رفتن به مطلب

[مزایده] فروش حرفه ای ترین و بهترین قطعات / مادربرد ، کیس ، رم ، سی پی یو ، کارت گرافیک و دیگر قطعات عالی

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، nimajafarpour گفته است :

دوست عزیز کدام یک از قطعات فروش نرفته؟

منتظر هستم دوستان خریدشان را نهائی کنند تا پست اول را اپدیت کنم .( شما اگر موردی را لازم دارید بفرمائید تا در صورت انصراف دوستان خبر بدم .)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پست اول اپدیت شد و همواره قطعاتی که قیمت دارند ، موجود است. 

لینک به دیدگاه

سلام واتر گرین 360 روی کیس x3 وایپر نصب میشه؟چقدر گارانتیش مونده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 دقیقه قبل، alimogharehabed گفته است :

سلام واتر گرین 360 روی کیس x3 وایپر نصب میشه؟چقدر گارانتیش مونده؟

سلام ،

خیر داخل کیس مورد نظر شما قابل نصب نیست و کیس مورد نظر شما نهایتا واترکولر 240mm را ساپورت میکند.

واترکولر کاملا اکبند و وکیوم هست و طبیعتا مطابق تمامی کولرهای اکبند گارانتی فول دارد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، eshgh3000 گفته است :

قیمت کارت گرافیک برایم ارسال کنید

اول اینکه گرافیک های این تایپک فروخته شده است و بعد اینکه اگر گرافیک ها موجود میبود در حال حاضر قیمت داشت و نیازی به ارسال قیمت و کارهای اضافی نبود عملا . :)

لینک به دیدگاه

سلام اقا احسان این واتر پرفورمنسش چطوریه ؟

میشه رو 30 درصد oc روش حساب کرد ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، spear گفته است :

سلام اقا احسان این واتر پرفورمنسش چطوریه ؟

میشه رو 30 درصد oc روش حساب کرد ؟

سلام شب بخیر امیدوارم حالتون خوب باشه و سلامت باشید.

خب در مورد سوالی که پرسید شما خودتون بهتر میدونید و اگاه تر هستید ولی جهت راهنمائی بیشتر حتما در خدمتتون هستم ، خدمتتون عرض کنم که همیشه هر دوستی که از من راهنمایی در مرود پرفورمنس واترکولرهای کلوز خواسته با توجه به تجربه ای که در رابطه با واترکولر های کلوز دارم این هست که این واترکولر ها عملا تفوات خاصی از نظر پرفورمنس کاریی با همدیگه ندارند در واقع این واترکولر ها همگی کرسیر ، ترمال ، کولرمستر ، گرین و سایرین در یک لول قرار دارند و تفاوت فاحشی در ارایه دمای مناسبتر ندارند نهایت تفوات دمای واترکولر های کلوز از بهترین مدل تا بدترین مدل نهایتا 2-4 درجه هست .

تفاوت اصلی واترکولر ها در ؛

عملکرد گارانتی داخلی و پشتیبانی شرکت گارانتی کننده 

نویز واترکولر 

و.... هست که این موارد هم این واترکولر با توجه به قیمتی که داره خیلی خوب کار کرده و گارانتی گرین و یا همان سیاره سبز هم کارنامه درخشانی داره توی مبحث گارانتی و... و اصولا کاربرها از این شرکت رضایت دارند.

در مورد اینکه چقدر روی اورکلاک با چنین کولرهایی میشه حساب کرد بستگی به پردازنده داره که تا چه حد لو ولتاژ و خنک باشه و در مرحله بعدی خمیر سیلیکون و .... (خمیر سیلیکون به حدی تاثیر گذار هست که یکی از دوستان از بهترین واترکولرهای کلوز دارند استفاده میکنند ولی مشکل دما داشتن و روی 7700K متاسفانه دمای لودشون تا 80 درجه میرفت با تعویض خمیر که با گریزلی تعویض گردید دما براحتی و چشمگیری تا 10 درجه کاهش دما رو شاهد بودند .)

یکی از مباحثی که خیلی توی دما مهم هست زمانیکه شما واترکولر تهیه میکنید باید فنهای این واترکولر دمای سردی را تهویه کنند و رادیات را به صورتی خنک کنند تا عملکرد واترکولر رو مشاهده کنند اگر فنهای واترکولر دمای سردی را بین رادیات تهویه کند بدون شک دماای پردازنده به شکل محسوسی پائین میاد.)

