رفتن به مطلب

آواژنگ، حمایت را برای مشتریانش تمام کرد...

morteza.p
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

مشتریان محصولات شرکت گیگابایت می‌توانند پس از خرید مادربرد و کارت‌های گرافیک گیگابایت، اطلاعات شخصی و اطلاعات مربوط به محصول

خریداری شده را در وب سایت آواژنگ به ثبت برسانند تا خود را به لیست برندگان ده‌ها میلیون تومان جایزه این شرکت اضافه کنند.

در پایان هر ماه برندگان همان ماه اعلام می‌شوند و به جوایز خود دسترسی پیدا می‌کنند.

از آنجایی كه ارزش جوایز تعیین شده برای این فستیوال متناسب با کمیت آنها است، شانس برنده شدن مشتریان بسیار زیاد است.

لازم به ذکر است که فستیوال تابستانی آواژنگ مختص مشتریان نهایی محصولات گیگابایت می‌باشد و فروشندگان مجاز به استفاده از این امتیاز نمی‌باشند.

علاوه بر این فستیوال، شرکت آواژنگ قرعه‌کشی‌های مجزایی برای خریداران مادربردهای سری Z۶۸ و کارت‌های گرافیکی Windforce گیگابایت نیز، در نظر دارد.

لینک به دیدگاه

ای کاش اواژنگ یه فکری هم به حال نحوه قیمت گذاری روی قطعاتی که به فروش میرسونه میکرد خیلی از کاربران به دلیل بالا بودن قیمت محصولات گیگابایت در ایران

نسبت به قیمت جهانی ان از خرید ان صرف نظر میکنند و به برند های نه چندان با کیفیت ولی ارزان تر روی میارند.

ای کاش یه شرکت دیگه هم محصولات گیگابایت رو وارد میکرد.

ویرایش شده توسط armin60
لینک به دیدگاه

ای کاش اواژنگ یه فکری هم به حال نحوه قیمت گذاری روی قطعاتی که به فروش میرسونه میکرد خیلی از کاربران به دلیل بالا بودن قیمت محصولات گیگابایت در ایران

نسبت به قیمت جهانی ان از خرید ان صرف نظر میکنند و به برند های نه چندان با کیفیت ولی ارزان تر روی میارند.

ای کاش یه شرکت دیگه هم محصولات گیگابایت رو وارد میکرد.

البته من معتقدم این محصولات ارزان تر دیگه الزاما بی کیفیت نیستن و اکثرا اگه کیفیتشون بیشتر از محصولات گیگا نباشه کمتر هم نیست!ولی تنها تفاوتشون اینه که سایه سنگین آواژنگ روشون نیافتاده....straight%20face.gif

لینک به دیدگاه

اواژنگ هنوز فکر میکنه سوار اسب طلاست و بازار ایران رو در دست داره ولی من همین الان هم میگم اواژنگ خیلی سهم تو بازار مادربرد از دست داده و اسراک و بایوستار و اسوس خیلی سهمشون زیادتر از قبل شده ! اسب اواژنگ داره پنچر میشه ولی برای اواژنگ مثل اینکه اصلا مهم نیست !! برای مردم اول قیمت مهمه بعد گارانتی . کسی نمیاد به خاطر گارانتی 5 برابر قیمت پول بده .البته طرفدار دو اتیشه برند همه جا پیدا میشه ^^

لینک به دیدگاه

آخه موضوع اینه که خیلی از گارانتیهای دیگه از آواژنگ بهتر هستن . تو همین فروم چند نفر از آواژنگ شاکی بودن؟ خدماتش به اندازه پولی که میگیره نیست .

