رفتن به مطلب

آیا تعرفه های جدید اینترنت میتواند نیاز شما را برطرف کند؟

M-yousef
 اشتراک گذاری

تعرفه های جدید اینترنت میتونه نیاز شما رو بر طرف کنه؟  

67 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. تعرفه های جدید اینترنت مییتونه نیاز شما رو بر طرف کنه؟

• بله
      12
    • خیر
      55

Recommended Posts

اگه 3ساعتم شده دانلود شبانه رایگانو باید بزارن وگرنه فایده نداره.با این وضع یه بازی  بخای دانلود کنی که هیچی به هیچی.

لینک به دیدگاه

بدون دانلود رایگان شبانه، نه

ما pc gamer های بدبخت یا باید گیگی 500 بدیم دیتای بازیو بخریم یا قد پول خون پدر بزرگوار پول نت بدیم و خودمون دان کنیم

در سالی که گذشت فقط دوتا بازی تونستم دانلود کنم فورزا و gta v

با نت 256 نامحدود مخابرات (از اون قدیمیا)

اپدیت واچ داگز 2 رو هم سه ماه زدم بعد دیگه ویندوز عوض کردم بیخیالش شدم 0_0

این طرح های جدید خوب بودن منم روزی بیشتر از یکی دو گیگ مصرف عادی ندارم راه میندازه کارمو با یه کم صرفه جویی

ولی خب اصلا برای دانلود حجیم برنامه ریزی نشدن و باید پول حجم مصرفی رو پرداخت کنیم ...

لینک به دیدگاه

همونطور که من گفتم فقط با نت شبانه ایرانسل دان میکنم اما برا بعضیا که منطقه شون 4g نیست اصلا این طرح ها ارزش نداره و اگه شبانه رو نداشته باشه واقعا نحوه جدید دزدی کردنه

لینک به دیدگاه

ایرانسل lte به یک هم نمیرسه تازه محل اصلی شرکتش فاصله اش نسبتا با ما نزدیکه. اینترنت تو این مملکت با این بخل و فیلتر درست شدنی نیست. مردمم استفاده ازشو بلد نیستن شده بلای خانمان سوز

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Mahdian57 گفته است :

اینترنت تو این مملکت با این بخل و فیلتر درست شدنی نیست. مردمم استفاده ازشو بلد نیستن شده بلای خانمان سوز

کلا برش دارن چطوره ؟

لینک به دیدگاه

کاملا افتضاح هست برای بنده

اصلا کاربری های مختلف در نظرگرفته نشده!

تکلیف من که برای کارم ارتباط پر سرعت ولی بدون حجم بالا میخوام چیه؟

الان میتونم اینترنت پر سرعت بگیرم با حجم کم که ارزون در بیاد ولی اون موقع چیکار میشه کرد؟

به علاوه دانلود های شبانه هم که حذف کنن دیگه چطور میشه بازی و فیلم و سریال دانلود کرد؟

کاملا مشخصه سیاست محدود کردن دسترسی به اینترنت واقعی به صورت تدریجی هست وگرنه هیچ کجای دنیا چنین تعاریف چرند و احمقانه ای مثل اینترنت خارجی و اینترنت داخلی پیدا نمیشه

• لایک 4
لینک به دیدگاه

مخابرات در حال حاضر طرحی که برای شهر ما داده 10 گیگ اینترنت بین الملل هست . اونی که این بسته رو پیشنهاد داده فکر نمیکنه ده گیگ به چه دردی میخوره اون هم تو تمام سرعتاش کافیه برید لیست 500 سایت داخلی رو ببینید. آدم شب خوابش نمیبره.

ویرایش شده توسط M.Data
لینک به دیدگاه

فقط نا محدود می تونه نیاز من را بر طرف کنه. محدود بودن اینترنت ثابت اونم با این حجم های کم هیچ کجای دنیا معنا نداره.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

از تابستون که یک سری از isp ها شبانه رو برداشتن

من به جای ماهی 30 گیگ ( فیلم ها شب دانلود میشد ) الان ماهی 60 گیگ میخرم و آخر ماه مجبورم رعایت کنم که تموم نشه!

