رفتن به مطلب

بحث و گفتگو در مورد سیستم حراجی

Recommended Posts

بازم آقای حسینی مارو شگفت زده کردن

البته قطعاتی که برا حراجی گذاشتن مورد نیاز من نیست.شاید دفعات بعد

ولی شاید تو حراج هارده شرکت کنم اونم نه برا خودم , برای یکی از دوستام میخوامش

لینک به دیدگاه

• ارسال 100
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ضمن در اخر حراجی اگر کسی کالاشون نخواد و بهش نیاز نداشته باشه بنده خریدارم @};-

مثلا همین هارد رو بنده 58 خریدارم و اگر کسی 50 تومان برنده بشه بنده 8000 تومان رو براش میتونم به حسابش واریز کنم @};-

لینک به دیدگاه

آی از دست شما آقای حسینی @};-

الان من میدونم هرچی پیشنهاد بدم دوستان تا 58 هزار میکشن بالا sigh.gif

لینک به دیدگاه

آی از دست شما آقای حسینی @};-

الان من میدونم هرچی پیشنهاد بدم دوستان تا 58 هزار میکشن بالا sigh.gif

اینطوری هم که شما میگی نیست . هر کسی که نیاز داشته باشه شرکت میکنه . هر کسی هم که نیاز داشته باشه قیمت میده . شما 60 هم بخری باز هم سود کردی . حتما نباید نصف قیمت خرید کنی که @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی دمت گرم

تنوع کالا های حراجی خیلی خوبه . حتما این تنوع را در هفته های بعدی هم اجرا کنید

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

برای شرکت در حراجی فقط تا اخر فردا وقت دارید .

کالاها رو هم طوری انتخاب کردم که اگر بخواد کسی سیستمش کنه عالی میشه

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/forum/158-%D8%AD%D8%B1%D8%A7%D8%AC-%D9%82%D8%B7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%84%D9%8A%D9%88%D9%86-%D9%83%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%8A%D9%88%D8%AA%D8%B1/

لینک به دیدگاه

جناب حسینی ممنون

فقط من تو کف اون نتیجه نظر سنجی موندم

تو کف کجاش موندی عزیز @};-

لینک به دیدگاه

درود

دوستان گلم عنوان تاپیک رو تغییر دادم و از این پس هر کسی هر سوال و انتقاد و پیشنهادی که داره میتونه در این تاپیک مطرح کنه و در خدمتشون هستیم :-S

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان بهتر نیست که حراجی هر قطعه طی یک روز انجام بشه نه دو روز.......................

همچنین چون هر هفته 3 -4 تا حراجی هست و برا ی اینکه انجمن تو کل هفته پر جوش و گرم باشه هر حراجی را تو یک روز قرار بدید ..........

لینک به دیدگاه

دوستان بهتر نیست که حراجی هر قطعه طی یک روز انجام بشه نه دو روز.......................

همچنین چون هر هفته 3 -4 تا حراجی هست و برا ی اینکه انجمن تو کل هفته پر جوش و گرم باشه هر حراجی را تو یک روز قرار بدید ..........

درود

ممنونم از پیشنهادتون .

بنده قبلا به این مسئله فکر کردم ولی یه مشکلی وجود داره . چون سرم واقعا شلوغه و امکان اشتباه وجود داره از جانب بنده در مورد حراجیها واسه همین همه رو برای روز پنج شنبه گذاشتم چون اکثر شرکتها و ارگانها تعطیل میشن در اون ساعت پنج شنبه و دوستان همون موقع میتونن اخرین قیمتها رو مشاهده بکنن و در صورت نیاز خریدشون رو انجام بدن .

البته پیشنهاد خوبیه اگر خوب استقبال بشه شاید در اینده چنین کاری و بکنیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس لطفا قطعات هفته بعد رو طوری انتخاب کنید که ما فقیر ها هم بتونیم شرکت کنیم (منظور قطعات ارزون قیمت بگذارید)

لینک به دیدگاه

پس لطفا قطعات هفته بعد رو طوری انتخاب کنید که ما فقیر ها هم بتونیم شرکت کنیم (منظور قطعات ارزون قیمت بگذارید)

چشم قطعات ارزون هم میگذاریم عزیز .

بهتون قول میدم که قطعات بسیار بهتری رو وارد این حراجی کنم

لینک به دیدگاه

آقا ملاک ساعت ساعت رسمی کشوره یا سایت فاروم ؟

ساعت رسمی کشور

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این مشکل ساعت خیلی داره دیگه اذیت میکنه بنظرم جناب حسینی یه تاپیک بزنین و ساعت سایت رو با توجه به تغییرات هر دفعه با فونت بزرگ بنویسید مثلا من خودم میتونم کمکتون کنم یه ساعتی دارم خودش بر اساس منطقه یا به اصطلاح همون World Time میتونه ساعت دقیق رو بگه برنامه های متعددی هم روی کامپیوتر و همچنین سایت هایی هم هست!که متاسفانه من اطلاع ندارم ساعت دقیقی که این پست رو زدم الان اینه 16:9:50 یعنی ساعت 4 و 9 دقیقه و 50 ثانیه!البته سرعت زدن پست هم دخیل هست که حدود 3-4 ثانیه هست!

لینک به دیدگاه

من وقتی یک ساعت میمونه برای تمام حراجی هر یک ربع به یک ربع ساعت رو اعلام میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته در کل کشور 2 دقیقه تفاوت داره و ممکنه توی یه شهر دیگه دو دقیقه کمتر باشه یا بیشتر ولی ترجیحا باید از ساعت تهران استفاده شه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من سایت TIME.IR رو پیشنهاد میدهم که دقیق هست.

خیلی ممنون سایت مناسبی بود!

آقای حسینی وقت تهران روهم زده! میتونید بر اساس اون تنظیم کنید!

لینک به دیدگاه

اقای حسینی کسانی که ثبت نام کردن اما تصمیم میگیرن که شرکت نکنن رو آیا در هفته بعد بهشون اعتبار شرکت میدید دیگه ؟

لینک به دیدگاه

اقای حسینی کسانی که ثبت نام کردن اما تصمیم میگیرن که شرکت نکنن رو آیا در هفته بعد بهشون اعتبار شرکت میدید دیگه ؟

نه متاسفانه نمیشه عزیز دلم چنین چیزی

لینک به دیدگاه

درود

دوستان گلم نظر شما در مورد حراجی این هفته چی بود ؟ ایا انتقاد و پیشنهادی دارید ؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...