رفتن به مطلب

فروش/تعویض X-Fi Titanium Fatality Champion

St. Anger
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

Creative SoundBlaster X-Fi Titanium Fatality ChampiIMG_20171114_112159.thumb.jpg.9569f331aadff6e363224fec044f8890.jpgon Serie (SB 0886)

فروش/تعویض کارت صدای کریتیو ایکس-فای تایتانیوم فتلیتی چمپیون
کارتی کمیاب و پرمیوم

بالاترین مدل ۷.۱ کریتیو از خانواده‌ی خوش نام

XFi،

ساپورت درایوری کامل برای تمام ویندوزها

فول پورت (آنالوگ و دیجیتال
تمیز و سالم، دارای کابل های اتصال مربوطه ولی بدون جعبه.

برای کسانی که مطلع و علاقه‌مند هستند فرصت استثنائی هست، همچین کارتی همیشه در حال معامله نیست، پس فرصت رو از دست ندید.

با مانیتور ۲۴ اینچ تعویض دارم، اگر مانیتوری دارید که قیمتش برابر این ساند کارت هست، تعویض انجام میدم.
اولویت با ساکنین محترم اصفهان و معامله‌ی حضوری در محل شما هست (تا مانیتور چک شود و کارت صدا هم برای شما نصب و تحویلتان داده شود).
اگر کسی برای تنوع خواست با مدل تایتانیوم اچ دی هم تعویض دارم. با کارت صوت دیگه‌ای تعویض ندارم چون به جز این کارت یک الیت پرو دارم و نیازی به کارت صدا ندارم.

در مورد اعتماد سازی، اگر مورد تائید مدیران محترم انجمن باشید من ارسال اول رو انجام میدم وگرنه چون مانیتور قطعه‌ی بسیار آسیب پذیر و حساس و دارای درجه‌ی خرابی بالایی هست و کارت صدا تقریبا قطعه‌ای بدون خرابی و حساسیت هست اول مانیتور را دریافت و تست میکنم سپس کارت صدا را ارسال میکنم. پس در مورد دادن اطلاعات دقت کنید وگرنه هزینه ارسال مرجوعی تماما با شما خواهد بود.

برای فروش، هنوز قیمتی تعیین نکردم ولی جستجو در اینترنت (با توجه به اینکه این مدل نسبتا کمیاب هست) تعدادی نتایج بهتون نشون میده، قیمت پیشنهادی خودتون رو برام بفرستید.

امکان گفتگو در تلگرام با آی دی Nimatron فراهم هست.
هر نوع بحث کارشناسی مجاز است، هر سوالی هم دارید مطرح کنید به اندازه‌ی اطلاعاتم پاسخگو هستم.

این ساند روی دو مود کار میکنه مولتی و استریو با حساسیت متفاوت با Pre, DAC و ADC حرفه ای با لین‌های کوتاه شده برای حفاظت در برابر افت یا تداخل محتوای صوتی

از سیستم های دالبی لایو و دی‌تی‌اس اکستندد پشتیبانی کامل میکنه (هنگام تغییر مد به صورت OSD هم نشون داده میشه)، EAX نگارش HD و و ایکس رم و... هم که جزء امکانات اولیه‌ی این کارت به حساب میان، ورژن دوم ASIO با دایرکت مانیتورینگ رو پشتیبانی کامل میکنه که هم با واسط کریتیو تست کردم هم با ASIO4ALL و کاملا بی نقص بود.
امکان فوق العاده‌ی ریسمپلینگ بدون افت (۹۹.۹۹ درصد) از مهم ترین قابلیت‌های این سری هست، که گوش دادن به موزیک در کامپیوتر (خصوصا فرمت MP3) را مانند یک آمپلی فایر خانگی میسر میسازد.
خروجی کارت، هدفون شما با هر اوهم را درایو خواهد کرد.
بدون تاخیر باس پی‌سی‌آی و کنورت (پایه اکسپرس)، دارای شیلد الکترومغناطیس (رفع یکی مشکلات این خانواده خصوصا اگه کیس با پاور پائین داشته باشید) و...

