رفتن به مطلب

مادربرد Asus TUF-Z370-PRO-GAMING برای ماین

Recommended Posts

سلام

من دوتا سوال داشتم

1. به نظرتون مادربرد Asus TUF Z370 PRO GAMING برای ماینینگ خوبه؟ و 6 تا گرافیک رو ساپورت میکنه؟

2. من به دلیل کمبود جا مجبورم فعلا گرافیک ها رو داخل یه کیس بزارم. و نمیتونم از شاسی استفاده کنم. دوستان کیس مناسب سراغ دارن؟ اگه 6 تا هم نگیره اشکال نداره. فقط یه کیس جا دار میخوام

ممنون

لینک به دیدگاه

کاملا درست میفرمائید ، اول حواسم نبود که حتما باید نسل هشتمی بگیرم. بعد تو سایت ایسوس دیدم نوشته (تنها دلیل انتخابم در این مادربورد سری TUF بودنش بود:43_slight_frown:)

من یه اتاق دارم که تمام طول سال کولر اسپلیت توش روشنه و برق هم رایگانه واسه همین از خنک شدنش خیالم راحته. شاید حتی اگه فنهای گرافیک رو خاموش کنم

شما چه مادربوردی رو پیشنهاد میکنید؟ (ترجیحا ایسوس) من فعلا بیش از 4 تا گرافیک نمیخوام بزارم توش. به خاطر اینکه فکر نمیکنم بشه بیشتر جا داد توی یه کیس

ویرایش شده توسط Gholamreza Sofalzadeh
لینک به دیدگاه

نه تعصب خاصی ندارم

چندین ساله ایسوس دارم. باهاش راحتترم.

لینک به دیدگاه

برای ماینینگ نیازی نیست هزینه زیادی برای مادربرد کنید شما میتونید این مین رو Gigabyte GA-H110-D3A حدود 400تومن یا ASRock H81 PRO BTC حدود500 تهیه کنید، بگردید هم  شاید بتونید یه مین که 5-6 یا7 تا اسلات pcie داشته باشه با قیمت پایینتر پیدا کنید حتی از پورت M.2 هم میتونید استفاده کنید با تبدیل
هزینه تون رو بذارید برای gpu و پاور
cpu و رم رو هم نیازی نیست زیاد هزینه کنید یک رم 4گیگ1866یا 1600 یا 1333 مگاهرتز کافیه cpu هم یه سلرون G1840 برا سوکت 1150 و یا پنتیوم G4400 برا سوکت 1151 یا حتی یه مدل ارزونتر...
یه هارد دیسک یا ssd ارزون و کم حجم فقط برا ران کردن سیستم عامل
به تعداد GPU هاتون رایزر نیاز دارید ( تبدیل pcie x1 to x16) Riser Adapter
و اما اصل قضیه gpu سعی کنید فقط از این برندها  استفاده کنید Sapphire Nitro+ و MSI Gaming X  بخاطر فن های خوب با عمر بالا و مناسب برای اورکلاک کردن

کارت های rx470 - rx480 - rx570 - rx580 - GTX1070 اینا ایده آل برای ماینینگ هستند البت rx580 زیاد پیشنهاد نمیشه بخاطر مصرف بالاش
از gpu مهم تر پاور هست که حتما باید از یک برند خوب تهیه بشه مثل EVGA و Corsair و CoolerMaster اما گرین اصلا پیشنهاد نمیشه

برای 6تا کارت حداقل به یک پاور 1250وات نیاز هست و 7تا کارت 1600وات ، میشه بصورت ترکیبی از 2تا پاور هم استفاده کرد مثلا دوتا 700 یا 800وات
برای اطلاعات بیشتراز قطعات ماینینگ >> Best Mining Rig Hardware To Mine With 2017

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...