رفتن به مطلب

تحریم ISP ها

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

حتما از تعرفه های جدید و فاشیستی اینترنت خبر دارید، این تعرفه های جدید به طور کامل اینترنت رو نابود میکنه و رسما اینترانت هست، پیشنهاد من اینه که همه طرح های جدید رو تحریم کنیم تا طرح های قبلی برگرده، اینطوری نمیشه واقعا. من الان آرت 1 از شاتل دارم و واقعا نمیتونم این طرح های جدید رو حتی نگاه کنم.

لینک به دیدگاه

• ارسال 211
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوست عزیز با نهایت احترام نمیدونم چرا اینقدر سریع قضاوت میکنین و جوهای این شکلی میسازید 

خیلی راحت با مقایسه تعرفه های جدید ارائه شده از سمت شرکت ها میشه فهمید چقدر میزان ترافیک افزایش و قیمت کاهش پیدا کرده واقعا درک نمیکنم چجوری شما حساب میکنید که تعرفه های جدید رو از قبلی ها بدتر میدونید اون هم تا این حد!

با تعرفه های جدید با ماهی 50تومن میشه بیش از 100گیگ فقط ترافیک خارجی مصرف کرد اون هم با سرعت حد اقل 4مگ در صورتی که با این هزینه در تعرفه های قبلی نمیشد به بیش از 30گیگ حتی فکر کرد مگر اینکه به دانلود با سرعت زیر 500kb راضی میشدین

الان با هزینه 80تومان میشه در ماه حداقل 200گیگ خارجی و بالای 300گیگ داخلی استفاده کرد اون هم با سرعت حداقل 16مگ ولی در تعرفه های قبلی چنین چیزی امکان نداشت

خیلی راحت با یه حساب سر انگشتی میشه فهمید بین 30تا70 درصد(چیزی که خودم حساب کردم) در قیمت اینترنت کاهش داریم 

میشه بدور از جو و کاملا حساب شده بگین چجوری این تعرفه ها میخواد اینترنت رو نابود کنه؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

دوست عزیز با نهایت احترام نمیدونم چرا اینقدر سریع قضاوت میکنین و جوهای این شکلی میسازید 

خیلی راحت با مقایسه تعرفه های جدید ارائه شده از سمت شرکت ها میشه فهمید چقدر میزان ترافیک افزایش و قیمت کاهش پیدا کرده واقعا درک نمیکنم چجوری شما حساب میکنید که تعرفه های جدید رو از قبلی ها بدتر میدونید اون هم تا این حد!

با تعرفه های جدید با ماهی 50تومن میشه بیش از 100گیگ فقط ترافیک خارجی مصرف کرد اون هم با سرعت حد اقل 4مگ در صورتی که با این هزینه در تعرفه های قبلی نمیشد به بیش از 30گیگ حتی فکر کرد مگر اینکه به دانلود با سرعت زیر 500kb راضی میشدین

الان با هزینه 80تومان میشه در ماه حداقل 200گیگ خارجی و بالای 300گیگ داخلی استفاده کرد اون هم با سرعت حداقل 16مگ ولی در تعرفه های قبلی چنین چیزی امکان نداشت

خیلی راحت با یه حساب سر انگشتی میشه فهمید بین 30تا70 درصد(چیزی که خودم حساب کردم) در قیمت اینترنت کاهش داریم 

میشه بدور از جو و کاملا حساب شده بگین چجوری این تعرفه ها میخواد اینترنت رو نابود کنه؟

این حداقل مصرف ماهیانه اینترنت بنده با خانواده هستش :

5a1f04d602b27_Screenshot(18).thumb.jpg.04f19ac68d753c70eca8427478a9cbde.jpg

با سرویس Art 1 بدون افت سرعت و با قیمت 30 تومن!

بنده اردبیل زندگی میکنم شما کدوم ISP  رو پیشنهاد میدید که در شهر بنده باشه؟

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

لینک isp و طرحی رو که داری میگی بزار، واقعا بهتره که لینک رو بزاری.

