رفتن به مطلب

تحریم ISP ها

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
در در 1396/09/09, 10:26:28، سعید بهمنیان گفته است :

درود فرجام جان 

دیر این دانسته‌های ارزشمند رو رو کردی. این بخش اینترنت را می‌توان overlight web نامید.

اهورامزدا در مینو تو را در جوار نوابیغ و پری‌پیکران جای دهد و مایعات و جامدات پاکیزه و چیزهای خوب دیگر پاداش دهد.

آیا لینکهای تورنت رو هم می‌شه مستقیم کرد؟

سلام جناب بهمنیان عزیز

یک بار مطرح کرده بودم توی یکی از تاپیکهام اما زیاد کسی توجه نکرد ، درگیری های مهم تری داشتن دوستان :D

اگر از اون نهرهایی که کارت گرافیک و CPU در آن روان هست بدن من راضی ام :D

منظورتون بصورت کلی هست یا با استفاده از سیستم شاتل؟  سایتهایی هستن برای تبدیل تورنت به لینک مستقیم اما پولی هستن و نیاز دارن به اکانت ، اما اگر سایت رایگانی باشه که نیاز به یوزر و پسورد نداشته باشه ، یعنی لینکی که میده کاملا مستقیم باشه(بدون محدودیت آیپی باشه ، چه از سمت ایران و چه ضد ایران) و امکان گرفتن فایل بدون وارد کردن یوزر و پس باشه میشه به اون روش توی شاتل آپلودش کرد

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• ارسال 211
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

به‌روزرسانی:

شرکت شاتل اطلاعیه‌ای صادر و اعلام کرد که تعرفه‌های جدیدش را حذف کرده است. در اطلاعیه شاتل آمده است:

با درود

بی‌گمان مطلع هستید که این شرکت، مطابق با الزامات قانونی مصوبه‌ی ۲۶۶ کمیسیون تنظیم مقررات، مجبور به حذف سرویس‌های حجمی و ارایه‌ی سرویس‌های غیرحجمی شد. به همین منظور نیز تعرفه‌های جدید مطابق قانون و با هماهنگی دارندگان پروانه طی چند روز گذشته اعلام گردید. با این همه، با پی‌گیری‌هایی که با نهادهای حاکمیتی داشتیم، به نظر می‌رسد هنوز ابهاماتی در تفسیر مصوبه‌ی یادشده وجود دارد که لازم است از این نهادها کسب تکلیف و درخواست شفاف سازی کنیم. بر این اساس، با توجه به ابهامات موجود، مجبور به حذف تعرفه‌های جدید شدیم تا برای قیمت سرویس‌ها تعیین تکلیف گردد. از صبوری شما سپاسگزاریم.

آنچه مسلم است، ما از یک سو موظف به رعایت قوانین هستیم و از سوی دیگر، بزرگترین خانواده‌ی مشتریان اینترنت کشور را در شاتل اتفاقی گرد هم نیاورده‌ایم و رضایت آنان، پیش فرض همه‌ی فعالیت‌های ماست.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، i-Farzad گفته است :

هیچکدام

شما 50 گیگ داری. اگه بین المللی استفاده کنی 1x حساب میشه اگه داخلی استفاده کنی 0.5x حساب میشه

مثل این که 50 گیگش 25 گیگ انیترنت هست :|

*بنا بر مصوبه، در سقف مصرف منصفانه، ترافیک داخلی نصف ترافیک بین الملل محاسبه خواهد شد. این بدان معناست که اگر کاربری صرفا از ترافیک بین المللی استفاده کند و سرویس ۱۶ مگابیت را خریداری کرده باشد،۱۵۰ گیگابایت ترافیک، و اگر صرفا از ترافیک داخلی استفاده کند، سقف مصرف وی  ۳۰۰ گیگابایت خواهد بود. در صورت مصرف ترکیبی هم مطابق همین فرمول عمل خواهد شد.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

آقا استانداردش اینه که وقتی حجم منصفانه مصرف شد سرعت بیاد روی سرعت پایه !

مثلا 2 مگ که میخرید ، سرعت شما اول تا نهایت کشش خططتون باز هست و وقتی حجم منصافنه رو تموم میکنید باید بیاد رو سرعت 2 مگ نه کمتر ! اگه قرار باشه بعد از مصرف منصفانه سرعت بشه 128 کیلوبیت که ...... چی بگم والا

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، bighero7 گفته است :

آقا استانداردش اینه که وقتی حجم منصفانه مصرف شد سرعت بیاد روی سرعت پایه !

