رفتن به مطلب

فروش تبلت 8 اینچی قدرتمند ASUS MEMO PAD 8

Recommended Posts

عرض سلام و وقت بخیر ....

دوستان این تبلت 8 اینچی پرقدرت رو 26/01/94 از دیجی کالا خریدم که تقریبا میشه گفت نزدیک به 1 سال این تبلت اصلا استفاده نشده و بی نهایت تمیز و بی خط و خش و در حد هست و از نظر باتری و سخت افزار کاملا سالم و بدون مشکل هست فقط یکمرتبه یکسال پیش اپدیتش کردم که بعد اپدیت با بعضی اپلیکیشن های دیتا دار مشکل پیدا کرد و به محض ورود خارج میشد . بنده هم به خاطر مشغله زیاد فقط یکبار بردم گارانتی که مثلا بعد از یک هفته درستش کردند ولی باز هم کامل درست نشد( ولی مطمئنم یک نمایندگی درست حسابی به راحتی درستش میکنه البته از نظر کارکرد الان هم کوچکترین مشکلی نداره و فقط همون که عرض کردم گاهی رخ میده ... ) ... بعد از اون یه گوشی خریدم و این تقریبا بی استفاده موند تا الان .....

کارتن تبلت رو متاسفانه باید بگردم و وقت اینکار رو ندارم (البته اگر برای خریدار خیلی مهم باشه پیداش میکنم مشکلی نداره ) ولی کارت گارانتی اش که ویستا بود و تموم شده موجوده که در عکس مشاهده میشه .

با شرط بالا بودن امتیاز خریدار با اول ارسال بعد واریز هم مشکلی ندارم ....

به خریدار محترم دو پک باارزش اپلیکیشن های کاربردی و بازی اندروید گردو با حجم بالغ بر 90 گیگابایت به صورت اشانتیون تقدیم خواهد شد ;);)......

https://www.digikala.com/Product/DKP-36876
https://www.amazon.co.uk/ASUS-ME181c-8-inch-Tablet-Black/dp/B00JIWMNA6?th=1

قیمت پایه : 300
گام : 10
قیمت فوری : 380

24 ساعت بعد از اخرین پیشنهاد تقدیم خواهد شد ...

دوستان توجه کنید قیمت روز این تبلت 650 هزار تومان و دست دوم این تبلت در سایت های خارجی بالای 400 هزار تومان هست و این تبلت واقعا در حد هست ... قیمتی که دادم قیمت تبلت بی کیفیت چینی هم نیست !!

photo_2017-11-18_06-55-52.jpg

11 (1).png

ویرایش شده توسط Exchange
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...