رفتن به مطلب

::: حراج VGA gainward 450 GTS 1GB DDR3 نو ::::

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان ، توی مزایده ای که آقای حسینی گذاشتن بنده برنده شدم و کارت GTS 450 به نام من قرعه خورد :

حراجی آقای حسینی

البته هنوز تحویل نگرفتم ، شنبه میرم که تحویل بگیرم.

این کارت رو برای یه سیستم میخواستم ببندم که طرف پشیمون شد و گفت که 460 میخواد .

حالا منم دوباره این کارت رو برای مزایده میزارم . ( توجه : کارت هنوز دست آقای حسینی هست ، از نظر اعتماد سازی و موجودیت کالا میگم )

(کارت به قیمت 120 خریداری شده و قیمتش هم تو بازار بین 139 تا 145 هست . )

قیمت پایه : 90

پایان مزایده شنبه ساعت 6 بعد از ظهر به وقت تهران ، نه ساعت سایت (ساعت سایت دقیق نیست )

لینک به دیدگاه

آقا نوید 110 پیشنهاد داده . نوید جان لطفا پیشنهادت رو تو تاپیک اعلام کن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا نوید 110 پیشنهاد داده . نوید جان لطفا پیشنهادت رو تو تاپیک اعلام کن .

110000

لینک به دیدگاه

درود

رضا جان فدای یه تار موت عزیزم و موردی نداره عزیزم و چرا میخوای ضرر کنی ؟؟؟

اگر اینجا کسی خواست بهش میدم مثل اینکه نوید جان 110 خواستن اگر بالاتر نبود تقدمیشون میکنم .

من اینجور حراجیها رو راه انداختم که شما دوستان سود کنید نه اینکه ضرر کنید . در ضمن فدای یه تار موی شما [-O< چون اعتبارت برام مسجله

لینک به دیدگاه

ممنونم آقای حسینی ، شما لطف داری .

مشکلی نیست ، من توی تاپیک شما شرکت کردم و قرعه به نامم افتاد ، حالا هم کارت مال منه ، فردا خدمت میرسم تحویل بگیرم ازتون .

خوب مشتریه دیگه ، شما که خودت بهتر میدونی ، نمیشه رو حرف مشتری حرف زد ، حتی اگه به ضرر آدم تموم بشه .

بازم ممنون از لطف شما .

لینک به دیدگاه

درود

رضا جان فدای یه تار موت عزیزم و موردی نداره عزیزم و چرا میخوای ضرر کنی ؟؟؟

اگر اینجا کسی خواست بهش میدم مثل اینکه نوید جان 110 خواستن اگر بالاتر نبود تقدمیشون میکنم .

من اینجور حراجیها رو راه انداختم که شما دوستان سود کنید نه اینکه ضرر کنید . در ضمن فدای یه تار موی شما [-O< چون اعتبارت برام مسجله

clapping.gifclapping.gifclapping.gifclapping.gifclapping.gifclapping.gifclapping.gifclapping.gifclapping.gif

بدون شرح

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...