مثلا 2 مگ که میخرید ، سرعت شما اول تا نهایت کشش خططتون باز هست و وقتی حجم منصافنه رو تموم میکنید باید بیاد رو سرعت 2 مگ نه کمتر ! اگه قرار باشه بعد از مصرف منصفانه سرعت بشه 128 کیلوبیت که ...... چی بگم والا

نه اینجا ایرانه کلا به استاندارد کاری ندارن

شما حجمت تموم بشه چه 16 مگ باشی چه 1 مگ سرعتت میشه 128 کیلو

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام جناب بهمنیان عزیز

یک بار مطرح کرده بودم توی یکی از تاپیکهام اما زیاد کسی توجه نکرد ، درگیری های مهم تری داشتن دوستان :D

اگر از اون نهرهایی که کارت گرافیک و CPU در آن روان هست بدن من راضی ام :D

منظورتون بصورت کلی هست یا با استفاده از سیستم شاتل؟  سایتهایی هستن برای تبدیل تورنت به لینک مستقیم اما پولی هستن و نیاز دارن به اکانت ، اما اگر سایت رایگانی باشه که نیاز به یوزر و پسورد نداشته باشه ، یعنی لینکی که میده کاملا مستقیم باشه(بدون محدودیت آیپی باشه ، چه از سمت ایران و چه ضد ایران) و امکان گرفتن فایل بدون وارد کردن یوزر و پس باشه میشه به اون روش توی شاتل آپلودش کرد

اون نهرها که هستند منتها از جنس عسل. :14_relaxed:

منظورم اینه که تورنت رو از راه شاتل مستقیم و از اونجا دانلود کرد.

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/09, 18:07:39، saeed0c گفته است :

pcm هست خطت شما؟ اونم که از انحصار مخابرات خارج شد که!

نه بحث اینکه شاتل پره و تو صف هستم

پارس انلاین پره و تو صفم

داتک اینجا نمیده

آسیاتک هم نمیده

های وبم نمیده

مرکز مخابرات مفتح هست، مجبورم از مخابرات بگیرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 ساعت قبل، saeed0c گفته است :

پارس آفلاین هم اعلام کرد فعلا کمترین بین همه ی isp ها.

parsonline.jpg

آسیاتک بهتره ، مثلا 2 مگ این 16 گیگ میده ، اسیاتک 25 گیگ

به صرفه تره سرویس 8مگه که این 48 گیگ میده ، اسیاتک 75 گیگ با همون قیمت بیشتر از 1.5 برابر حجم

1.jpg

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

به صرفه تره سرویس 8مگه که این 48 گیگ میده ، اسیاتک 75 گیگ با همون قیمت بیشتر از 1.5 برابر حجم

1.jpg

یعنی چی؟؟

الان من بسته ۲مگابیت رو بخرم بخوام خارجی استفاده کنم ۲۵ گیگ و اگه بخوام داخلی استفاده کنم ۵۰ گیگ درسته؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، Miad007 گفته است :

یعنی چی؟؟

الان من بسته ۲مگابیت رو بخرم بخوام خارجی استفاده کنم ۲۵ گیگ و اگه بخوام داخلی استفاده کنم ۵۰ گیگ درسته؟؟؟

آره ، این حجم داخلی هستش اگه بخوای بین الملل استفاده کنی نصف میشه

لینک به دیدگاه

در در 1396/09/09, 03:08:10، Farjam گفته است :

سلام

خب پس سرویس دانلود شاتلند هم حذف شد و دیگه هم هیچوقت ادامه پیدا نمیکنه

باشون تماس داشتم و گفتم طرح شاتلند تعطیله دیگه؟ گفتن نه کی گفته؟ میتونید دانلود کنید اما از همون حد مصرف منصفانه :|    خب این یعنی تعطیله دیگه ( طرح شاتلند این بود  که با 10 تومن میتونستیم 5 ترابایت دانلود کنیم از شاتلند)! همچنین گفتن که طرح شاتلند از نظر مسئولین با توجه به طرح های جدید غیر قانونی هست و دیگه امکان ارائش رو نداریم!  یعنی یکبارم که یکی داشت یه سرویس خوب میداد دولت عزیز جلوشو میگیره... از قدیم گفتن چیزی که خراب نیست نیاز به تعمیر نداره! تعمیرش کنی خرابش میکنی! 

