رفتن به مطلب

6 تا گونی 10 کیلویی برنج در صندوق کمک به هم لیون

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

متاسفانه یه مقدار دیر جنبیدیم . برای ماه رمضان 3 تا گونی برنج 10 کیلویی هستش که هر گونی رو میخوایم برای یک نفر ارسال کنیم .

از شما میخوام که هر کدوم از شما یک نیاز مند و شرایطش رو برام پیغام خصوصی کنید تا براتون ارسال کنیم و شما به دستشون برسونید دوستان گلم .

اگر خدا بخواد شاید هر ماه این کار ادامه پیدا کنه . البته تمام سعیمون رو میکنیم . @};- @};-

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آقای حسینی

آقای حینی این کارتون رو تحسین میکنم.از خداومند متعال میخوام بابت این کار خیر شما.عجر بزرگی در آن دنیا عنایت کند@};-

لینک به دیدگاه

بهروز جان قطعا همین طوره , اینو هم اضافه کنم که اینجور کمک ها علاوه بر اینکه ثواب و عجر معنوی برای اون دنیا دارن؛ مطمئن باشید که خدا یه جوری تو این دنیا هم پاداششو میده

امیدوارم همه از آقای حسینی یاد بگیریم که چطوری از چیزهایی که خودمون دوستشون داریم به خاطر کمک به دیگری بگذریم .

لینک به دیدگاه

از قدیم گفتند " از هر دست بدی ، از همون دست هم میگیری"

آقای حسینی عزیز، امیدوارم خدا ، کسب و کارتون رو هر روز پر رونق تر بکند.

می خواستم یک پیشنهاد بدم. البته در اصل زحمتی است به شما. شاید خیلی از افراد باشند که اشخاص مستمند زیادی رو بشناسد ولی امکان کمک کردن براشون وجود نداشته باشه و از طرفی افرادی باشند که تمایل به کمک کردن داشته باشند ولی با افراد مستمند واقعی آشنایی نداشته باشند (مثل خودم)

می خواستم پیشنهاد بدم که اگر زحمتی نیست ، شما قبول زحمت کنید و اجازه بدید افرادی که مایل به کمک هستند مبلغ مورد نظرشون رو به حسلب جنابعالی واریز کنند و شما هم دستتون بازتر بشه و با توجه به اطلاعاتی که دوستان در فروم می دهند ، بتوان به افراد مستحق بیشتری کمک کرد.

اگر شما هم مایل بودید ، این مورد را در تاپیک اعلام بفرمایید که بنده و یا دیگر دوستانی که برای این کار تمابل دارند، به صورت خصوصی خدمت شما پیغام دهند.

لینک به دیدگاه

دوستان گلم از محبتتون ممنونم .

در ضمن 10 کیلو رو قراره برای یکی از دوستان ارسال کنم و امروز یکی از دوستان فروم زحمت کشیدن و 10 کیلو دیگه برنج به این 3 گونی اضافه کردن و گفتن که اسمشون رو نیارم و واقعا از ایشون ممنونم و در حال حاضر 3 گونیه دیگه هم موجوده

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

1 گونی دیگه هم اضافه شد .

از شما میخوام که اگر کسانی رو دور برتون سراغ دارید که به این کمکها نیاز دارن در این ثواب شرکت کنید .

هزینه تمام ارسالها بر عهده خودم هستش و نگران نباشید دوستان گلم [-O<

لینک به دیدگاه

سلام

آیا امکانش هست که مثلا به جای اون کالا پولش رو در اختیار افراد قرار بدیم تا خودشون در شهر های محل سکونتشون و یا حومه برن چیزهایی که نیاز دارن رو تهیه کنند؟

یعنی زحمت خرید بر عهده افراد باشه و خودشون با توجه به وضعیت برن تهیه کنند؟ چون امکانش هست که مثلا یه خونواده به گوشت و یا وسایل دیگه ی نیاز داشته باشند.

لینک به دیدگاه

سلام

آیا امکانش هست که مثلا به جای اون کالا پولش رو در اختیار افراد قرار بدیم تا خودشون در شهر های محل سکونتشون و یا حومه برن چیزهایی که نیاز دارن رو تهیه کنند؟

یعنی زحمت خرید بر عهده افراد باشه و خودشون با توجه به وضعیت برن تهیه کنند؟ چون امکانش هست که مثلا یه خونواده به گوشت و یا وسایل دیگه ی نیاز داشته باشند.

درود

دوست گلم پرداخت پول بسیار راحته ولی راحت از دست میره و بهترین راه اینه که اذوقه داده بشه به افراد نیازمند . مطمئنا خرید برنج بسیار برای اینجور افراد دشواره پس

زینه خوبی هستش در ماه مبارک رمضان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی اون طرفها از این افراد خیر که خانواده های نیازمند را شناسایی میکنند و بهشون کمک میکنند نیست؟ اوصولا در اکثر محله ها چند نفر پیدا میشه. یک سری موسسه های کوچیک خیریه به صورت غیر دولتی هم هست فکر کنم آنها هم خوب باشه.من که خودم به شخصه اگر چیزی باشه به افراد خیر محله میدهم . اگر کمکی از دست من بر میاد بفرمایید البته من اصفهان هستم[-O<

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

کار خیلی باحالیه / دستتون درد نکنه/

حالا منکه ارومیه هستم / منم میتونم استفده کنم ؟ چطوری ؟

لینک به دیدگاه

درود

دوستان بیشتر دوست دارم که با کمک شما این کار و انجام بدم چون میدونم که در هر محله ای چنین ادمهای نیازمندی هستش و میخوام تکراری نباشه و فقط به یک شهر کمک بشه

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

یک گونی دیگه هم به این صندوق توسط یکی از دوستان گل این فروم اضافه شد و خدا خیرشون بده .

در ضمن یکی از گونیها رفت برای تبریز

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود دوستان گلم

با تشکر فراوان و ویژه از دوستان گلم Unforgiven و maxel134 که در این امر خیر شریک شدن . با اینکه فرموده بودن نگم اینو ولی دلم نیومد که دوستان به این گلی رو شماها نشناسید @};- @};-

این گونیها به شهرهای زیر ارسال شد :

الشتر لرستان

رومشگان لرستان

سنندج

تبریز

ارومیه

فقط خواستم گزارش کار اینها رو بدم ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...