رفتن به مطلب

مسابقه اورکلاکینگ بین 3 تیم ایرانی

Recommended Posts

نحوه محاسبه امتیازات چه جوریه؟

شایان جان هر تیمی بایستی توی تایم مقرر شات برترش رو ارائه کنه . تیمی که بیشترین رکورد رو توی هر تست بزنه 6 امتیاز ، تیم دوم 4 و سومی 2 امتیاز می گیره (این برای یک تست هست) .

کلاً 3 تست داریم . اگر تیمی توی تایم مقرر شات ارائه نده صفر امتیاز می گیره .

لینک به دیدگاه

نیما جان ، تست ها ، روز برگذاری و بخشی از جوایز و قوانین فرکانس پردزنده که حدوداً OK شده .

منتظر خبر اسوس هستم تا ببینیم چطوری می خوان اسپانسر بشن . در رابطه با مادربرد هنوز خبر ندادند . باید ببینیم چی می گن تا بتونیم به یک چیز هماهنگ برسیم .

همه روی فرکانس 5.3 و 18 شهریور و 03 و 06 و 11 ، OK هستند ؟

لینک به دیدگاه

دوستان برای آماده سازی لطفا هر چه سریع تر مدل مادربرد و بایوسی که استفاده میشه روز مسابقه و مدل دقیق کارت گرافیک رو مشخص کنیم . دیگه داره خیلی طول میکشه !!

لینک به دیدگاه

نیما جان ، با این شرایط که پیش می ره ممکن هستش اسپانسرینگ اسوس رو کنار بگذاریم .

به ما دیر و گنگ جواب می دن . :o

لینک به دیدگاه

خوب شما حتما نباید به فکر اسپانسرینگ باشید !! چون بعید میدونم آبی از این شرکت ها گرم شه !! ولی 18 روز دیگه بیشتر نمونده !! خیلی زود باید قطعات مشخص شه !! وگر نه باز داستان حرف و حدیث رو داریم .

ویرایش شده توسط Extreme
لینک به دیدگاه

خوب شما حتما نباید به فکر اسپانسرینگ باشید !! چون بعید میدونم آبی از این شرکت ها گرم شه !! ولی 18 روز دیگه بیشتر نمونده !! خیلی زود باید قطعات مشخص شه !! وگر نه باز داستان حرف و حدیث رو داریم .

نیما جان ماکسیموم تا 7س فردا همه چیز رو مشخص میکنم

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

لطفا در مورد 560 گینواردی که شرکت فرایند زحمتشون کشیدن اینجا نظراتتون رو بنویسید . تا هممون در جریان مسابقه باشیم در ضمن به نظر من خیلی دیر شده و واقعیتش منو خسته کردید @};- . یه ذره زودتر اطلاع رسانی کنید . نمیخواید اپولو هوا کنید که حرفه ای ها :-?

با تشکر .

لینک به دیدگاه

به نظر من کارت خوبیه اما یه مسئله ای به وجود میاد این کارت ها رو 1100به بالا گیر میکنند و بحث Ocp و هارد مد پش میاد که اگر اوکی بدید ممکنه آمار تلفات میره بالا شما از طرف فرایند مشکلی که از این بابت ندارید؟

یعنی به عبارتی میتون 6تا کارت بدن (یه بک اپ برای هر تیم) وچنانچه کارتی سوخت مرجوع کنید؟ @};-

لینک به دیدگاه

دوستان من متن مسابقات رو تنظیم کردم . صابر جان و نیما جان ، اگر OK هستش ، سریع بگید تا عکس هاشم آماده کنم بدم بگذارید توی فروم ها :

<برگزاری اولین دوره مسابقات IPOC>

اولین دوره مسابقات IPOC یا Iranian Pro Overclocking Championship در پیش روست .

برگزار کننده این سری مسابقات شرکت لیون کامپیوتر بوده و برای اولین بار است که چنین مسابقه ای در میان اورکلاکرهای برتر ایران برگزار می شود .

تیم های دعوت شده به مسابقه :

تیم اورکلاکینگ شهر سخت افزار - تیم اورکلاکینگ هات اورکلاک - تیم اورکلاکینگ لیون کامپیوتر

رقابت اصلی در این مسابقات بر روی پلت فرم 1155 و در تست های 3D می باشد .

نفرات دعوت شده به اولین دوره این مسابقه از سه تیم به ترتیب :

آقایان شهریار بارانی و معین صامتی از تیم شهر سخت افزار

آقایان علی کریمخانی و پژمان ذوالفقاری از تیم هات اورکلاک

آقایان سالار ذوالریاستین و شایان مستقیمی از تیم لیون کامپیوتر

شایان ذکر است که معیار انتخاب افراد برای هیئت برگزاری مسابقات رنکینگ افراد این سه تیم در وب سایت Hwbot می باشد . در صورت انصراف این افراد ، نفرات بعدی در رنکینگ به مسابقات دعوت خواهند شد. بدیهیست از دید این هیئت ، افراد شرکت کننده برترین ها و نمایندگان تیم های خود می باشند.