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون توضیحات کاملی بود .

قطعا خمیر خیلی تاثیر داره .

برای اورکلاک نسبی 1155 نظرم هست

در مورد شرایط اب و هوایی هم باید عرض کنم در مورد ایرها هم صادق هست . ولی ظاحرا تاثیرش تو واتر ها بیشتر هست . اگه اشتباه میکنم اصلاح کنید.

ترمال گریزلی که پیدا نمیشه . واقعا عالیه 

من حقیقت همه این مواردی رو که در مورد واترکولر های کلوز گفتید رو شنیده بودم ، برای همین همیشه از ایر استفاده کردم و کاستوم واتر . 

اما تو ریویوها دیدهدبودم که تو کلوزها کورس ایر یه پله از بقیه بالاتر هست . و تو تستها نشون میده .

گرین خودش manufactor نیست . مثلا پاورهاش رو از چند برند مختلف میگیره

در مورد واتر هم فکر کنم به همین صورت اقدام میکنه .

ویرایش شده توسط spear
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 دقیقه قبل، spear گفته است :

خیلی ممنون توضیحات کاملی بود .

قطعا خمیر خیلی تاثیر داره .

برای اورکلاک نسبی 1155 نظرم هست

در مورد شرایط اب و هوایی هم باید عرض کنم در مورد ایرها هم صادق هست . ولی ظاحرا تاثیرش تو واتر ها بیشتر هست . اگه اشتباه میکنم اصلاح کنید.

ترمال گریزلی که پیدا نمیشه . واقعا عالیه 

من حقیقت همه این مواردی رو که در مورد واترکولر های کلوز گفتید رو شنیده بودم ، برای همین همیشه از ایر استفاده کردم و کاستوم واتر . 

ولی شنیده بودم تو کلوزها کورس ایر یه پله از بقیه بالاتر هست . و تو تستها نشون میده .

خب بستگی به لو ولتاژ بودن پردازنده و بقیه موارد دارد ولی عملا با واترکولر شرایط برای اورکلاک قطعا بهتر خواهد بود و کاربری که قصد اورکلاک بصورت حرفه ای را دارد قطعا باید واترکولری هم در نظر داشته باشد.

تا جایی که من تست کردم در مورد واتر کولر ها باید خدمتتون عرض کنم که واقعا من بصورت چشمگیر این مورد رو مشاهده کردم زمانیکه دمای محیط پائین هست واقعا تاثیر چشمگیری بر روی دمای سپییو میزاره و اگر تست کنید قطعا نتیجش رو خواهید دید.

در مورد خمیر هم که همواره این خمیر رو آقای بهمنیان عزیز موجود دارند و در صورتی که از واترکولر استفاده کتید و بقیه موارد ، حدود 10 درجه قطعا کاهش دما را با استفاده از این خمیر مشاهده میکنید.

همانطور که در بالا و پست قبلی عرض کردم واترکولر های کلوز همگی نهایتنا 2-4 درجه تفاوت دارند و انقدرها تفاوت فاحشی ندارند که کاربر را متقاعد کنند حدود 300-400 هزار تومان برای چند درجه پائینتر بیشتر هزینه پرداخت کنند. (حتی واترکولرهای XSPC هم که من تست کردم بیشتر زیبائیی دارند تا کارایی و پرفورمنس بالا ، در واقع اون ها هم انقدرها تاثبر چشمگیر و فاحشی رو توی دما ایجاد نمیکنند و نهایتا 6-7 درجه دما رو پائین میارند و... )

در نهایت باز هم عرض میکنم واترکولر گرین با قیمتی که دارد بنظر من به لحاظ پرفورمنس ، گارانتی و بقیه موارد رضایت بخش هست و ارزش خرید را دارد.:)

پ.ن: دوستان اگر مطلبی ، سوالی و یا هر مورد دیگری جز بحث اصلی تایپک هست داخل خصوصی بفرمائید تا تایپک بحث اصلی فروش قطعات منحرف نشود و شلوغ هم نشه.

ویرایش شده توسط Ehsan Bahavar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فروش موارد باقی مانده کنسل گردید.

در صورتی که مجدد بفروش برسند تایپک جداگانه ایجاد خواهد شد.

ختم تایپک.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...