لینک به دیدگاه

درسته.. اگر بخواهیم اعتبار اواژنگ رو به گارانتیش نسبت بدیم اونم دیگه معتبر نیست. اخیرا زیاد یوسرها باهاشون مسئله داشتن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به جای این جایزه ها بهتر نیست قیمت کالا ها رو کاهش بدند که هم مشتریاش بیشتر بشن و سود بیشتری ببرند و هم همه مشتری ها از این کاهش قیمت که مثل جایزه هست بهره ببرند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به جای این جایزه ها بهتر نیست قیمت کالا ها رو کاهش بدند که هم مشتریاش بیشتر بشن و سود بیشتری ببرند و هم همه مشتری ها از این کاهش قیمت که مثل جایزه هست بهره ببرند

خیلی ارزشش از جایزه بیشتره حتی اگه جایزه 1 میلیون بنز باشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم فکر کنم به خاطر کاهش اعتبار شون توی بازار این قرعه کشی رو گذاشتن ..تا بتونن اندکی اعتبار جمع کنن ...

اما از نظر من این کار هیچ فایده ای نداره ..

چون هیچ کس نمیاد به خاطر یه جایزه که آیا برنده بشه آیا نه چند برابر پول یه قطعه رو بده ...

لینک به دیدگاه

دقیقا با پست شماره 4 (سالار عزیز) موافقم و هیچ حرف اضافه برای گفتن ندارم . [-O<

لینک به دیدگاه

درود بی پایان یاران منم با بیشتر نظرات یاران موافقم وبه نظر منم باید باشند وارد کنندگان دیگری تا انحصار آواژنگ بشکنه البته به نظرم آواژنگ چون به جای اینکه به طور مستقیم کالا ها رو از تولید کننده بگیره میره از واسطه های گرانفروش اماراتی می خره وایرانی بیچاره مجبور یه پول زور به اعراب اماراتی بده ضمنا باید باشند متولیانی که بر قیمت قطعات وارد شده نظارت کنند در ضمن مادر بردی مانند گیگا بایت غیر ممکنه حد اقل ده سال نتونه کار کنه اونوقت برا سه سال باید پول دوتا مادر برد رو بگیرند واقعا زوره اونم تو مملکت اسلامی ؟!

لینک به دیدگاه

درود بی پایان یاران منم با بیشتر نظرات یاران موافقم وبه نظر منم باید باشند وارد کنندگان دیگری تا انحصار آواژنگ بشکنه البته به نظرم آواژنگ چون به جای اینکه به طور مستقیم کالا ها رو از تولید کننده بگیره میره از واسطه های گرانفروش اماراتی می خره وایرانی بیچاره مجبور یه پول زور به اعراب اماراتی بده ضمنا باید باشند متولیانی که بر قیمت قطعات وارد شده نظارت کنند در ضمن مادر بردی مانند گیگا بایت غیر ممکنه حد اقل ده سال نتونه کار کنه اونوقت برا سه سال باید پول دوتا مادر برد رو بگیرند واقعا زوره اونم تو مملکت اسلامی ؟!

درود. دوست من به قول آقای حسینی فقط غیرممکن ، غیر ممکن هستش (حالا شایدم این جمله برای آقای حسینی نباشه).

من خودم بیشترین خرابی رو توی بردهای گیگابایت دیدم.(از الان تسلیم طرفداران گیگابایت هم هستیم ، این فقط تجربه خودم بود)

نمی خوام مطلب منحرف بشه ولی این اطلاعات رو شما از کجا دارید ؟ جایی دیدید که آواژنگ از امارات کالاهاش رو تهیه می کنه ؟

این ایده ای هم که آواژنگ بیاد بجای جایزه که به یک نفر می ده کل کالاهاش رو کم کنه نشدنی هستش چون اگر مثلاً در ماه 1000 تا کالا بفروشه ( [-O< ) جایزه هم 1000000 باشه از هر کالاش 1000 تومن کم می شه ، که فروشنده سطح مشتری همون 1000 تومن رو هم از مشتری می گیره .

