رفتن به مطلب

بحث و گفتگو در مورد سیستم حراجی

Recommended Posts

به نظر من هم وش خوبیه بشرط اینکه تنوع و تعداد کالاها در حراجی هر هفته کم نباشه و حداقل بین 5 تا 10 کالا در هر هفته حراج شوند. در ضمن ایا ارسال رایگانه؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 100
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

به نظر من هم وش خوبیه بشرط اینکه تنوع و تعداد کالاها در حراجی هر هفته کم نباشه و حداقل بین 5 تا 10 کالا در هر هفته حراج شوند. در ضمن ایا ارسال رایگانه؟

با اجازه.بله رایگان هست!

لینک به دیدگاه

آقای حسینی اگر اجازه بدین منم در مورد همین محدودیت یه نظری داشتم

شما بقول خودتون سیستم حراجی رو برای تبلیغ لیون انجام میدین و به نظر من فوق العاده هم مفید هست ولی به نظر من یه جای کارتون بد جوری میلنگه ، البته این نظر کاملاً شخصیه

اونم اینه که شما جنسی رو برای حراجی به قیمت بسیار مفید برای فروش میذارید و همه میخوان اون جنس رو به قیمت مناسب بخرن ولی اگر دقت کنید اکثرا کاربرانی هستن که چندین بار در این حراجی ها شرکت کردن و در آخر صاحب کالا شدن ولی نفراتی هستن که حتی یک بار هم نتونستن خرید کنن =D> مثل خودم من

به نظر من شما که به فکر تبلیغ لیون هستید باید انواع جنس هاتون رو به انواع کاربران بفروشید تا تبلیغ به همه بشه و یک محدودیت بسیار جدی در این مورد لحاظ کنید به عنوان مثال می تونید بفرمایید که هر کاربر در هر ماه یا هر 20 روز یک بار میتونه در حراجی شرکت کنه

شاید این روش از لحاظ افزایش قیمت مزایده برای شما ضرر داشته باشه ولی خوب همین حراجی مگه خودشم ضرر نداره ؟ من فکر می کنم اگر همچین محدودیتی بذارید واقعا هم همه می تونن استفاده کنن و هم شما به همه تبلیغ می کنن

من به تاپیک های قبلی نگاهی می کردم و می دیدیم بعضی از کاربران در چندین حراجی شرکت کردن و هر جور شده جنس رو برداشتن و خیلی از کاربران مثل من به علت اینکه دیگه مزایده خیلی میره بالا حتی یک بار هم نمی تونم شرکت کنم

در مورد این 1000 تومن هم اگر قبل از واریز نوع جنس حراجی مشخص بشه خیلی خوبه و خریداران واقعی میان وسط و دیگه کسی بیخودی بازار گرم نمی کنه

ولی سوالم این هست که این 1000 تومن یک بار واریز میشه یا برای شرکت در هر حراجی باید جداگانه واریز بشه ؟

با تشــــــکر [-O<

با اجازه آقای حسینی من جواب میدم . اگر کامل نبود ایشون کامل میکنن .

انجام حراجی برای اینه که جنسی به بالاترین قیمتی که خواهان داره فروخته بشه . حالا این خریدار میتونه همه کالاها رو خریده باشه یا هیچ خریدی نکرده باشه . من خودم هم تا الان نتونستم از حراجی خرید کنم . ولی این دلیل نمیشه که دیگران شرکت نکنن . اگر قرار باشه برای شرکت در حراجی محدودیت بذاریم که اونوقت یک نفر میاد و با پاینترین قیمت ممکن خرید میکنه . پس باید تا جایی که امکان داره شرکت کننده داشته باشه تا قیمت بالا بره . این تنها راهیه که فروشنده میتونه امید به فروش بهتر داشته باشه . تا الان بیشتر حراجهایی که گذاشته شده بیشتر از چند شرکت کننده نداشته . قبول دارم بعضیها همیشه هستن . ولی نباید اونها رو کنار گذاشت . هر کسی که میتونه خرید کنه تو حراج شرکت میکنه و تا جایی که براش صرف داره قیمت میده . با این سیستم جدید کسانی که بدون نیاز به کالایی وارد حراجی میشن کمتر میشه . چون هزینه داره براشون . کسانی هم که به جنسی نیاز دارن میتونن خوب رقابت کنن . چون قیمتهایی که تعیین میشه ( به گفته آقای حسینی ) خیلی پایینه . پس شما نگران شرکت کننده ها نباش . چون هر کسی تا جایی بالا می بره . اگر کسی نیاز داشته باشه و مصرف کننده باشه به کمترین اختلاف با قیمت اصلی هم راضی میشه . ولی اگر کسی بخواد فقط ارزون بخره تا بفروشه و سود کنه معمولا تو قیمتهای پایینتر میره بیرون .

