رفتن به مطلب

تحریم ISP ها

Mehrdad.93
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 6 ساعت قبل، Erryhami گفته است :

پارس انلاین که هنوز ساعت 2 تا 7 نامحدود داره.

fb92_pa.png

168 تومان سه ماهه تو اون ساعتا ؟ یکم گرون نیست ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 211
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 8 ساعت قبل، indianboy گفته است :

روی یه سرعت بستن فرق میکنه با دادن سرویس 16 مگابایت. ممکنه سرویس با سرعت پایین بدن بعدا براتون ببرن بالا سرعت رو که همونطور که گفتن تا نهایت سرعت باز میکنن. اما اینکه از همون ابتدا سرویس 16 مگ رو براتون فعال بکنن با حجم 320 گیگ نمیدونم...

البته لازم به ذکره شاتل سرعت هارو به همون اسمی محدود کرده!

یعنی کسی بخواد سرعتش مثل قبل باشه باید 80 تومان هزینه کنه،حالا چه اون حجم به دردش بخوره چه نه.

حالا مثل اینکه خیلی ها میگن همون 16 مگ رو هم نمیدن!

در کل از همون اول معلوم بود که کسی که از این طرح ها سود میبره مردم نیستند!  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

منکه بخاطر خط اشغال خونمون سرعت دانلود بیشتر از 800 کیلوبایت جواب نمیده یعنی حدود همون 6 مگ، حالا نمیدونم 4 مگ باید بگیرم یا 8 مگ!!! چجوریه فقط شاتل اصلاح کرد بهتر شد:35_thinking:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینکه خوبه زده یه چیزی مطمعنا تصحیح میشه اینجوری نمیمونه ،مخابرات اصفهان هنوز خبری نیست، تعرفه های قدیمیه همش... :(

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Nima2007 گفته است :

اینکه خوبه زده یه چیزی مطمعنا تصحیح میشه اینجوری نمیمونه ،مخابرات اصفهان هنوز خبری نیست، تعرفه های قدیمیه همیش... :(

فک نکنم تصحیح بشه مطمئنا تصحیح هم بشه به ضرر ما کاربرا خواهد بودنه به نفع ما! میان بجا افزایش کم میکنن ترافیک رو..دیدم که میگم..دزدتر و بیشرف تراز این مخابرات اردبیل هیچ آی اس پی تو ایران نیس.

اینا هم تعرفه های جدیدو امروز صبح زدن. احتمالا مال شمارو هم امروز فردا دیگه بزنن

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Mashhad گفته است :

تعرفه های جدید شاتل که واقعا خوب زده . سرعت و کیفیتش هم منکه تو این چند ساله ازش کاملا راضی ام

آسیا تک هم داشتم روی خط من داغون بود اما روی همون خط شاتل گرفتم عالی

نصفش بین املل

image.thumb.png.a9282e871cf5dea0b0a232444d040716.png

منم آسیاتک داشتم خیلی بد بود، شاتل از نظر پینگ و تایم اوت خیلی بهتره.

لینک به دیدگاه

به طور کلی تفکیک ترافیک خارجی و داخلی احمقانه است، اگر دوباره همه با هم هماهنگ اعتراض کنیم شاید بتونیم این مشکل رو هم رفع کنیم.

لینک به دیدگاه

...

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

دوستان شاتل خرید نکنید

یک فریب و دزدی بزرگ در راه است

من سرویس 1 مگ ماهیانه 40 گیگ رو خریدم وقتی متصل شدم سرعت در حدل لاکپشت بود مثل زمان دیال اپ و نهایت سرعت من 120 الی 135 کیلوبایت بود

فکر میکردم مشکل کوچکی به وجود اومده اما وقتی با پشتیبانی که تماس گرفتم در کمال تعجب دیدم میگند سرعت سرویس شما همینه و بیشتر از 128 کیلوبایت نمیشه

واقعا مسخره است . بهشون میگم چرا در قسمت تعرفه ها این موضوع رو توضیح ندادید . میگه این سرعت و سرویس و قیمت بر اساس قوانین کشور هست