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، AJOR گفته است :

این حداقل مصرف ماهیانه اینترنت بنده با خانواده هستش :

5a1f04d602b27_Screenshot(18).thumb.jpg.04f19ac68d753c70eca8427478a9cbde.jpg

با سرویس Art 1 بدون افت سرعت و با قیمت 30 تومن!

بنده اردبیل زندگی میکنم شما کدوم ISP  رو پیشنهاد میدید که در شهر بنده باشه؟

اگر از همین شاتل بخواین بگیرین میتونید تعرفه 4mb رو بگیرین ماهیانه 40تومن با حداقل ترافیک 51گیگ و سرعت هم تا جایی که خطتون جواب بده باز میزارن

درصورت استفاده از ترافیک داخلی 102گیگ میتونید استفاده کنید دانلود از سایت شاتل لند کاملا رایگان ..

لینک به دیدگاه

طرح های جدیدی واقعا داغونه الآن دیگه سرعت 1 مگ و 2 مگ به چه دردی میخوره؟

دانلود و که میشه با طرح های نامحدود اینترنت موبایل انجام داد 

Adsl و باید با یه حجم و سرعتی  بذارن که بشه دو تا ویدئو تو یوتیوب دید یا یه گیم آنلاین زد

با این طرح های جدید من برای اینکه بتونم سرعت 4 مگ داشته باشم باید سالی 450 هزار تومن پای اینترنت پول بدم

لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، micpet گفته است :

لینک isp و طرحی رو که داری میگی بزار، واقعا بهتره که لینک رو بزاری.

فعلا این شرکت ها اعلام کردند که بقیه هم تا 10آذر باید اعلام کنن

http://www.shatel.ir/

http://www.shabdiznet.com/

https://didi.ir

http://hiweb.ir/

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

Adsl و باید با یه حجم و سرعتی  بذارن که بشه دو تا ویدئو تو یوتیوب دید یا یه گیم آنلاین زد

با این طرح های جدید من برای اینکه بتونم سرعت 4 مگ داشته باشم باید سالی 450 هزار تومن پای اینترنت پول بدم

شما اصلا تعرفه های جدید رو دیدین؟

سالی 450هزار تومن یعنی چی ؟ در قبال دریافت چی؟ ضمن اینکه سالی 450هزار تومن بسیار عالی و ارزان هست دوست عزیز! 

شما اگر دانلود ندارین با adsl پس دیگه سرعت بالا لازم ندارین  ترافیک بالا نیاز ندارین 

هرچند همین شاتل داره با  135هزار تومن 1سال اینترنت 16مگ میده با حداقل ترافیک 144گیگ و حدود 300گیگ داخلی

شما باید نسبت به نیازتون از شرکتی که برای شما بهتر هست سرویس بگیرین

اگر شما اطلاعات کافی برای انتخاب بهترین گزینه برای خودتون رو نداشته باشید که تقصیر شرکت ها و تعرفه ها نیست 

با یک سرچ ساده در سایت شرکت ها هرکس میتونه بهترین تعرفه رو برای خودش انتخاب کنه 

پس این اعتراض های کاملا بی مورد رو تموم کنید لطفا 

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، M-yousef گفته است :

برادر من اون ۴ مگابیت حداقل سرعت تضمین شده است نه حداکثر

Ispها همه گفتن که تا رسیدن به حجم مصرفی مشخص شده پهنای باند رو تا ۱۶ مگابیت باز میذارن

اگه از اون حد بیشتر مصرف کنید سرعتتون روی پهنای سرویس خریداری شده قفل میشه

لینک به دیدگاه

چیزم تو عقل نداشته مسئولین شاتل و اون وزیر بی همه چیز:40_rage:

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

فعلا این شرکت ها اعلام کردند که بقیه هم تا 10آذر باید اعلام کنن

http://www.shatel.ir/

http://www.shabdiznet.com/

https://didi.ir

http://hiweb.ir/

شاتل و های وب که کاملا آشغاله، شبدیز توی قسمت اینترنت نامحدود اصلا هیچ توضیحی نداده  چقدر اینترنت و چقدر اینترانت، فقط روی دیدبان نت میشه بحث کرد، اونم شاید تا 10 آذر مثل بقیه بشه. چون سرویس های غیر حجمی شاتل تا دیروز اینقدر بد نبود امروز همه رو بازبینی کردن.