اطلاعات فنی:
Form Factor: Internal + 5.25" bay
Connector Type: RCA, TOSLINK, mini-phone 3.5 mm
Interface: PCI-E 1x
Frequency Response: 10Hz to 88kHz
Sampling Rate: 8kHz to 192kHz
SNR Ratio: 109 dB (8 ch)
Record: 24-bit 96 kHz
Playback: 24-bit 96 kHz 7.1
Playback: 24-bit 192 kHz stereo
Voice Polyphony: 128
THD + Noise at 1kHz: 0.004%
ASIO 2.0, Digital Theater Systems (DTS), Digital Theater Systems Extended Surround (DTS-ES), Dolby Digital EX, Dolby Digital Live, EAX 5.0, EAX ADVANCED HD, OpenAL, THX
MSRP: $199.99

IMG_20171114_112024.jpg

IMG_20171114_111447.jpg

ویرایش شده توسط St. Anger
لینک به دیدگاه

Up

تاریخ رو اشتباه زدم! چرا فکر کردم برج ۱۰ هستیم رو نمیدونم! خخخ

صادقانه عرض میکنم یکی از بهترین کارت صدا های ممکن هست، اگر اسپیکر خوبی داشته باشید سورپرایز میشید و برای سال ها استفاده کننده اش خواهید بود، درایورهای لینوکس و ویندوز تا بالاترین ورژن های روز موجود هست، لیست بزرگی از سازندگان بازی که پشتیبانی می شوند و قابلیت بازگرداندن افکت ها به بازی های قدیمی که قبل از ویندوز ویستا طراحی شده اند نیز میسر است (خودم بازی کننده‌ی آنریال تورنامنت های قدیمی هستم و کاملا از این قابلیت ها منتفع هستم)

۱۲۸ عدد استرینگ صوتی در هر سیکل واقعا شگفت انگیزه، برای پیچیده ترین بازی ها هم خیلی بیشتر از کافیه!

توان پردازش ۱۰.۰۰۰ میلیون دستورالعمل در ثانیه! که بخش عمده اش به عملیات ریسمپلینگ بدون افت اختصاص پیدا کرده

برای اولین بار ریسمپل در کامپیوترهای ۴۸ کیلوهرتزی بدون افت کیفیت ممکن شد و میشه بلاخره توی PC به موزیک گوش داد، سیستم کریستالایزر هم کمک خیلی خوبی هست برای زنده کردن صداهای از دست رفته به هنگام تبدیل موزیک از سی دی صوتی به فایل های MP3 یا MP4، و قابلیت آپ میکس در حالت متفاوت برای تبدیل کردن صداهای ۲ کاناله به ۵.۱ یا ۷.۱

واقعا یک ساندکارت تمام عیار هست که تکمیل کننده‌ی سیستم گیمینگ، سینمایی و موسیقیایی شما به نحو احسن خواهد بود.

من خودم یک الیت پرو دارم نیازم رو برطرف میکنه در غیر اينصورت هیچ وقت این کارت رو نمیفروختم حتی اگه این دوتا با هم سازگار بودن روی یک سیستم، حتی بدون اینکه ازش استفاده داشته باشم نگهش میداشتم ولی وقتی کنار هم باشن پنل هاشون از کار میوفتن و چون کیسم در دور دست هست یه پنل دمه دست مثله الیت پرو بیشتر به کارم میاد و از طرفی متاسفانه پنل های این دو کارت بهم نمیخورن که اگه این اتفاق میوفتاد من چقدر آدم خوشبختی میشدم، یا حداقل هر دو کارت همزمان در کنار هم به درستی و بدون تداخل کار میکردن... مدت زیاااادیست این کارت توی یکی از قفسه‌های کتابخونه افتاده، خیلی حیفه... دوستان از دستش ندید واقعا کارت قدری هست و کمیاب

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در 1396/09/04, 11:21:49، St. Anger گفته است :

کارت مذکور خریداری شد بقیمت 360 تومن از دوست عزیز اقا نیما

و بزودی خدمتشون میرسم

تشکر ازشون دارم‌که کارمون رو راه انداختن و کارت به این خوبی قسمت خودم شد

اخر‌عاقبت کارته...:14_relaxed:

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Javadmpower گفته است :
در در 1396/09/04, 11:21:49، St. Anger گفته است :

کارت مذکور خریداری شد بقیمت 360 تومن از دوست عزیز اقا نیما

و بزودی خدمتشون میرسم

تشکر ازشون دارم‌که کارمون رو راه انداختن و کارت به این خوبی قسمت خودم شد

اخر‌عاقبت کارته...:14_relaxed:

سلام

تأیید میشه.

کارت بسیار با ارزشی هست که اهل فن باهاش آشنایی کامل دارند.  ;)

هر وقت شرایطش رو داشتید هماهنگ شید تا بیام سیستم و نرم افزارهاتون رو براتون کانفیگ کنم و کارت رو بر اساس سبک موسیقی و سینمایی مورد علاقتون و اسپیکرتون تیون کنم. :x

موفق باشید. 

لینک به دیدگاه

درود اقا نیمای عزیز

ممنونم بخاطر وقتی که میذارین

لینک به دیدگاه

تاپیک مختومه شد، با تشکر از مدیران و دست اندرکاران لیون کامپیوتر بابت فراهم آوردن شرایط و بسترهای لازم برای انجام معاملات، پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...