رفتن به مطلب

کمک فوری از دوستان که این هارد و دارن ( اکسترنال وسترن دیجیتال WD My Book 4TB New )

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

دوستانی که این هارد ودارن لطف کنن چک کنند که آیا هارد در هنگام کپی و یا رایت صدای (تق تق ، یا کلیک و یا نوک زدن ، قور وقور و جیر جیر ) و یا اصولا  هرگونه  صدای غیر متعارفی تولید می کنه یا نه

من این هارد و با گارانتی سازگار خریدم یه بار هم تعویض کردند و تعویضی شون هم  مشکل صدا داره  و اونا هم میگن طبیعیه توی دور بالا !!!!!!!!!!!

image.thumb.png.b6cb17f469a23b643a7568bb99239c79.png

و این تاپیک 

لینک محصول

https://lioncomputer.ir/کامپیوتر/لوازم-جانبی-کامپیوتر/هارد-اکسترنال-وسترن-دیجیتال-wd-book-4tb-new-usb-3.0-wdbbgb0030hbk-30.html

لینک به دیدگاه

این صدا عادیه برادر. من خودم هم چند تا هارد دیگه وسترن دارم بیشترشون صدا میدن. همکارام هم همین رو تایید می کنن. نگران نباش و استفاده کن.

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/07, 17:05:59، hmasroor گفته است :

سلام

من اینو ندارم ولی WD MyBook 3TB رو دارم موقع خوندن و نوشتن یه صدای ریزی تولید میکنه نمی تونم اداشو در بیارم ولی صدای ثابت و یکسانی هستش و البته گاهی وقتا موقع خوندن و نوشتن سنگین و پشت سر هم یه صدای خش خش هم به صورت تک و توک میده.

البته من اینو خیلی سال پیش خریدم و الان جدیداً قابش رو باز کردم و به صورت داخلی توی کیس گذاشتم برای من که یه هارد معمولی از سری WD Green از اون کم مصرف هاش که پشت سر هم موقع بیکاری خودکار خاموشم میشن توش بود.

درود و سپاس از شما

مشکل من صدای تق تق ویا خرخری هست که که بعضی موقع ها و توی رایت و کپی ایجاد میشه و همیشگی نیست

این هارد متاسفانه موقع خواندن و نوشتن به صورت مقطعی صدا میده (با اون صدای یکنواختی که هارد موقع چرخیدن میده فرق می کنه ) به صورت تق تق یا خر خر هست و موقع تولید  این صدا  هارد کاملا لرزش داره  ولی در مقاطعی هارد با سرعت 150-160 مگ کپی کاملا سایلنته

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/07, 17:03:37، Negrasombra گفته است :

این صدا عادیه برادر. من خودم هم چند تا هارد دیگه وسترن دارم بیشترشون صدا میدن. همکارام هم همین رو تایید می کنن. نگران نباش و استفاده کن.

درود و سپاس

آیا صدایی که می فرمایید مداومه یا مقطعیه؟

مثلا توی وسط کپی یا رایت کردن تق تق  می کنه یا بصورت صدای یکنواخته چرخش سیلندره هارده؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Saman.Kh گفته است :

درود و سپاس

آیا صدایی که می فرمایید مداومه یا مقطعیه؟

مثلا توی وسط کپی یا رایت کردن تق تق  می کنه یا بصورت صدای یکنواخته چرخش سیلندره هارده؟

به صورت یکنواخت هست.

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/07, 17:21:22، Negrasombra گفته است :

به صورت یکنواخت هست.

متاسفانه توی این هارد وسط کپی کردن شروع به صدا دادن می کنه و صدایی تولیدی همراه با لرزش هارد هست

لینک به دیدگاه

من سه قدیمی دارم و هیچ صدایی نداره

احتمالا تو حمل و نقل در ایران خرابش میکنن 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Saman.Kh گفته است :

متاسفانه توی این هارد وسط کپی کردن شروع به صدا دادن می کنه و صدایی تولیدی همراه با لرزش هارد هست

صدایی که من می شنوم به حدی نیست که هارد رو بلرزونه. باز به نظر من اگر گارانتی داره حتما با این اوصاف بفرستین گارانتی.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Mahdian57 گفته است :

من سه قدیمی دارم و هیچ صدایی نداره

احتمالا تو حمل و نقل در ایران خرابش میکنن 

خودمن هم الان علاوه بر اون هاردها یه چهارترا سیگیت دارم که اصلا صدایی نداره و اذیتم نکرده تا حالا. من خودم قبلا طرفدار وسترن بودم اما با دیدن کارکرد هاردهای سیگیت خیلی ازشون خوشم اومده. مخصوصا این اواخر از هاردهای جدید وسترن خرابی زیادی دیدم تو اشناها

ویرایش شده توسط Negrasombra
لینک به دیدگاه

در در 1396/09/07, 17:25:09، Negrasombra گفته است :

صدایی که من می شنوم به حدی نیست که هارد رو بلرزونه. باز به نظر من اگر گارانتی داره حتما با این اوصاف بفرستین گارانتی.

بردم گارانتی سازگار یک بار به خاطر صدا تعویض کردند  ودومی را قبول نمیکنند ومیگویند در دور بالا صدا و لرزش طبیعیه در صورتی که هارد 5400دور است

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، Saman.Kh گفته است :

بردم گارانتی سازگار یک بار به خاطر صدا تعویض کردند  ودومی را قبول نمیکنند ومیگویند در دور بالا صدا و لرزش طبیعیه در صورتی که هارد 5400دور است

سازگار یه مدتی هست که واقعا از یه شرکت گارانتی بودن دراومده و فقط پول اضافه می گیره. من یادمه شش ماه پیش یکی از دوستام یکی از هاردهای اکسترنالش رو فرستاد برای گارانتی. بعد از دوهفته دوباره براش پس فرستادن. رو هارد یه خشی بود که عمرا خودمون هم متوجهش نبودیم اما اونجا رو علامتگذاری کرده بودن و نوشته بودن که صدمه فیزیکی داره و از گارانتی افتاده!!!!

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود

دوستان کسی از این مدل هارد نداره ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...