید خودمو می کشتم که سرعت یک مگ رو در کل روز و بی وقفه ( در تمام طول روز) ببینم تو آی دی ام !

خلاصه دارم عشق می کنم یوتیوب دیدم البته اگه برادران ف ی لتری اذیت نکنن هی ...شکنا رو دست کاری نکننxD

ویرایش شده توسط sharjI
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

3 سال 256 نامحدود اسیاتک داشتم حداکثر سرعت دانلود 30 کیلوبایت ، روزهای تطعیل ، عیدها و این قبیل روزها افت سرعت به 9 کیلوبایت ، وقتی هم به پشتیبانی زنگ میزدی میگفت خطت نویزش شدیده ، میگفتم چرا روزهای عادی مشکلی ندارم و خطم نویز نداره اما روزهای مخصوص مشکل دارم ، عمداً سرعتو کم میکردن که نتونیم استفاده کنیم ، خود 256 کیلوبیت به حد کافی زغالی و سرعتش پایین هست اما فرض کن 9کیلوبایت چجوریه !!!

اولش بهانه های دیگه میاوردن مثل دستگاه دیگه به خطت وصله مودم ایراد داره کابل لن مشکل داره ، سیم کشی داخل خونه تازست ، هیچ دستگاه و حتی تلفن هم به خط نت وصل نیست مودم نو هستش و همچنین کابل لن ، چون توجیهی براش پیدا نمیکردن میگفت خطتت ایراد داره مودم ببر سر خط !!!میگفت خطتت نویز داره ، وقتی هم میرفت که فاصله مخابراتی چک کنه 10 دقیقه پشت خط معطل میکرد که 10 دقیقه اضافه بیوفته تو پاچمون مگه 2 تا کلیک چقدر زمان میبره !؟ میرفت ابدارخونه چایی میخورد با همکاراش لاس میزد بعد میومد میگفت فاصله مخابراتی مشکلی نداره !!!

اینم تجربم از اسیاتک ، حجمهای سرویس جدید هم ماشاا... ، میبینید نسبت به سایر شرکتها ، اختلاف چندین برابری ، میمیره یه کم حجمهاشو بیشتر کنه تا مشتریو از دست نده !

چه کار میشد انجام بدین با 256؟!!!! خوب یه سرویس بهتر تهیه میکردن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

چه کار میشد انجام بدین با 256؟!!!! خوب یه سرویس بهتر تهیه میکردن!

حجمی که اصلا به صرفه نبود  سره یه هفته تموم میشد ، نامحدود واسه ما بهتر بود ، وسعمون به 256 میرسید . قبلا واسه 256 نامحدود 3 ماه 54 میدادیم اما بعد مصوبه ارزانی اینترنت که حجمی ها ارزون شد اما نامحدود گرون کردن واسه 3 ماه 100 تومن میدادیم ! الان هم چون حجم نت زیاد شده حجمی گرفتم وگرنه باید بازم با نامحدود میساختیم !

شکر خدا حجم ها خیلی خوب شده امیدوارم همین روال ادامه داشته باشه و یواش یواش مفهوم سرعت هم برچیده بشه و شرکت ها فقط واسه نگه داشتن مشتری رقابت کنن

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

حجمی که اصلا به صرفه نبود  سره یه هفته تموم میشد ، نامحدود واسه ما بهتر بود ، وسعمون به 256 میرسید . قبلا واسه 256 نامحدود 3 ماه 54 میدادیم اما بعد مصوبه ارزانی اینترنت که حجمی ها ارزون شد اما نامحدود گرون کردن واسه 3 ماه 100 تومن میدادیم ! الان هم چون حجم نت زیاد شده حجمی گرفتم وگرنه باید بازم با نامحدود میساختیم !

شکر خدا حجم ها خیلی خوب شده امیدوارم همین روال ادامه داشته باشه و یواش یواش مفهوم سرعت هم برچیده بشه و شرکت ها فقط واسه نگه داشتن مشتری رقابت کنن

:12_slight_smile: دوست عزیز با توجه به توضیحاتتون اگر با اون سرعت شما 24 ساعت شبانه روز، در کل ماه، با حداکثر سرعت دانلود میکردین(میانگین 27 گرفتم) کلا 68 گیگ میتونین دانلود کنین! که قطعا این کارو نمیکردین و بیشتر از 30 گیگ نمیشده، خب 20 تومن به طرحای جدید بدین همین حجم رو با سرعت خیلی بیشتری خواهید داشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 38 دقیقه قبل، amirff1 گفته است :

:12_slight_smile: دوست عزیز با توجه به توضیحاتتون اگر با اون سرعت شما 24 ساعت شبانه روز، در کل ماه، با حداکثر سرعت دانلود میکردین(میانگین 27 گرفتم) کلا 68 گیگ میتونین دانلود کنین! که قطعا این کارو نمیکردین و بیشتر از 30 گیگ نمیشده، خب 20 تومن به طرحای جدید بدین همین حجم رو با سرعت خیلی بیشتری خواهید داشت

طرح جدید گرفتم دیده بان 3 مگ ، 38 تومن 80 گیگ از ماه بعد میشه 250 گیگ روزانه و 200 گیگ شبانه 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

میخوام اینترنتمو عوض کنم الان اسیاتک دارم یعنی واقعا دزد تر از اینها وجود نداره با اینکه اصلا دانلودی نداشتم  شاید کل دانلودهام به 4 تا 5 گیگ هم نمیرسید 60 گیگ نتم تموم شده خیلی مسخرست 