دوستان فعلا دست به خرید نزنید تا ببینیم تکلیف سرعت و تعرفه ها چی میشه

واقعا از شاتل ناامید شدم

شاتل.png

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Mashhad گفته است :

دوستان شاتل خرید نکنید

یک فریب و دزدی بزرگ در راه است

من سرویس 1 مگ ماهیانه 40 گیگ رو خریدم وقتی متصل شدم سرعت در حدل لاکپشت بود مثل زمان دیال اپ و نهایت سرعت من 120 الی 135 کیلوبایت بود

فکر میکردم مشکل کوچکی به وجود اومده اما وقتی با پشتیبانی که تماس گرفتم در کمال تعجب دیدم میگند سرعت سرویس شما همینه و بیشتر از 128 کیلوبایت نمیشه

واقعا مسخره است . بهشون میگم چرا در قسمت تعرفه ها این موضوع رو توضیح ندادید . میگه این سرعت و سرویس و قیمت بر اساس قوانین کشور هست

دوستان فعلا دست به خرید نزنید تا ببینیم تکلیف سرعت و تعرفه ها چی میشه

واقعا از شاتل ناامید شدم

شاتل.png

دوست عزیز خب شما از نت1مگ انتظار سرعت دانلود چقدر دارین؟

تعرفه کاملا درست هست عزیز  شما تعرفه 1مگابیت خریدین که سرعت دانلودتون میشه 128مگابایت

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، mitternacht گفته است :

دوست عزیز خب شما از نت1مگ انتظار سرعت دانلود چقدر دارین؟

تعرفه کاملا درست هست عزیز  شما تعرفه 1مگابیت خریدین که سرعت دانلودتون میشه 128مگابایت

والا قبلا هم 1 مگ میخریدم نهایت سرعت باز بود و تا 1 مگ راحت سرعت داشتم

شاید هم مقصر خودم هستم که دقیق مطالعه نکردم

اما واقعا این یک دزدی آشکار نیست ؟!!!

من در کل 15 گیگ در ماه به اینترنت با سرعت نرمال 1 مگ بیشتر احتیاجی ندارم اما با این سرویس ها من باید ماهی 80 هزار تومن بدم تا برسم به سرعت نرمال و دلخواهم که بتونم 4 تا ویدیو یوتوب رو بدون دردسر و بدون افت کیفیت ببینم 

320 گیگ با ماهی 80 هزار تومن هیچ توجیحی برای من و امثال من نداره

لینک به دیدگاه

در 25 دقیقه قبل، Mashhad گفته است :

والا قبلا هم 1 مگ میخریدم نهایت سرعت باز بود و تا 1 مگ راحت سرعت داشتم

شاید هم مقصر خودم هستم که دقیق مطالعه نکردم

اما واقعا این یک دزدی آشکار نیست ؟!!!

من در کل 15 گیگ در ماه به اینترنت با سرعت نرمال 1 مگ بیشتر احتیاجی ندارم اما با این سرویس ها من باید ماهی 80 هزار تومن بدم تا برسم به سرعت نرمال و دلخواهم که بتونم 4 تا ویدیو یوتوب رو بدون دردسر و بدون افت کیفیت ببینم 

320 گیگ با ماهی 80 هزار تومن هیچ توجیحی برای من و امثال من نداره

نه دوست عزیز دزدی که نیست چون اعلام شده که ازین به بعد سرعت فروخته میشه نه حجم

شما میتونید شرکتتون رو عوض کنید تمام شرکت ها رو به دقت بررسی کنید و حتما شرایط هر کدوم رو بخونین هرکدام امتیاز های خودش رو داره و میتونین چیزی که برای شما مناسب هست رو پیدا کنین 

البته شاتل یک تعرفه داره به نام Unlimited که با سرعت بالا تا 16مگ به شما 4گیگ ترافیک خارجی و نامحدود! ترافیک داخلی میده به قیمت 10هزار تومان که شما میتونید بسته ترافیک به میزانی که لازم دارین بخرید