سلام

یعنی دانلودی که از شاتلند  داشتید از حجم اینترنت شاتل کم نمیکرد ؟

الان دیگه کم میکنه ؟

حد مصرف منصافنه چقدره ؟

ممنون آقا فرجام

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، Mashhad گفته است :

سلام

یعنی دانلودی که از شاتلند  داشتید از حجم اینترنت شاتل کم نمیکرد ؟

الان دیگه کم میکنه ؟

حد مصرف منصافنه چقدره ؟

ممنون آقا فرجام

سلام

اینطوریه که باید طرح شاتلند رو میخریدید ، شاتل یک طرحی داشت ماهیانه ، که شما 10 هزار تومن میدادی ، سهمیه دانلود 5 ترابایت از شاتلند بهتون میداد برای یکماه(به همراه 100 گیگ دانلود از 500 سایت برتر ایران که آپارات و ورزش3 و خیلی سایتهای مهم داخلی توی اون لیست هستن) ، من هنوز این طرح رو شارژ دارم برای این ماهم اما دیگه نمیشه خریدش انگار... من با همین 10 تومن ماهی حداقل حدود 1 ترابایت دانلود میکردم

آره بدون اون طرح کم میکنه ، منتها به عنوان ترافیک داخلی کم میکنه اگه از شاتلند دانلود کنی

البته هنوز طرح اینترنت مشخصی نداده شاتل ، انگار قبلیا کنسل شده

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، amirff1 گفته است :

نه بحث اینکه شاتل پره و تو صف هستم

پارس انلاین پره و تو صفم

داتک اینجا نمیده

آسیاتک هم نمیده

های وبم نمیده

مرکز مخابرات مفتح هست، مجبورم از مخابرات بگیرم

ای بابا چه بد شانسی.

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

1.jpg

آره بهتره.

ولی دیده بان نت بهتر همشون هست.

240 گیگ خارج یا 480 گیگ داخل. من خطم رو خالی میکنم امروز میرم یک یک ماهه میگیرم ببینم چه طوره.

لینک به دیدگاه

الان بهترین تعرفه ها مربوط به دیدبان نت هست

من همین امروز درخواست جمع آوری دادم تا برم دیدبان نت

ترافیک های دیدبان نت تفکیک شده هم نیست و همش بین الملله و اگر داخلی استفاده کنید نصف کم میشه

لینک به دیدگاه

سلام.من اینترنتم 2مگ هست و از مخابرات خوزستان میگیرم.قبلن یه مگ داشتم که خداییش اصلن سرعتش با 2مگ فرقی نداره و فکر کنم 16 مگ هم بگیرم همین باشه.دیشب نگاه کردم دیدم برا خرید سرویس جدید 2مگ یکماهه 40 گیگ قیمت زده بود 25 تومن +2270 مالیات.فقط هم یک ماهه و یه ساله داشتن.البته سرویسهای قبلی هم براهه هنوز.

سرعت داونلود در بهترین حالت 450kb. :40_rage: اینم حال و روز شهری که 57 چاه فعال نفت داره و روزانه 7هزار بشکه نفت توش تولید میشه.

حالا میفهمم که چرا داریوش بزرگ دعا کرد خدایا این کشور رو از دروغ و خشکسالی در امان دار.

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، ATER گفته است :

مثل این که 50 گیگش 25 گیگ انیترنت هست :|

*بنا بر مصوبه، در سقف مصرف منصفانه، ترافیک داخلی نصف ترافیک بین الملل محاسبه خواهد شد. این بدان معناست که اگر کاربری صرفا از ترافیک بین المللی استفاده کند و سرویس ۱۶ مگابیت را خریداری کرده باشد،۱۵۰ گیگابایت ترافیک، و اگر صرفا از ترافیک داخلی استفاده کند، سقف مصرف وی  ۳۰۰ گیگابایت خواهد بود. در صورت مصرف ترکیبی هم مطابق همین فرمول عمل خواهد شد.

نه داداش فرقی نمیکنه شما چه مقدار از اینترنت داخلی و بین الملل استفاده کنید.

اگر دانلود شما از سرور داخلی باشه ، نصفه حساب میشه (یک گیگ دانلود کنی 500 مگ برات محاسبه میشه یعنی همون 0.5x )

اگر دانلود شما از سرور بین المللی باشه ، کامل حساب میشه (یک گیگ دانلود کنی یک گیگ برات محاسبه میکنه یعنی همون 1x)

این طرح برا کسایی که میزان دانلود پایینی دارن خوبه ولی واسه ما که جونمون بسته به اکانت رایگان شبانه هست، اصلا خوب نیست.