واقعا اینترنت بدون شبانه نامحدود به درد نمیخوره اونم نامحدودی که محدودیت سرعت نداشته باشه

لینک به دیدگاه

من الان نزدیک یک سال هستش کامل مهاجرت کردم به اینترنت موبایل. تا عمر دارم فقط فحش میدم به شاتل و این نماینده فروش دزد شهرمون.
الان. یک ساله با اینترنت همراه اول طرح نامحدود واقعی از 1 تا 11 صبح 30 روزه با قیمت 29000 تومان دارم کیف میکنم. سرعت دانلودم با اکس باکس وان اسم از استور مایکروسافت زیر 20 مگابیت نمیاد. با idm تو ویندوز تا 80 مگابیت هم راحت میاد بدون قطعی و محدودیت . پینگش هم 110 و کمتر که برا منی که انلاین بازی میکنم کاملا جوابگو هستش
اگر منطقه اتون تحت پوشش هستش پول برا adsl ندین که اشتباه میکنید

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، aramnazdari گفته است :

من الان نزدیک یک سال هستش کامل مهاجرت کردم به اینترنت موبایل. تا عمر دارم فقط فحش میدم به شاتل و این نماینده فروش دزد شهرمون.
الان. یک ساله با اینترنت همراه اول طرح نامحدود واقعی از 1 تا 11 صبح 30 روزه با قیمت 29000 تومان دارم کیف میکنم. سرعت دانلودم با اکس باکس وان اسم از استور مایکروسافت زیر 20 مگابیت نمیاد. با idm تو ویندوز تا 80 مگابیت هم راحت میاد بدون قطعی و محدودیت . پینگش هم 110 و کمتر که برا منی که انلاین بازی میکنم کاملا جوابگو هستش
اگر منطقه اتون تحت پوشش هستش پول برا adsl ندین که اشتباه میکنید

اینترنت های شبکه های موبایل هم به زودی همین اتفاق براشون می افته مطمئن باش

• لایک 1
لینک به دیدگاه

الان خواستن بهترش کنن؟؟ یا بدتر (یا شایدم کم پول شده بودن طفلی ها) اصلا فازشون چیه 

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، 303 گفته است :

کاملا افتضاح هست برای بنده

اصلا کاربری های مختلف در نظرگرفته نشده!

تکلیف من که برای کارم ارتباط پر سرعت ولی بدون حجم بالا میخوام چیه؟

الان میتونم اینترنت پر سرعت بگیرم با حجم کم که ارزون در بیاد ولی اون موقع چیکار میشه کرد؟

به علاوه دانلود های شبانه هم که حذف کنن دیگه چطور میشه بازی و فیلم و سریال دانلود کرد؟

کاملا مشخصه سیاست محدود کردن دسترسی به اینترنت واقعی به صورت تدریجی هست وگرنه هیچ کجای دنیا چنین تعاریف چرند و احمقانه ای مثل اینترنت خارجی و اینترنت داخلی پیدا نمیشه

اتفاقا مشکل من و خیلی های دیگم همینه

جای طرح های مختلف توی تعرفه های جدید خالیه

• لایک 2
لینک به دیدگاه

بنظرم برای کاربرایی که مصرفشون معمول و منطقیه خیلی خوبه و حتی خیلی ار قبل هم بهتر شده که البته یکیشون خودمم

برای دوستان پرمصرف هم که اکثر 99% مطمینا گیمرها هستن خب میشه برن سمت اینترنت های گوشی که البته این هم یکم بستگی به منطقه سکونت و آنتن دهی داره

ولی در کل اگه بخواین نگاه کنین برا ی عموم مصرف کننده ها این طرح ها خوب هستن و شاید توی رقایت بین ISP ها چیزایی مثل دانلود شبانه و حجم های بیشتر و ... هم ایجاد بشه.

من که امیدوارم به آخر آقبتش

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، milad_sa گفته است :

بنظرم برای کاربرایی که مصرفشون معمول و منطقیه خیلی خوبه و حتی خیلی ار قبل هم بهتر شده که البته یکیشون خودمم

برای دوستان پرمصرف هم که اکثر 99% مطمینا گیمرها هستن خب میشه برن سمت اینترنت های گوشی که البته این هم یکم بستگی به منطقه سکونت و آنتن دهی داره

ولی در کل اگه بخواین نگاه کنین برا ی عموم مصرف کننده ها این طرح ها خوب هستن و شاید توی رقایت بین ISP ها چیزایی مثل دانلود شبانه و حجم های بیشتر و ... هم ایجاد بشه.

من که امیدوارم به آخر آقبتش

درود به نظر من که مناسبه، مخصوصا طرح های فن آوا که دانلود رایگانه شبانه داره و با ماهی حدود 50 تومن (8 مگابیت) تو تایم شبانه حدود 20 گیگ میگیره بسه دیگه برای گیمر ماهی بیشتر از 600

گیگ دانلود مجانی کمه؟

لینک به دیدگاه

بزرگترین مشکل برای کسانی است که نیاز به حجم دانلود خیلی بالا ندارن اما میخوان سرعت بالا داشته باشن. چون در تعرفه های جدید سرعت و حجم و طبعا قیمت پلکانی بالا میره و سرعت ها در حجم های کم واقعا پایینه 

لینک به دیدگاه

درود

برای من که ترافیک بالا نیاز دارم، هزینه بالا می ره.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...