اینطوری هم سرعت بالا دارین هم چون مصرفتون بالا نیست میتونین ترافیک با قیمت خوب بخرید تازه دانلود از سایت هایی که ترافیک داخلی دارند هم نامحدود هست

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

خوبه همه شرکت های دارم میزنن تو سر کله هم که نت با حجم بیشتر بفروشن

@myzoomit.thumb.jpg.53ad71d30a56c61e453c9d0081caf8a7.jpg

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، bighero7 گفته است :

168 تومان سه ماهه تو اون ساعتا ؟ یکم گرون نیست ؟

این سرویس گیمینگ اش هست.نرمالش 20 تومن ارزون تره.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Mashhad گفته است :

دوستان شاتل خرید نکنید

1 مگابیت خریدین میشه 128 کیلوبایت دیگه ! قبلا که اینترنت حجمی میخریدین معمولا سرعت بالاتر رو در اختیارتون میزاشتن که زودتر حجمتون تموم شه

من تو تمام مدتی که از شرکت های اینترنتی سرویس گرفتم هیچ وقت ندیدم بالاتر از سرعت اسمی که گرفتم بهم سرعت بدن ، اگر 4 مگ میگرفتم سرعتم میشد 500 کیلوبایت ، اگر 2 مگ میگرفتم سرعتم میشد 256 ، این سرعت عادی و همون عددی هست که باید باشه ، حالا بعضی شرکت ها بالاتر از سرعت اسمی به مشتری ها میفروختن دلیل اصلیش فقط تموم کردن زودتر حجم کاربراس 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

نه دوست عزیز دزدی که نیست چون اعلام شده که ازین به بعد سرعت فروخته میشه نه حجم

شما میتونید شرکتتون رو عوض کنید تمام شرکت ها رو به دقت بررسی کنید و حتما شرایط هر کدوم رو بخونین هرکدام امتیاز های خودش رو داره و میتونین چیزی که برای شما مناسب هست رو پیدا کنین 

البته شاتل یک تعرفه داره به نام Unlimited که با سرعت بالا تا 16مگ به شما 4گیگ ترافیک خارجی و نامحدود! ترافیک داخلی میده به قیمت 10هزار تومان که شما میتونید بسته ترافیک به میزانی که لازم دارین بخرید

اینطوری هم سرعت بالا دارین هم چون مصرفتون بالا نیست میتونین ترافیک با قیمت خوب بخرید تازه دانلود از سایت هایی که ترافیک داخلی دارند هم نامحدود هست

در 35 دقیقه قبل، bighero7 گفته است :

1 مگابیت خریدین میشه 128 کیلوبایت دیگه ! قبلا که اینترنت حجمی میخریدین معمولا سرعت بالاتر رو در اختیارتون میزاشتن که زودتر حجمتون تموم شه

من تو تمام مدتی که از شرکت های اینترنتی سرویس گرفتم هیچ وقت ندیدم بالاتر از سرعت اسمی که گرفتم بهم سرعت بدن ، اگر 4 مگ میگرفتم سرعتم میشد 500 کیلوبایت ، اگر 2 مگ میگرفتم سرعتم میشد 256 ، این سرعت عادی و همون عددی هست که باید باشه ، حالا بعضی شرکت ها بالاتر از سرعت اسمی به مشتری ها میفروختن دلیل اصلیش فقط تموم کردن زودتر حجم کاربراس 

اینقدر گندکاری های جمعی این هارو ماست مالی نکنین! الان با این محدودیت سرعت ها،عملا این طرح یک عقبگرد هست،آخه کی تو سال 2017 سرعت 1 مگ و 2 مگ به کارش میاد؟اینترنت همسایه های جنگ زده  الان از همه نظر از ایران بهتر هست! 

الان این طرح ها اینجوریه که اگه سرعت بالا میخوای 80 تومان پیاده شو وگرنه بیلاخ!

لینک به دیدگاه

در 43 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

اینقدر گندکاری های جمعی این هارو ماست مالی نکنین! الان با این محدودیت سرعت ها،عملا این طرح یک عقبگرد هست،آخه کی تو سال 2017 سرعت 1 مگ و 2 مگ به کارش میاد؟اینترنت همسایه های جنگ زده  الان از همه نظر از ایران بهتر هست! 