آقایون حاضر نیستند از سود خودشون بگذرند ، البته از حق نگذریم ، یک سری چیزهاست که کاربر نمی بینه . شما می رید توی newegg قیمت کف جهانی رو می بینید ، نمی بینید که این کالا تا بیاد توی ایران ، کمرک می خوره ، پول انبار می خوره ، هزینه شیپینگ تا امارات و از امارات تا ایران رو می خوره ، 3% ارزش افزوده که شده 4% ارزش افزوده می خوره ، صاحب شرکت بایستی پول کارکنانش رو بده ، سر بگشت گارانتی کالاهاش بایستی یک مبلغی بده ، یک پولی بایستی بابت تبلیغات بده و ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از توضیحاتتون پوریا جان اما فقط گیگابایت نیست که خرج حمل و درصد افزوده و کارکنان میده بقیه هم دارند حالا شاید کمتر!

اما واقعا موافقم با این حرفتون که اقایان واقعا از سودشون نمی گذرند... مثل این میوه فروشان حاضرند خراب بشه اما ارزونتر ندن [-O<

لینک به دیدگاه

درود. دوست من به قول آقای حسینی فقط غیرممکن ، غیر ممکن هستش (حالا شایدم این جمله برای آقای حسینی نباشه).

من خودم بیشترین خرابی رو توی بردهای گیگابایت دیدم.(از الان تسلیم طرفداران گیگابایت هم هستیم ، این فقط تجربه خودم بود)

نمی خوام مطلب منحرف بشه ولی این اطلاعات رو شما از کجا دارید ؟ جایی دیدید که آواژنگ از امارات کالاهاش رو تهیه می کنه ؟

این ایده ای هم که آواژنگ بیاد بجای جایزه که به یک نفر می ده کل کالاهاش رو کم کنه نشدنی هستش چون اگر مثلاً در ماه 1000 تا کالا بفروشه ( [-O< ) جایزه هم 1000000 باشه از هر کالاش 1000 تومن کم می شه ، که فروشنده سطح مشتری همون 1000 تومن رو هم از مشتری می گیره .

آقایون حاضر نیستند از سود خودشون بگذرند ، البته از حق نگذریم ، یک سری چیزهاست که کاربر نمی بینه . شما می رید توی newegg قیمت کف جهانی رو می بینید ، نمی بینید که این کالا تا بیاد توی ایران ، کمرک می خوره ، پول انبار می خوره ، هزینه شیپینگ تا امارات و از امارات تا ایران رو می خوره ، 3% ارزش افزوده که شده 4% ارزش افزوده می خوره ، صاحب شرکت بایستی پول کارکنانش رو بده ، سر بگشت گارانتی کالاهاش بایستی یک مبلغی بده ، یک پولی بایستی بابت تبلیغات بده و ...

سلام

در این مورد که شرکت آواژنگ گران فروش است شکی نیست.

چند تا مورد هم به فرمایشاـ آقا پوریا اضافه کنم.

اصولا خارج کردن قطعات واردشده به ایران ، از طریق گمرگ خیلی خیلی خیلی خیلی مشکل است. برای همین اگر یک سری از تولیدات یک کارخانه به مشکل بخورد (مثل نسل اول سندی بریج) ، شرکت وارد کننده ایرانی به خاک سیاه میشینه تا بتونه انها را برگردونه. البته اشکال از قوانین هست.

وقتی یک شرکتی در ایران برای خریدار هاش قرعه کشی می گذارد، بدون هیچ شک و تردیدی ، مطمئن باشید که فروشش خیلی کم شده. چون پرداخت اینگونه مبالغ برای مدیران شرکت ها بیش از حد ناراحت کننده است. من چندین بار این مورد را از نزدیک و به عینه دیدیم. وقتی همچین سیستم جایزه ای در این می گذارند یعنی اینکه به آخرین راه حل فکر می کنند.

در این بین کمتر شرکت یا موسسه ای پیدا می شود که به مانند آقای حسینی از تبیلیغات جایزه برای promotion یا ایجاد بازار های جدید استفاده میکنند.o:-)

کلا این دیدگاه خیلی مهمه که قبل از افت فروش به فکر باشید که با چنین تبلیغاتی فروش را بیشتر کنید و یا حفظش کنید . نه اینکه وقتی سهم بازار را از دست دادید ، تازه به همچین روشی روی بیارید.

