رفتن به مطلب

مشاوره خرید مانیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

بنده برای سیستمم میخوام یه مانیتور بگیرم. ترجیحا 2k

بودجه تا نهایت 3تومن

گرافیکم 1080ti هست

نظرم اول روی xl2735 بود. قیمتش خیلی مناسبه ولی از اونجایی که جی سینک نیست نگرانم بعدا به مشکل بخورم

اصلا با این قیمت میشه مانیتور جی سینک گرفت؟

Acer predator xb271hu الان تو بازار چقدر قیمت داره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سلام با بودجه شما این مانیتور انتخاب خوبیه . منتها اگر یکم بیشتر میتونید هزینه کنید asus pg279 انتخاب خوبیه میتونید از تکنولوژی gsync ، نرخ بازسازی بالاتر (165hz) ،   پنل باکیفیت ips  و قابلیتهای دیگه برخوردار بشید . 

البته با این کارت گرافیک به مانیتورهای 4k هم میشود حساب کرد ولی هزینه دیگه یکم زیاد میشود . برای 2k همون کارت گرفیک 1080 یا حتی 1070 هم کاملا راضی کننده است.  پیشنهاد بنده برای مانیتور  2k  ،  با توجه به کارت گرافیک شما  همون  pg279 است 

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Demon892 گفته است :

سلام دوستان

بنده برای سیستمم میخوام یه مانیتور بگیرم. ترجیحا 2k

بودجه تا نهایت 3تومن

گرافیکم 1080ti هست

نظرم اول روی xl2735 بود. قیمتش خیلی مناسبه ولی از اونجایی که جی سینک نیست نگرانم بعدا به مشکل بخورم

اصلا با این قیمت میشه مانیتور جی سینک گرفت؟

Acer predator xb271hu الان تو بازار چقدر قیمت داره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

درود

من خودم بیش از 3 ماه دنبال یکی از این مانیتور ها بودم.

• Acer XB271HU
  • Dell dell s2716dg
  • َASUS ROG PG 2789Q
  • ASUS ROG PG 278QR

هیچ کدام اینها تا بحال به طور رسمی وارد کشور نشده و فعلا هم نمیشه. دلایل زیادی هم داره از جمله بالا بودن گمرک، نبودن بازار و ... یکبار یه نمایندگی ایسوس PG 278Q وارد کرد که قدیمیه (2014) و اونم دیگه الان موجود نیست. همین مدلو داشتم خودم فروختمش.

با قیمت 3 میلیون به هیچ وجه دنبال این مدل ها نباشید گیر نمیاد.

من آخر مجبور شدم 3 هفته پیش 3600 بدم یکی از دوستان که از دوبی وارد می کنه میاره بندر عباس PG278QR بیاره. اونم که هنوز دستم نرسیده :4_joy::4_joy:

شما هم اگه واقعا لازم داری این مدل ها را باید به فکر وارد کردنش باشی.

G-Sync هم واقعا یه چیز دیگس و شما که میخوای انقدر خرج مانیتور کنی بدون G-Sync بگیری حیفه. یه بار با G-Sync بازی کنی می فهمی چی میگم.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

بنده هم چند ماه پیش کلی گشتم اول خاستم 2k بگیرم بعد پشیمان شدم چونکه g-sync دار موجود نبود آخر رفتم pg248q که 1080p هست و 180 mhz بودجه محدود هست بیخیال 2k بشو و اینو بگیر خداییش من که

خیلی رازی هستم اون موقع من 2400 گرفتم الان 2700-2800 گیر میاد .فقط یک چیزی اکثر مانیتورهای gaming asus  1 یا 2 dead pixle دارن.مال منم یکی داشت

فکر overkill هم نباش چونگه با پیشرفت بازی ها تا چند سال دیگه روی همین مانیتور هم کم میاری چه برسه 2k

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...