در مورد مشخص شدن جنس قبل از واریز 1000 تومان من تو صفحه اول از آقای حسینی سوال کردم و ایشون گفتن که کاملا همراه با قیمت مشخص میشه . سوال دوم رو هم پرسیده بودم که جواب دادن . هر بار واریز 1000 تومان برای شرکت تو حراجی همون هفته هست و تو تمام حراج های هفته میتونید شرکت کنید .موفق باشید o:-)

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همگی دوستان عزیز

جناب حسینی از نظر بنده این روشی که در حال حاضر شما توضیح دادید بسیار عالی و بهتر از روشی است که الان داره اجرا میشه.

به عقیده من شور و شوق تو این روش برای شرکت در حراجی بیشتر میشه و هیجان زیادی میتونه داشته باشه.

در مورد هزینه شرکت در حراجی:

اگر همه دوستان دقت کرده باشند همیشه و همه جا برای شرکت در مناقصه و مزایده و حراج باید حق عضویتی پرداخت کرد تا اجازه شرکت در اون رو داشته باشید.

از نظر بنده پرداخت 1000 تومان هیچ مانعی نمیتونه داشته باشه(بارها و بارها مشاهده کردم که بعضی از افراد وارد تاپیکهای خرید و فروش شده اند و بدون اینکه واقعا" خریدار باشند پیشنهاد قیمت دادند و با این کارشون باعث بر هم زدن نظم اون تاپیک و انصراف خیلی از شرکت کنندگان شدند و خودشون هم دنبال پیشنهاد خودشون رو نگرفتند)

خوب پرداخت همین 1000 تومان شاید بتونه مانعی برای این کار بعضی افراد باشه.

در ضمن دوستان در نظر داشته باشند که آقای حسینی در کل حراجی رو برای اینکه دوستان بتونن کالای مورد نیازشون رو با مبلغ کمتر از بازار تهیه کنند راه انداختند و به فکر سود دهی به دوستان هستند پس ما هم باید به این فکر باشیم تا ایشون هم ضرر نکنند.

دوستان میتونن یه سری به سایتهایی که مزایده و حراجی بر پا میکنند بزنند اونوقت متوجه میشن که 1000 تومان حق عضویت برای شرکت در چند حراجی در یک دوره بسیار ناچیز هست.

بنده یکی از طرفداران پر و پا قرص این روش جدید هستم.

لینک به دیدگاه

با سلام. به نظر من روش خیلی خوبیه و باعث میشه که قیمت پرت داده نشه. کاربر بتونه با 1000 تومن توی کل حراجی های اون هفته شرکت کنه. متنوع بودن کالاها و منظم بودن حراجی ها موفقیت این روش رو تضمین میکنه.

اگر کسی 1000 تومن رو داد ولی توی حراجی های اون هفته موفق به خرید نشد طبق رفتار حرفه ای نباید ناراحت بشه.

به نظر من Mouse و Keyboard های گرون قیمت هم برای حراجی گذاشته بشن نه فقط Main و CPU.

با تشکر

ویرایش شده توسط Captcha
لینک به دیدگاه

منم با مبلغ موافقم ، و دلیلش هم اینه که سود باید دو طرفه باشه . وقتی فروشنده (به عنوان مثال آقای حسینی) بدونه که ضرر زیر قیمت فروختن کالا به یه نحوی جبران میشه ، شک نکنید به جای اینکه کالاهای کم طرفدار برای فروش بزاره ، میاد کالاهای پرطرفدار و به روز رو میزاره و این خودش یه مزیت بزرگه . از اون طرف هم خریدار یک کالایی رو با قیمت مناسب خریداری کرده .

فقط در مورد پرداخت 1000 تومنی به شما پیشنهاد میکنم ، توی کد نویسی سیستمتون یه کمی دستکاری کنید و اگه شد کیف پول بزارید که مثلا یه نفر 10 هزار تومن یکجا به حساب شما بریزه و هر هفته که میخواد توی حراجی شرکت کنه ، از کیف پولش 1000 تومن کم بشه ، اینجوری با توجه به مبلغ 500 تومن کارمزد کارت به کارت و مشکلات پرداخت خیلی بهتره . برای شما هم بهتره که یک مبلغی رو زودتر از موعد توی حسابتون دارید و دیگه خودتون بهتر میدونید که پیش پرداخت توی بازار آشفته امروز چه حسن خوبی هست . اینجوری مثلا اگه یکهو 20 نفر به جای 20 تومن 200 تومن بریزند به حساب شما ، خوب شما (آقای حسینی ) هم دلگرم تر میشید برای ارائه کالاهای خاص و پرطرفدار. در کل اینطوری حراجی زودتر به نتیجه خودش میرسه و کاربران زیادی رو جذب میکنه و در عوض هم کالای بیشتری میاد وسط و در آخر به نفع خریدار و فروشنده هر دو میشه .