نمونه اش خود ما کاربران لیون. چند درصد از کاربر ها تایید می کنند که آواژنگ می خواهد کل بازار را مال خودش بکند و چند درصد اعتقاد دارند که آواژنگ در نقطه ضعف قرار گرفته. الان آواژنگ داره کلی جایزه می دهد ولی ما دید منفی نسبت به این قضیه داریم

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی میشه ......

آواژنگ جزو شرکت هائی هست که مشتری مداری براش مفهومی نداره یادمه چند روز پیش رفته بودم گارانتی یه مادربرد رو آورده بودند برای گارانتی که سی پی یو رم هاش روی مادربرد نصب بود بخش گارانتی مادربرد رو قبول نمیکرد اون بنده خدا هم میگفت من بلد نیستم این رم و سی پی یو رو دربیارم یعنی کسی نیست اینو برام دربیاره میگفت نه..((البته من براش در اوردم و تحویل گارانتی داد))

خوب این شرکت چه ارزشی برای مشتری قائله .............

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

البته من از سال 81 کلا M.B های که خریدم ساخت گیگابایت و گارانتی آواژنگ بوده که تا حالا به 6 عدد رسیده ولی خوشبختانه کارم به گارانتی و... نکشیده ولی این بار که می خوام سری Z8 بگیرم دور گیگا رو بخاطر قیمت بالاترش خط:-? مــــــی کــــشـــــم

ویرایش شده توسط mahdips3
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم یه چیزی بگم دوستان

تمامی صحبتهای دوستان رو کاملاً قبول دارم

راستی میگن مشت نمونه خروار هست ما ها که تو این تاپیک اینجوری در مورد آواژنگ مینویسیم یعنی به احتمال زیاد خیلی ها قید محصولات آواژنگ رو زدن

تازه هنوز که جایزه ایی کسی دریافت نکرده بزارید بمونه تا ببینیم چی میشه

من هم از سال 86 تا حالا هیچ مادربرد گیگا یی نخریدم چه بسه به گرافیک و بقیه محصولاتش آخه قیمت خون بابابش میده

لینک به دیدگاه

یعنی میشه ......

آواژنگ جزو شرکت هائی هست که مشتری مداری براش مفهومی نداره یادمه چند روز پیش رفته بودم گارانتی یه مادربرد رو آورده بودند برای گارانتی که سی پی یو رم هاش روی مادربرد نصب بود بخش گارانتی مادربرد رو قبول نمیکرد اون بنده خدا هم میگفت من بلد نیستم این رم و سی پی یو رو دربیارم یعنی کسی نیست اینو برام دربیاره میگفت نه..((البته من براش در اوردم و تحویل گارانتی داد))

خوب این شرکت چه ارزشی برای مشتری قائله .............

جدا این دیگه شاهکاره جناب شعبانی . من هم این مسئله رو از یک نفر شنیدم ولی باورم نشد چون عین جوک بود. حالا که شما هم نمونشو دیدید دیگه واقعا حس بدی به من دست میده. یعنی هر کاری میکنن تا خدمات ندن !!! خدا از حق نخواهد گذشت و گیگابایت ضربه این ناجوانمردیها رو در اینده خوب خواهد چشید .

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امروز یک نمونه از تبلیغات آواژنگ رو تویه یکی از سایت ها دیدم که به نظرم جالب اومد ...

http://shahrsakhtafzar.com/images2/summerfestival90_468x60.swf

لینک به دیدگاه

امروز یک نمونه از تبلیغات آواژنگ رو تویه یکی از سایت ها دیدم که به نظرم جالب اومد ...

