رفتن به مطلب

از کجا میتوان keycap puller تهیه کرد؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان، من چند ماه پیش کیبورد Logitech G410 Atlas Spectrum رو خریدم الآن بعضی از کلید ها هر چندوقت یک بار، 2 بار پشت سر هم فشرده میشن در صورتی که من فقط یک بار فشار میدم. مخصوصا کلید های E و Spacebar. تا 1 هفته پیش این مشکل رو نداشتم.

میخواستم ببینم جایی میشه یه keycap puller تهیه کرد تا من بتونم راحت همه کلید ها رو در بیارم، کیبورد رو کاملا تمیز کنم تا ببینم مشکل همچنان خواهد بود یا نه.

یا به نظرتون همین رو ببرم بدم گارانتی؟ :34_rolling_eyes:

ویرایش شده توسط parsa_strife
لینک به دیدگاه

دوست عزیز دابل کلیکی شدن کلید ها یعنی کلید ها خراب شدن. متاسفانه باید کلید رو تعویض کنید بدینش گارانتی اگرداره.

راه دیگری که بعضی شرکت ها انجام میدن مثل ریزر میاد با آپگرید فورم ویر یک مقدار لگ ایجاد میکنه که دبل کلیک نخوره دیگه(دث اددر خودم با گارانتی بین المللیش تماس داشتم این راه رو بهم پیشنهاد داد در جواب ایمیل) چند هفته خوب شد بعد دوباره دابل کلیکی شد. که دادم گارانتی تعویض کردن برام. دوباره بعد از 9 ماه دابل کلیکی شد.

لینک به دیدگاه

من همین الآن کلید E رو دوباره تست کردم، و تو تست بازهم پیش اومد که دوبار کلیک شد ولی بعد از این که کلید E رو در آوردم و مستقیم سوئیچ رو میفشرم دیگه دابل کلیک نشد! و دوباره کلید رو گذاشتم سر جاش فعلا دوباره اوکی شده! نمیدونم مثل اینکه مشکل از خود keycap هاس به نظر؟

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، parsa_strife گفته است :

سلام دوستان، من چند ماه پیش کیبورد Logitech G410 Atlas Spectrum رو خریدم الآن بعضی از کلید ها هر چندوقت یک بار، 2 بار پشت سر هم فشرده میشن در صورتی که من فقط یک بار فشار میدم. مخصوصا کلید های E و Spacebar. تا 1 هفته پیش این مشکل رو نداشتم.

دیروز برای بررسی کلید های E و Spacebar رو با یک کارت بانکی و کمی حوصله در آوردم و دیدم که تیکه های ریزی از آشغال دور  و  بر کلید ها بود که معلوم بود مشکل از اوناس! من نمیدونم من که این همه وسواس داشتم و چیزی کنار کیبوردم نخوردم و نگذاشتم تا اینجوری نشه چرا اینجوری شده :34_rolling_eyes: به هر حال اون آشغال هارو در آوردم و کلید هارو گذاشتم سر  جاش و دیگه مشکلی نداشت تا امروز دوباره همان طوری شد :52_fearful:

میخواستم ببینم جایی میشه یه keycap puller تهیه کرد تا من بتونم راحت همه کلید ها رو در بیارم، کیبورد رو کاملا تمیز کنم تا ببینم مشکل همچنان خواهد بود یا نه.

یا به نظرتون همین رو ببرم بدم گارانتی؟ میترسم مشکل دار باشه و گارانتی قبول نکنه و بگه بخاطر آشغال ها اینطوری شده یا یه همچین چیزی :34_rolling_eyes:

خودت درست کن ?

photo_2017-10-04_20-31-58.thumb.jpg.1b54c5ae1810a342f73a88c0a480baca.jpg

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/07, 21:17:38، mrp7 گفته است :

خودت درست کن ?

photo_2017-10-04_20-31-58.thumb.jpg.1b54c5ae1810a342f73a88c0a480baca.jpg

این هارو دیده بودم ولی میخواستم ببینم اگه میشه درست حسابیشو خرید بهتره بخرم ولی فکر کنم باید به همین روش متوصل بشم :3_grin:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...