دیشب با پشتیبانی آسیاتک تماس گرفتم طرف گفت تا 3-4 روز دیگه این طرح اجرایی میشه  و نگران طرح های قدیمی نباشید چون طرح های قدیمی حذف نمیشن

لینک به دیدگاه

من موندم الان شاتل بگیرم یا اسیاتک دوستانی که یکی از این دو شرکتو امتحان کردن راهنمایی بفرمایند

تعرفه های جدید شاتل بصرفه تره 

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Miad007 گفته است :

من موندم الان شاتل بگیرم یا اسیاتک دوستانی که یکی از این دو شرکتو امتحان کردن راهنمایی بفرمایند

تعرفه های جدید شاتل بصرفه تره 

تعرفه های جدید شاتل که واقعا خوب زده . سرعت و کیفیتش هم منکه تو این چند ساله ازش کاملا راضی ام

آسیا تک هم داشتم روی خط من داغون بود اما روی همون خط شاتل گرفتم عالی

نصفش بین املل

image.thumb.png.a9282e871cf5dea0b0a232444d040716.png

ویرایش شده توسط Mashhad
لینک به دیدگاه

طبق گفته برخی دوستان شرکت شاتل با کلک زدن به کاربران اجازه استفاده از طرح های با سرعت بالا رو به همگی کاربران نمیده با بهونه اینکه خط شما این سرعت رو ساپورت نمیکنه. حتی اگر خودمون بخواهیم که با سرعت کمتری از سرویس مثلا 16 مگابایت استفاده کنیم. و به این شکل اجازه استفاده از حجم های بالا رو به اکثریت قریب به اتفاق کاربرا که سرعت 16 مگ رو خطشون ساپورت میکنه نمیدن.

اگر واقعیت داشته باشه همینجا و برای یک بار باید با هماهنگی همدیگه و پخش این خبر، اونها رو مجبور به عقب نشینی بکنیم.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، indianboy گفته است :

طبق گفته برخی دوستان شرکت شاتل با کلک زدن به کاربران اجازه استفاده از طرح های با سرعت بالا رو به همگی کاربران نمیده با بهونه اینکه خط شما این سرعت رو ساپورت نمیکنه. حتی اگر خودمون بخواهیم که با سرعت کمتری از سرویس مثلا 16 مگابایت استفاده کنیم. و به این شکل اجازه استفاده از حجم های بالا رو به اکثریت قریب به اتفاق کاربرا که سرعت 16 مگ رو خطشون ساپورت میکنه نمیدن.

اگر واقعیت داشته باشه همینجا و برای یک بار باید با هماهنگی همدیگه و پخش این خبر، اونها رو مجبور به عقب نشینی بکنیم.

من الان از شاتل سرویس دارم 

به دلیل نویز خطم سرویس رو 4مگ بستن اما بردارم هم از شاتل سرویس داره  اما تو منطقه دیگه و کیفیت خطش خوب هست روی 16 مگ خطش رو بستن 

اعتراض کردم که چرا خط من رو 4 مگ بستس گفتن اگه میخواید مینونم خط شما رو هم رو سرعت 16 بزارین اما به دلیل نویز خط قطعیتون زیاد میشه هر چی خط رو سرعت بالاتری بسته بشه روش نویز بیشتر اثر میزاره به این اثر میگن نسیت سیگنال به نویز (snr) 

لینک به دیدگاه

روی یه سرعت بستن فرق میکنه با دادن سرویس 16 مگابایت. ممکنه سرویس با سرعت پایین بدن بعدا براتون ببرن بالا سرعت رو که همونطور که گفتن تا نهایت سرعت باز میکنن. اما اینکه از همون ابتدا سرویس 16 مگ رو براتون فعال بکنن با حجم 320 گیگ نمیدونم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا حالا این وسط فکر کردین که چرا یه دفه این وزیر جدید گیر دادن به تعرفه های اینترنت و مثلا نامحدود شدنش!

اگر جواب رو میدونید که جز یک درصد نوابغ باقی مانده هستین و اگر نه همان بهتر که نمی دانید.:D

لینک به دیدگاه

5..thumb.jpg.12a70619fc0f853e029459cd74474230.jpg

آسیاتک اینترنت یک:4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy::4_joy:

:40_rage::40_rage::40_rage::40_rage::40_rage::40_rage::40_rage::40_rage::40_rage::40_rage::40_rage::40_rage::40_rage::40_rage::40_rage::40_rage:

فقط وزیر برو دعا کن نبیمنمت:40_rage::40_rage::40_rage:یعنی اینقدر اعصابم خورده:40_rage:

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...