]http://shahrsakhtafzar.com/images2/summerfestival90_468x60.swf

عجب کلیپ جالبی بود.clapping.gif

خودت درست کردی؟wink.gif

من که از خنده روده بر شدم. مخصوصا که ییهو وسط هرفاش اون همایته اومد.laughing.gifrolling%20on%20the%20floor.gif

خدا پدر مادر این آواژنگ رو بیامرزه که دل تمام مردم ایران رو با این جکاشون شاد میکنند.Oh%20Go%20On.gif

منم یه بار سر اینکه یکی از رمهام مشکل داشت رفتم به جای رم 2 طرف چیپ یه طرف چیپ میدادند که من قبول نمی کردم و میگفتن برو فردا بیا جنس انبار جور شه دفعه دوم رفتم دوباره داستان تکرار شد. شما در نظر بگیر من از پیروزی بکوبم برم ونک رفتو برگشت 3 ساعتی میشه.

سری سوم باز هم 2طرف نداشتند. اون یکی رم سالممو بردم گفتم عزیز اگه میشه 2 تا 1 طرف چیپ بده. و در عین ناباوری و بعد از کلی امضا از اینو اون و تست قبول کردند.wacko.gif

حالا شما در نظر بگیر برای یه رم که اون موقع 25 میرزید من 9-10 ساعت االاف شدم. که اگر یه کار گر ساختمانی هم در نظر بگیریم براش نمیصرفه از کار و زندگی بیوفته برای 25 تومان.dry.gif

ولی خداییش سر این ماتریس که میره اول آدم میگه نکنه اینا منو با صاحب شرکت اشتباه گرفتند.huh.gif

یه بار هم سر سازگار بود که یه مین x48t-A رو که 9550 رو پنتیوم 3 زئون میشناخت رو فرستادم گاارانتی.

بعد 25-6 روز گفتند که تعمیر نمیشه و بیا برات عوض کنیم.raised%20eyebrow.gif

حالا شما در نظر بگیر که مشتری من 1200 پول داده که پایان نامشو ردیف کنه با این سیستم و عجله هم داره. خلاصه یه مین 220 تومنی موند رو دستمون که آخر 95 فروختمش رفت.wacko.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آيا با اين چند سال گارانتي كردن باز هم قطعه مشابه پيدا ميشه كه تعويض كنند يا همينطوري 3 سال گارانتي ميزنند؟

مثاارمهاي سيستم من كينگ مكس هست با گارانتي آواژنگ ddr2 اگه روزي اين رمها خراب بشه شركت آواژنگ موظفه كه رم رو تعويض كنه . آيا رم اون موقع پيدا ميشه يا بجاش ddr3 ميده؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آيا با اين چند سال گارانتي كردن باز هم قطعه مشابه پيدا ميشه كه تعويض كنند يا همينطوري 3 سال گارانتي ميزنند؟

مثاارمهاي سيستم من كينگ مكس هست با گارانتي آواژنگ ddr2 اگه روزي اين رمها خراب بشه شركت آواژنگ موظفه كه رم رو تعويض كنه . آيا رم اون موقع پيدا ميشه يا بجاش ddr3 ميده؟!

با این وضعیت که آواژنگ داره پیش میره

میگه هزینه 100% قطعه نو رو بده تا بعد از 90 روز کاری (جمعه ها و روزهای تعطیل شامل نمیشه) شاید براتون پیدا کردیم :o:lol:[-X

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این وضعیت که آواژنگ داره پیش میره

میگه هزینه 100% قطعه نو رو بده تا بعد از 90 روز کاری (جمعه ها و روزهای تعطیل شامل نمیشه) شاید براتون پیدا کردیم :o:lol:[-X

اصلا چرا بايد ملت منتظر بشن ؟ اين همه پول اضافه ميكشن رو جنس براي چي گارانتي به اين بدردنخوري.؟

لینک به دیدگاه

دوستان خدا کنه کسی از مسئولین آواژنگ تو این بخش فروم نیاد وگرنه شده بره پول خرج کنه میاد خر( kher) تک تک افراد اینجا میگیره.

البته حرف حق که جواب و اعتراض نداره!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان خدا کنه کسی از مسئولین آواژنگ تو این بخش فروم نیاد وگرنه شده بره پول خرج کنه میاد خر( kher) تک تک افراد اینجا میگیره.

البته حرف حق که جواب و اعتراض نداره!

خودشون میدونند که چه بر سر ملت آوردن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...