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

به نظر من برین طرف شبدیز منصفانه تره این شاتل و های وب میخوان مردم رو بدوشن

لینک به دیدگاه

شاتل دانلود رایگان رو از شاتل لندو حذف کرده

لینک به دیدگاه

اقا با 50 تومن ماهی 600 گیگ راحت دانلود میکردیم

نمیدونم چجوریه دوستان میگن این طرحهای جدید خوبه

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

اگر از همین شاتل بخواین بگیرین میتونید تعرفه 4mb رو بگیرین ماهیانه 40تومن با حداقل ترافیک 51گیگ و سرعت هم تا جایی که خطتون جواب بده باز میزارن

درصورت استفاده از ترافیک داخلی 102گیگ میتونید استفاده کنید دانلود از سایت شاتل لند کاملا رایگان ..

http://www.shatel.ir/news/13979/

میشه این خطش رو معنی کنی ؟

" مطابق این قیمت‌ها بر اساس مصوبه کاربران می‌توانند حداکثر به میزان یک سوم ترافیک یاد شده (آستانه مصرف منصفانه) ترافیک بین‌الملل استفاده کنند و به طورکلی پس از پایان ترافیک مجاز سرویس در هر ماه، سرعت آن سرویس به سرعت قانونی مصوب در مصوبه ۲۶۶ کاهش می‌یابد. اما مشتریان می‌توانند با خرید حجم ترافیک دلخواه به سرعت اصلی سرویس خود بازگردند. "

این طرحها یعنی محدودیت اینترنت و رواج اینترانت یعنی سلام بر کره شمالی

کلا نت شبانه رو برداشتن بعد میگه چرا اعتراض می کنید قیمت ها هم افزایش پیدا کرده

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، mitternacht گفته است :

شما اصلا تعرفه های جدید رو دیدین؟

سالی 450هزار تومن یعنی چی ؟ در قبال دریافت چی؟ ضمن اینکه سالی 450هزار تومن بسیار عالی و ارزان هست دوست عزیز! 

شما اگر دانلود ندارین با adsl پس دیگه سرعت بالا لازم ندارین  ترافیک بالا نیاز ندارین 

هرچند همین شاتل داره با  135هزار تومن 1سال اینترنت 16مگ میده با حداقل ترافیک 144گیگ و حدود 300گیگ داخلی

شما باید نسبت به نیازتون از شرکتی که برای شما بهتر هست سرویس بگیرین

اگر شما اطلاعات کافی برای انتخاب بهترین گزینه برای خودتون رو نداشته باشید که تقصیر شرکت ها و تعرفه ها نیست 

با یک سرچ ساده در سایت شرکت ها هرکس میتونه بهترین تعرفه رو برای خودش انتخاب کنه 

پس این اعتراض های کاملا بی مورد رو تموم کنید لطفا 

اعتراض کاملا بجاست این پاردوکس نت نامحدود با حجم 144 گیگ :| رو بری اونور بگی بهت پناهندگی میدن

144 گیگ رو دوتا بازی دانلود کنه که تمومه بعدش بره گیگی 2 تومن پول بدد؟

اون 300 گیگ   هم که برای 500 تا سایت، شما از اول دوره تا اخرش اون صفحات رو باز کن ببند شاید 10 گیگش تموم شه

لینک به دیدگاه

من نمیدونم رو چه حساب کتابی این تعرفه ها اعلام شده من خودم ماهی بیشتر از 200 گیگ مصرف دارم الان این تعرفه ها رو نگاه میکنم نمیدونم باید چکار کنم

لینک به دیدگاه

با این تعرفه ها دانلود های شبانه و رایگان و حجیم دیگه بای بای :41_pensive:

