رفتن به مطلب

تعرفه جدید اینترنت اعلام و عملی شد ! تسلیت !

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و ضمن تسلیت تعرفه اینترنت عملی شده یکی از ISPها این مورد رو اجرا کرده خبر رو تا آخر بخونید

fgfhg.thumb.png.73fa234de56a694692d6d9c8d5f94320.png
تفاوتهای نظام تعرفه‌ای سابق و جدید:
۱) در مدل جدید شرکتهای ارائه دهنده موظف به تضمین سرعت خریداری شده به مشترکین خود هستند.
۲) مصرف منصفانه مفهومی است که در سرویسهای خانگی دنیا مورد استفاده است. سرویس خانگی
که صرفا بر اساس سرعت و بدون سقف مصرف منصفانه ارائه شود، همان سرویس اختصاصی است که تعرفه آن اکنون موجود است و استفاده تجاری دارد. طبعا مسیر حرکتی انتخاب شده ما را به سوی مدلهای استاندارد جهانی نزدیک تر خواهد ساخت.
۳) درچند روز اخیر یکی از شرکتها تعرفه‌های خود را اعلام کرده است. مقایسه ساده مصوبه جدید با مصوبه قبلی نشان می‌دهد که در مدل سابق برای سرویس دو مگابیت در ثانیه با سقف مصرفی ده گیگابایت بایستی سی و پنج هزار تومان پرداخت می‌شد. اکنون برای سرویس دو مگابیتی با حجم مصرف عادلانه بیست گیگابایتی، بیست و پنج هزار تومان پرداخت خواهد شد. عملا سی درصد کاهش در هزینه و صد درصد رشد در میزان مصرف. در سرویس شانزده مگابیتی هرچند پرداخت با رشد شصت درصدی مواجه شده اما میزان مصرف رشد هزار و دویست درصدی را نشان می‌دهد. 
۴) مطالعات بازار حاکی از این است که حدود هفتاد درصد کاربران، مصرف هفت تا ده گیگابایتی را در ماه تجربه می‌کنند.
۵) در فضای رقابتی موجود بایستی منتظر اعلام تعرفه سایر شرکتها بود. طبیعتا فضای رقابتی بین شرکتها شرایطی مناسب به سوی مصرف کننده نهائی را رقم خواهد زد.
۶) سقف مصرف منصفانه برای ترافیک داخلی دو برابر سقفهای اعلام شده است. این مهم طبیعتا باعث رشد محتوای محلی به خصوص سرویسهای ویدئوی آنلاین خواهد شد. این تصمیم بر اساس اسناد بالادستی به خصوص سند تبیین الزامات شبکه ملی اطلاعات اخذ شده است.
۷) فضای مجازی، فضایی مناسب برای طرح دیدگاهها و انتقادات است و بیان این دیدگاهها در تصمیمات مسئولین موثر است. نحوه بیان انتقادات در فضای عمومی که توسط بسیاری قابل رویت است بسیار حائز اهمیت است. افرادی برای بیان دیدگاههای خود از ادبیاتی بهره می‌گیرند که مناسب این فضا نیست. امیدوارم این رویه اصلاح شود و در فضایی سالم و صمیمی با شما در ارتباط باشم.
منبع :

لینک به دیدگاه

مشترک گرامی،

با احترام به اطلاع می‌رسانیم سرویس‌های اینترنت پرسرعت ثابت شاتل (ADSL2+) از تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۶ به شیوه‌ی جدیدی به مشتریان ارایه خواهند شد.

بر این اساس با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده و مهندسی نیازهای کاربران، برای رفاه حال و جلب رضایت بیش از پیش مشترکین سرویس ‌های اکو(Eco)، تصمیم‌ گرفته‌ایم که مهلت اعتبار کلیه سرویس‌های خانواده اکو (Eco) را بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه‌ی اضافه تا تاریخ ۱ آذر ۹۷ تمدید کنیم. افزون بر این با توجه به کاهش قیمت هر گیگابایت ترافیک اضافه به ۲٬۰۰۰ تومان، شما می‌توانید حجم ترافیک مورد نیاز خود را از این پس با قیمت پایین‌تری خریداری کنید که این موضوع هم می‌تواند به کاهش قیمت تمام شده سرویس شما منجر شود.

