رفتن به مطلب

آیا خمیرسیلیکون جدید گرین ارزش خرید داره ؟

Recommended Posts

درود بر همه دوستان.

راستش منم این خمیرو خریدم و برای تمیزکاری کیس بهش نیاز داشتم

ازش استفاده کردم و در کل خیلی راضی بودم ازش

علتهای راضی بودنم رو هم میگم:

با کاردک خیلی راحت به صورت دوتا لاین روی سطح ihs پخش شد

به خاطر ویسکوزیتی پایینترش وقتی کولرو گذاشتم روی ihs، تا وقتی که گیره کولر هایپر t4 رو سفت بکنم اصلا لیز نخورد (در تجربیات قبلی با خمیرهای وسکوزیتی بالاتر هی سر میخورد و حتی خرابکاری هم شد یکی دوبار و مجبور شدم بردارم کولرو و خمیرو تمیز کنم و دوباره بزنم)

از نظر انتقال دمایی هم خیلی بهتر از خمیرهای قبلی عمل کرد. درسته که پردازنده خیلی قوی و پرمصرف نیست ولی با خمیرهای قبلی (وقتی تازه زده شدن) و همین کولر دمای idel حدود 30 و دمای فول لود حدود 60 بود

الان با خمیر جدید گرین دمای idel حدود 22 و دمای فول لود 40 هست. در دمای محیط حدود 23-24

من در کل ازش راضی بودم و بازم خریداری خواهم کرد در صورت نیاز. توصیش هم میکنم

اینم یه خریدار ساده و اماتور که راضی بود. دیگر دوستان حرفه ای هم که تو نظرشون حرفی نیست ...

ویرایش شده توسط ali_8114
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

• ارسال 157
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 32 دقیقه قبل، AminC گفته است :

درود. خمیر قبلی‌تون چی بوده؟

درود

یکی از خمیرهای کولرمستر بود دقیقا خاطرم نیست مدلش چی بود

اخر همین تابستون تو تمیزکاری اخر تموم شد و مدلش رو یادم نمیاد متاسفانه

لینک به دیدگاه

وجدانی خمیرش  با توجه به قیمتش خوبه ، بنده راضی ام از این خمیر :x

امیدوارم گرین یه موقع گرونش نکنه -_-

توصیه میکنم دوستان حتما امتحان کنن^_^

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام.

اول باید بگم که من یه تازه کارم و خمیر nt-h1  و همچنین گرین gt-4 رو خریدم و هر دو رو استفاده کردم و تست گرفتم.

سوال اولم اینه که خمیر گرین چه مدت برای رسیدن به حداکثر کاراییش زمان نیاز داره.

سوال دومم در مورد ihs ه که از چه خمیری براش استفاده کنم(بین die و ihs)

سوال سومم در مورد دمای گزارش شدست.کسی میدونه این جاهایی رو که مشخص کردم توضیح بده و بم بگه چرا اختلاف هست؟و الان دمای سی پی یوی من کدومه؟

retete.thumb.png.73ee7dd4aad65fc375d0702a14f1415d.png

ممنون میشم راهنماییم کنین.

فایل تست رو میزارم برا کسی که خواست ببینه . اختلافشون کم بود:-/ شاید به خاطر خمیر بین ihs و die باشه .

نتایج تست

لازم به ذکره که این نتایج بلافاصله بعد از اعمال خمیر به دست اومده و ممکنه اگر بعد از چند روز تکرار بشن نتایج کاملا متفاوت باشن.

ویرایش شده توسط heroine
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

با توجه به نظرات دوستان تصمیم به خرید این خمیر گرفتم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان نظرات دوستان رو مطالعه کردم  به دلیل تمیز کاری و پاک کردن خمیر روی واتر کولر قصد خرید خمیر برای واتر کولر دیپ کول 120 رو دارم . 

خارج از فضای فروم برخی  مشخصات این خمیر مثل  ضریب انتقال حرارت رو عقیده  دارن  در عمل  به این حد نیست 

در کل ای این خمیر در عمل از خمیر دیپ کول z9  بهتره و  پیشی میگیره با توجه به مشخصات این خمیر نسبت به دیپ کول z9?

لینک به دیدگاه

دوستان این خمیرها با یه خمیر معمولی تو دما واقعا چقدر تاثیر داره؟ به نظرم برای کولر هزینه کنید خیلی بهتر هست

Found_37168368_3303544.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به همه دوستان عزیزم

من کلا خمیر دوست دارم :D و تقریبا همه خمیرهای مطرح بازار رو تست کردم، اینبار هم نوبت به خمیر تازه وارد GT4 رسید

تست با GT4

7980-1.thumb.jpg.ab909ade97536131417a5307dbce7716.jpg

Asus Rampage VI extreme + EKWB monoblock

7980xe دلید شده با گریزلی کانداکتونات

یک فروند رادیات 480 55mm به همراه پمپ D5

نکته جالبی که دیدم اینه که دمای idle حدودا 3 درجه نسبت به Gelid extreme کمتر شده اما دمای فول لود حدود 5 درجه بیشتر از Gelid extreme هست

تست های بیشتری قرار میدم.

در مجموع با قیمت فعلی ارزش خرید خوبی داره.  حجم خمیر هم مناسبه و فکر می کنم براحتی برای 7/8 بار قابل استفاده اس

و در آخر هم عرض کنم بنده هیچ گونه ارتباطی با شرکت گرین ندارم و صرفا به عنوان یک مصرف کننده نظرم رو نوشتم

• لایک 3
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...