سرعتم از سه مگ منو کردن 10 تا 20 کیلوبایت 

دوستان شاتل و پارس انلاین  و مخابرات کدوم بهتره اینترنت ازشون بگیرم؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

سلام دوستان 

میخوام اینترنتمو عوض کنم الان اسیاتک دارم یعنی واقعا دزد تر از اینها وجود نداره با اینکه اصلا دانلودی نداشتم  شاید کل دانلودهام به 4 تا 5 گیگ هم نمیرسید 60 گیگ نتم تموم شده خیلی مسخرست 

سرعتم از سه مگ منو کردن 10 تا 20 کیلوبایت 

دوستان شاتل و پارس انلاین  و مخابرات کدوم بهتره اینترنت ازشون بگیرم؟ 

فن اوا یا دیده بان یکی از ۲ تا رو بگیر

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/17, 18:57:10، Santa Cruise گفته است :

با سلام

من بالاخره صبانت رو جمع آوری کردم رفتم فن آوا.

16 مگ گرفتم 80 تومن خودش 8 تومن مالیات و 20 تومن هم رانژه و حق مخابرات برای بار اول

خطم تا 13 مگ ساپورت میکرد ولی رو 11 بستنش تا SNR بالای 10 بمونه

الان 1000 گیگ بین المللی دارم با سرعت 1.2 مگ بر ثانیه هم دانلود میکنم

تو یک روز استفاده فقط 5 دقیقه قطعی داشتم اونم مهم نیست

شبانه اش رو فعلا نمیتونم تست کنم چون شبها همراه اول استفاده میکنم

الان هم 2 تا اینترنت مخابرات دارم منتظرم تموم شن اونا رو هم ببرم رو فن آوا

از تمام دوستانی هم که منو با فن آوا آشنا کردن صمیمانه تشکر میکنم مخصوصا جناب نعیم صامتی

اینم عکس پانل فن آوا

درود عزیز

خواهش می کنم وظیفه هستش، امیدوارم کیفیتش همینجور خوب بمونه و افت کیفیت نداشته باشین، در ضمن پشتیبانیشون هم 24 ساعته هستش، من که چند بار تماس گرفتم

با متانت و خوش رویی جواب دادن.

در ضمن دوستانی که میخوان سرویس جدید بگیرن ، پست های قبلی رو ببین که تست سرویس های مختلف قرار داده شده.

لینک به دیدگاه

سلام از پارس انلاین  سرویس 2 مگ 1 ماهه -80 گیگ گرفتم  -40 گیگ ترافیک داخلی +40 گیگ ترافیک خارجی ماهانه  25 هزار تومن -(سرعت دانلودم از 150 کیلوبایت بالاتر نمیرفت) بعد اینکه 10 گیگ  از ترافیک خارجی استفاده کردم داخل پروفایلم نوشته 40 گیگ ترافیک خارجی دانلود شده !!!!!!!!!    الان هم سرعت دانلودم رو کم کردن  !!!!!!!  

ffgfg.jpg

ویرایش شده توسط *METALLICA*
لینک به دیدگاه

این هم از دانلود دیشب بنده سرویس  نامحدود ایرانسل از ساعت 2 تا 8 صبح  با 4 هزار تومن  61 گیگ دانلود کردم   !!!!!!!   مدل مودم ایرانسل E3372 

خداحافظ پارس انلاین  -خداحافظ ADSL

Untitled.jpg

ویرایش شده توسط *METALLICA*
لینک به دیدگاه

در در 1396/10/19, 20:40:44، *METALLICA* گفته است :

سلام از پارس انلاین  سرویس 2 مگ 1 ماهه -80 گیگ گرفتم  -40 گیگ ترافیک داخلی +40 گیگ ترافیک خارجی ماهانه  25 هزار تومن -(سرعت دانلودم از 150 کیلوبایت بالاتر نمیرفت) بعد اینکه 10 گیگ  از ترافیک خارجی استفاده کردم داخل پروفایلم نوشته 40 گیگ ترافیک خارجی دانلود شده !!!!!!!!!    الان هم سرعت دانلودم رو کم کردن  !!!!!!!  

ffgfg.jpg

داداش پارس آنلاین نه! بگو پارس آفلاین! منم دارم 10روز دیگه جمع آوری مکینم! پشتیبانی درست حسابی ندارن! همشم دزدی میکنن یا سرعتو کم میکنن!

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، TABRIZI گفته است :

داداش پارس آنلاین نه! بگو پارس آفلاین! منم دارم 10روز دیگه جمع آوری مکینم! پشتیبانی درست حسابی ندارن! همشم دزدی میکنن یا سرعتو کم میکنن!

من که پارس آنلاین دارم  ازش بطور کامل راضیم

تا حالا که من دزدی گیگ توی پارس آنلاین ندیدم!! 

سرعت خوب داره ( همون سرعتی رو که نوشته ارايه میده بعضی موقعه ها هم بیشترم میشه☺)

توی بازیای آنلاین پینگش واقعا میتونم بگم عالیه?

پشتیبانیش هم تا الان که برای من خوب در اومده ?

ویرایش شده توسط SaeedReDLiNe
لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون راجبه جشنواره پیشگامان دو ماه 100 گیگ رایگان چیه؟

لینک به دیدگاه

چه طرحی دوست عزیزیعنی چی دو ماه صد گیگ رایگان همچین چیزی نداره پیشگامان!

لینک به دیدگاه

در در 1396/10/23, 19:29:30، mojtaba7 گفته است :

چه طرحی دوست عزیزیعنی چی دو ماه صد گیگ رایگان همچین چیزی نداره پیشگامان!

برای مشترکین جدید هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...