خلاصه بگم توی یه سیستم تجاری که هم فروشنده و هم خریدار سود کنند ، شک نکنید که اون سیستم تجاری خیلی موفق خواهد بود و این موفقیت در نهایت به نفع خریدار و مصرف کننده تموم میشه .

ویرایش شده توسط Reza-sony
لینک به دیدگاه

اصلا نیازی به کارت به کارت نیست . مگر در مواقع یا بانک های خاص . مثل اون دوستمون که از کارت بانک تجارت استفاده میکنه و میگه که اصلا با بانک تجارت آنلاین معنی نداره [-O< با استفاده از پرداخت آنلاین با کارت بانکهای عضو شتاب (البته اکثرشون)میتونید هر موقع که خواستید پرداخت داشته باشید . دیگه نیازی به کیف پول ندارید . البته من هم موافقم که برای بعضیها لازمه ولی آقای حسینی گفتن که مشکلاتی داره انجام این کار . حالا ببینیم تا موقع اجرا چی میشه . من که امیدوارم شرایط خیلی خوبی ببینم o:-)

لینک به دیدگاه

به نظرم روش خيلي خوبي هست. همونطور كه بعضي دوستان هم اشاره كردن اينطور افراد كه قصد خريد قطعه اي رو دارن وارد حراجي ميشن.

البته باز هم خوب يا بد بودن اين روش در عمل مشخص خواهد شد پس بهتره كه هر چه زودتر عملي بشه.

لینک به دیدگاه

آقای حسینی اگر اجازه بدین منم در مورد همین محدودیت یه نظری داشتم

شما بقول خودتون سیستم حراجی رو برای تبلیغ لیون انجام میدین و به نظر من فوق العاده هم مفید هست ولی به نظر من یه جای کارتون بد جوری میلنگه ، البته این نظر کاملاً شخصیه

اونم اینه که شما جنسی رو برای حراجی به قیمت بسیار مفید برای فروش میذارید و همه میخوان اون جنس رو به قیمت مناسب بخرن ولی اگر دقت کنید اکثرا کاربرانی هستن که چندین بار در این حراجی ها شرکت کردن و در آخر صاحب کالا شدن ولی نفراتی هستن که حتی یک بار هم نتونستن خرید کنن o:-) مثل خودم من

به نظر من شما که به فکر تبلیغ لیون هستید باید انواع جنس هاتون رو به انواع کاربران بفروشید تا تبلیغ به همه بشه و یک محدودیت بسیار جدی در این مورد لحاظ کنید به عنوان مثال می تونید بفرمایید که هر کاربر در هر ماه یا هر 20 روز یک بار میتونه در حراجی شرکت کنه

شاید این روش از لحاظ افزایش قیمت مزایده برای شما ضرر داشته باشه ولی خوب همین حراجی مگه خودشم ضرر نداره ؟ من فکر می کنم اگر همچین محدودیتی بذارید واقعا هم همه می تونن استفاده کنن و هم شما به همه تبلیغ می کنن

من به تاپیک های قبلی نگاهی می کردم و می دیدیم بعضی از کاربران در چندین حراجی شرکت کردن و هر جور شده جنس رو برداشتن و خیلی از کاربران مثل من به علت اینکه دیگه مزایده خیلی میره بالا حتی یک بار هم نمی تونم شرکت کنم

در مورد این 1000 تومن هم اگر قبل از واریز نوع جنس حراجی مشخص بشه خیلی خوبه و خریداران واقعی میان وسط و دیگه کسی بیخودی بازار گرم نمی کنه

ولی سوالم این هست که این 1000 تومن یک بار واریز میشه یا برای شرکت در هر حراجی باید جداگانه واریز بشه ؟

با تشــــــکر [-O<

درود

ممنونم سینا جان ازت

در کل سیستم حراجی برای همه هستش و هیچ محدودیتی نداره و هر کسی با قیمت بهتری که میده برنده میشه .