لینک به دیدگاه

فیلم ها رو بستن
اینترنتم که این شد
بوق تو مملکت دیگه چی میخوایین
یه جون که نمیتونه ازدواج کنه (دلش خوشه به نت فیلم بازی)
از این به بعد بایدنت نخریم پول بیدم مواد مخدر بگیریم مصرف کنیم
انشالاه اونایی که دانشگاه میرن با اون اوضاع ایرانو نجات میدن
همه به فکر .... بازی ان تو دانشگاه یکی رو ندیدیم برای پیشرفت ایران یکاری انجام بدع
موفق باشید جوانان مملت ایران زمین.

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من مخابرات نا محدود دارم این سرویس ها چی میشن پس؟؟

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، ramin9500 گفته است :

سلام

دوستان من مخابرات نا محدود دارم این سرویس ها چی میشن پس؟؟

درود

مگر مخابرات هنوز سرویس نامحدود داره؟

لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، سعید بهمنیان گفته است :

درود

مگر مخابرات هنوز سرویس نامحدود داره؟

بله هنوز دارند

بنده سال ۸۷ سفارش دادم سال ۹۲ تحویل مون دادند!!

اینترنت ۵۱۲ نامحدود با سقف دانلود 64k/s ماهانه ۲۵ هزار تومان.

یعنی هر گیگ رو توی ۵ ساعت میگیره. بازی dues ex رو گزاشتم برای دانلود. با احتساب قطعی ها و البته اسپید لیمیت نزدیک ۱ماه طول کشید دانلود بشه. بعدش هم دیدم اون نسخه کرک نداره و اجرا نمیشه. :67_head_bandage:

من هم نمیدونم تکلیف اینترنت مخابراتی چه میشه

ویرایش شده توسط aVaOMi
لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، aVaOMi گفته است :

بله هنوز دارند

بنده سال ۸۷ سفارش دادم سال ۹۲ تحویل مون دادند!!

اینترنت ۵۱۲ نامحدود با سقف دانلود 64k/s ماهانه ۲۵ هزار تومان.

یعنی هر گیگ رو توی ۵ ساعت میگیره. بازی dues ex رو گزاشتم برای دانلود. با احتساب قطعی ها و البته اسپید لیمیت نزدیک ۱ماه طول کشید دانلود بشه. بعدش هم دیدم اون نسخه کرک نداره و اجرا نمیشه. :67_head_bandage:

من هم نمیدونم تکلیف اینترنت مخابراتی چه میشه

اینجا که سه چهار سال پیش همه رو بدون خبر دادن تبدیل به حجمی کردند.

تعرفه های به اصطلاح جدید هم گویا جدید نیست. من دو ماه پیش تعرفه ی یک ساله م از صبانت  رو تمدید کردم و اینطور که دو سه روز اخیر دریافته ام، مطابق همین تعرفه هاست که چند روزه حرفشه. 

هر چی پژوهیدم نفهمیدم از قبلیها بهتره یا نه. بیشتر از این هم ذهن من پیرمرد نمی کشه و وقتش رو هم ندارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خب پس سرویس دانلود شاتلند هم حذف شد و دیگه هم هیچوقت ادامه پیدا نمیکنه

باشون تماس داشتم و گفتم طرح شاتلند تعطیله دیگه؟ گفتن نه کی گفته؟ میتونید دانلود کنید اما از همون حد مصرف منصفانه :|    خب این یعنی تعطیله دیگه ( طرح شاتلند این بود  که با 10 تومن میتونستیم 5 ترابایت دانلود کنیم از شاتلند)! همچنین گفتن که طرح شاتلند از نظر مسئولین با توجه به طرح های جدید غیر قانونی هست و دیگه امکان ارائش رو نداریم!  یعنی یکبارم که یکی داشت یه سرویس خوب میداد دولت عزیز جلوشو میگیره... از قدیم گفتن چیزی که خراب نیست نیاز به تعمیر نداره! تعمیرش کنی خرابش میکنی! 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...