رفتن به مطلب

سیستم گیمینگ با مانیتور با بودجه 5.5میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من یه کیس جمع کردم با مشخصات زیر که این قطعات رو هم 4.6میلیون میشن.

CPU: Core i7 7700   -   GPU: Gigabyte GTX 1060 Xtreme Edition 6GB   -   MB: MSI B250 Gaming M3   -   RAM: Geil DDR4 8GB 2400Mhz

Power: Green GP550A-UK   -   Case: Green Striker   -   CPU Cooler: Cooler Master Hyper 212   -   HDD: WD Blue 1TB

اگه فکر میکنین قطعه ای مچ نیس یا میشه قطعه ای رو با قطعه ارزونتر که همون کارایی داره و ضعیفتر نیس جایگزین کرد پیشنهاد بدین.

مانیتور هم BENQ GW2406Z درنظر دارم که 760تومنه ولی از طرفی هم 2تا مانیتور از الجی پیدا کردم که بدبختانه همه جا ناموجودن و آخرین قیمتشون فقط تو آریا کامپیوتر پیدا کردم.

اون 2تا مانیتوری گفتم اینا هستن: LG Ultra Wide Full HD 29UM65 IPS که آخرین قیمتش 1تومن بوده و LG Ultra Wide Full HD 25UM65 IPS که آخرین قیمت اینم 870تومن بوده. از دوستان کسی هس که بدونه این مانیتورها جایی پیدا میشن یا نه؟! و ارزش خرید دارن یا نه؟!

دوستان اگه لطف کنین و راهنماییم کنین ممنون میشم.

ویرایش شده توسط I.M.E
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز پیشنهاد من

سی پیو :     AMD Ryzen 7 1700 AM4

مادربرد:    ASUS ROG STRIX B350-F GAMING AM4 B350 Mainboard

گرافیک :   AORUS GTX 1060 Xtreme Edition 6GB

رم :           RAM: GSkill Ripjaws V 2×4GB=8GB DDR4 2400MHz 

پاور با هزینه کمتر GREEN GP580A-ES 80Plus Bronze PSU     با هزینه بیشتر  PSU: Cooler Master B600W Ver.2 80Plus

کولر :      Gamer Storm CAPTAIN 120 EX White

کیس با هزینه کمتر  GREEN Z2+ Hero Case با هزینه بیشتر GREEN Z4 ASTIAK Case  -   LIAN LI PC‐K5X Black Aluminum ATX Mid Tower Case

به نظرم تهیه سی پیو رایزن بسیار بهتره  رم هم باید دوال بردارید که گشتم تو سایتها این مورد موجود پیدا کردم 

شما سیستم برای چه کاری استفاده میکنید اگه گیم هست مانیتور Ultra-Wide 25UM65 اصلا بدرد نمیخوره زمان پاسخ دهیش خیلی زیاده حداکثر 5 میلی ثانیه رو  باید تهیه کنید 

مانیتور با هزینه کمتر LG 24MP68VQ 24Inch FreeSync IPS 5ms LED با هزینه بیشتر ASUS VX239H AH-IPS LED  -   Monitor: LG Full HD 24MP59G IPS  -Monitor: BenQ Full HD EW2775ZH

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

در مورد مانیتور به نظر من 23 بگیرید یا 24 اینچ تو بازی ها مشکل نداشت باشید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...