هزینه ای که برای تبلیغ میشه بعد از مدتی باید ادمو به سودهی برسونه عزیز .

مطالب اولین پست رو نخوندیا عزیز =D>

حتما تنوع خوبی خواهد داشت و سعی میکنم تا جای ممکن قطعات با هم همخونی داشته باشن یا اینکه کاربردی باشن و در ضمن کاربران حتما اولش میبینن و بعد تصمیم میگیرن که شرکت کنن یا نه

فقط در مورد پرداخت 1000 تومنی به شما پیشنهاد میکنم ، توی کد نویسی سیستمتون یه کمی دستکاری کنید و اگه شد کیف پول بزارید که مثلا یه نفر 10 هزار تومن یکجا به حساب شما بریزه و هر هفته که میخواد توی حراجی شرکت کنه ، از کیف پولش 1000 تومن کم بشه ، اینجوری با توجه به مبلغ 500 تومن کارمزد کارت به کارت و مشکلات پرداخت خیلی بهتره . برای شما هم بهتره که یک مبلغی رو زودتر از موعد توی حسابتون دارید و دیگه خودتون بهتر میدونید که پیش پرداخت توی بازار آشفته امروز چه حسن خوبی هست . اینجوری مثلا اگه یکهو 20 نفر به جای 20 تومن 200 تومن بریزند به حساب شما ، خوب شما (آقای حسینی ) هم دلگرم تر میشید برای ارائه کالاهای خاص و پرطرفدار. در کل اینطوری حراجی زودتر به نتیجه خودش میرسه و کاربران زیادی رو جذب میکنه و در عوض هم کالای بیشتری میاد وسط و در آخر به نفع خریدار و فروشنده هر دو میشه .

رضا جان از پیشنهادت ممنونم عزیز . ولی مشکلات زیادی در اینجور پول گرفتها وجود داره هر چقدر بدهکار کاربران نباشیم بسیار برای ما بهتره چون در موقع توقعات میره بالا و اگر خدای نکرده برای ما در اون هفته مشکلی پیش بیاد و نتونیم یک حراجی راه بندازیم .......... چون اون موقعست که باید برای کاشت مو اقدام کنم فکر کنم گرفتی چی گفتم =D>

حالا اگر اجازه بدید چند باری این حراجیها رو اجرا کنیم تا روش کار بهتر دسمون بیاد

لینک به دیدگاه

حالا اگر اجازه بدید چند باری این حراجیها رو اجرا کنیم تا روش کار بهتر دسمون بیاد

جناب حسینی شروع کنید باتوکل به خدا.

چه روزی اولین حراجی رو بر پا میکنید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یه سوال داشتم:

اگه یه نفر 100 بار (100.000تومان) در حراجی شرکت کرد و برنده نشد چی؟

لینک به دیدگاه

من یه سوال داشتم:

اگه یه نفر 100 بار (100.000تومان) در حراجی شرکت کرد و برنده نشد چی؟

اختیار دست خودشه و به راحتی میتونه شرکت نکنه . در ضمن حراجی یک مسابقه نیستش و در حراجیها هیچ وقت قیمت به قیمت پایه بازار نمیرسه و حتما کمتر از اون خواهد بود .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اختیار دست خودشه و به راحتی میتونه شرکت نکنه . در ضمن حراجی یک مسابقه نیستش و در حراجیها هیچ وقت قیمت به قیمت پایه بازار نمیرسه و حتما کمتر از اون خواهد بود .

من منظورم اینه که اگه اون مشتری ضرر کنه مشکلی نیست؟

با این حال من فکر کنم بهتره یک دوره این سیستم جدید را امتحان کنیم تا نتیجش معلوم بشه

ویرایش شده توسط روبیک
لینک به دیدگاه

با این حال من فکر کنم بهتره یک دوره این سیستم جدید را امتحان کنیم تا نتیجش معلوم بشه

دوست گلم ضرر رو ما تحمیل نمیکنیم به کسی و هر کسی به اختیار خودش میاد در حراجیها شرکت میکنه و اگر فکر میکنه ضرر میکنه تنها راهش اینه که در حراجیها شرکت نکنه عزیز دلم

لینک به دیدگاه

عزیز این چه حرفیه شما میزنی ؟

اول اینکه فرد شرکت کننده در حراجی میبینه چه کالایی در حراجی قرار گرفته و میتونه بسته به نیازش در اون حراجی شرکت کنه یا نکنه .