بی‌تردید مشتریانی که مایل به استفاده از این امکان نباشند، می‌توانند از تاریخ ۱۰ آذر با مراجعه به پورتال مشتریان شاتل (my.shatel.ir) یا تماس با واحد فروش شاتل سرویس خود را به یکی از سرویس‌های جدید شاتل تغییر دهند.
گفتنی‌ست بر اساس مصوبه شماره ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از تاریخ یاد شده سرویس‌های اینترنت پرسرعت (ADSL2+) ارایه شده به مشتریان به سرویس‌های غیرحجمی (Connection Based) تغییر می‌کند و سرویس‌های قبلی دیگر قابل ارایه نخواهند بود. جزییات سرویس‌های جدید به زودی در وب‌سایت شاتل قابل مشاهده خواهد بود.
امید است ارایه خدمات با بهترین کیفیت، همچون همیشه بزرگ‌ترین افتخار ما باشد.

با سپاس

امور مشترکین گروه شرکت‌های شاتل

لینک به دیدگاه

ّرای من خوب شد که با نامحدود سیم کارت دانلود میکنم. شما هم عادت میکنید.

لینک به دیدگاه

hich jaye donya pol babate gb nemidan  - kheyli sorateshon balast pole gigam migiran 

لینک به دیدگاه

خداییش اخه سرعت 16مگابیت چیه اصن سرعتشون بالا بود یه چیزی ولی سرعتا هم خیلی افتضاح فیبر نوری هم خیلیا ندارن

کلا این طرحا هیچ ارزشی نداره که باعثم میشه مردم برن طرف سیم کارت 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

مشترک گرامی،

با احترام به اطلاع می‌رسانیم سرویس‌های اینترنت پرسرعت ثابت شاتل (ADSL2+) از تاریخ ۱۰ آذر ۱۳۹۶ به شیوه‌ی جدیدی به مشتریان ارایه خواهند شد.

بر این اساس با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده و مهندسی نیازهای کاربران، برای رفاه حال و جلب رضایت بیش از پیش مشترکین سرویس ‌های اکو(Eco)، تصمیم‌ گرفته‌ایم که مهلت اعتبار کلیه سرویس‌های خانواده اکو (Eco) را بدون دریافت هیچ‌گونه هزینه‌ی اضافه تا تاریخ ۱ آذر ۹۷ تمدید کنیم. افزون بر این با توجه به کاهش قیمت هر گیگابایت ترافیک اضافه به ۲٬۰۰۰ تومان، شما می‌توانید حجم ترافیک مورد نیاز خود را از این پس با قیمت پایین‌تری خریداری کنید که این موضوع هم می‌تواند به کاهش قیمت تمام شده سرویس شما منجر شود.

بی‌تردید مشتریانی که مایل به استفاده از این امکان نباشند، می‌توانند از تاریخ ۱۰ آذر با مراجعه به پورتال مشتریان شاتل (my.shatel.ir) یا تماس با واحد فروش شاتل سرویس خود را به یکی از سرویس‌های جدید شاتل تغییر دهند.
گفتنی‌ست بر اساس مصوبه شماره ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از تاریخ یاد شده سرویس‌های اینترنت پرسرعت (ADSL2+) ارایه شده به مشتریان به سرویس‌های غیرحجمی (Connection Based) تغییر می‌کند و سرویس‌های قبلی دیگر قابل ارایه نخواهند بود. جزییات سرویس‌های جدید به زودی در وب‌سایت شاتل قابل مشاهده خواهد بود.
امید است ارایه خدمات با بهترین کیفیت، همچون همیشه بزرگ‌ترین افتخار ما باشد.

با سپاس

امور مشترکین گروه شرکت‌های شاتل

جالبه که عملا برای من رایگان فعال نشد تا یکسال دیگه!

مجبور شدم هزینه ماهیانه ای رو که برام پیش فاکتور شده بود رو پرداخت کنم! در حالی که قرار داد این ماه من پسفردا تموم میشه و عملا من دیگه نباید برای ماه جدید که قراره از پسفردا شروع بشه پولی بدم! زنگ زدم پر رو پر رو میگن که چون از قبل پیش فاکتور شده بوده نمیشه حذفش کنیم اون مبلغ رو :|

این چه تمدید رایگانی شد واسه من؟! 35 تومن هیچی نیست و در حد پول 3 تا ردبوله! اما این مواقع زور داره :| 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

والا   اولا از نحوه پشتیبانی مخابرات بشدت ناراضیم

دوما برای اینترنت FTTH هم که ثبت نام کردم بعد از دو ماه معطلی بنده بهم میگن این سرویس رو نمیتونیم بدیم و فعلا 160 تومنی که بابت پیش پرداخت از من گرفتند رو هنوزم ندادن ، جالبه واسه پول گرفتن خوب بلدن زبون بازی کنن ولی درعمل هیچ غلطی نمیکنن

سوما این تعرفه های جدید اینترنتی رو که گرفتم تو قرارداد زده 16M  ولی به زور سرعتم به 150 Kbps  میرسه و پینگ هم بشدت افتضاحه . به 2020 هم که زنگ میزنی همش امروز فردا میکنن .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...