الان این طرح ها اینجوریه که اگه سرعت بالا میخوای 80 تومان پیاده شو وگرنه بیلاخ!

به اعصاب خودت مسلط باش ...

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، bighero7 گفته است :

به اعصاب خودت مسلط باش ...

شما هم به ماله کشیت ادامه بده... 

بخاطر امثال ماله کش شماست که وضع این ممکلت اینجوریه.

اگر همین اعتراض های قبلی نبود،میخواستن تا جای ممکن تو پاچه تون کنن شما هم که راضی.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، M4ST3R گفته است :

اگر همین اعتراض های قبلی نبود،میخواستن تا جای ممکن تو پاچه تون کنن شما هم که راضی.

چرا اینقدر توهین میکنی ؟ 

ناظم هم داره این سایت ولی هیچ کاری نمیکنه !

متاسفم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، M4ST3R گفته است :

درود

استاندارد سرعت همه دنیا همینه برادر! سرعت یک مگابیت، دانلودش باید رو 128 کیلوبایت باشه! البته چند سالی شده بیشتر isp ها سرعتو تا جایی که خط میکشید باز میذاشتن ! ولی الانم طبق قانون دارند عمل میکنن! البته شاتل قبل اینکه طرحها رو اصلاح کنه گفته بودسرعتو باز میذاره ولی وقتی ترافیک اضافه کرد پشیمون شد! هرچند میشه با اعتراض زیاد مجبورشون کرد دوباره به سیاستهای قبلیشون برگردن! ولی در کل خلاف قوانین نیست! 

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Alien87 گفته است :

درود

استاندارد سرعت همه دنیا همینه برادر! سرعت یک مگابیت، دانلودش باید رو 128 کیلوبایت باشه! البته چند سالی شده بیشتر isp ها سرعتو تا جایی که خط میکشید باز میذاشتن ! ولی الانم طبق قانون دارند عمل میکنن! البته شاتل قبل اینکه طرحها رو اصلاح کنه گفته بودسرعتو باز میذاره ولی وقتی ترافیک اضافه کرد پشیمون شد! هرچند میشه با اعتراض زیاد مجبورشون کرد دوباره به سیاستهای قبلیشون برگردن! ولی در کل خلاف قوانین نیست! 

البته من منظورم این نبود،منظور خود سرعت های 1 مگ و 2 مگ و حتی 4 و 8 هست! این سرعت ها با این قیمت ها خجالت آور هستن.خودشون هم میدونستن این سرعت ها خنده دار هستن که خط رو تا جایی که میکشید باز میذاشتن. حتی نامحدود های قبل از این طرح ها که معروف هستن به سرعت محدود،سرعت رو بیشتر باز میذاشتند. بقیه جای دنیا هم این سرعت ها براشون شوخی محسوب میشه ولی برای ما علاوه بر اینکه شوخی نیست بلکه باید پول زیادی هم بابتش بدیم.

این دوست بالایی هم ارزش جواب دادن رو نداره،شما همونی بودی که روز اول حتی نمیدونستی سرعتت رو بعد از اتمام حجم سرعت رو روی 128 میاد و به حساب خودت میخواستی حجمو روز اول تموم کنی و بعد با سرعت 2 مگ حال!کنی:)))) حتی با همون حجم های کذایی راضی بودی و الان که میتونی سرویس بهتر بگیری به لطف اعتراض بقیه افراد هستش.حالا داری به بقیه میگی که سرعتت خیلی هم خوبه،شکرگذار باش و اعتراض نکن! وقتی هم که جوابت رو میدن طفره میری چون جوابی برای گفتن نداری.

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، M4ST3R گفته است :

البته من منظورم این نبود،منظور خود سرعت های 1 مگ و 2 مگ و حتی 4 و 8 هست! این سرعت ها با این قیمت ها خجالت آور هستن.خودشون هم میدونستن این سرعت ها خنده دار هستن که خط رو تا جایی که میکشید باز میذاشتن. حتی نامحدود های قبل از این طرح ها که معروف هستن به سرعت محدود،سرعت رو بیشتر باز میذاشتند. بقیه جای دنیا هم این سرعت ها براشون شوخی محسوب میشه ولی برای ما علاوه بر اینکه شوخی نیست بلکه باید پول زیادی هم بابتش بدیم.