داوران آقایان :

نیما جعفری - صابر آذین - پوریا شعبانی

جوایز :

60702405730024639964.jpg

لینک عکس 1

قوانین و نحوه اجرای مسابقه متعاقباً اعلام خواهد شد .

زمان برگزاری جمعه 18 شهریور ماه سال 1390 .

حامیان برگزاری این دوره مسابقات :

07149846315852044784.jpg

لینک عکس 2

----------------------------------------------------------------------

این رو توی پست بعدی بزنید :

قوانین و نحوه برگزاری مسابقه :

برای اجراء مسابقه یک مادربرد با چیپ P67 ، یک کارت گرافیک Gainward 560Ti Phantom ، یک SSD ، یک OC Station Green و پاور Green GP1000Gold به همراه مانیتور در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت .

توجه : به همراه داشتن پردازنده سوکت 1155 و کولینگ آن ، رم و ابزار اکستریم اورکلاکینگ اعم از کانتینر گرافیک و ابزار هارد مد و ... بر عده خود شرکت کنندگان می باشد .

مسابقه در تست های :

3DMark03

3DMark06

3DMark11

برگزار خواهد شد .

قوانین :

1- استفاده از فلش و هرگونه حافظه قابل اتصال به سیستم ها ممنوع می باشد.

2- کارت و سیستم اورکلاک طبق قرعه و در حضور تمامی شرکت کنندگان انتخاب خواهد شد .

3- فرکانس پردازنده ها تا 5300 MHz مجاز می باشد.

نکته : محدودیتی برای ضریب و کلاک پایه وجود ندارد و نتایج تا 1 MHz بالاتر قابل قبول هستند .

4- به هر یک از تیم ها 1 ساعت و نیم برای ست آپ اولیه و 1 ساعت برای هر تست زمان داده خواهد شد .

نکته : تمامی تیم ها موظفند پس از پایان ساعت مقرر برای هر تست ، شات مورد نظر را به یکی از داوران تحویل دهند . در صورت عدم دریافت شات از سوی تیمی ، مدت 5 دقیقه پنالتی ، به آن تیم داده خواهد شد که جزو زمان از دست رفته تست بعدی آنان حساب خواهد شد.

نحوه امتیاز دهی : تیم برتر در هر تست 6 امتیاز ، تیم دوم 4 امتیاز و تیم سوم 2 امتیاز کسب خواهند کرد . در صورت عدم ارائه شات در زمان مقرر به هر دلیلی ، برای تیم مورد نظر امتیاز صفر منظور خواهد شد .

محل برگزاری دفتر لیون کامپیوتر در تهران می باشد و این مسابقات به صورت آنلاین برای تمامی کاربران قابل رویت است .

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

خب همه چیز اوکیه ولی فکر کنم اگر ما از قبل از شخص خاصی دعوت کنیم تا طرف بیاد اعلام آمادگی و انصراف خودشو اعلام کنه بقیه بلا تکلیف میمونند که این میتونه باعث سر در گمی بقیه یا عدم شرکتشون بشه @};-

مگر اینکه این نفرات همون ابتدا انصراف خودشون تو تاپیک اعلام کنند که کاری بس مشقت بار هست:دی

پوریا جان سریع ترتیب تاپیک هارو بده وقت زیادی نمونده ها به هرحال تا اعلام امادگی و هماهنگی های لازم یه هفته زمان میبره!!

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

اگر ما از قبل از شخص خاصی دعوت کنیم تا طرف بیاد اعلام آمادگی و انصراف خودشو اعلام کنه بقیه بلا تکلیف میمونند که این میتونه باعث سر در گمی بقیه یا عدم شرکتشون بشه @};-

مگر اینکه این نفرات همون ابتدا انصراف خودشون تو تاپیک اعلام کنند که کاری بس مشقت بار هست:دی

صابر جان اولاً 2 هفته وقت دارن ، ثانیاً کار هماهنگی و اعلام نفراتش دیگه خواهشن به عهده خودت و نیما ، چون من دیگه اینقدر کار دارم که به این مسائل نمی رسم .

لینک به دیدگاه

صابر و نیما ، منتظر شمام :-? . امروز بایستی ساعت 2 همزمان بگذاریم روی نت و لینک تاپیک های همدیگرم توی پست اولیش بگذاریم . @};- =D>

عکس ها رو هم توی همون پست ادیت کردم .

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...