رفتن به مطلب

راهنمایی ومشاوره برای خرید لپ تاپ گیمینگ

rapidboy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان خسته نباشید

من برنامه نویس وگیمر هستم وخودم واقعا موندم درمورد لپ تاپ زیاد اطلاعات ندارم اما درمورد کامپیوتر چرا

خواستم راهنمایی ومشاوره بهم بدید برای خرید یه لپ تاپ گیمینگ

در حدود 3 میلیون تا 4.5 میلیون

میخوام  کیفیت صفحش خوب باشه و  از لحاظ سخت افزاری هم بازی جدید رو بکشه مثل کال اف دیوتی وابته باتریش هم خوب باشه.

لطفا هرکس این پست رو میخونه کمک کنه ودرمورد لپ تاپی که امشو میگه توضیحات هم بزاره با تشکر از همه

لینک به دیدگاه

دوستانی که آنلاین هستن لطفا راهنمایی کنید من واقعا فرصت ندارم بیشتر تا امروز چون یه آف بزرگ تو یکی از مغازه های  شهرمون خورده وباید بخرم لطفا راهنماییم کنید

ببخشید بابت up کردن پست

لینک به دیدگاه

این لپ تاپ بنظرتون چطوره

لپ تاپ 15 اينچي لنوو مدل Ideapad Y700 - J

فقط از عیباش اینو میدونم که اثر انگشت روی دربش میمونه و تعداد پورتاش کمه لطفا شما هم نظرتون رو درمورد این لپ تاپ بگید.باتشکر♥

لینک به دیدگاه

بنظرم به سری fx ایسوس فکر کنید هم گیمینگ هست تاحدودی وهم خوش قیمت.بین سری n وgقرار داره.سخت افزار جی با قیمت ان.سری جدید n580هم خوبه اما یکم باید بیشتر هزینه کنید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، alimogharehabed گفته است :

بنظرم به سری fx ایسوس فکر کنید هم گیمینگ هست تاحدودی وهم خوش قیمت.بین سری n وgقرار داره.سخت افزار جی با قیمت ان.سری جدید n580هم خوبه اما یکم باید بیشتر هزینه کنید

n580  خوبه اما تعداد پورتش کمه وداریو نوری هم نداره  .مدل خاصی از سامسونگ یا برند هایی دیگه یا سری fx  مدل خاصی مدنظرتون نیست بهم معرفی کنید؟

لینک به دیدگاه

دوستان دیگر لطفا بقیه هم مدلی مدنظرشونه به ما هم بگن با تشکر♥

لینک به دیدگاه

عزیز شما بررسی کنید با بودجتون لپتاپی که صفحه فول اچ دی و بهترین گرافیک روز رو داشته باشه رو تهیه کنید

فک کنم ماکزیمم بتونید 1050ti بخرید رو لپتاپ

یه مدل acer بود 1050ti داشت حدود 3800 قیمت زده بود دیجی کالا..بگردید پیداش میکنید.. بنظرم عالی بود با اون کانفیگ و گرافیک. اگه پول زیادتر داشتید هم یه 240 گیگ ssd سامسونگ میندازید تنگش و تماااام..

اینم مدلش.. خیلی خوش قیمت و قوی هست. تا 3800000 اومد قیمتش

ویرایش شده توسط hosseinskandari
لینک به دیدگاه

https://lioncomputer.ir/لپ-تاپ-لنوو-y520-24.html

نسبت به قیمت  بنظرم میتونه انتخاب خوبی باشه  . اگه یکم دیگه هم هزینه کنید می تونید به یک ssd هم مجهزش کنید و از آن استفاده بهتری کنید

ویرایش شده توسط namvar
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...