این دوست بالایی هم ارزش جواب دادن رو نداره،شما همونی بودی که روز اول حتی نمیدونستی سرعتت رو بعد از اتمام حجم سرعت رو روی 128 میاد و به حساب خودت میخواستی حجمو روز اول تموم کنی و بعد با سرعت 2 مگ حال!کنی:)))) حتی با همون حجم های کذایی راضی بودی و الان که میتونی سرویس بهتر بگیری به لطف اعتراض بقیه افراد هستش.حالا داری به بقیه میگی که سرعتت خیلی هم خوبه،شکرگذار باش و اعتراض نکن! وقتی هم که جوابت رو میدن طفره میری چون جوابی برای گفتن نداری.

من همین الانش 2 مگ نامحدود دارم !

من گفتم نمیدونم بقیه شرکتا چیکار قراره بکنن ! گفتم به اعصاب خودت مسلط باش چون داری به راحتی به کسی که نمیشناسی توهین میکنی ، شما به راحتی باعث ناراحتی من میشید و بنده اصلا هیچ توهینی به شما نکردم و تو این تاپیک هم هیچ حرف عجیب و قریبی نزدم ! 

نمیدونم دیگه چی بگم ، فکر کنم همونطور که خودتون گفتین بهتر جواب بنده رو ندین 

من بیشتر از 3 ساله که سرویس حجمی نخریدم ! هیچ وقت هم حاضر نخواهم شد برای هر گیگ 3500 تومان بدم !

اینم عکس از سرعت سرویس بنده 

Capture_2017_12_04_13_02_42_181.jpg

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، bighero7 گفته است :

من همین الانش 2 مگ نامحدود دارم !

من گفتم نمیدونم بقیه شرکتا چیکار قراره بکنن ! گفتم به اعصاب خودت مسلط باش چون داری به راحتی به کسی که نمیشناسی توهین میکنی ، شما به راحتی باعث ناراحتی من میشید و بنده اصلا هیچ توهینی به شما نکردم و تو این تاپیک هم هیچ حرف عجیب و قریبی نزدم ! 

نمیدونم دیگه چی بگم ، فکر کنم همونطور که خودتون گفتین بهتر جواب بنده رو ندین 

من بیشتر از 3 ساله که سرویس حجمی نخریدم ! هیچ وقت هم حاضر نخواهم شد برای هر گیگ 3500 تومان بدم !

اینم عکس از سرعت سرویس بنده 

Capture_2017_12_04_13_02_42_181.jpg

خب این عکس از یکی از سرویس دهنده های کمتر شناخته شده هست که اگه اشتباه نکنم فقط در دو تا شهر خدمات ارائه میده،وگرنه در بقیه isp ها همه ذکر شده که سرعت رو تا جای ممکن یعنی 128 محدود میکنن.اتفاقا یکی از اعتراضات دیگه هم اینکه چرا کف سرعت بعد از اتمام حجم اینقدر پایینه و باید شرکت ها سرعت های بالاتری رو لحاظ کنن.

الانم که خودتون گفتین 3 ساله سرویس حجمی نخریدن.سرویس های حجمی همیشه سرعت رو تا بالاترین حد ممکن برای مشترک باز میذاشتند و اینم سرویس حجمی محسوب میشه حالا هر اسمی رو روش گذاشتن.

