رفتن به مطلب

مزایده رم GeIL EVO X RGB 8GB (1 x 8GB) DDR4 3200

Alirezaw_
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 84
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

در در 1396/11/21, 12:56:16، Fam Download گفته است :

میشه پارت نامبر رم رو بدید ؟!

سلام .

دوست من اگر شما این رم رو می خواین برای مادربوردتون یا برای کسب اطلاع میپرسید باید بگم که این رم روی مین بورد شما کار می کنه!

من تابستون واسه پدرم یه سیستم گرفتم msi b350 gaming plus + ryzen 1400 و یه رم geil evox 2400!

سیستم بوت نشد و من فکر کردم رم خرابه!

بعد چون رو سیستم خودم که crosshair vi hero x370+ ryzen 1700 هست یه جفت رم 16 گیگ geil evo x 3200 داشتم و عالی کار میکرد یک هشت گیگش رو انداختم رو مین پدرم و سیستم بالا اومد و چون پدرم سیستمش رو واسه دفترش می خواست من مجبور شدم همون رم رو بدم بهش و 2400 خودش رو بردارم! 

البته اون 2400 رو مین بورد من بالا نیومد و من عملا با یه استیک 8 گیگ رم کارمیکردم تا این که فروختمش و یه جفت 16 گیگ gskill trident z rgb خریدم که عالیه!

من اطمینان و گارانتی هزار درصدی میدم که رم من رو سیستم شما کار می کنه حالا چه شما بخواین یا نه فرقی نداره اما کار می کنه و شک نداشته باشید!

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، VansForeveeeee گفته است :

سلام .

دوست من اگر شما این رم رو می خواین برای مادربوردتون یا برای کسب اطلاع میپرسید باید بگم که این رم روی مین بورد شما کار می کنه!

من تابستون واسه پدرم یه سیستم گرفتم msi b350 gaming plus + ryzen 1400 و یه رم geil evox 2400!

سیستم بوت نشد و من فکر کردم رم خرابه!

بعد چون رو سیستم خودم که crosshair vi hero x370+ ryzen 1700 هست یه جفت رم 16 گیگ geil evo x 3200 داشتم و عالی کار میکرد یک هشت گیگش رو انداختم رو مین پدرم و سیستم بالا اومد و چون پدرم سیستمش رو واسه دفترش می خواست من مجبور شدم همون رم رو بدم بهش و 2400 خودش رو بردارم! 

البته اون 2400 رو مین بورد من بالا نیومد و من عملا با یه استیک 8 گیگ رم کارمیکردم تا این که فروختمش و یه جفت 16 گیگ gskill trident z rgb خریدم که عالیه!

من اطمینان و گارانتی هزار درصدی میدم که رم من رو سیستم شما کار می کنه حالا چه شما بخواین یا نه فرقی نداره اما کار می کنه و شک نداشته باشید!

بله برای همون مادربورد msi میخوام من رم 2400 خودم رو دارم میفروشم ولی چون سر همین رم 1ماهه کامپیوترم تو خونه افتاده تضمین میخواستم که اگر کار نکرد پس بگیرید که ایشالا چون تست کردید حتما کار میکنه.

من فردا خریدارم رمتونو

لینک به دیدگاه

در 59 دقیقه قبل، Fam Download گفته است :

بله برای همون مادربورد msi میخوام من رم 2400 خودم رو دارم میفروشم ولی چون سر همین رم 1ماهه کامپیوترم تو خونه افتاده تضمین میخواستم که اگر کار نکرد پس بگیرید که ایشالا چون تست کردید حتما کار میکنه.

من فردا خریدارم رمتونو

بسیار خوب .

من برای اینکه خاطر شما بیشتر راحت باشه و مطمئن باشید که رم رو مینی که شما نمونه ش رو دارید تست کردم و با گارانتی صددرصدی میفروشم عکس مین رو اینجا قرار میدم تا ببینید که رم تست شده و در حال حاضر من رم دیگه ای رو دارم رو مین خودم استفاده می کنم .

جعبه مین واسه  سیستم پدر هست  و من جهت اطمینان شما در تاپیک قرار دادم . 

IMG_1074.JPG

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

دوست عزیز  تاریخ تایپیک چندماه پیشه 

اخرش هم نوشته فروخته شد

تایپیک بیش از یکماه .بطور خصوصی پیام بدین الکی اپ نشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...