دوم اینکه یه نفر مگه به 100 تا کالا نیاز داره؟ این سیستم برای سود بردن خریدار و فروشنده هست , یعنی خریدار چیزی رو که نیاز داره میاد و تو حراجیش شرکت میکنه . و اون فردی که تو 100 تا حراجی که تو هرکدوم 4 تا 6 کالا گذاشته میشه شرکت میکنه به نظر خود من مصرف کننده نیست و ... برای اون قیمت های پایین کالا ها جبران اون 100 بار شرکت کردنش رو میکنه [-O<

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گلم ضرر رو ما تحمیل نمیکنیم به کسی و هر کسی به اختیار خودش میاد در حراجیها شرکت میکنه و اگر فکر میکنه ضرر میکنه تنها راهش اینه که در حراجیها شرکت نکنه عزیز دلم

من که نمیگم ضرر را شما تحمیل میکنید........اصلا بگذریم.......... حالا حراجی را که شروع میکنید؟

لینک به دیدگاه

من که نمیگم ضرر را شما تحمیل میکنید........اصلا بگذریم.......... حالا حراجی را که شروع میکنید؟

حتما اجرا میشه عزیز دلم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز این چه حرفیه شما میزنی ؟

اول اینکه فرد شرکت کننده در حراجی میبینه چه کالایی در حراجی قرار گرفته و میتونه بسته به نیازش در اون حراجی شرکت کنه یا نکنه .

دوم اینکه یه نفر مگه به 100 تا کالا نیاز داره؟ این سیستم برای سود بردن خریدار و فروشنده هست , یعنی خریدار چیزی رو که نیاز داره میاد و تو حراجیش شرکت میکنه . و اون فردی که تو 100 تا حراجی که تو هرکدوم 4 تا 6 کالا گذاشته میشه شرکت میکنه به نظر خود من مصرف کننده نیست و ... برای اون قیمت های پایین کالا ها جبران اون 100 بار شرکت کردنش رو میکنه o:-)

من یه پست که میزنم بعد باید 10 تا پست دیگه بزنم تا منظورم را برسونم[-O<

منظور اینکه یه نفر 100 بار تو حراجی شرکت کرده ولی برنده نشده پس سودی که نمی بره هیچ بلکه 100 هزار تومن هم زیان میکنه

با این حال از این بحث بگذریم.....کی حراجی راه میافته؟

لینک به دیدگاه

عزیز من میدونم منظور شما چیه

بنده هم گفتم کسی که نیاز واقعی به یه قطعه داشته باشه و شرکت کنه , مطمئن باشه که کسایی که به اون قطعه نیاز ندارن تو همون قیمت های پایین کنار میرن و قطعه به همون شخصی که واقعا میخوادش میرسه. و دلیلی برای ضرر کردنش من نمی بینم .

لینک به دیدگاه

من یه پست که میزنم بعد باید 10 تا پست دیگه بزنم تا منظورم را برسونم[-O<

منظور اینکه یه نفر 100 بار تو حراجی شرکت کرده ولی برنده نشده پس سودی که نمی بره هیچ بلکه 100 هزار تومن هم زیان میکنه

با این حال از این بحث بگذریم.....کی حراجی راه میافته؟

اگر خدا بخواد امروز تا فردا طرحش راه اندازی میشه

لینک به دیدگاه

جناب حسینی به نظر من 4 کالا رو از پیش معلوم کنید یک کالا رو هم که کالای ویژه ای هم هست بعد از اتمام ثبت نام که باعث میشه آدم بیشتر جذب حضور تو حراجی بشه.

لینک به دیدگاه

جناب حسینی به نظر من 4 کالا رو از پیش معلوم کنید یک کالا رو هم که کالای ویژه ای هم هست بعد از اتمام ثبت نام که باعث میشه آدم بیشتر جذب حضور تو حراجی بشه.

واقعا" که پیشنهاد عالی و خیلی خوبی هست که باعث اشتیاق دوستان بابت شرکت در حراجی و همچنین شروع حراجی میشه.

بنده خودم که برای شروع حراجی لحظه شماری میکنم. [-O<

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

این تاپیک رو به بخش قیمت قطعات در بازار انتقال دادم تا هر کدوم از دوستان نظری دارن اینجا مطرح کنن .

لینک به دیدگاه

با این قضیه به هیچ عنوان موافق نیستم!شرایط باید روشن باشه تا آدم پشیمون نشه.شاید 4 تا کالای اصلی اصلا به درد کاربر X نخوره ولی اون کالای پنجم دقیقا چیزی باشه که دو ماه دنبالشه!خیلی ضد حاله...

ویرایش شده توسط Sir_MKH
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...