در کل حرفم اینکه من و خیلی های دیگه که سرعت بالا میخوایم ولی به اونقدر حجم نیاز نداریم در حال حاضر هیچ سرویسی در هیچ isp برامون وجود نداره.حجم گیگ در این طرح بطور کلی بیشتر شده ولی اصلا شما بگو 100 گیگ ولی وقتی سرعت پایینه من این حجمو میخوام چیکار؟ وقتی میخوام یه ویدئو فول اچ دی نه اصلا همون اچ دی از یوتیوب عین آدم  ببینم نمیتونم؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، M4ST3R گفته است :

خب این عکس از یکی از سرویس دهنده های کمتر شناخته شده هست که اگه اشتباه نکنم فقط در دو تا شهر خدمات ارائه میده،وگرنه در بقیه isp ها همه ذکر شده که سرعت رو تا جای ممکن یعنی 128 محدود میکنن.اتفاقا یکی از اعتراضات دیگه هم اینکه چرا کف سرعت بعد از اتمام حجم اینقدر پایینه و باید شرکت ها سرعت های بالاتری رو لحاظ کنن.

الانم که خودتون گفتین 3 ساله سرویس حجمی نخریدن.سرویس های حجمی همیشه سرعت رو تا بالاترین حد ممکن برای مشترک باز میذاشتند و اینم سرویس حجمی محسوب میشه حالا هر اسمی رو روش گذاشتن.

در کل حرفم اینکه من و خیلی های دیگه که سرعت بالا میخوایم ولی به اونقدر حجم نیاز نداریم در حال حاضر هیچ سرویسی در هیچ isp برامون وجود نداره.حجم گیگ در این طرح بطور کلی بیشتر شده ولی اصلا شما بگو 100 گیگ ولی وقتی سرعت پایینه من این حجمو میخوام چیکار؟ وقتی میخوام یه ویدئو فول اچ دی نه اصلا همون اچ دی از یوتیوب عین آدم  ببینم نمیتونم؟

دوست من ، ممنون که اینبار بدون هیچ توهینی مقصودتون رو رسوندین ، خوشحال شدم

ببینید شما درست میگید که سرعت کم هست ، من هم معتقدم که اینترنت در ایران از استاندارد ها عقب هست و قیمت بالایی هم داره

خود بنده الان حدود یکسال هست که درگیر پیدا کردن اینترنت تختصاصی با سرعت 8 مگ به بالا هستم که محدودیت حجمی نداشته باشه ولی زیر 500 هزارتومان پیدا نکردم مگر سرویس ها اشتراکی نه اختصاصی که به درد کاری که من میخوام انجام بدم نمیخوره 

در رابطه با سرعت بالا و حجم کم در اکثر مواقع خود بنده از سرویس های سیمکارتی استفاده میکنم ، هم سرعت خیلی بالاتری نسبت به adsl داره و هم از نظر قیمت تفاوت چندانی باadsl نداره ، به فرض ایرانسل 36 گیگ اینترنت سه ماهه رو حدود75 هزارتومان میفروشه که میشه برای هر گیگ حدود 2 هزار تومان ، خود بنده الان دو مدل طرح سیمکارتی فعال رو سیمکارتم دارم ، یکی حجمی عادی در ساعت های عادی که همین طرح 36 گیگ رو گرفتم و دیگری طرح ارزون قیمت 6 تا 12 ظهر که خیلی ارزون تر هست و در اون ساعات میتونم از نرخ ارزون استفاده کنم ( البته اینترنت adsl بنده 2 مگ نامحدود هست ولی به هر حال این ها هم در کنارش لازم دارم )

تمام این راه حل های عجیب میتونست از بین بره اگر اینترنت در ایران ارزون و با کیفیت بود مثل خیلی از کشورهای دیگه ولی متاسفانه اینطور نیست . بنده فقط تو پست های قبلی خواستم بگم که وضعیت جدید نسبت به قبلی از دید کلی بدتر نشده فقط شکلش عوض شده و برای بعضی ها بهتر شده و برای بعضی ها هم بدتر ولی دلیل نمیشه برگردیم به همون حالت قبل که گیگی 3500 تومان بود 

یک نکته دیگه : خود بنده جزو اعتراض کنندگان به وضع اینترنت کشور هستم و هر روز با اینترنت بی کیفیت دست و پنجه نرم میکنم و در تمام دوران کاریم شاید چنیدن برابر هزینه ای که برای  اینترنت کردم ضرر مالی کردم به خاطر مشکلات اینترنت و خطوط بی کیفیت 

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...